Sprzątanie po zalaniu Świdnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Świdnicy. Dlaczego warto gruntownie wyczyścić i zdezynfekować zalane pomieszczenie?

Kastelnik to firma specjalizująca się w sprzątaniu po powodziach w Świdnicy i innych miastach Polski. Usługa tj. sprzątanie po zalaniu Świdnica jest niezwykle często wybierana przez mieszkańców powiatu świdnickiego. Obfite opady, jakie coraz częściej zdarzają się w ostatnich latach i skutkują większą liczbą zalanych domów, garaży i piwnic w domach jednorodzinnych czy w blokach osiedlowych. O tym, jakie są etapy sprzątania po zalaniu, pisaliśmy już wcześniej kilka miesięcy temu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Usługi takie jak ozonowanie zalanych lokali mieszkalnych, czy odpompowywanie wody z piwnicy to coraz częstsza konieczność dla wielu z nas. Zalany fekaliami dom? Skontaktuj się z nami! Wyeliminujemy skutki każdej awarii ścieków – obsługujemy następujące sektory:

 • sprzątanie po zalaniu w domu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w szkole, przedszkolu;
 • dezynfekcja po fekaliach w instytucji publicznej;
 • ozonowanie po zalaniu fekaliami w urzędzie miejskim.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Świdnica

Sprzątanie po zalaniu Świdnica — pomoc przez całą dobę

Kiedy nadejdzie powódź, może zabrać wszystko i pozostawić bałagan do posprzątania. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc! Czyszczeniu po zalaniu fekaliami w Świdnicy to chętnie  zamawiana usługa przez mieszkańców miasta, którym przydarzyła się awaria kanalizacji.

Dezynfekcja zalanego budynku to pewność, że wykwalifikowani specjaliści zainterweniują prawidłowo, bez względu na panujące warunki atmosferyczne czy dni świąteczne. Działamy na terenie całego miasta i w okolicy przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w niwelowaniu skutków zalania, zadzwoń do naszych techników i umów termin sprzątania. Pamiętaj, że wycenę otrzymasz bezpłatnie.

Jakie są etapy sprzątania pomieszczeń po zalaniu w Świdnicy?

 • wypompowanie wody z lokalu;
 • wywiezienie szlamu i sprzątnięcie nieczystości z posadzki;
 • wstępna dezynfekcja pomieszczenia po fekaliach;
 • ozonowanie powietrza i odkażanie powierzchni;
 • kompletne sprzątanie po zalaniu z doczyszczaniem ręcznym;
 • utylizacja zniszczonych przedmiotów;

Ile kosztuje dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu?

Całkowita cena sprzątania po zalaniu w Świdnicy jest zależna od licznych czynników. Trzeba wziąć pod uwagę, że na koszt usunięcia szkód ma wpływ wielkość pomieszczeń, które uległy zniszczeniu, ilość wody do odpompowania, ilość fekaliów i rodzaj zabrudzeń. Ostateczny koszt definiujemy dopiero na miejscu zdarzenia po wyliczeniu zalanych przedmiotów, jakie należy oddać do utylizacji.

Ceny zaczynają się już od 800 zł i część klientów decyduje się na tę podstawową opcję. Wówczas wykonujemy wyłącznie usługę tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami, co niestety nie zawsze rozwiązuje problem powstały po zalaniu lokalu wodą lub ściekami. Warto doradzić się fachowców przy wybieraniu usługi sprzątania, aby jak najlepiej dopasować ją do własnych potrzeb.

Jak wygląda sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu rozpoczyna się od usuwania nadmiaru wody i szlamu. Piwnica po zalaniu wodą.

Dlaczego warto zamówić czyszczenie po zalaniu?

Woda w piwnicy, domu czy siedzibie firmy zwykle oznacza niemiły incydent. Aby straty były jak najmniejsze, liczy się przede wszystkim czas. Nie jest istotne, czy usługa na sprzątanie po zalaniu Świdnica zamawiana jest w centrum miasta, czy też w innych dzielnicach lub okolicach np. czyszczenie po zalaniu Wałbrzych, Świebodzice,  bądź dezynfekcja po wybiciu fekaliów w Dzierżoniowie – warto natychmiastowo zadzwonić po firmę sprzątającą po zalaniu Kastelnik.

Na co możesz liczyć? Technicy pracujący w naszej ekipie to przeszkolony zespół z dużym doświadczeniem. Każdy z pracowników posiada specjalistyczne szkolenie BHP, a także wszelkie badania niezbędne do wykonywania sprzątania technicznego, nie tylko w mieszkaniach i domach prywatnych, ale też w zakładach przemysłowych. Lata doświadczenia w branży usług specjalistycznych i ogrom zakończonych sukcesem realizacji to najlepsze referencje dla naszych przyszłych klientów.

