Sprzątanie po zalaniu Starogard Gdański

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Starogardzie Gdańskim. Czym wykonać dezynfekcję domu po awarii kanalizacji?

Co robić po zalaniu w domu? Ekipa sprzątająca Kastelnik zawsze używa skutecznych środków do dezynfekcji opartych na nadtlenku wodoru lub czwartorzędowych solach amoniowych. Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Starogard Gdański oparte na takich solidnych środkach biobójczych, to podstawa sukcesu w trakcie usuwania zagrożenia bakteriologicznego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wiele rzeczy można robić samodzielnie, ale sprawę zalanego mieszkania lepiej zlecić fachowcom. Gdzie najczęściej dochodzi do zalania?

 • pomieszczenia w piwnicy;
 • łazienka w domu;
 • garaż poniżej poziomu gruntu. 

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w usuwaniu fekaliów i ogromną świadomość, co zrobić z patogenami obecnymi w fekaliach po powodzi. Wiemy, jak zdezynfekować zalany dom i usunąć cały brud i nieczystości bez ryzyka dla zdrowia jego mieszkańców.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Starogard Gdański

Sprzątanie po zalaniu fekaliami Starogard Gdański 

Oferujemy najwyższej jakości usługi dezynfekcji w pomieszczeniach po awarii kanalizacji. Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami w Starogardzie Gdańskim realizowane jest przy pomocy suchego lodu w połączeniu z techniką ręcznego usuwania nieczystości.

Ważne by cały proces czyszczenia był zakończony solidnym odkażaniem zalanych powierzchni. Wiele osób poszkodowanych przez wodę skarży się na bóle głowy, gdyż patogeny po fekaliach nie zostały skutecznie usunięte.

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Niestety, samodzielne próby pozbywania się grzybów czy pleśni po wylanej wodzie nie jest skuteczną metodą, a drobnoustroje lubią powracać.

By zapewnić sobie, a także swoim bliskim, bezpieczeństwo należy skontaktować się z wyspecjalizowaną ekipą techników, która dzięki takim metodom jak zamgławianie lub ozonowanie, dotrze do najdalszych zakamarków zainfekowanych pomieszczeń i całkowicie pozbędzie się bakterii, wirusów, grzybów. Tak niebezpiecznych dla naszego zdrowia i życia.

sprzątanie mieszkania po zalaniu

Piwnica pod zalanym mieszkaniem – sprzątanie podłóg i odkażanie za pomocą ozonu.

Dezynfekcja pomieszczenia po wybiciu kanalizacji 

Gruntowna dezynfekcja pomieszczeń w domu po wybiciu kanalizacji to nie jest jakieś tam zwykłe sprzątanie kupy po psie. Często po pęknięciu rury mamy zalaną nieczystościami podłogę, którą nikt z mieszkańców nie chce sprzątać. W obecnych czasach te fakt nie dziwi raczej nikogo, gdyż w samym tylko województwie lubuskim mamy kilkanaście firm, które oferują czyszczenie po fekaliach.

Wiele z tych podmiotów świadczy również osuszanie mokrych ścian i usuwanie wilgoci ze świeżych tynków. Tego typu prace to nie tylko naprawa uszkodzeń, ale często działania prewencyjne. Sucha ściana to brak konieczności odgrzybiania oraz dezynfekcji. Warto więc pomyśleć o wszystkim odpowiednio wcześniej.

gdzie szukać pomocy po zalaniu?

Osuszanie budynku po zalaniu — woj. pomorskie

Zespół specjalistów z firmy Kastelnik w woj. pomorskim oferuje od 2013 r. usługi takie jak osuszanie mieszkanie po zalaniu i jego ozonowanie. Nasz kadra sprzątająca stawia na najnowocześniejsze metody dezynfekcji pomieszczeń – ciągle się szkolimy i dokształcamy, tak by sprostać każdemu wyzwaniu.

Kluczem do sukcesu przy sprzątaniu mieszkań po zalaniu fekaliami jest tempo pracy i czas, w którym do niej przystąpimy. Im szybciej skontaktujesz się z wyspecjalizowaną ekipą sprzątającą po zalaniu, tym masz szansę uratować więcej zalanych przedmiotów, zmniejszyć koszty samego procesu sprzątania, a także maksymalnie skrócić czas interwencji specjalistów.

Samodzielne próby sprzątania mogą nie być skuteczne – brak metodyki działań, nowoczesnego sprzętu czy sprawdzonych środków chemicznych sprawi, że działania będą wyłącznie powierzchowne, a bakterie i wirusy, nadal nie zostaną zneutralizowane. 

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Konieczne jest, by pamiętać, że podczas wylewania szamba czy wody z rur kanalizacji, prócz nieczystości, dochodzi do skażenia pomieszczeń. W tym wypadku niezbędnym krokiem jest specjalistyczna dezynfekcja. 

Oferta firmy Kastelnik — zaufaj specjalistom 

Czy potrzebujesz pomocy w sprzątaniu po powodzi w domu? Specjalista z firmy Kastelnik to właściwe rozwiązanie problemu. Wiemy, co spotyka osoby poszkodowane przez awarię kanalizacji. Pęknięta rura lub rozlane na podłodze fekalia to dopiero początek kłopotów. Wystarczy jeden telefon na naszą alarmową infolinię telefoniczną i już nigdy nie będziesz musiał się martwić tym, co zaszło.

