Sprzątanie po zalaniu Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Sosnowcu. Nieczystości w piwnicy? Kastelnik – czyszczenie po wybiciu kanalizacji, szamba 

Firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik – oferuje sprzątanie po zalaniu Sosnowiec woj. śląskie od 2013 r.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Świadczymy usługi likwidacji szkód związanych z awarią wody zarówno dla firm poszkodowanych w zalaniach, jak i osób prywatnych. Nasze prace koncentrujemy na realizacji usług porządkowych związanych z likwidacją skutków powodzi oraz osuszaniu budynków po zalaniu.

Sprzątanie kawalerki po zalaniu Sosnowiec

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu w Sosnowcu ozonatorem powietrza.

Na terenie województwa śląskiego dekontaminacje po zalaniach realizujemy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Profesjonalne usuwanie szkód po awarii kanalizacji obejmuje:

 • sprzątanie po zalaniu Sosnowiec;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji na terenie Zagłębia;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • profesjonalne ozonowanie zalanych pomieszczeń;
 • wynoszenie zalanych przedmiotów z piwnicy;
 • utylizacja mienia.

Sprzątanie po zalaniu Sosnowiec

Wyżej wymienione usługi  to specjalistyczne prace sprzątające, które wymagają nie tylko gruntownej wiedzy na temat technik osuszania, ale również doświadczenia w dezynfekcji po fekaliach. Oferowanych obecnie w Sosnowcu jest wiele metod sprzątania po zalaniu. Niewątpliwie czyszczenie suchym lodem jest jedną z najbardziej nowoczesnym technik stosowanych podczas restytucji zalanego mienia.

Jakie są etapy dezynfekcji po zalaniu w Sosnowcu?

Jesień jest już u bram, co oznacza wzmożoną ilość opadów, a to może być jeden z powodów zalań i podtopień domów czy pomieszczeń gospodarczych. Niestety, sytuacja zalania piwnicy może przydarzyć się każdemu, nawet w ciągu kilku godzin.

Najważniejsze jednak jest szybkie reagowanie w sytuacji kryzysowej i niezwłoczne skontaktowanie się z profesjonalną firmą, która zajmuje się czyszczeniem i dezynfekcją domów po zalaniu. Specjaliści przeprowadzą gruntowne porządki, a także włączą w etapy czyszczenia dodatkowe metody, np. ozonowanie czy czyszczenie suchym lodem.

Specjaliści błyskawicznie znajdą powód zalania, nie tylko dzięki doświadczeniu, ale i skutecznym metodom i sprzętom. Ta wiedza pozwoli uchronić dom przy ewentualnej nawracającej sytuacji.

Osuszanie po zalaniu Sosnowiec

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu Sosnowiec © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem – innowacyjna metoda sprzątania

Jeżeli w pomieszczeniu brakuje odpływu, wówczas konieczne jest użycie zupełnie innego sprzętu, tj. do akcji wkracza metoda na czyszczenie suchym lodem zalanego pomieszczenia. Polega ona na użyciu dwutlenku węgla w postaci stałej w bardzo niskiej temperaturze -79 stopni Celsjusza. Szybkie uderzenia zmrożonymi cząsteczkami węgla w zabrudzone miejsca sprawia, że brud szybko się wykrusza.

To bezpieczna i innowacyjna metoda, która znakomicie przyspiesza etapy prac porządkowych po zalaniu.

 • W kolejnym kroku w czyszczeniu po zalaniu zaczyna się etap dezynfekowania, niesłychanie ważny dla zdrowia mieszkańców budynku. Używane są do tego urządzenia do zamgławiające suchą mgłą, czyli tzw. dezodoryzacja połączana z dezynfekcją nadtlenkiem wodoru. To proces, które ma pomóc nam pozbyć się bakterii i wirusów, które mogły pojawić się przy wybiciu nieczystości, szamba, a nawet wody z rur w blokach mieszkalnych;
 • finalizacją prac jest oczywiście ozonowanie zalanych pomieszczeń, czyli neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów przy pomocy ozonu. To element sprzątania, które ma za zadanie gruntowanie pozbyć się ewentualnych grzybów czy pleśni. Jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia i do tego bazuje na naturalnym ozonie, więc jest też bezpieczny, jeśli chodzi o ekologię.

