Sprzątanie po zalaniu Sulejówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Sulejówku. Czy po wylaniu kanalizacji w piwnicy, wypompowanie wody wystarczy? Szybka pomoc!

Masz zalany dom? Jesteśmy firmą świadczącą  kompleksowe usługi: sprzątanie po zalaniu Sulejówek woj. mazowieckie, dezynfekcja po wybiciu kanalizacji, czyszczenie po wylaniu szamba.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Przywiązujemy dużą wagę do zapobiegania narażenia naszych klientów na patogenne mikroorganizmy i chorobotwórcze drobnoustroje. Suszenie mokrych ścian, fumigacja nadtlenkiem wodoru  czy odgrzybianie wykonywane są przez profesjonalny zespół specjalistów za pomocą specjalistycznych urządzeń, takich jak:

 • przemysłowy generator ozonu do usuwania zapachu fekaliów;
 • zamgławiacz suchej mgły do dezynfekcji;
 • profesjonalny osuszacz do likwidacji wilgoci na ścianach.

sprzatanie pomieszczenia po zalaniu sulejowek

Niektóre problemy występujące po powodzi w domu wymagają natychmiastowej interwencji. Nie tylko sprzęt jest istotny podczas realizacji usługi tj. sprzątanie po zalaniu w Sulejówku, ważny jest również pierwszy kontakt. Im wcześniej po wystąpieniu zdarzenia on nastąpi, tym większa jest szansa na uniknięcie wysokich kosztów zalania.

Aby uniknąć tych konsekwencji, ważne jest, aby skonsultować się z profesjonalistami firmy Kastelnik za pomocą numeru alarmowego dostępnego w dziale kontakt. Ta forma pomocy  to solidne ułatwienie, doceniane przez większość naszych klientów. Oferujemy profesjonalne usługi usuwania skutków powodzi na terenie całego Sulejówka, a m.in. w taki rejonach jak: Cechówka i Żurawka, Ratajewo, a także Miłosna. 

Sprzątanie po zalaniu Sulejówek – osuszanie pomieszczeń

Po wystąpieniu losowego zdarzenia, jakim jest zalanie, niezbędne jest pozbycie się wody, a także osuszanie pomieszczenia. Jak powinno to dokładnie wyglądać? Wodę zgromadzoną w piwnicy po powodzi koniecznie musimy wypompować w jak najszybszym czasie. Można to zrobić z użyciem wielofunkcyjnego urządzenia tj. motopompa do wody brudnej. Kto posiada taki sprzęt? Państwowa Straż Pożarna, PSP oraz jednostki OSP, a także firmy sprzątające po zalaniu i usuwające skutki powodzi. 

Warto również pomyśleć o pomiarze wilgotności ścian, być może niezbędne będzie osuszanie po zalaniu podłóg i tynków, które nasiąknęły wodą. Osuszenie budynku po zalaniu Sulejówek i tu doskonale sprawdzają się maszyny z serii HomeComfort firmy Trotec. Wiele lokalnych firm od osuszania podposadzkowego posiada takie sprzęty na wynajem. Wystarczy zadzwonić do jednej z nich!

dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w sulejówku

Zdjęcie: dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Sulejówek © 2023 Kastelnik

Odgrzybianie po zalaniu. Kiedy jest potrzebne?

Usuwanie pleśni, czy zawilgocenia ścian jest konieczne, jeśli nie osuszymy naszego zalanego pomieszczenia. Grzyb jest także konsekwencją braku wietrzenia lub zatkania kanałów wentylacji, a także uszkodzenia elewacji budynku. Szczególną uwagę na pozbycie się grzyba z domu, powinny zwrócić osoby posiadające astmę i inne dolegliwości alergiczne.