Nigdy nie stosujemy chemikaliów bez atestu. Nasi eksperci posprzątają nieczystości i wystawią certyfikat dezynfekcji. Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii, to możesz liczyć na pomoc w zakresie usług, tj.: 

 • sprzątanie po wylaniu fekaliów; 
 • ozonowanie po zalaniach;
 • dezynfekcji domu po wybiciu kanalizacji;
 • drobny remont ścian po zalaniu wodą gruntową;
 • odgrzybianie ścian;
 • pozbywanie się pleśni i nieczystości;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie murów, tynków, ścian;
 • pozbywanie się pleśni w piwnicy i ze strychu;
 • transport ADR;
 • gruntowne ozonowanie zalanych pomieszczeń;
 • dezynfekcja przy pomocy zamgławiania;
 • odpompowanie wody i ścieków;
 • usuwanie zniszczonych i niebezpiecznych sprzętów. 

Odgrzybianie mokrych ścian 

Po zalaniu mieszkania bardzo szybko dochodzi do rozwijania się trujących grzybów. Lubią one ciepłe, słabo wietrzone pomieszczenia, ale mają tendencję do szybkiego namnażania także w temperaturze niskiej np. w piwnicy czy na strychu. Przebywanie w ich obecności ma katastrofalne skutki dla zdrowia – może prowadzić do zatruć, problemów ze snem, chorób skóry, alergii i astmy, wpływać na działanie wielu organów ciała, a nawet prowadzić do pojawiania się zmian onkologicznych.

Sprawa jest poważna i najlepiej oddać ją w ręce fachowców. To oni szybko i skutecznie pozbędą się grzybów, stosując bezpieczne dla zdrowia metody, jak np. ozonowanie pomieszczeń. Ozon, czyli gaz naturalnie występujący w atmosferze, ma silne działanie neutralizujące. Jest nawet 50 razy skuteczniejszy i na dodatek znacznie szybszy, aniżeli chlor. 

odgrzybianie mokrej ścian

Wilgoć na ścianie nie wróży niczego dobrego.

Usuwanie szkód po zalaniu w budynku

Mamy doskonały czas przy usuwaniu szkód po zalaniu. Według opinii większości naszych klientów jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Dysponujemy nie tylko technologią czyszczenia ścian suchym lodem, ale również mamy na stanie kilkadziesiąt generatorów ozonu. Maszyny te są gotowe do zlikwidowania nawet najbardziej uciążliwego zapachu fekaliów. 

Wiemy, że nie jest łatwo poradzić sobie z zalanym mieszkaniem. Rozlane nieczystości nie tylko wyglądają obrzydliwie, ale dodatkowo mamy straszny fetor w powietrzu. W tych warunkach mało kto jest w stanie wytrzymać dłużej bez maski ochronnej. Nasi pracownicy w czasie pracy stosują sprzęt ochrony osobistej i rękawice. Bezpieczeństwo w trakcie realizacji zlecenia to w obecnych synonim jakości. Usuwanie skutków wybicia szamba śmiało, można zlecić jednej z ogólnopolskich firm sprzątających.

osuszanie budynku po awarii kanalizacji

Dorota Kastelnik – ekspert od osuszania ścian po zalaniu.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Starogardzie Gdańskim.

Gruntowne czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji, to jedna z wielu usług, jakie oferuje firma Kastelnik. Kadra fachowców sprawnie przeprowadza odpompowywanie zanieczyszczonej wody i resztek się w niej znajdujących, a następnie przechodzi do prac porządkowych.

W trakcie sprzątania piwnicy po zalaniu fekaliami niezbędna jest usługa pełnej dezynfekcji wszystkich skażonych pomieszczeń. W skażonej wodzie znajduje się mnóstwo zarazków, które mogą mieć znaczący wpływ na pogorszenie stanu zdrowia, a nawet być odpowiedzialne za przenoszenie chorób zakaźnych. To nie żarty! Zaufaj specjalistom, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą dekontaminację piwnicy i uchronią zdrowia Twoje i bliskich. 

Usługi sprzątania po wybiciu kanalizacji dostępne są także w miastach:

O co pytają mieszkańcy województwa pomorskiego?

Jeśli jesteś ofiarą zalania domu czy wybiciu szamba koniecznie skontaktuj się z ekipą fachowców. Im szybciej rozpoczniesz kompleksowe prace porządkowe, tym poniesiesz mniejsze straty materialne, dojdzie do mniejszych zniszczeń. Zaufaj w tej dziedzinie specjalistom, którzy od lat zajmują się sprzątaniem po zalaniu.

faq pomorskie

Jak długo schnie ściana po zalaniu?

Mokra ściana po zalaniu schnie od kilku dni, a nawet do kilku tygodni. Szybkość schnięcia jest uzależniona od temperatury wewnątrz budynku oraz wentylacji. Duże znaczenie ma również struktura ściany, z której jest wykonana. Średni czas niezbędny na osuszanie wilgotnej powierzchni wynosi od 10 do 20 dni.

Jakie są etapy sprzątania mieszkania po zalaniu?

Sprzątanie mieszkania po zalaniu  zaczynamy od uprzątnięcia fekaliów z podłogi. Kolejnym krokiem będzie wyniesienie zalanych przedmiotów oraz ich bezpieczna utylizacja. Ekipa sprzątająca zajmie się także czyszczeniem podłóg, osuszaniem ścian, pełną dezynfekcją zanieczyszczonego terenu, a także pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów. Wśród niezbędnych elementów w procesie sprzątania po zalaniu znajduje się również ozonowanie pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%