Dekontaminacja pomieszczeń po zalaniu – mieszkania, domy

Dekontaminacja pomieszczeń po zalaniu to proces, którego celem jest usunięcie z zalanych pomieszczeń drobnoustrojów  i szkodliwych toksyn. Związki chemiczne po fekaliach znajdują się wszędzie – na ścianach, zalanych  przedmiotach i urządzeniach w pomieszczeniach gospodarczych. Jest konieczność skutecznie je usunąć w jak najkrótszym czasie. Oferujemy następujące usługi:

 • usuwanie wody z piwnicy po zalaniu;
 • mycie suchym lodem;
 • sprzątanie mieszkań po zalaniach w Sosnowcu;
 • usuwanie zapachu fekaliów;
 • ozonowanie pomieszczeń biurowych po zalaniu fekaliami;
 • utylizacja mebli i maszyn zniszczonych po wybiciu kanalizacji.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji sosnowiec

Czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji Sosnowiec

Metody na skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Sosnowcu zostały wypracowane w firmie Kastelnik na przeciągu ostatniej dekady. Zaliczyć można do nich wszystkie czynności, jakie należy wykonać, by pomieszczenie zostało dekontaminowane w bezpieczny sposób.

Zaliczyć można do nich osuszanie po zalaniu, dezynfekcję pomieszczeń w budynku, restytucję mienia i odzyskiwanie wyposażenia oraz ozonowanie. W Sosnowcu czyszczenie suchym lodem po zalaniu ma wiele plusów, do najważniejszych z nich należy:

 • Oszczędność – koszty czyszczenia suchym lodem zalanych pomieszczeń, są niższe, w porównaniu z tradycyjnymi metodami sprzątania chemią domową;
 • Ekologia – podczas mycia suchym lodem, nie wytwarzamy odpadów wtórych, co w przypadku zalanego mieszkania jest istotne. Nie chcemy dodatkowo przemaczać zawilgoconej podłogi i ścian.
 • Skuteczność – suchy lód (CO2), to duża gwarancja mycia posadzki po fekaliach i dezynfekcja punktowa. Oczyszczanie zalanych powierzchni, to skuteczny sposób na ponowne użytkowanie zalanego pomieszczenia.

Kastelnik – całodobowy kontakt 7/24

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po zalaniu w Sosnowcu, zadzwoń na całodobową linię telefoniczną Kastelnik. Obsługujemy wszystkie dzielnice miasta tj. Pogoń, Niwka, Klimontów, Środula, Dańdówka, Stary Sosnowiec i ścisłe Centrum.

Najważniejszym zadaniem w trakcie usuwania szkód po zalaniu jest usuwanie nieczystości i fekaliów oraz dezynfekcja łazienki po zalaniu. Firma sprzątająca Kastelnik jest w stanie fachowo ocenić zakres szkód i podjąć niezbędne kroki, aby zapobiec ich powiększaniu. Wykonujemy czyszczenie posadzki i dezynfekcję pomieszczeń, aby zapobiec rozwojowi pleśni i grzybów. Kastelnik – najlepsze sprzątanie w Twoim mieście.

Nasze usługi sprzątania po zalaniu zlecisz w takich miastach jak Sosnowiec oraz:

O co pytają mieszkańcy Zagłębia?

Zastanawiasz się jak sprzątać zalane mieszkanie? Samodzielne sprzątanie po zalaniu Sosnowiec to nie lada wyzwanie dla niedoświadczonych osób. Dlatego usuwanie skutków wybicia kanalizacji najlepiej powierzyć specjalistom. Dzięki temu sprawne usuwanie nieczystości, zgodnego z prawem wywozu i wyrzucenia odpadów oraz dezynfekcja pomieszczenia będzie gwarantowane.

Usługi sprzątania Sosnowiec

Poprawnie przeprowadzone ozonowanie pomieszczeń zapewni całkowite pozbycie się nieprzyjemnej woni po zalaniu. Co więcej, warto wiedzieć o usłudze czyszczenia po zalaniach w Sosnowcu?

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena za sprzątanie po zalaniu określana jest z klientem w trakcie indywidualnej wyceny na miejscu zalania. Zazwyczaj koszt usuwania skutków zalania uzależniony jest od wielu czynników jak powód zalania czy ilość śmieci do wywozu. Zlecając czyszczenie zalanego pomieszczenia, należy się liczyć z kosztami od 800 zł za dezynfekcję.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zalaniu?

Dezodoryzacja po zalaniu przebiega sprawnie dzięki wykorzystaniu przemysłowych generatorów ozonu. Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu pozwala wyeliminować zarazki oraz drażniącą woń. Po zabiegu w mieszkaniu unosi się przyjemny zapach jak po burzy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%