Sprzątanie po zalaniu Świecie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Świeciu. Jakie czynności warto wykonać podczas czyszczenia po awarii kanalizacyjnej?

Sprzątanie po zalaniu Świecie woj. kujawsko-pomorskie wraz z miejscowością Tucholą realizowane jest przez firmę Kastelnik kompleksowo. Oznacza to, że w ramach działań zwraca się uwagę nie tylko na to, by usunąć skutki zalania, ale także wyeliminować ich potencjalne wystąpienie w przyszłości.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji powinno zawierać takie czynności jak m.in.:

 • usuwanie nieczystości;
 • doczyszczanie posadzek;
 • dezynfekcja skażonych powierzchni;
 • utylizacja mienia zakażonego mienia.

Bez profesjonalnego wsparcia specjalistów likwidujących skutki awarii wodnych możemy sobie nie poradzić, a w takich sytuacjach liczy się sprawność działania. Tutaj możemy liczyć na techników Kastelnika, którzy dostępni są całodobowo. Działają w całym Świeciu i Tucholi, a w szczególności w takich rejonach tych miast jak np.: Przechowo, Głogówko Krolewskie czy Przy Szosie Bydgoskiej. 

Sprzątanie po zalaniu Świecie – ile muszę czekać na pomoc?

Wszystko zależy od tego, do jakiego konkretnie podmiotu się zgłosimy. Przedsiębiorstwo Kastelnik ma tak zorganizowany podział zadań, aby móc być na miejscu zdarzenia jak najszybciej. Pierwszym krokiem do tego było stworzenie interwencyjnej infolinii telefonicznej. Jest ona pierwszym kontaktem z klientem. Wówczas to ustalane są szczegóły zdarzenia i tego, co jest wskazane do wykonania.

Każdy zleceniodawca może skorzystać z bezpłatnej wyceny, dzięki czemu wie, na co się konkretnie przygotować. Na pomoc w realizacji sprzątanie po zalaniu Świecie muszę czekać maksymalnie 8 godzin. W większości przypadków jednak ekipa przyjeżdża wcześniej. 

Czy warto wykonać zabieg dezynfekcja po zalaniu w Świeciu?

Aktualnie odkażanie przybrało niezwykle ważne miejsce w naszym codziennym funkcjonowaniu. Wszędzie dostępne pojemniki z płynem odkażającym są już nikogo niedziwiącym widokiem. Dezynfekcja po zalaniu w Świeciu także nie powinna stanowić zaskoczenia.

Czy to po awarii kanalizacji, czy po powodzi mamy do czynienia ze szkodliwymi patogenami. Są one bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dlatego tak ważne, jest, aby nie przebywać w miejscu zalania fekaliami bez odpowiedniego zabezpieczenia. Są to warunki wręcz toksyczne. Zanim jednak przejdziemy do odkażania, musimy wybrać najlepszą jego formę. Specjaliści z firmy Kastelnik często do tego stosują zamgławianie na sucho z wykorzystaniem nadtlenku wodoru. Metoda ta uznana jest za nieszkodliwą dla środowiska, jednakże zarazem niezwykle skuteczną. 

Czyszczenie po awarii kanalizacji w Świeciu i Tucholi

Działania wpływające na zapewnienie nam bezpieczeństwa powinny być także skupione na zabezpieczeniu pracowników za pomocą środków ochrony osobistej. W ich skład wchodzą maski, rękawice jednorazowe i kombinezony ochronne. Warto także zabezpieczyć miejsce pracy wykonując czyszczenie po awarii kanalizacji w Świeciu i Tucholi.

Wówczas nie będą miały dostępu do niego osoby nieupoważnione. W skład niezbędnych czynności wchodzą również wypompowywanie wody, osuszanie po zalaniu, a w niektórych przypadkach odgrzybianie. Gdy zapomnimy o osuszeniu, będziemy mierzyć się z grzybem i pleśnią na ścianach. 

Specjalistyczna oferta przedsiębiorstwa Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Świecie;
 • czyszczenie po zalaniu Tuchola;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna skażonych przedmiotów;
 • odkażanie pomieszczeń po fekaliach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • odgrzybianie ścian po zalaniu;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • osuszanie po zalaniu;
 • dezynfekcja skażonych posadzek.
Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Kiedy wykonać dezynfekcję po zalaniu?

Jeśli chcemy zachować czyste i bezpieczne pomieszczenie, które zostało zalane np. przez fekalia, to oprócz nieczystości, usunąć także musimy szkodliwe mikroorganizmy. Najlepiej w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która przeprowadzi dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu.

Czy zamgławianie zalanego mieszkania jest potrzebne?

Jest to jedna z najskuteczniejszych oraz najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po zalaniu. Nie dość, że usuwa chorobotwórcze drobnoustroje, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów.

Zaufaj profesjonalistom - Kastelnik usuwanie grzyba ze ścian

Praca w warunkach skażonych, powinna być wykonywana zwracając szczególną uwagę na aspekt bezpieczeństwa pracy. Zachowanie zasad BHP pozwala na bezpieczne pozbycie się podczas usługi sprzątanie po zalaniu Świecie w tym Tuchola chorobotwórczych drobnoustrojów. Gdy nie zadbamy o zlikwidowanie wilgoci, czyli osuszanie po zalaniu będziemy mierzyć się z wykwitami. Usuwanie grzyba ze ścian także wchodzi w zakres prac związanych z czyszczeniem po zalaniu. W celu zamówienia tego świadczenia zapraszamy do kontaktu poprzez infolinię lub formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Kastelnik – czas na sprzątanie piwnicy po zalaniu w Świeciu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%