Gruntowne czyszczenie i sprzątanie po wybiciu kanalizacji zawiera w sobie czynności, które mają na celu niedopuszczenia do zawilgocenia ścian, sufitów oraz podłóg. Najlepszym sposobem na walkę z grzybem jest prewencja i dobra izolacja termiczna domu. Duża ilość wilgoci w domu może być ciężka do usunięcia bez pomocy profesjonalistów. Prace takie jak: dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Sulejówku to usługi, który należy wykonać szybko i skutecznie, by wyeliminować widoczne na ścianach i wyczuwalne mikroorganizmy. 

działanie bakteriobójcze ozonu

Ozonowanie po zalaniu Sulejówek – pomoc w naprawie szkód

Znalezienie profesjonalnej pomocy do naprawienia szkód po powodzi może być trudne i kosztowne. Kastelnik jest tutaj, aby Ci pomóc rozwiązać wszelkie trudności. Ozonowanie po zalaniu mieszkania jest często stosowaną formą dezynfekcji. Tę metodę odkażania stosuje się we wszystkich przypadkach, gdzie zaistniało prawdopodobieństwo wystąpienia bakterii i grzybów na ścianach.

Ozonowanie pomieszczeń po fekaliach wykonuje się z użyciem przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h. Dzięki temu, że odkażanie ozonem nie jest szkodliwe dla środowiska i nie ma tutaj ingerencji mocnych środków chemicznych, można praktycznie od razu powrócić do użytkowania zdezynfekowanych pomieszczeń budynku. Jeśli zabieg trwał 90 minut, to kolejne 90 musimy poczekać by móc bezpiecznie korzystać ze zdezynfekowanej przestrzeni.

Ozonowanie po wybiciu kanalizacji Kastelnik

Specjalistyczna oferta usług Kastelnik:

 • awaryjne sprzątanie po zalaniu Sulejówek;
 • dezynfekcja po zalaniu Sulejówek;
 • osuszanie pomieszczenia po powodzi w domu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń;
 • oczyszczenie po zalaniu;
 • sprzątanie mieszkań po wybiciu szamba;
 • skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie piwnicy po zalaniu wraz z pomiarem stężenia;
 • utylizacja skażonego mienia lub restytucja;
 • zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zalaniu dostępne jest także w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W przypadku powodzi musisz reagować szybko i sprawnie. Jeśli tego nie zrobisz, może to doprowadzić do długotrwałych uszkodzeń lub kolejnej awarii. Czyszczenie po zalaniu w domu powinno być powierzone profesjonalnej ekipie. Zalanie może przytrafić się każdemu i tu pojawiają się liczne pytania, na które zawsze chętnie udzielamy odpowiedzi. Jeśli nie wiesz, jak postępować w przypadku wylania szamba lub wybicia kanalizacji zawsze możesz liczyć na zespół firmy Kastelnik!

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena zaczynać od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za czyszczenie kilku pomieszczeń i utylizację zniszczonych przedmiotów.

Jaki jest najlepszy sposób na dezynfekcję po zalaniu?

Fekalia są najczęstszym sposobem rozprzestrzeniania się bakterii i nieczystości. Dlatego ważne jest, aby się ich jak najszybciej pozbyć, najlepiej za pomocą mocnego odkurzacza do brudnej wody. Zdezynfekuj posadzkę za pomocą nadtlenku wodoru lub ozonu. Należy do wykonać do 3 godzin od zalania.

osuszanie po zalaniu na mazowszu

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu Mazowsze © 2023 Kastelnik

 

Najlepsza firma sprzątająca dla domu lub biura po powodzi

Szukasz skutecznej usługi sprzątanie po zalaniu w Sulejówku lub w innym mieście województwa mazowieckiego? Dobrze trafiłeś! Firma sprzątająca Kastelnik, to kompleksowe usuwanie skutków zalania i powodzi. Od 2013 r. oferujemy wypompowywanie wody po zalaniu z szybu widny, osuszanie budynku, czy też odgrzybianie mokrej ściany łazienki. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji lub szamba nie powinno być świadczone przez podmioty bez specjalistycznych sprzętów i branżowych szkoleń zawodowych. Niezbędne jest zachowanie zasad BHP oraz przestrzeganie przepisów obowiązującego prawa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami poprzez całodobową infolinię oraz skorzystanie z bezpłatnej wyceny. Zadzwoń do nas – infolinia Kastelnik 24h!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%