Sprzątanie po zalaniu
Starachowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Starachowice. Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu – dlaczego warto?

Czy wiesz, czym jest tak właściwie czyszczenie po zalaniu? Kiedy się je przeprowadza i jakie czynności trzeba wówczas wykonać? Technicy firmy Kastelnik świadczą sprzątanie po zalaniu Starachowice od 2013 r. W trakcie usuwania szkód po zalaniu, bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty związane z bezpieczną dezynfekcją skażonych pomieszczeń.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Starachowice

Sprzątanie po zalaniu Starachowice – od 2013 r.

Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Starachowicach wykonywane jest z zastosowaniem profesjonalnych płynów chemicznych, czy też najnowocześniejszych metod dezynfekcji np. za pomocą suchego lodu od 2013 roku. Pamiętamy również o tym, że zalania są najczęściej zdarzeniami losowymi, dlatego powinniśmy działać jak najszybciej po ich wykryciu. Stworzyliśmy całodobową infolinię, dzięki, której można się z nami skontaktować o każdej porze dnia lub nocy. Chętnie wycenimy Twoje zlecenie bezpłatnie, już w 20 minut! Specjalistyczne mycie i sprzątanie po zalaniu w Starachowicach wykonujemy m.in. w takich dzielnicach jak: Wierzbnik i Krzyżowa Wola oraz Kolonijki, a także Wanacja.

Dezynfekcja zalanych fekaliami pomieszczeń

Staramy się, aby mieszkańcy Starachowic mieli jak najszybszy dostęp do usługi, jaką jest dezynfekcja po zalaniu fekaliami. Nie tylko infolinia działająca 24/7 jest dużą pomocą, lecz również wysokie kompetencje naszych pracowników. Czyszczenie po zalaniu to inwestycja w ciągłe szkolenia oraz najlepszej jakości sprzęt do osuszania. Wszystko to wpływa na sprawność wykonywania naszych usług sprzątających. Niezwykle ważne jest przeprowadzanie usług usuwania szkód zalania kompleksowo. Każdą realizację rozpoczynamy od wypompowywania wody z piwnicy, za pomocą specjalistycznej motopompy, która nadaje się także do wody zabrudzonej. Brudna woda występuje np. w przypadkach podtopień lub tzw. cofek z kanalizacji. Wiele osób, myśli, że na tym kończą się prace związane ze sprzątaniem po zalaniu w Starachowicach. Życie jednak pokazuje, iż jest to zaledwie początek i pierwszy etap czyszczenia po zalaniu. 

Osuszanie po zalaniu w Starachowicach

Krokiem, którego nie należy pomijać, jest osuszanie budynku po zalaniu w Starachowicach. Brak jego wykonania możemy zaliczyć do najczęstszych błędów, które robią osoby usuwające skutki zalania samodzielnie. Niestety, ale zwykłe wietrzenie poprzez otwarcie okien nie jest skuteczną formą wyeliminowania wilgoci ze ścian. W większości przypadków należy wykonać profesjonalne osuszanie po zalaniu. Gdy tego nie zrobimy, możemy być narażeni na wilgoć, czy też grzyb, a to już problem. To nie tylko estetyczny defekt, ale i zagrożenie dla stanu naszego zdrowia. Zabieg ten wykonujemy z zastosowaniem specjalistycznych osuszaczy marki Trotec. Na samym końcu przechodzimy do eliminacji szkodliwych mikroorganizmów. Jedną z metod je usuwających jest zamgławianie pomieszczeń. To nowoczesna forma dezynfekcji nadtlenkiem wodoru, która pozwala nie tylko na odkażanie, ale i neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Osuszanie zalanego budynku Starachowice Świętokrzyskie

Zdjęcie: osuszanie zalanego budynku w Starachowicach © 2021 Kastelnik

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu województwo świętokrzyskie

Inną równie skuteczną metodą dezynfekcji jest ozonowanie po zalaniu. Co możemy wykonać za jego pomocą? Odkażanie wszystkich powierzchni, a także dezodoryzację powierzchni i powietrza. Jest to bardzo bezpieczny zabieg, nie niszczy żadnych przedmiotów, czy sprzętów. Jedynymi rzeczami, które musimy zabezpieczyć, są dzieła sztuki, typu obrazy olejne, a także rośliny i zwierzęta. Po wykonaniu ozonowania za pomocą przemysłowych generatorów ozonu odczekuje się pewien czas, w którym to ozon samoistnie rozkłada się na dwie cząsteczki tlenu.

Usuwanie skutków zalania obejmuje następujące czynność:

  • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Starachowice;
  • dezynfekcja po zalaniu powiat starachowicki;
  • czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. świętokrzyskie;
  • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
  • zamgławianie w celu usunięcia smrodu po wylaniu fekaliów;
  • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów;
  • odkażanie po wybiciu szamba;
  • ozonowanie mieszkania po zalaniu.

usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji Starachowice

Sprzątanie po zalaniu w Starachowicach – Kastelnik kontakt 24/7

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która wykonuje sprzątanie po zalaniu Starachowice i czyszczenie w powiecie starachowickim, zapraszamy serdecznie do kontaktu! Czekamy na Ciebie na naszej całodobowej infolinii, chętnie umówimy jak najszybszy termin realizacji i bezpłatnie wycenimy zlecenie. Liczy się każda minuta po zdarzeniu, jakim jest zalanie, dlatego wykonujemy ją już w 20 minut! Jesteśmy pewni, że na wysoką jakość wykonywanych przez nas realizacji wpływa stosowanie atestowanych urządzeń o dużej mocy. Usuwanie szkód po zalaniu realizujemy szybko i skutecznie w zgodzie z przepisami obowiązującego prawa. 

Kastelnik – całodobowe usuwanie awarii po zalaniu fekaliami. Zadzwoń do nas! 

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%