Sprzątanie po zalaniu fekaliami Świdnica

Zdjęcie: Sprzątanie po zalaniu fekaliami Świdnica © 2023 Kastelnik

Usuwanie szkód po zalaniu fekaliami woj. dolnośląskie

Usuwanie szkód po zalaniu fekaliami w domu to ogromna pomoc w nieszczęściu każdego mieszkańca woj. dolnośląskiego. Warto to zadanie powierzyć najlepszym specjalistom na rynku. Każda solidna firma sprzątająca po zalaniach na wyposażeniu powinna mieć pompę do wypompowywania wody, a także najwyższej jakości sprzęt do osuszania budynków po zalaniu wodą. Tylko dzięki odpowiednim narzędziom i doświadczeniu firmy sprzątające są w stanie skutecznie i szybko zdezynfekować zalane pomieszczenia.

czyszczenie po zalaniu fekaliami dolnośląskie

Pamiętaj, gdy Twój dom zostanie uszkodzony w wyniku zalania wodą lub wybicia kanalizacji, możemy Ci pomóc, korzystając z naszych usług. Od osuszania zalanych ścian po usuwanie nieprzyjemnych zapachów i bakterii z zabrudzonych powierzchni w piwnicy.

Każdego dnia robimy wszystko, by jak najszybciej przywrócić dom do stanu sprzed awarii kanalizacji. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie jak najszybsze wyczyszczenie piwnicy i dezynfekcja fekaliów po powodzi w domu. Dlatego zapewniamy naszym klientom infolinię telefoniczną Kastelnik, która czynna jest całą dobę.

Jak wygląda czyszczenie suchym lodem po zalaniu?

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem to nowatorska i rewolucyjna metoda sprzątania, która jest już dostępna w ofercie dużych firm sprzątających o zasięgu ogólnopolskim. Dezynfekcja ścian i posadzek tą metodą jest szybka i ekologiczna. Suchy lód nie generuje odpadów wtórnych i jest w pełni bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.

Usługa ta cieszy się powodzeniem jeszcze dlatego, że czyszczenie suchym lodem po zalaniu lokalu nie przemacza dodatkowo ścian. Jest to nowa alternatywna metoda czyszczenia, która może przynieść szybki efekt i na pewno jest warta uwagi.

czyszczenie po zalaniu dolny śląsk

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu DolnySląsk © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja mieszkań po zalaniu Świdnica  7/24

Proces dezynfekcji po zalaniu fekaliami w Świdnicy wykonujemy w trybie awaryjnym i błyskawicznym. Oznacza to, że nasz zespół czeka na Twój telefon przez okrągłą dobę i jest gotów do natychmiastowej interwencji. Weź pod uwagę, że nieliczne firmy w Polsce świadczą tego typu usługi podczas usuwania skutków zalania.

Dla techników z firmy Kastelnik natychmiastowa pomoc przy sprzątaniu zalanych pomieszczeń to pewnik, który stał się wręcz motto firmy. Możemy się pochwalić, iż mamy doświadczony personel, który zawsze błyskawicznie dojedzie na zlecenie takie jak osuszanie po zalaniu budynku zniszczonego przez żywioł.

Usuwanie szkód po zalaniach Kastelnik

 • sprzątanie mieszkań po zalaniu w Świdnicy przez 24 godz./dobę;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • likwidacja nieczystości po zalaniu w domu;
 • usuwanie zapachu po wybiciu z kanalizacji;
 • likwidacja grzyba ze ściany piwnicy;
 • osuszanie po zalaniu;
 • mycie po wybiciu kanalizacji Świdnica i okolice, np. Wałbrzych, Jawor;
 • utylizacja zniszczonego wyposażenia — Dolny Śląsk.

Ozonowanie pomieszczeń po fekaliach z szamba

Dezynfekcja za pomocą ozonu to świetna metoda na skuteczne odkażanie powietrza i usuwanie szkodliwych związków chemicznych znajdujących się w powietrzu. Zabieg ten najlepiej wykonać przy pomocy dobrej jakości ozonatorów powietrza, które są w stanie wytworzyć duże stężenie. Ozon powyżej 10 ppm ekspresowo zniszczy nie tylko drobnoustroje, ale również zdezynfekuje  i odświeży powietrze.

Ozonowanie po fekaliach pomaga rozwiązać problem nieprzyjemnej woni po zalaniu i awarii kanalizacji. Chyba nikt nie znosi zapachu fekaliów i nie ma co ukrywać, że w mieszkaniu po wybiciu szamba trudno jest mieszkać.

 • Karpacz
 • Kłodzko
 • Kudowa-Zdrój
 • Lądek-Zdrój
 • Legnica
 • Lubin
Ozonowanie zalanej piwnicy

Zdjęcie: Ozonowanie zalanej piwnicy © 2021 Kastelnik

Kastelnik — szybki kontakt po zalaniu mieszkania w Świdnicy

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która zrealizuje dla ciebie sprzątanie lokalu zalanego przez wodę lub fekalia, zdecydowanie warto sięgnąć po telefon i zadzwonić do specjalistów Kastelnik. Możemy wykonać dla Ciebie kompleksowe czyszczenie zalanego mieszkania: odpompować wodę po zalaniu piwnicy, usunąć nieczystości z podłogi i zdezynfekować ozonem pomieszczenie. Pamiętaj, że telefony mamy czynne są całą dobę.

Kastelnik — czas na sprzątanie po zalaniu w Świdnicy!

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy do wysłania bezpośredniej wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń realizowane przez techników Kastelnik, jest zawsze bezpieczne. Usługa dezynfekcji po zalaniu składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie po zalaniu. Ważne przy tym jest, by dobrze przygotować pomieszczenie do odkażania oraz monitorować stężenie ozonu.

Co daje dezynfekcja po fekaliach?

Usługi dezynfekcji po zalaniu fekaliami polegają na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać możemy je z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%