Sprzątanie po zalaniu Suwałki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Suwałkach. Jak wygląda czyszczenie piwnicy z nieczystości?

Rozlane na podłodze fekalia? Nie musisz się martwić o sprzątanie po zalaniu Suwałki, ponieważ wykonamy za Ciebie całą brudną robotę. Będziemy szorować podłogi w piwnicy i usuwać trujące związki chemiczne z powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach to zadanie, które polega na całkowitym pozbyciu się zarazków, wirusów i bakterii z zanieczyszczonego pomieszczenia. To niezwykle ważna część sprzątania po zalaniu mieszkania. Bez niej usługa nie jest wykonana zgodnie z normami bezpieczeństwa.

urządzenie do czyszczenia suchym lodem po zalaniu w piwnicy

Cold Jet – jakość czyszczenia i dezynfekcji za pomocą suchego lodu.

Wśród etapów sprzątania po zalaniu, które należy wykonać, znajdują się m.in. 

 • dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami;
 • wynoszenie zalanych przedmiotów z pomieszczeń;
 • czyszczenie po fekaliach;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji; 
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • osuszanie mokrych ścian w budynku.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Suwałki

Sprzątanie po zalaniu Suwałki — bezpieczeństwo w zasięgu ręki

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Suwałki to usługa, którą forma Kastelnik od lat wykonuje na terenie woj. podlaskiego. Zdajemy sobie sprawę, że każda awaria to poważny kłopot, a przez nasze wieloletnie doświadczenie staramy się przeprowadzić czyszczenie po wylaniu fekaliów w sposób kompleksowy i tak, by jak najszybciej zneutralizować usterkę.

Nasi fachowcy są do dyspozycji przez całą dobę, a dzięki bezpłatnej infolinii pozostajemy w kontakcie i służymy radą. 

Co wyróżnia firmę Kastelnik na tle konkurencji? 

 • wysokiej jakości sprzęt;
 • sprawdzone i innowacyjne metody;
 • doskonale przeszkolona kadra;
 • dbałość o środowisko i bezpieczeństwo;
 • szereg kursów potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami;
 • konkurencyjne ceny na wszystkie usługi porządkowe.
czyszczenie podłogi po wybiciu szamba

Dezynfekcja podłogi po rozlanych fekaliach, to jeden z etapów solidnego sprzątania.

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami w Suwałkach 

Oferujemy szereg usług w celu usunięcia groźnych bakterii po zalaniu fekaliami. Lamblia to pasożyt wywołujący groźną chorobę i może być obecny na podłodze po wylaniu fekaliów. Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami w Suwałkach to usługa, której nie można pominąć, kiedy usuwamy skutki zalania w domu.

Nasze prace charakteryzuje dbałość o detale i kompleksowość usług. Zdajemy sobie sprawę, że usterka spowodowana wylaniem fekaliów jest sporym utrudnieniem w życiu codziennym, stąd działamy szybko i jednocześnie na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów.

Wybieramy odpowiednie metody, które pozwalają nam szybko pozbyć się zarazków po fekaliach czy wylanym szambie. Pełna dekontaminacja, to także pozbycie się nieprzyjemnego odoru, jaki pozostaje po zalaniu mieszkania przez fekalia. Specjalizujemy się w nowoczesnych i ekologicznych metodach sprzątania po zalaniu w Suwałkach. 

gdzie szukać pomocy po wylaniu nieczystości z toalety?

Usuwanie zagrożeń bakteriologicznych 

Od lat świadczymy usługi związane z usuwaniem groźnych dla życia i zdrowia drobnoustrojów bakterii, grzybów. Niestety, po zalaniu mieszkania czy wylaniu fekaliów, krokiem niezbędnym jest pełna dezynfekcja. W zanieczyszczonej wodzie znajduje się mnóstwo mikroorganizmów, które mogą być przyczyną przenoszenia, w bardzo szybkim tempie, chorób zakaźnych. 

Grzyby, pleśń czy stęchlizna, która rozwija się po zalaniu lub w starych, słabo wietrzonych piwnicach, to również powód do wezwania specjalistycznej firmy sprzątającej. Niedokładne, własnoręczne pozbycie się drobnoustrojów będzie tylko powierzchowne. Silne preparaty bakteriobójcze i wyspecjalizowana ekipa fachowców, to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się niepożądanych zagrożeń bakteriologicznych. 

dezynfekcja biura po wybiciu kanalizacji

Odpady z toalety, kał na podłodze wymaga czyszczenia.

