Sprzątanie po zalaniu Suchedniów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Suchedniów. Błyskawiczna dezynfekcja zalanego pomieszczenia i usuwanie zapachów

Zalane pomieszczenie w domu? Naszym celem podczas świadczenia usługi na sprzątanie po zalaniu Suchedniów jest zapewnienie maksimum skuteczności w czasie przeprowadzanej dezynfekcji. Rozumieć przez to należy, że dokładamy wszelkich starań, nie tylko do jakości usługi, lecz również do bezpieczeństwa.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Istotne dla przedsiębiorstwa Kastelnik jest także stosowanie wypracowanych procedur, co pozwala nam na poprawne wykonywanie realizacji pod każdym aspektem. Sytuacje związane z wybiciem kanalizacji, czy szamba są nagłe i ciężko je przewidzieć. W związku z tym, myśląc o osobach, które nie wiedzą jak działać w przypadku tych przykrych zdarzeń, stworzyliśmy infolinię czynną 365 dni w roku. Działamy na terenie całego Świętokrzyskiego, m.in. w takich miastach, jak: Kazimierza Wielka, Ożarów, Chęciny.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Suchedniów

Sprzątanie po zalaniu Suchedniów. Dlaczego warto wykonać ozonowanie po zalaniu?

Podczas świadczenia usługi sprzątanie po zalaniu Suchedniów, pamiętamy o tym, aby zachowywać odpowiednią kolejność działań, a ozonowanie po zalaniu jest jednym z ważnych etapów czyszczenia. Ważne jest nie tylko wypompowanie wody, czy też osuszenie zalanego pomieszczenia. Kwestią, o której pod żadnym pozorem nie możemy zapomnieć, jest dezynfekcja po fekaliach. Istnieją różne jej rodzaje odkażania, jednak jednym z najskuteczniejszych jest ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. Wykonywane jest ono przez specjalistyczne firmy sprzątające, które posiadają szkolenia specjalistyczne i wszelkie niezbędne kwalifikacje. Podczas samej realizacji pod żadnym pozorem nie wolno dopuścić do tego, aby na terenie odkażanego pomieszczenia przebywały osoby trzecie, które nie mają odpowiedniego przeszkolenia, ale i też nie są zabezpieczone przez środki ochrony osobistej.

Na czym polega ozonowanie po zalaniu?

Ozonowanie po zalaniu w Suchedniowie to nic innego jak wprowadzenie do pomieszczenia ozonu w formie lotnej. Na tym polega dezynfekcja zalanego pomieszczenia bez względu czy fekaliami, czy też wodą. Ozonowanie zalanego mieszkania stosujemy z wykorzystaniem przemysłowych generatorów ozonu, które mają moc nawet do 80 g./h. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, jednak w jego trakcie powinno się monitorować stężenie ozonu za pomocą profesjonalnego miernika. Pewnie jesteście ciekawi, ile trwa taki zabieg i czy od razu po jego wykonaniu, możemy korzystać z odkażanego miejsca? Czas ozonowania zależny jest od tego, z jak dużym pomieszczeniem mamy do czynienia. Najprościej będzie, jak wyjaśnimy to na prostym przykładzie. Jeśli dane pomieszczenie ozonujemy przez 120 minut, to taki sam czas powinniśmy odczekać, aż stężenie ozonu zejdzie do bezpiecznego dla nas poziomu, czyli 0,1 ppm. U nas zamówisz profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po zalaniu przez całą dobę, non stop jesteśmy gotowi na interwencję, aby w jak najszybszym czasie przyjechać do Ciebie! 

Czyszczenie po fekaliach suchedniów

Suszenie ściany po zalaniu Suchedniów w woj. świętokrzyskim

Całkowite zalanie pomieszczenia, czy małe podtopienie, w obydwóch przypadkach może dojść do zawilgocenia ścian. Jeśli nie zadbamy o osuszenie ścian po zalaniu, to nie będziemy mogli cieszyć się pomieszczeniem bez wilgoci i grzyba. Dlatego tak ważne jest, aby zrobić to od razu po wystąpieniu zdarzenia, zamiast zmagać się z jego nieprzyjemnymi skutkami w przyszłości. Jak wykonać suszenie ścian po zalaniu? W firmie Kastelnik robimy to za pomocą profesjonalnych osuszaczy Trotec. Dzięki temu zabieg osuszanie przebiega nie tylko w skuteczny, ale i w sprawny sposób. Osuszanie wykonujemy w ramach całościowej usługi sprzątania po zalaniu w powiecie skarżyskim.

Kastelnik oferta specjalistycznego sprzątania po zalaniu obejmuje:

 • sprzątanie po zalaniu Suchedniów;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybiciu kanalizacji;
 • odkażanie powierzchni;
 • osuszanie mokrych ścian po powodzi;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • specjalistyczne mycie i czyszczenie po awarii kanalizacji w piwnicy;
 • ozonowanie piwnicy po zalaniu;
 • profesjonalne sprzątanie po awariach wodnych;
 • sprzątanie zalanych pomieszczeń 7 dni w tygodniu;
 • dezynfekcja budynków po zalaniu.

dezynfekcja po wybiciu kanalizacji

FAQ – usuwanie szkód po zalaniu fekaliami

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Gdzie zamówić sprzątanie po zalaniu?

Usuwanie szkód po zalaniu wodą lub fekaliami jest w ofercie wielu ogólnopolskich firm sprzątających. Wiele z nich ma telefon alarmowy. Czas na przeprowadzenie skutecznej interwencji jest ograniczony, więc dobrą praktyką jest wysłanie kilku zdjęć poprzez e-mail i kontakt telefoniczny.

Czy jest konieczna dezynfekcja po fekaliach?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie zalanego pomieszczenia. Bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów znajdujących się w fekaliach, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

Czyszczenie po zalaniu w Suchedniowie - kontakt Kastelnik 

Jeśli zmagasz się z problemem, jakim jest zalane pomieszczenie – zamów kompleksową usługę sprzątanie po zalaniu Suchedniów. Obsługujemy całe województwo świętokrzyskie w trybie interwencyjnym. Specjalistyczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji wymaga odpowiedniego sprzętu oraz doświadczonej ekipy. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to wielowymiarowość naszych działań, np. oferujemy czyszczenie suchym lodem po zalaniach. Całodobowa infolinia to niezbędny element pierwszego kontaktu, który naszym zdaniem jest dużym ułatwieniem w kryzysowych sytuacjach. Dodzwonić się do nas można o każdej porze dnia i nocy, a bezpłatna wycena jest przedstawiana po przesłaniu kilku zdjęć na naszą skrzynkę e-mail.

Kastelnik – najlpesza jakość usług sprzątających!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%