Sprzątanie po zalaniu
Świętokrzyskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Świętokrzyskim – skutecznie. Odgrzybianie mokrej ściany i usuwanie zanieczyszczeń

Masz problem z traumatycznym zdarzeniem, jakim jest dla Ciebie sprzątanie po zalaniu w woj. świętokrzyskim? Dobrze trafiłeś specjaliści Kastelnik od 2013 roku świadczą usługi na dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu fekaliami i wybiciu szamba. Oferujemy tanią pomoc przy usuwaniu zanieczyszczeń, szlamu, wody i fekaliów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dużą wagę podczas wykonywania tego typu zleceń przykładamy do jakości usług podczas usuwania szkód po zalaniach, dlatego mamy mnóstwo zadowolonych klientów w naszym portfolio. W pracy stosujemy wyłącznie skuteczne metody dezynfekcji po wybiciu szamba, a także dbamy o odpowiednie przeszkolenie naszych pracowników, jeśli chodzi o kontakt z chorobotwórczymi substancjami.

Sprzątanie po zalaniu woj. Świętokrzyskie – cena od 800 zł

Technicy Kastelnik doskonale znają zasady BHP, dzięki czemu nasze usługi związane ze sprzątaniem po zalaniu wykonywane są całkowicie bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, posiadamy infolinię czynną całą dobę.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami w woj. świętokrzyskim.

Wycena u nas jest bezpłatna, a wykonujemy ją w takich miastach województwa świętokrzyskiego jak np.:

oraz Chęciny, Małogoszcz, Chmielnik, Radoszyce, Ćmielów, Kunów, Daleszyce. Szeroki zakres usług dezynfekcji po zalaniach w całym Świętokrzyskim, ceny już od 800 zł za pomieszczenie.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Świętokrzyskie

Usuwanie grzyba ze ściany po zalaniu Świętokrzyskie – fachowa obsługa w firmie Kastelnik

Zaskoczyło Cię zalanie? Pozbyłeś się wody, lecz na ścianach został grzyb i wilgoć? Jeśli taka sytuacja dotyczy również Ciebie, zapraszamy do skontaktowania się z nami! Kastelnik jest rodzinną firmą, która nie tylko pozbędzie się skutków zalania, ale i również pomaga od samego początku przy czyszczeniu po wybiciu kanalizacji i osuszaniu. Wykonamy usługę kompleksowo, tak aby nie doszło do powstania grzyba na ścianach.

Ważnym aspektem jest tutaj osuszanie mokrych ścian po zalaniu. Bez tego w murach może gromadzić się woda, która potem skrapla się, powodując grzyby i pleśnie. Niestety, ale wilgotne środowisko jest idealne dla ich rozwoju. Pamiętajmy o tym, zanim będziemy chcieli następnym razem samodzielnie brać się za prace związane ze sprzątaniem po zalaniu. 

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu w woj. świętokrzyskim

Jak wykonać dezynfekcję po zalaniu w mieszkaniu zlokalizowanym w województwie świętokrzyskim? Nie tylko stosowne doświadczenie jest argumentem na to, aby skorzystać z usług firmy czyszczącej mieszkania po zalaniu.

Kwestią, z którą na pewno każdy się zgodzi, jest dostępność do specjalistycznego zaplecza sprzętowego, a raczej jego braku. Na co dzień nie używamy motopomp, osuszaczy mokrych ścian, czy też przemysłowych ozonatorów o dużej mocy lub zamgławiaczy powietrza.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wspomnieć tutaj należy również o środkach chemicznych, ważne, aby były one atestowane i używać ich zgodnie z kartą charakterystyki  pochodzącej od producenta. Nie możemy również zapomnieć o przestrzeganiu zasad BHP, ponieważ bez tego bezpieczeństwo pracy nie zostanie zachowane. Zabezpieczenie się przed zabiegiem za pomocą masek, czy też rękawic to podstawa, jaką zachowują technicy Kastelnik. 

Dezynfekcja po fekaliach Kieleckie

Odgrzybianie Świętokrzyskie – usuwanie grzyba i pleśni ze ściany

Popularne sklepy budowlane oferują wiele preparatów, dzięki którym możemy usunąć grzyb, czy też pleśń ze ścian. Jednak czy to wystarczy, czy nasz problem zniknie? My już znamy odpowiedź – nie. Jak pozbyć się problemu nie znając jego źródła? Nie zlikwidujemy na stałe wilgoci, jeśli nie usuniemy jej ze ścian na stałe. Pleśń i grzyb to tylko konsekwencje jej występowania i samo ich usunięcie nie pomoże na długą metę.

