Sprzątanie po zalaniu Śrem

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Śrem. Na co zwracać uwagę podczas czyszczenia po wybiciu kanalizacji?

Awaria kanalizacji? Jeśli doświadczyłeś powodzi, wiesz, ile czasu i wysiłku może zająć doczyszczanie. Pozostaw sprzątanie naszym profesjonalistom, gdyż usuwanie szkód po zalaniu to nie jest przyjemne zadanie. Sprzątanie po zalaniu fekaliami Śrem wykonywane jest ze szczególną uwagą na aspekt bezpieczeństwa, jeden telefon i otrzymujesz ekspercką obsługę.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik obsługuje obszar woj. wielkopolskiego od 2013 roku, zapewniając szybką dezynfekcję po wybiciu szamba. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji – niezależnie od tego, czy rozlane fekalia były wynikiem awarii  kanalizacji, czy klęski żywiołowej. Przestrzeganie określonych zasad jest niezbędne do przeprowadzenia bezpiecznie wielu usług np. osuszanie i dezynfekcja po zalaniu nieczystościami. Należą do nich m.in.:

 • stosowanie certyfikowanej i biodegradowalnej chemii;
 • zakaz wstępu dla osób nieupoważnionych;
 • dostęp do nowoczesnych maszyn;
 • uczestnictwo w szkoleniach dotyczące odkażania skażonych budynków.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Śrem

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest wykonywane na terenie całego województwa wielkopolskiego przez firmę Kastelnik m.in. w takich rejonach miasta Śrem jak np.: Glinki i Górczyn oraz Helenki. Usługi takie jak dezynfekcja  i sprzątanie po wybiciu kanalizacji można zamówić przez całą dobę, dzwoniąc na infolinię firmy Kastelnik. 

Sprzątanie po zalaniu Śrem – dlaczego warto?

Do realizacji usługi sprzątanie po zalaniu w Śremie powinny przystępować wyłącznie osoby, które są do tego upoważnione. Dlaczego warto zamówić to zlecenie, a nie czyścić po awarii wodnej samodzielnie? Środowisko, w którym rozprzestrzenione są w zalanym pomieszczeniu nieczystości, jest skażone. Chorobotwórcze drobnoustroje są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Dlatego nie powinniśmy sami zabierać się za usuwanie szkód po zalaniu, a nawet zbliżać się do tego miejsca bez odpowiedniego zabezpieczenia. Specjalistyczne firmy sprzątające do likwidowania niebezpiecznych mikroorganizmów stosują skuteczne metody dezynfekcyjne. Dzięki fachowej pomocy pracowników firmy Kastelnik będziesz mógł bezpiecznie wrócić do odkażonego pomieszczenia. Bez wątpienia, solidna firma sprzątająca po zalaniu pomoże rozwiązać nam wszystkie problemy.  

dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu fekaliami © 2021 Kastelnik

Czy do osuszenia ścian po zalaniu potrzebujemy miernika wilgoci?

Osuszanie budynków to kilka ważnych kwestii. Jedną z nich jest poziom wilgoci panujący w zalanym pomieszczeniu. Jeśli jest on za wysoki, na ścianach będzie wychodzić pleśń i grzyb. Więc jeśli zaraz po zalaniu nie zadbamy o pozbycie się wody, będziemy usuwać wilgoć z mokrych ścian budynku. Do pomiaru wilgotności powietrza oraz ściany służą profesjonalne mierniki. Możemy je używać samodzielnie w domu. Jednak nawet po wykryciu zwyżki wody w powietrzu nie poradzimy sobie z jej usunięciem samodzielnie. Dużo osób decyduje się na zamówienie usług takich jak:

 • odgrzybianie po zalaniu;
 • suszenie mokrych ścian;
 • usuwanie wilgoci i instalowanie systemów przeciwzalaniowych.

Najlepiej zapobiegać powstawaniu grzybów, zanim pojawią się pierwsze ich symptomy. Zaraz po zalaniu można w tym celu wykonać osuszanie za pomocą specjalistycznych osuszaczy. Tego typu sprzęt można także wypożyczyć do użytku domowego. 

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Wielkopolska

Profesjonalne odkażanie skażonych biologicznie powierzchni jest niezbędne, aby móc ponownie swobodnie korzystać z zalanego mieszkania. Dezynfekcje stosuje się za pomocą różnych form. Przedsiębiorstwo Kastelnik stawia na skuteczność i nowoczesność. Ozonowanie po zalaniu jest jedną z nich. Przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g/h stosowane są podczas tej realizacji. Zaletą ozonowania jest przede wszystkim to, że działa dwutorowo. Nie dość, że zabija chorobotwórcze patogeny, to jeszcze usuwa nieprzyjemny odór. Mając do czynienia z fekaliami, mierzymy się z obydwoma tymi problemami. Najlepiej zaufać w kwestii dezynfekcji profesjonalistom. Fachowa pomoc uchroni nas i naszą rodzinę przed przykrymi konsekwencjami zalań.

dziura w suficie po zalaniu

Zdjęcie: dziura w suficie po zalaniu wodą © 2021 Kastelnik

Wiemy, co należy zrobić dla Ciebie po awarii kanalizacji w domu! 

 • sprzątanie po zalaniu Śrem;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po awarii szamba;
 • usuwanie szkodliwych mikroorganizmów;
 • likwidowanie fekaliów z posadzki łazienkowej;
 • dezodoryzacja po nieczystościach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu suchą mgłą;
 • utylizacja termiczna skażonego wyposażenia mieszkania;
 • odkażanie powierzchni po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • osuszanie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Usługi porządkowe, sprzątanie po zalaniu w:

firma sprzątająca

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy sprzątanie po zalaniu jest kosztowne?

Mogłoby się wydawać, że zabieg sprzątania po zalaniu jest kosztowny, jednak nie zawsze jest to 2000 zł. Cena podstawowego pakietu dezynfekcji zaczyna się już od 700 zł. Usuwanie szkód po zalaniu wiąże się z zastosowaniem atestowanych środków chemicznych oraz specjalistycznych urządzeń np. generator ozonu, pompa do usuwania wody z zalanej piwnic czy też osuszacz mokrych ścian.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Ozonowanie zalanych pomieszczeń przeprowadzone przez specjalistów jest całkowicie bezpieczne. Warunkiem jest wykonaniu pomiaru stężenia ozonu po dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu bakterie są zneutralizowane, a odkażana powierzchnia jest wolna od wszelkich zagrożeń.

 

utylizacja zalanego wyposażenia

Usuwanie szkód po zalaniu nieczystościami w Śremie

Do opróżniania mieszkań po nieczystościach potrzebujemy fachowej ekipy. Usługę tę w ramach sprzątania po zalaniu Śremie wykonuje firma Kastelnik. Pozbycie się skażonych biologicznie mebli jest istotne. Gdy okaże się, że fekalia wniknęły głębiej, można też pozbyć się posadzki, czy też wykładzin. Niestety bez tego w niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie usunąć uciążliwego odoru. Czyszczenie po zalaniu wraz z fumigacją z nadtlenkiem wodoru można zamówić w wybranym przez siebie momencie. Wycena tego zlecenia jest bezpłatna i trwa już 20 minut. Nie zwlekaj – zadzwoń po profesjonalną pomoc!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Śremie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%