Sprzątanie po zalaniu
Strzelce Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Firma Kastelnik świadczy sprzątanie po zalaniu Strzelce Opolskie  woj. opolskie. Jak pozbyć się nieczystości po wybiciu kanalizacji?

Jeśli szukasz usługi na sprzątanie po zalaniu Strzelce Opolskie, dobrze trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowo usuwaniem skutków awarii wody. Na rynku opolskim istniejemy już od 2013 roku, co dało nam zdecydowanie duże doświadczenie oraz możliwość wyodrębnienia wyłącznie sprawdzonych metod sprzątania po wylaniu fekaliami, czy wylaniu szamba. Bez względu na to, jaki był powód danego wypadku, jesteśmy przygotowani na pomoc. Nasi konsultanci czekają na telefony 24/7, a technicy w jak najszybszym możliwym czasie docierają na miejsce. Wycena u nas jest zawsze bezpłatna. 

Czyszczenie po zalaniu Strzelce Opolskie

Sprzątanie po zalaniu Strzelce Opolskie- piwnice, mieszkania 

Niewątpliwie przez lata zdobyte przez nas doświadczenie wpływa na jakość naszej usługi sprzątanie po zalaniu piwnic Strzelce Opolskie i województwo opolskie. Bez względu na to, gdzie dojdzie do wylania nieczystości, nasi specjaliści są przygotowani. Posiadają profesjonalne szkolenia dotyczące zachowywania się w otoczeniu skażonych przedmiotów. Maski, czy kombinezony ochronne to tylko jedne z części ekwipunku, który zabierają nasi pracownicy na zlecenia. Oferujemy bezpłatną wycenę zlecenia i gdy istnieje taka konieczność z dojazdem na miejsce zdarzenia, m.in. do takich miejsc jak np. Strzelce Opolskie Farska Kolonia i Suche Łany oraz Koszary.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Strzelce Opolskie

Tylko ci, którym spotkała tak tragiczna sytuacja, jak wylanie fekaliów w domu, wiedzą jak bardzo potrzebne jest ozonowanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu w Strzelcach Opolskich  w woj. opolskim. Pomimo tego, że zbierzemy samodzielnie ciecz, nie wystarczy to, aby na przykład zabić brzydki zapach. Co gorsze nie zdajemy sobie sprawy, że miejsce o wylaniu fekaliami jest skażone biologicznie i bardzo toksyczne dla naszego zdrowia. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych po zalaniu Strzelce Opolskie, to usługa, którą świadczymy w ramach prac podczas usuwania skutków zalania. Sprawdza się ona idealnie ze względu na swoje szerokie zastosowanie. 

dezynfekcja po zalaniu fekaliami strzelce opolskie

Wielozadaniowość to cecha, która powinna charakteryzować każdą firmę, która oferuje usługę sprzątanie po zalaniu. Dzięki temu mogą oni likwidować wszelkie konsekwencje, które wynikają w związku z wylaniem szamba, czy też pęknięciu rur. Sytuacja jest gorsza w przypadku, gdzie mieszkańcy danego obiektu czekają na działania ubezpieczyciela, ten niestety przechodzi przez kwestie papierkowe i nie przyjedzie od razu. Jednak w takich warunkach ciężko wytrzymać. Lepiej nie czekać, tylko działać i zaufać profesjonalistom! Kastelnik sprzątanie po zalaniu w Strzelcach Opolskich to gwarancja pozbycia się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Nie czekaj – zadzwoń do nas, posiadamy całodobową infolinię, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy!

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Strzelcach Opolskich- woj. opolskie

Tylko profesjonalne firmy zdają sobie sprawę z tego, że zalany dom po wybiciu kanalizacji to miejsce, które jest skrajnie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Jeśli mamy dzieci w szczególności powinniśmy zadbać o skuteczne usunięcie bakterii, wirusów i grzybów powstałych po awarii kanalizacji.  Eksperci wykonujący dezynfekcje na co dzień, wiedzą, że potrzebne jest tutaj holistyczne podejście. Nie wystarczy tylko szmatką, czy mopem usunąć wylane płyny, lecz trzeba jeszcze odkazić posadzki, ściany, czy inne skażone przedmioty. 

Niestety, ale z takimi toksycznymi substancjami możemy nie dać sobie rady samodzielnie. Brak doświadczenia, czy wymaganego sprzętu lub preparatów, to nie wszystko. Do tego typu zleceń nasi pracownicy idą przygotowani z odzieżą ochronną, maską 3M, rękawicami. Są to niezbędne elementy, o których nie wolno zapominać podczas sprzątania po zalaniu fekaliami. 

Specjalistyczne usługi usuwania skutków zalania Strzelce Opolskie:

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu Strzelce Opolskie;
 • odkażanie po zalaniu piwnicy;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie pomieszczeń po zalaniach;
 • mycie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji Strzelce Opolskie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • likwidowanie fekaliów po zalaniu;
 • usuwanie zagrożenia epidemiologicznego;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • odkażanie po zalaniu.

Osuszanie po zalaniu woj. opolskie

Specjalistyczne osuszanie po zalaniu fekaliami Opolskie, polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych mikroorganizmów. Do tych czynności należą m.in.:

 • likwidacja skażonych przedmiotów i ich utylizacja;
 • osuszanie pomieszczeń po zalaniu Strzelce Opolskie i okolica;
 • ozonowanie pomieszczenia w celu dezynfekcji;
 • dokładne sprzątanie wszystkich powierzchni płaskich;
 • usuwanie smrodu za pomocą zabiegu ozonowania.

Osuszanie po zalaniu w Strzelcach Opolskich

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Strzelce Opolskie- powiat strzelecki

Strzelce Opolskie i zalane mieszkanie fekaliami? Nie zwlekaj, tylko od razu zwróć się do fachowców! Pomogą Ci oni w jak najszybszym czasie rozwiązać ten problem. To w szczególności ważne biorąc pod uwagę aspekt skażonych biologicznie substancji, które wówczas występują. Poprawnie wykonana dezynfekcja to podstawa podczas takich zleceń jak sprzątanie piwnicy po zalaniu, czy sprzątanie mieszkania po wybiciu kanalizacji. 

Jesteśmy pewni, że po wizycie techników firmy Kastelnik, problem z nieczystościami zostanie rozwiązany. Cieszymy się, że już wiele osób z terenu strzeleckiego zaufało nam i powierzyło to zadanie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię.

Pozostałe miasta gdzie świadczymy usługi:

Całodobowe sprzątanie piwnic po zalaniu Strzelce Opolskie – Kastelnik 7/24.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%