Ekipa fachowców Kastelnik zajmuje się szeregiem prac niezbędnych do pełnego oczyszczana domu po zalaniu, które obejmują takie etapy jak:

 • Kompleksowe sprzątanie domu po wylaniu fekaliów;
 • Usuwanie nieczystości pozostałych na posadzkach;
 • Dokładne mycie piwnic i pomieszczeń gospodarczych po wlaniu się fekaliów;
 • Pełna dezynfekcja i neutralizacja drobnoustrojów;
 • Szybkie usunięcie zniszczeń spowodowanych awarią kanalizacji;
 • Bezpieczne ozonowanie pomieszczeń;
 • Zamgławianie suchą mgła dostępne przez całą dobę;
 • Dezynfekcja po wylaniu szamba w Słupsk;
 • Bezpieczna utylizacja zniszczonych sprzętów i mebli;
 • Specjalistyczne pomiary zawilgotniałych murów i ścian;
 • Fachowe suszenie ścian po zalaniu domu;
 • Skuteczne odgrzybianie piwnic, łazienek, strychów;
 • Usuwanie stęchlizny i pleśni.

Osuszanie budynku po zalaniu z certyfikatem IICRC 

Osuszanie w budynku po zalaniu, to praca przeznaczona dla specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół i ciągle stawiają na rozwój. Świadczy o tym nie tylko 10-letnie doświadczenie na rynku, ale również liczne szkolenia i kursy poszerzające wiedzę kadry. Z dumą możemy pochwalić się certyfikatem zawodowym nr 8680154-2022 nadanym szefowej i główny specjalistce działu osuszania Dorocie Kastelnik.

To on pozwala nam świadczyć usługi na wysokim, światowym poziomie zgodnie ze standardami osuszania budynków uznawanymi przez Światową Organizację IICRC. Certyfikat nr. 8680154-2022 został wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification.

Skuteczne metody pozbywania się szkód po zalaniu Suwałki

Usuwanie skutków zalania w domu polega na wykonaniu, to szereg kolejnych etapów prac porządkowych. Rozpoczynając od zabezpieczenia terenu, szybkiego wypompowania wody i usunięciu nieczystości przez dokładne oczyszczanie powierzchni płaskich, pełną usługę dezynfekcji zalanych pomieszczeń, a także neutralizację nieprzyjemnych zapachów.

Wśród niezbędnych elementów prac porządkowych po usunięciu awarii jest również osuszanie mokrych ścian i tynków przy pomocy profesjonalnych, przemysłowych osuszaczy o wysokiej mocy działania, które dopasowane są także do rodzaju suszonej powierzchni – drewna, kafli, murów, itp.

Usługi sprzątania po zalaniach dostępne są także w mieście:

 • Augustów
 • Białystok
 • Bielsk Podlaski
 • Grajewo
 • Hajnówka
 • Kolno
IICRC Dorota Kastelnik

Jakość na osuszanie po zalaniu z certyfikatem IICRC.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Suwałki — postaw na firmę z doświadczeniem — Kastelnik od 2013 r.

Gruntowne czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji w Suwałkach polega na  całkowitym pozbyciu się wody, nieczystości. Niezbędne do tego są wyspecjalizowane pompy, które forma sprzątająca dobiera wedle potrzeb – od klasycznych pomp, po urządzenia głębinowe i te zdrabniające nieczystości.

Niezbędna jest również kompleksowa dezynfekcja wszystkich pomieszczeń; tylko w ten sposób jesteśmy w stanie pozbyć się wszystkich niebezpiecznych drobnoustrojów. Wśród popularnych metod dezynfekcji znajduje się m.in. ozonowanie pomieszczeń – szybkie, skuteczne, nieinwazyjne i ekologiczne. 

FAQ — odpowiadamy na Wasze pytania

Rozlane fekalia mogą pozostawić po sobie nieprzyjemny zapach kału, którego trudno się pozbyć. Profesjonalne usługi usuwania szkód po zalaniu firmy Kastelnik sprawią, że Twój zalany dom będzie pachniał świeżością w mgnieniu oka. Usuwanie bakterii to obowiązek każdego zarządcy nieruchomości.

faq, powiat suwalski

Ile trwa suszenie mokrych ścian po zalaniu? 

W zależności od ilości szkód, jakie wyrządziła woda, ekipa fachowców na miejscu estymuje czas, w jakim uda się całkowicie pozbyć wilgoci ze ściany. Może to potrwać nawet do kilku tygodni, w zależności od zawilgocenia murów. Niezbędne do pozbycia się wilgoci będą nowoczesne osuszacze kondensacyjne oraz przemysłowe wentylatory. Na tempo osuszania ścian ma również wpływ temperatura zewnętrzną, pora roku.

Na czym polega czyszczenie po zalaniu fekaliami?  

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu fekaliami zaczynamy od usunięcia nieczystości z podłogi. Kolejnym krokiem będzie dezynfekcja pomieszczeń. Odkażanie można wykonać za pomocą suchej mgły lub nadtlenku wodoru. Jest to wieloetapowa praca, którą najlepiej powierzyć specjalistycznej firmie. Nowoczesne metody, innowacyjny sprzęt znacznie skrócą czas sprzątania po zalani fekaliami. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%