Sprzątanie po zalaniu
Starachowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Starachowicach. Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu – dlaczego warto?

Czy wiesz, czym jest tak właściwie czyszczenie po zalaniu? Kiedy się je przeprowadza i jakie czynności trzeba wówczas wykonać? Technicy firmy Kastelnik świadczą sprzątanie po zalaniu Starachowice od 2013 r.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

W trakcie usuwania szkód po zalaniu, bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty związane z bezpieczną dezynfekcją skażonych pomieszczeń.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Starachowicach

Zalane nieczystościami mieszkanie wymaga natychmiastowej dezynfekcji. Fekalia na podłodze.

Sprzątanie po zalaniu Starachowice – od 2013 r.

Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Starachowicach wykonywane jest z zastosowaniem profesjonalnych płynów chemicznych, czy też najnowocześniejszych metod dezynfekcji np. za pomocą suchego lodu od 2013 roku. Pamiętamy również o tym, że zalania są najczęściej zdarzeniami losowymi, dlatego powinniśmy działać jak najszybciej po ich wykryciu.

Stworzyliśmy całodobową infolinię, dzięki, której można się z nami skontaktować o każdej porze dnia lub nocy. Chętnie wycenimy Twoje zlecenie bezpłatnie, już w 20 minut! Specjalistyczne mycie i sprzątanie po zalaniu w Starachowicach wykonujemy m.in. w takich dzielnicach jak: Wierzbnik i Krzyżowa Wola oraz Kolonijki, a także Wanacja.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Starachowice

Dezynfekcja zalanych fekaliami pomieszczeń

Staramy się, aby mieszkańcy Starachowic mieli jak najszybszy dostęp do usługi, jaką jest dezynfekcja po zalaniu fekaliami. Nie tylko infolinia działająca 24/7 jest dużą pomocą, lecz również wysokie kompetencje naszych pracowników.

Czyszczenie po zalaniu to inwestycja w ciągłe szkolenia oraz najlepszej jakości sprzęt do osuszania. Wszystko to wpływa na sprawność wykonywania naszych usług sprzątających. Niezwykle ważne jest przeprowadzanie usług usuwania szkód zalania kompleksowo.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Każdą realizację rozpoczynamy od wypompowywania wody z piwnicy, za pomocą specjalistycznej motopompy, która nadaje się także do wody zabrudzonej. Brudna woda występuje np. w przypadkach podtopień lub tzw. cofek z kanalizacji. Wiele osób, myśli, że na tym kończą się prace związane ze sprzątaniem po zalaniu w Starachowicach. Życie jednak pokazuje, iż jest to zaledwie początek i pierwszy etap czyszczenia po zalaniu. 

sprzątanie piwnicy po zalaniu w Starachowicach

Piwnica w trakcie usuwania szkód po zalaniu. Przygotowanie do osuszania i dezynfekcji pomieszczenia.

Osuszanie po zalaniu w Starachowicach

Krokiem, którego nie należy pomijać, jest osuszanie budynku po zalaniu w Starachowicach. Brak jego wykonania możemy zaliczyć do najczęstszych błędów, które robią osoby usuwające skutki zalania samodzielnie.

Niestety, ale zwykłe wietrzenie poprzez otwarcie okien nie jest skuteczną formą wyeliminowania wilgoci ze ścian. W większości przypadków należy wykonać profesjonalne osuszanie po zalaniu. Gdy tego nie zrobimy, możemy być narażeni na wilgoć, czy też grzyb, a to już problem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Grzyb na ścianie to nie tylko estetyczny defekt, ale i zagrożenie dla stanu naszego zdrowia. Zabieg ten wykonujemy z zastosowaniem specjalistycznych osuszaczy marki Trotec. Na samym końcu przechodzimy do eliminacji szkodliwych mikroorganizmów.

Jedną z metod je usuwających jest zamgławianie pomieszczeń. To nowoczesna forma dezynfekcji nadtlenkiem wodoru, która pozwala nie tylko na odkażanie, ale i neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji Starachowice

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu województwo świętokrzyskie

Inną równie skuteczną metodą dezynfekcji jest ozonowanie po zalaniu. Co możemy wykonać za jego pomocą? Odkażanie wszystkich powierzchni, a także dezodoryzację powierzchni i powietrza. Jest to bardzo bezpieczny zabieg, nie niszczy żadnych przedmiotów, czy sprzętów.

Jedynymi rzeczami, które musimy zabezpieczyć, są dzieła sztuki, typu obrazy olejne, a także rośliny i zwierzęta. Po wykonaniu ozonowania za pomocą przemysłowych generatorów ozonu odczekuje się pewien czas, w którym to ozon samoistnie rozkłada się na dwie cząsteczki tlenu.

Usuwanie skutków zalania obejmuje następujące czynność:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Starachowice;
 • dezynfekcja po zalaniu powiat starachowicki;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. świętokrzyskie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • zamgławianie w celu usunięcia smrodu po wylaniu fekaliów;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów;
 • odkażanie po wybiciu szamba;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu.

ozonowanie po zalaniu w Starachowicach

Sprzątanie po zalaniu w Starachowicach – Kastelnik kontakt 24/7

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która wykonuje sprzątanie po zalaniu Starachowice i czyszczenie w powiecie starachowickim, zapraszamy serdecznie do kontaktu! Czekamy na Ciebie na naszej całodobowej infolinii, chętnie umówimy jak najszybszy termin realizacji i bezpłatnie wycenimy zlecenie.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Liczy się każda minuta po zdarzeniu, jakim jest zalanie, dlatego wykonujemy ją już w 20 minut! Jesteśmy pewni, że na wysoką jakość wykonywanych przez nas realizacji wpływa stosowanie atestowanych urządzeń o dużej mocy. Usuwanie szkód po zalaniu realizujemy szybko i skutecznie w zgodzie z przepisami obowiązującego prawa. 

Osuszanie zalanego budynku Starachowice Świętokrzyskie

Ważnym etapem sprzątania po zalaniu jest osuszanie pomieszczeń. Stosujemy profesjonalne osuszacze powietrza i powierzchni.

Kastelnik – całodobowe usuwanie awarii po zalaniu fekaliami.

Usługi czyszczenia po wybiciu szamba dostępne także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Starachowic

Sąsiad zalał Ci łazienkę? Nie musisz się martwić o to, jak usunąć nadmiar wody czy nieprzyjemny zapach stęchlizny. Na rynku dostępne są metody i techniki, które pozwalają na skuteczne sprzątanie po zalaniu w Starachowicach. Technicy odprowadzą wodę z mieszkania za pomocą specjalnych pomp i wykonają osuszanie pomieszczenia połączone z dezynfekcją. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców Starachowic.

sprzątanie Starachowice

Jak zmierzyć poziom wilgoci po zalaniu mieszkania?

Ważną kwestią jest poziom wilgoci w zalanym mieszkaniu, który można zmierzyć przy pomocy specjalnych mierników. Takie urządzenie przykłada się do murów ściany i wykonuje dokładny pomiar wilgoci. To ważny krok, by określić, jak dokładne osuszanie pomieszczenia należy wykonać.

Gdzie wyrzucić zniszczone przedmioty po zalaniu?

Zniszczone przedmioty po zalaniu domu należy przekazać do utylizacji termicznej. Gabarytów nie wolno wyrzucać do śmietnika na ulicy, a dodatkowo niektóre rzeczy mogą być skażone fekaliami. Firma sprzątająca po zalaniach zabierze wszystkie zniszczone rzeczy i przetransportuje je do spalarni termicznej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%