Sprzątanie po zalaniu Staszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Staszowie. W jaki sposób wykonać dezynfekcje po zalaniu, aby była skuteczna?

Zalany dom w Staszowie? Profesjonalne przedsiębiorstwo Kastelnik dezynfekuje pomieszczenia w ramach usługi sprzątanie po zalaniu Staszów i powiat staszowski.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Na terenie województwa świętokrzyskiego nasi technicy przeprowadzają ekspresowe usuwanie szkód po zalaniach wodą, a dzięki założonej przez nas całodobowej infolinii zlecenia realizujemy niemalże od ręki.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Staszów

Interwencyjna linia telefoniczna jest dużą dogodnością dla naszych klientów, ponieważ sytuacje związane z zalaniem piwnicy, czy domu wymagają natychmiastowej reakcji. Nie tylko łatwy kontakt jest aspektem, który świadczy o naszym zaangażowaniu przy czyszczeniu pomieszczeń po zalaniu.

Ważne jest  również nasze podejście do doboru odpowiednich metod sprzątania po zalaniu, a także preparatów chemicznych. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą możemy wykonać podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Jesteśmy dostępni nie tylko w Staszowie, ale i również w takich miastach Ziemi Świętokrzyskiej jak m.in.:  Wąchock, Koprzywnica, Bodzentyn.

Sprzątanie po zalaniu Staszów — co sanepid zaleca podczas dezynfekcji?

Powodzie ze względu na ulewne deszcze odwiedzają cyklicznie nasz kraj, a najbardziej narażeni są na to mieszkańcy rejonów zalewowych. Należą do nich przede wszystkim tereny, które są położone blisko rzek.

Usuwanie szkód zalanego domu przytrafia się nie tylko na skutek obfitych deszczy i wylania rzek, ale również po awarii kanalizacji. Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Staszowie to wciąż często zamawiana usługa. Montaż czujnika zalania wodą jest dobrym sposobem na uniknięcie kosztów czyszczenia.

Usuwanie wody z zalanej piwnicy – zadbaj o ochronę osobistą

Po usunięciu wody z piwnicy powinniśmy w odpowiedni sposób ją przygotować, aby móc w bezpieczny sposób wrócić do magazynowania rzeczy. Przedstawimy kilka rad, które są skierowane od sanepidu, a Kastelnik podczas każdego zlecenia trzyma się ich skrupulatnie.

Na samym początku trzeba pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu się. Co to oznacza? Należy zaopatrzyć się w środki ochrony osobistej, typu maski, rękawice, czy też kombinezony ochronne. Kolejnym krokiem jest wyniesienie wszystkich skażonych przedmiotów. Powinniśmy wyrzucić je wyłącznie do dedykowanych kontenerów.

Osuszanie budynku po zalaniu w Staszowie

W przypadku skażonych biologicznie przedmiotów należy je w odpowiedni sposób zutylizować. Warto tutaj zwrócić uwagę na aspekt osuszania budynku po zalaniu w Staszowie. Sanepid radzi by już przy początkowych pracach otworzyć okna w celu wietrzenia i uzyskania dostępu świeżego powietrza. Zaleca się również, by zaraz potem przejść do dezynfekcji skażonych powierzchni. Jednak, gdy sprzątamy samodzielnie, możemy śmiało się posiłkować preparatami chemicznymi dostępnymi w każdym sklepie.

Należy jednak pamiętać, iż skuteczne środki są na bazie chloru i są mocno żrące. Wszystkie powierzchnie powinny być myte parę razy, tak aby zmyć całkowicie wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Nasza ekipa do czyszczenia po zalaniu stosuje wyłącznie profesjonalne środki chemiczne, które są bezpieczne dla środowiska. Metody dezynfekcji pomieszczeń, które wdrażamy podczas usuwania zalania w piwnicy to m.in. zamgławianie suchą mgłą, czy ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Osuszanie zalanego budynku

Zdjęcie: osuszanie budynku po zalaniu Staszów © Kastelnik 2023

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu piwnicy?

Nie tylko szeroko rozumiana dezynfekcja chemiczna jest stosowana w takich sytuacjach jak zalanie fekaliami, czy też wybicie kanalizacji. Wówczas mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami, takimi jak: wirusy, bakterie i grzyby. Chorobotwórcze drobnoustroje przedsiębiorstwo Kastelnik eliminuje za pomocą niezawodnych metod odkażania.

Jedną z nich jest zamgławianie powietrza za pomocą suchej mgły. Ten innowacyjny zabieg swoją skuteczność zawdzięcza temu, że rozprowadzana mgła wnika we wszystkie miejsca, nawet te trudno dostępne. Podobnie jak ozonowanie, zamgławianie pełni nie tylko funkcję dezynfekującą, ale i neutralizującą brzydkie zapachy.

W ramach usuwania skutków zalań wykonujemy:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Staszów i okolica; 
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie staszowskim;
 • dezynfekcja po awarii kanalizacji;
 • osuszanie ścian po zalaniu;
 • zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja mienia w spalarni.

Sprzątanie po zalaniu dostępne jest również w miastach:

usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji staszów

FAQ – ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczna?

Jest to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda dezynfekcji zalanych pomieszczeń. Jednak ozonowanie pomieszczeń po fekaliach powinno być wykonywane przez profesjonalne podmioty sprzątające, które znają zasady bezpieczeństwa pracy, wymagane podczas tego zabiegu. Poprawne wykonane ozonowanie nie zagraża naszemu zdrowiu, ani środowisku. 

Jaki jest koszt usługi sprzątanie po zalaniu?

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu wodą lub fekaliami zależy od wielkości zniszczeń, a co za tym idzie od nakładu pracy włożonego w dane zlecenie. Wstępną wycenę możemy poznać już w 20 minut, dzwoniąc na całodobową infolinię telefoniczną. Cena sprzątania po zalaniu zaczyna się już od 800 zł i mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych przy poważnych awariach.

Kastelnik — czyszczenie po zalaniu Staszów 7/24

Usuwanie szkód po zalaniach to prace dezynfekujące, a także osuszające podejmowane na jednym z etapów usługi, jaką jest sprzątanie po zalaniu w Staszowie. W województwie świętokrzyskim oferujemy kontakt 365 dni w roku, co pozwala nam na jak najszybszą interwencję w sprawie usuwania skutków awarii kanalizacji. Pamiętaj, jeśli nie masz pewności, czy poradzisz sobie z ciężarem, jakim jest powódź w domu, nie wahaj się i zadzwoń do nas. Masz pytania? Nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą i rozwieją Twoje wątpliwości. Skorzystać także możesz z bezpłatnej wyceny, a cenę podamy Ci do 20 minut. Czekamy na telefony! 

Kastelnik – najlepsza jakość usług sprzątających w woj. świętokrzyskim

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%