Sprzątanie po zalaniu Stalowa Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dowiedz się więcej o tym, jak możesz wykonać sprzątanie po zalaniu w Stalowej Woli i ochronić swój dom przed degradacją

Przytrafiło Ci się zalanie domu lub piwnicy i szukasz pomocy? Kastelnik od ponad 10 lat pomaga klientom w rozwiązywaniu problemów spowodowanych przez wodę.

Zespół profesjonalistów oferuje liczne prace naprawcze tj. dezynfekcja po fekaliach lub sprzątanie po zalaniu Stalowa Wola, a także inne lokalizacje na terenie powiatu stalowowolskiego. To profesjonalna firma, która szybko usunie skutki zalania w domu, piwnicy czy biurze.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji, a nasi specjaliści są w stanie nie tylko pozbyć się nieczystości po zalaniu, ale również usunąć zapach fekaliów z powietrza. Oferujemy również osuszanie po zalaniu w powiecie stalowowolskim, w mieście Zaklików.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Stalowa Wola

Sprzątanie po zalaniu Stalowa Wola – żadnych niespodzianek

Nasze  potwierdzone certyfikatami doświadczenie to kompleksowe sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Stalowa Wola, które zdecydowanie wynosi nas na prowadzenie w topie najlepszych firm zajmujących się czyszczeniem zalanych fekaliami pomieszczeń.

Nasze usługi obejmują nie tylko na sprzątanie piwnic po zalaniu w Stalowej Woli, ale również kompletną dezynfekcję. Ten etap sprzątania jest niezwykle istotny. Należy pamiętać, że fekalia mogą powodować różne choroby i przyczynić się do osłabienia każdego organizmu.

Dlatego jeśli padłeś ofiarą zalania i potrzebujesz czyszczenia po wybiciu kanalizacji, zadzwoń po fachowców! Kastelnik rozwiąże Twój problem z zalanym domem czy piwnicą. Pracujemy od rana przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia. Pracujemy w Stalowej Woli i okolicy, gdzie oferujemy darmowy dojazd do klienta.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Stalowa Wola

Zagrożenie bakteriologiczne po wybiciu fekaliów zapewne powoduje niepokój domowników. Bez względu na to, jaka była przyczyna zalania, powinniśmy od razu zadzwonić do profesjonalnej firmy sprzątającej i zasięgnąć porady na temat możliwości usunięcia skutków zalania domu.

Często dobrym rozwiązaniem okazuje się osuszenie pomieszczenia z  profesjonalnym ozonowaniem pomieszczeń mieszkalnych. To szybki i niedrogi zabieg, który nie tylko odkaża, ale usuwa też przykre zapachy.

Czyszczenie po zalaniu w Stalowej Woli

Zdjęcie: zamgławianie suchą mgłą w Stalowej Woli © 2023 Kastelnik

Przy zamawianiu usługi odkażania po wybiciu kanalizacji warto zamówić także utylizację skażonego mienia np. wyposażenia mieszkania. Często klienci chcą tylko zamówić dezynfekcję po zalaniu fekaliami, bez usuwania zniszczonych sprzętów. Zdarza się, iż mieszkańców nie stać na wymianę sprzętu i boją się utracić wartościowego według nich wyposażenie. Niestety zalane fekaliami przedmioty są zwykle niezdatne do użytku.

Należy sobie uzmysłowić, iż korzystanie z nich jest niezwykle niebezpieczne ze względu na bakterie i inne patogeny, które wniknęły w strukturę zniszczonego wyposażenia. Trzeba więc zutylizować wszystkie uszkodzone elementy z pomocą specjalistów z firmy sprzątającej. Czyszczenie po zalaniu fekaliami to nasza praca, której oddajemy się z pasją każdego dnia.

Podkarpackie – czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Stalowej Woli

Fachowe sprzątanie zalanych domów i czyszczenie po wybiciu kanalizacji Stalowa Wola składa się z wielu etapów, które powinny być zrealizowane krok po kroku. Pierwszym najważniejszym etapem czyszczenia po zalaniu fekaliami, jest pozbycie się szlamu i wymycie brudnej podłogi. Kolejnym krokiem będzie restytucja wyposażenia, które nie będzie poddane utylizacji po zalaniu.

Na sam koniec wszystkie pomieszczenia poddajemy dezynfekcji za pomocą ozonowania lub zamgławiania. Jeśli potrzebujesz usługi sprzątania pomieszczeń po zalaniu w Stalowej Woli, powierz to zadanie firmie sprzątającej Kastelnik.

