Sprzątanie po zalaniu Stargard

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Stargard. Jakie czynności wykonuje się podczas usuwania skutków awarii kanalizacyjnych? 

Specjalistyczne firmy zajmujące się usuwaniem skutków awarii kanalizacyjnych w swojej pracy stosują przede wszystkim wysokiej jakości certyfikowany sprzęt. Sprzątanie po zalaniu Stargard w województwie zachodniopomorskim to usługa kompleksowa. Zawierająca działania polegające m.in. na dogłębnym czyszczeniu posadzki, czy wywozie i utylizacji skażonych przez nieczystości mebli.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Do podstawowych czynności podczas postępowania z fekaliami należy:

 • zbieranie nieczystości z podłogi;
 • osuszanie po zalaniu ścian;
 • opróżnianie mieszkania;
 • dezynfekcja powierzchni i powietrza. 

Dezynfekcja po zalaniu Stargard to realizacja, którą można zamówić poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie www Kastelnika. Swoje działania przedsiębiorstwo to prowadzi w takich dzielnicach miasta jak np.: Burzykowo i Giżynek oraz Mokrzyca. 

Sprzątanie po zalaniu Stargard – ile kosztuje?

W skład działań wynikających ze zlecenia sprzątanie po zalaniu w Stargardzie wchodzi m.in. ozonowanie po zalaniu, czy wypompowywanie wody. W związku z rodzajem wykonywanych zleceń cena każdego zlecenia czyszczenie po wybiciu kanalizacji się różni. Dlatego też każda osoba chcąca skorzystać z zabiegu dezynfekcja po zalaniu otrzymuje bezpłatną wycenę. Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje sprzątanie po wybiciu kanalizacji w cenie już od 700 zł brutt nie tylko w powiecie stargardzkim, ale również w miastach Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań

. Koszt specjalistycznych usług firm sprzątających po zalaniu zależny jest również od powierzchni odkażanych  pomieszczeń oraz czasu poświęconego na samo wykonanie zabiegu. 

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Stargardzie krok po kroku

Elementem, od którego rozpoczyna się każdego rodzaju zlecenie dotyczące likwidowania konsekwencji zalań, jest usunięcie fekaliów, które rozprzestrzenione są na posadzce. Łazienka, w której doszło do zalania nimi, jest miejscem skażonym. Dlatego ważne jest, aby fachowcy przeprowadzający sprzątanie po wybiciu kanalizacji posiadali środki ochrony osobistej. Krokiem, którego ominięcie grozi zawilgoceniem, jest osuszanie po zalaniu. Gdy nie pozbędziemy się wilgoci, możemy mieć do czynienia z szerzącym się grzybem i pleśnią. W takim przypadku będzie trzeba korzystać z innej usługi, czyli odgrzybianie po zalaniu. Następnie szacujemy, czy żaden z przedmiotów nie został na stałe zniszczony. Jeśli tak nadaje się on do utylizacji w profesjonalnej spalarni. Na samym końcu wykonuje się dezynfekcje za pomocą nowoczesnych metod odkażania. 

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji – niezawodne metody

Do najskuteczniejszych form odkażania wykorzystywanych przez firmę Kastelnik należy ozonowanie po zalaniu, a także zamgławianie suchą mgłą. Obydwie te metody stosowane są podczas zlecenia dezynfekcja po wybiciu kanalizacji. To, co je łączy to ekologia i wielowymiarowe działanie. Zamgławianie po zalaniu z nadtlenkiem wodoru stosowane jest także w celu dezodoryzacji pomieszczeń. Odkażanie ozonem działa identycznie. Do tej realizacji używamy przemysłowych generatorów ozonu o mocy co najmniej 40 g/h. Daje nam to pewność, że wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje zostaną skutecznie usunięte. 

Specjalistyczna oferta przedsiębiorstwa Kastelnik likwidującego szkodliwe patogeny:

 • sprzątanie po zalaniu Stargard w powiecie stargardzkim: Chociwel, Dobrzany;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w miastach Ińsko, Suchań;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • osuszanie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • odkażanie po wybiciu szamba.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

 • Barlinek
 • Białogard
 • Choszczno
 • Darłowo
 • Drawsko Pomorskie

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy jest konieczna dezynfekcja po fekaliach?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie zalanego pomieszczenia. Wirusy, bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów, ale również doskonale odświeży powietrze.

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Dezynfekcja z użyciem ozonu jest w pełni bezpieczna. Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez przeszkolone osoby, ponieważ posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ozonowanie pomieszczeń powinno być cały czas monitorowane za pomocą mierników do pomiaru stężenia ozonu.

Całodobowa pomoc po zalaniu Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu w Stargardzie można zamówić dzięki całodobowej infolinii interwencyjnej. Czyszczenie po zalaniu najlepiej wykonać jak najszybciej po wystąpieniu zdarzenia. Jest to istotne, by nie dopuścić do rozprzestrzeniania się chorobotwórczych drobnoustrojów po naszym mieszkaniu. Nie wolno zapominać o dezynfekcji. Jest ona kluczem do pozostawienia bezpiecznych przestrzeni użytkowych. Warto korzystać z nowoczesnych form odkażania, ponieważ są bardziej efektywne i bezpieczne dla naszego środowiska. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Kastelnik!

Kastelnik to gwarancja wysokiej jakości sprzątania po zalaniu w Stargardzie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%