Sprzątanie po zalaniu Swarzędz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu w Swarzędzu. Jak zabezpieczyć się podczas czyszczenia po wybiciu kanalizacji?

Czy masz dom zalany fekaliami? Chętnie pomożemy. Warto wspomnieć, iż do usuwania skutków awarii kanalizacyjnych, czy wylania fekaliów nie powinny zabierać się osoby bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Poprawne świadczenie usługi na sprzątanie po zalaniu Swarzędz, to także przestrzeganie określonych procedur dezynfekcji. W ramach tych działań, pracownicy specjalistycznej firmy sprzątające, jako zabezpieczenie ubierają m.in.:

 • maskę pełnotwarzową z wymiennymi filtrami;
 • rękawice jednorazowe do zbierania fekaliów;
 • kombinezon ochronny;
 • szczelne obuwie za kostkę.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Swarzędz

Usuwanie szkód po zalaniu oznacza stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych. Niemałe znaczenie ma także specjalistyczny sprzęt stosowany do realizacji usługi tj. dezynfekcja po zalaniu na terenie miasta Swarzędz.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji zamówić można poprzez telefon alarmowy do firmy Kastelnik. Nasz zespół odkaża pomieszczenia po fekaliach we wszystkich rejonach Swarzędza jak np.: Osiedle Tytusa Działyńskiego, Dąbrowszczaków oraz okolice ulicy Poznańskiej.

Sprzątanie po zalaniu Swarzędz – ile trwa?

Wiele osób pyta, ile trwa usługa sprzątanie po zalaniu w Swarzędzu. Niezmiennie odpowiadamy, iż zawsze powinniśmy pamiętać o kilku istotnych sprawach. Podstawową kwestią jest rodzaj awarii wodnej, z jakim mamy do czynienia. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji i samo wypompowywanie wody będą różniły się od siebie czasowo.

Specjalistyczne czyszczenie po zalaniu to kompleksowy zabieg, podczas którego wykonuje się różne czynności. Należą do nich np. osuszanie po zalaniu, odgrzybianie mokrej ściany lub ozonowanie w celu usunięcia smrodu. Podstawowe sprzątanie to czas około 6 godzin i zazwyczaj nie trwa ono dłużej niż 12 godzin. Osuszanie mokrych ścian może trwać nawet 90 dni. Przewidywany czas realizacji usługi zawsze podawany jest podczas indywidualnej wyceny.

czyszczenie po zalaniu fekaliami w Swarzędzu

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami w Swarzędzu © 2021 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu Swarzędz – dlaczego warto?

Dużo osób myśli, że usuwanie nieczystości po awarii sieci kanalizacyjnej jest proste. Należy tutaj jednak rozwiać to błędne przekonanie. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy zbliżać się do rozlanych fekaliów. Dlaczego to tak istotne? Fekalia to siedzisko bardzo niebezpiecznych dla naszego zdrowia mikroorganizmów. Nie powinniśmy dlatego samodzielnie ich usuwać. Kastelnik do pracy w takich warunkach zabezpiecza się za pomocą środków ochrony osobistej.

Po usunięciu nieczystości z podłogi, niezwłocznie przechodzimy po zabiegu tj. dezynfekcja po zalaniu. Wykonuje się go za pomocą nowoczesnych form odkażania. Należą do nich: ozonowanie po zalaniu lub zamgławianie nadtlenkiem wodoru przy użyciu suchej mgły. Dogłębna dezynfekcja jest konieczna do tego, aby poszkodowani mogli bezpiecznie wrócić do użytkowania skażonych wyciekiem pomieszczeń w budynku.

Ozonowanie po zalaniu w woj. wielkopolskim

W celu usunięcia chorobotwórczych patogenów stosowane są różne formy dezynfekcji. Jednak najlepsze są te, które również neutralizują nieprzyjemne zapachy. Dezodoryzacja i odkażanie są możliwe do wykonania, stosując różne zabiegi np.: ozonowanie po zalaniu. Zespół Kastelnik do ozonowania zalanego mieszkania używa przemysłowych generatorów ozonu o mocy co najmniej 40 g/h. Za ich pomocą ozon rozprowadza się po całym budynku równomiernie.

Wytworzone stężenie na poziomie 10 ppm to gwarancja usunięcia zarazków i bakterii. Dzięki lotnej formie, ozon trafia do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych. Po wykonaniu tego zabiegu należy odczekać stosowny czas, zanim powrócimy do użytkowania dezynfekowanego miejsca. Jeśli realizacja trwała 120 minut, to tyle samo czasu musimy poczekać do pełnego rozkładu tego gazu. 

Co obejmują usługi firmy Kastelnik?

 • usuwanie groźnych dla zdrowia patogenów;
 • sprzątanie mieszkania po zalaniu Swarzędz;
 • skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji w biurze lub domu;
 • pomiar wilgoci ścian i osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • usuwanie odoru po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • mycie i dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • likwidowanie szkodliwych mikroorganizmów;
 • utylizacja termiczna;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • opróżnianie mieszkań po zalaniach;
 • odgrzybianie po zalaniu.

Sprzątanie po zalaniu w woj. wielkopolskim dostępne jest w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Dezynfekcja z użyciem ozonu jest w pełni bezpieczna. Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez przeszkolone osoby, ponieważ posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ozonowanie pomieszczeń powinno być cały czas monitorowane za pomocą mierników do pomiaru stężenia ozonu.

Jak szybko usuwać skutki zalania w domu?

Sprzątanie po zalaniu najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często bywa tak, że nie jesteśmy tego w stanie wykonać samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu np. motopompy do wypompowania wody z piwnicy. Tu z pomocą może nam przyjść dobra ekipa sprzątająca.

Czyszczenie po awarii kanalizacji w Swarzędzu - szybka pomoc 7/24

Przedsiębiorstwo Kastelnik świadczy pomoc po awariach kanalizacji w powiecie poznańskim oraz na terenie całej Wielkopolski. Sprzątanie po zalaniu w Swarzędzu nie może odbyć się bez odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Nasi fachowcy do pracy wykorzystują m.in. ozonatory do dezynfekcji, fumigatory do wytwarzania suchej mgły, czy też maszyny do czyszczenia suchym lodem. Usuwanie skutków zalania to zadanie dla sprawdzonej w bojach ekipy Kastelnik. Jeżeli masz pytania, zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund. To naprawdę działa.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Swarzędzu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%