Kompleksowe doczyszczanie po zalaniu w Stalowej Woli to szereg usług, które możesz zamówić u Kastelnika

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Stalowa Wola;
 • czyszczenie po zalaniu mieszkania;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie stalowowolskim np. Zaklików;
 • sprzątanie socjalnych pomieszczeń po zalaniach;
 • mycie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • zamgławianie po wybiciu szamba;
 • dezodoryzacja po wybiciu kanalizacji Stalowa Wola
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu;
 • likwidacja zagrożenia epidemiologicznego;
 • kompleksowe sprzątanie po wybiciu szamba;
 • odkażanie po zalaniu.

Pamiętaj, że dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu służy przede wszystkim usunięciu groźnych bakterii, które powstały wskutek wybicia kanalizacji lub wybicia szamba. Do prac, które wykonujemy, należą m.in.

 • usuwanie zalanych przedmiotów za pomocą skutecznych preparatów o działaniu biobójczym;
 • rozbiórka zalanej podłogi;
 • kompleksowe mycie powierzchni płaskich i posadzek;
 • dezodoryzacja i dezynfekcja mieszkań za pomocą ozonu.

Dezodoryzacja ozonem po zalaniu fekaliami w woj. podkarpackim

Po zalaniu domu często mamy styczność z uciążliwym fetorem po fekaliach lub po wybiciu szamba. Wydziela się z pękniętej rury i może być bardzo uciążliwy. Usuwanie zapachów to wykonanie skutecznej dezodoryzacji po fekaliach.

Ozonowanie po zalaniu jest w tym przypadku niezwykle skuteczne i daje gwarancję, iż po jego wykonaniu zalane pomieszczenie mieszkalne będzie odświeżone i w pełni zdatne do dalszego użytkowania. Ważne jest, aby zająć się zalanym budynkiem jak najszybciej.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Podkarpackie Stalowa Wola

Odkażanie powietrza zalanego domu w Stalowej Woli to zadanie, które śmiało, można zlecić jednej z wielu lokalnych firm DDD. Dobra firma sprzątająca po zalaniu Stalowa Wola, ukierunkowana jest na usuwanie skutków zalania, osuszanie, restytucję mienia i dekontaminację budynku w województwie podkarpackim.

Powierzając prace fachowcom, masz gwarancje jakościowo wykonanej usługi w szybkim czasie. Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo i zamów usługę dezynfekcji mieszkania po zalaniu u profesjonalistów.

Usuwanie fekaliów po zalaniu Stalowa Wola

Woda w domu może pochodzić z powodzi, pękniętej rury, a nawet kondensacji z klimatyzacji, która kapie na podłogę i uszkadza ściany budynku. Oferujemy usługę tego samego dnia, dzięki czemu nie musisz czekać dni lub tygodni na rozwiązanie problemu.

Sprzątamy mieszkania po zalaniu w Stalowej Woli oraz na terenie całego woj. podkarpackiego. Zajmujemy się od wielu lat profesjonalnym usuwaniem zanieczyszczeń po wybiciu kanalizacji oraz po fekaliach nie tylko w Stalowej Woli, ale i w okolicy. Jeżeli przytrafiło Ci się wybicie szamba lub kanalizacji, daj znać. Przyjedziemy szybko i naprawimy Twoje problemy w ciągu kilku godzin.

Usługi czyszczenia po zalaniu dostępne są w miastach:

Jak usunąć wilgoć po zalaniu?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę – 365 dni w roku z usługami dotyczącymi usuwania szkód po zalaniu w Twojej nieruchomości. Zajmujemy się wszystkim, od sprzątania zalanego domu poprzez jego dezynfekcję i suszenie mokrych ścian. Jedyne czego nie robimy, to nie wykonujemy izolacji przyziemia budynku! Zawsze możesz na nas liczyć na pomoc w razie potrzeby.

Jaki rodzaj dezynfekcji zalanego domu jest bezpieczny?

Zamgławianie suchą mgłą to forma dezynfekcji, dzięki której możemy nie tylko usunąć chorobotwórcze drobnoustroje, ale i również zneutralizować nieprzyjemne zapachy. To zabieg, który polega na generowaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru i jest on w pełni bezpieczny.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zalaniu?

Cena sprzątania mieszkania po zalaniu ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt czyszczenia pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za sprzątanie kilkunastu pomieszczeń i utylizację zalanych przedmiotów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%