Profesjonalne osuszacze firmy Trotec to wyposażenie naszych pracowników, którzy od razu przechodzą do likwidacji źródła powstania tych chorobotwórczych drobnoustrojów. Kolejnym etapem sprzątania piwnicy po zalaniu będzie dezynfekcja ozonem. W jej efekcie pozbywamy się niebezpiecznych związków chemicznych. 

Utylizacja zalanego wyposażenia obejmuje usługi

Zalane przedmioty to nie tylko koszty, ale również tykająca bomba biologiczna, którą należy zdezynfekować w bezpieczny sposób. W pomieszczeniach po zalaniu często unosi się specyficzny odór, w którym mogą znajdować się trujące związki chemiczne. Warto zwrócić się po pomoc, do jednej z firm sprzątających, które w ofercie mają profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po zalaniu.

Utylizacja przedmiotów zniszczonych w trakcie awarii może zawierać następujące prace:

 • Sprzątanie po zalaniu Świętokrzyskie;
 • odkażanie pomieszczeń po zalaniu Kielce, Busko-Zdrój, Sandomierz;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu nieczystościami;
 • dezynfekcję po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji wraz z dezynfekcją;
 • usuwanie grzyba ze ścian;
 • ozonowanie pomieszczeń w województwie świętokrzyskim;
 • likwidowanie brzydkich zapachów po wylaniu fekaliów – ozonowanie piwnicy.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Kastelnik – suszenie ściany po zalaniu w woj. świętokrzyskim

Chcesz zamówić usługę na kompleksowe sprzątanie po zalaniu w województwie świętokrzyskim? Jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc! Co nas wyróżnia spośród innych firm? Profesjonalne czyszczenie po zalaniu suchym lodem oraz indywidualne podejście do klienta to dla nas priorytet.

Jesteśmy pewni, że szybko rozwiążemy również Twój problem związany z zalaniem w domu. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy, jest osuszanie ścian, gdyż bez tego nie zlikwidujemy panującej wilgoci w pomieszczeniu.

Nasze usługi są kompleksowe, oferujemy również odpompowywanie wody po zalaniu, a także specjalistyczną dezynfekcję i ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wodą. Skontaktować się możesz z nami o każdej porze dnia i nocy, co zawdzięczamy całodobowej infolinii oddanej do dyspozycji klientów. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wyceny na sprzątanie pomieszczań po zalaniu, wykonamy ja już w 20 minut!

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Inne usługi związane z zagrzybioną ścianą: Odgrzybianie w województwie małopolskim

Czekamy na Twój telefon – Kastelnik, usuwanie skutków zalania w woj. świętokrzyskim 

O co pytają mieszkańcy Świętokrzyskiego?

Zalane mieszkanie to nie tylko straty materialne. Profesjonalne sprzątanie po zalaniu to usługa, której celem jest wyeliminowanie wszystkich skutków zalania w mieszkaniu. Woda, zacieki na ścianach to wilgoć, którą należy wyeliminować przez skuteczny środek biobójczy. Takie działanie wykazuje ozonowanie pomieszczeń po zalaniu przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu o różnej mocy. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o usuwanie szkód po zalaniach w woj. świętokrzyskim.

Sprzątanie Świętokrzyskie

Jak przebiega sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu to wieloetapowy proces polegający na eliminacji zniszczeń i przywróceniu porządku w lokalu. Ważnym etapem czyszczenia po zalaniu jest usuwanie zawilgocenia przy pomocy specjalnych osuszaczy. Na zakończenie procesów wykonywane jest ozonowanie pomieszczeń.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena sprzątania mieszkania po zalaniu uzależniona jest od wielkości pomieszczeń oraz ilości rzeczy do utylizacji. Zazwyczaj koszt usługi usuwania skutków po zalaniu ustalany jest z klientem indywidualnie po wycenie na miejscu zdarzenia. Przygotowując się na sprzątanie po zalaniu, trzeba się liczyć z wydatkiem około 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%