Sprzątanie po zalaniu Sochaczew

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Sochaczewie. Odkażanie pomieszczeń po wylaniu szamba, czyszczenie po wybiciu kanalizacji w domu

Specjalistyczne sprzątanie po zalaniu Sochaczew to usługa wykonywana na terenie województwa mazowieckiego przez przedsiębiorstwo Kastelnik. W ramach wykonywanych prac wypompowujemy wodę, osuszamy zalane mieszkania, a także dezynfekujemy i utylizujemy skażone przedmioty.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Ważnym aspektem przy usuwaniu skutków zalania jest zwrócenie uwagi na aspekt bezpieczeństwa. Przestrzeganie zasad higieny pracy to motto naszej firmy. Po wystąpieniu zdarzenia związanego z zalaniem, każdy z nas powinien działać jak najszybciej, by uniknąć negatywnych konsekwencji i dodatkowych kosztów.

W celu łatwiejszego kontaktu z nami została uruchomiona całodobowa infolinia, dzięki czemu wezwać pomoc można o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku. Kompleksowe usuwanie szkód po zalaniu oznacza, iż specjalistyczne sprzątanie prowadzimy w m.in. takich rejonach Sochaczewa jak Chodaków, Karwowo oraz Trojanów.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Sochaczew

Sprzątanie po zalaniu Sochaczew – dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Sochaczew warto zlecić ekipie, która zna się na dezynfekcji i wie co robić. Po wystąpieniu przykrej sytuacji, jaką jest zalanie konieczne, jest pozbycie się wszystkich skażonych przedmiotów i usunięcie negatywnych skutków. Należą do nich m.in. wilgoć, chorobotwórcze drobnoustroje, czy wspomniane wcześnie skażone meble.

W skład sprzątania po zalaniu w Sochaczewie wchodzi usługą, jaką jest dezynfekcja powierzchni po zalaniu fekaliami. Istnieją różne jej rodzaje, jednak fachowiec pomoże dobrać najlepszą dla naszego przypadku.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Warto dodać, iż po wybiciu szamba, czy zalaniu fekaliami będziemy mieli styczność z dużą ilością szkodliwych mikroorganizmów fruwających w powietrzu. Samodzielnie możemy sobie nie poradzić z całym skomplikowanym procesem czyszczenia pomieszczenia po zalaniu. Kto z nas zna na pamięć wszystkie etapy sprzątania po zalaniu? 

Usuwanie nieczystości po zalaniu domu – odkażanie

Odkażanie domu po zalaniu nieczystościami powinno być przeprowadzone w bezpieczny i profesjonalny sposób. Zwrócić uwagę tutaj trzeba na aspekt bezpieczeństwa. Nie tylko pod względem ogólnych zasad, a także samych zabiegów dezynfekcji. Pracownicy firmy Kastelnik do każdej realizacji przygotowują się w odpowiedzialny, a co za tym idzie adekwatny sposób.

Ozonowanie po zalaniu oznacza, iż technik powinien zabrać ze sobą do zalanej piwnicy nie tylko środki ochrony osobistej, a także urządzenia pomiarowe, za pomocą których będzie mógł monitorować przebieg dezynfekcji. Należą do nich mierniki stężenia ozonu marki Dräger oraz tabliczka z napisem “Trwa ozonowanie! Nieupoważnionym wstęp wzbroniony”.

Dzięki zachowaniu określonych procedur jesteśmy w stanie w sprawny i bezpieczny sposób zapewnić czyste i zdezynfekowane pomieszczenie po zalaniu. W celu zamówienia usługi zadzwoń na naszą infolinię 7/24. 

Osuszanie domu po zalaniu

Zdjęcie: osuszanie sufitu po zalaniu domu Sochaczew © 2023 Kastelnik

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – pomiary stężenia O3 miernikiem Dräger

Chwilę po zalaniu dużo osób skupia się przede wszystkim na tym, aby pozbyć się wody, a nie patrzy na zagadnienie usunięcia skutków zalania kompleksowo. Jednakże uwagę powinniśmy zwrócić również na to, aby pomieszczenie było nie tylko osuszone, ale również zdezynfekowane. Zawilgocenie ścian wpływa bardzo negatywnie na stan naszego budynku, a także na kondycje naszego zdrowia.

Pleśń, czy grzyb to duże zagrożenie dla osób, które posiadają choroby układu oddechowego np. astmę. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Sochaczew to usługa, która wymaga dezynfekcji. Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu przeprowadza się za pomocą generatora ozonu oraz miernika marki Dräger, model PAC 8000.

Usuwanie szkód po zalaniu – specyfikacja usług Kastelnik 

 • sprzątanie po zalaniu Sochaczew; 
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • kompleksowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji w piwnicy;
 • dekontaminacja pomieszczeń;
 • dezynfekcja po awarii kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • osuszanie budynku po zalaniu;
 • utylizacja skażonych przedmiotów na terenie całej Polski;
 • dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu szamba;
 • restytucja zalanego mienia; 
 • wynajem sprzętu do osuszania;
 • usuwanie skażonych przedmiotów np. mebli i wyposażenia domu;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Sochaczew

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Jaki jest koszt czyszczenia mieszkania po zalaniu?

By odpowiedzieć na pytanie dotyczące ceny za sprzątanie po zalaniu, powinniśmy wziąć pod uwagę to, ile pracy ekipa będzie musiała poświęcić, by usunąć skutki zalania. W niektórych przypadkach wystarczy parę godzin, czyli cena zamknie się w kwocie 700 zł netto. Natomiast są ciężkie przypadki, w których do odkażenia jest duża ilość pomieszczeń, wówczas będziemy mieli do czynienia z należnością sięgającą paru tysięcy.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji polega na usuwaniu brzydkich zapachów, a nie tylko maskowaniu ich. Przeprowadzany jest na przykład po wybiciu szamba, czy też po awarii kanalizacji. Musimy pamiętać o tym, że pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów po zalaniu jest niezbędne.

Sochaczew - całodobowy kontakt z firmą Kastelnik 7/24

Zalana fekaliami piwnica w domu? Szukasz usługi na sprzątanie po zalaniu Sochaczew? Oferujemy usuwanie skutków awarii kanalizacji na terenie województwa mazowieckiego od roku 2013. Usuwanie szkód po zalaniu i osuszanie budynku w powiecie sochaczewskim za pomocą specjalistycznych urządzeń oraz atestowanych preparatów chemicznych. Kontakt z nami jest ekspresowy, dzięki uruchomieniu na potrzeby zalanych domów – infolinii Kastelnik 24/7. Czyszczenie po zalaniu fekaliami to bezpłatna wycena, którą wykonujemy już w 20 minut. Już po przesłaniu kilku zdjęć na skrzynkę e-mail przedstawiamy najlepszy sposób i metodę przeprowadzenia dezynfekcji po wybiciu kanalizacji. Jeśli chcesz zamówić tę usługę, zadzwoń do nas.

Kastelnik – czas na sprzątanie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%