Sprzątanie po zalaniu Słupsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Słupsku. Jak wygląda praca firmy sprzątającej fekalia?

Kastelnik to najlepsza firma w woj. pomorskim do usuwania skutków powodzi w domu. Oferujemy całodobowe sprzątanie po zalaniu Słupsk, które obejmuje szeroki zakres usług od usuwania fekaliów po dezynfekcję pomieszczenia i nie tylko.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jeśli doświadczyłeś zalania odchodami, mamy sprzęt niezbędny do tego, aby mieszkanie było ponownie zdatne do bezpiecznego zamieszkania. W każdej chwili możesz zadzwonić do naszego konsultanta i zamówić bezpłatną wycenę.

Co możesz zamówić w naszej firmie?

 • Sprzątanie mieszkania po zalaniu nieczystościami;
 • wynoszenie mokrych rzeczy z pomieszczeń;
 • dezynfekcję za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru;
 • osuszanie budynku; 
 • wynoszenie zniszczonych przedmiotów. 
pomiar wilgotności ściany

W ten sposób sprawdzisz, czy ściana jest wilgotna. Miernik wilgotności w technologii FLIR.

Sprzątanie po zalaniu Słupski — doświadczenie od 2013 r. 

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Słupski to bardzo popularna usługa na terenie Pomorskiego. Praca w firmie sprzątającej wymaga doświadczenia, które umożliwia posprzątać dom lub biuro po zalaniu odchodami. Wiele z naszych usług jest świadczona w różnych regionach powiatu słupskiego i nie bez znaczenia jest mobilność naszej ekipy.

Dojazd do odległych miejsc, które ucierpiały w powodzi to realna pomoc poszkodowanym. Co nas w wyróżnia? 

 • dyspozycyjność;
 • niskie ceny;
 • szybkość realizacji usług; 
 • profesjonalny sprzęt do dezynfekcji np. przemysłowe generatory ozonu;
 • wieloletnie doświadczenie. 

sprzątanie piwnicy po zalaniu Słupsk

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami w Słupsku 

Jesteśmy wyposażeni w profesjonalne ozonatory powietrza i zespół wykwalifikowanych fachowców, przeszkolonych w zakresie doboru odpowiedniego stężenia ozonu. Zalane pomieszczenie wymaga odkażania ścian i sufitów.

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami w Słupsku polega na wyzbieraniu nieczystości oraz na włączeniu urządzeń do ozonowania. W trakcie usługi wykonywane są pomiary stężenia i monitorowany jest czas.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Po wszystkim można sprawdzić ilość bakterii w powietrzu oraz wykonać pomiar wilgotności ścian. Naszymi atutami są m.in. innowacyjne metody i tak wyszkolona kadra, by sprzątania po awarii wody było jak najmniej inwazyjne. Zdajemy sobie sprawę, że jest to zawsze trudna sytuacja i dlatego działamy szybko i kompleksowo, by zmniejszyć straty materialne poszkodowanego. 

gdzie szukać pomocy po wylaniu fekaliów?

Rzetelna firma sprzątająca — oferta Kastelnik 

Świadczymy gruntowane usługi czyszczenia zalanych obiektów mieszkalnych i piwnic na terenie całego kraj. Naszym głównym celem jest pomoc osobom poszkodowanym przez awarię kanalizacji oraz szybkie usunięcie skutków zalania.

Nowoczesne metody oczyszczania skażonych powierzchni zawierają następujące usługi:

 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu fekaliami;
 • wybieranie nieczystości z podłogi;
 • mycie piwnicy po wylaniu fekaliów; 
 • dekontaminacja budynku i usuwanie toksyn;
 • usuwanie szkód po awarii kanalizacji;
 • kompleksowe ozonowanie powietrza;
 • całodobowe zamgławianie suchą mgłą
 • dezynfekcja mieszkania po zalaniu w Słupsku;
 • utylizacja zniszczonych przedmiotów;
 • pomiar wilgotności ściany;
 • awaryjne suszenie mokrych ścian; 
 • odgrzybianie łazienki za pomocą środka bakteriobójczego;
 • usuwanie grzyba i osuszanie mokrej ściany.
wypompowywanie wody z piwnicy

Jak radzić sobie z powodzią? Wypompowywanie wody z zalanej piwnicy.

Osuszanie budynku po zalaniu — na czym polega?

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Wodę zgromadzoną w mokrych ścianach można zlikwidować za pomocą specjalnych urządzeń. Warto dodać, że osuszanie budynku po zalaniu polega na zmniejszeniu wilgotności tynków. W trakcie prac warto użyć specjalistycznych urządzeń, które znacznie przyspieszają proces suszenia mokrych ścian i tynków. Wśród sprawdzonych urządzeń znajdują się m.in. przemysłowe osuszacze jak osuszacze absorpcyjne, podposadzkowe czy niezwykle popularne osuszacze kondensacyjne.

Ekipa specjalistów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szybko i sprawnie dopasuje metodę osuszania do zawilgotniałej ściany. Po procesie osuszania ścian niezwykle ważne jest również pomiar wilgotności, która również wykonuje kadra techników Kastelnik. 

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Usuwanie szkód po zalaniu 

Usuwanie szkód po zalaniu polega również na wykonaniu dokumentacji fotograficznej oraz przygotowaniu dokumentów dla ubezpieczyciela. Nasza firma wspiera poszkodowanych przy awariach związanych z wylaniem fekaliów, zalaniem domu przy podtopieniem garażu. Szybko i sprawnie pozbywamy się nie tylko wody i zanieczyszczeń, ale również gwarantujemy kompleksową usługę dezynfekcji, wywozu niebezpiecznych i zniszczonych sprzętów, a także usuwamy nieprzyjemne zapachy. 

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Doświadczenie na rynku, jakie mamy pozwala nam cieszyć się dobrymi opiniami naszych klientów. Ciągłe poszerzanie naszej wiedzy i liczne szkolenia, stawiają nas w gronie liderów wśród firmy sprzątających po zalaniu. 

IICRC osuszanie budynku po zalaniu w powiecie słupskim

Certyfikat IICRC – osuszanie budynków wg. światowych standardów – Dorota Kastelnik.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie słupskim 

Kompleksowe czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji w powiecie słupskim to nie tylko pozbywanie się wody i nieczystości, ale również dezynfekcja pomieszczeń, wywóz ADR, usuwanie nieprzyjemnych zapachów czy odgrzybianie ścian. Dodatkowo niezbędne jest również osuszanie ścian i tynków, by zapobiec rozmnażaniu się grzybów i pleśni. 

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Firma Kastelnik może pochwalić się certyfikatem zawodowym  IICRC – nr. 8680154-2022 zdobytym przez Dorotę Kastelnik, szefową działu osuszania. Dzięki niemu realizujemy standardy jakości osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC.

Na terenie woj. pomorskiego usługa sprzątania po zalaniu dostępna jest w miastach:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy po zalaniu budynku w środku nocy, czy w czasie wakacji, Kastelnik jest do Twojej dyspozycji. Nasz serwis sprzątający oferuje wiele pakietów i elastyczny harmonogram pracy, który jest  dostosowany do Twoich potrzeb. Warto dodać, że nasz siła tkwi w nowoczesnym sprzęcie, a także innowacyjnych i niesłychanie bezpiecznych metodach. Staramy się również, by w procesie sprzątania po zalaniu działać zgodnie z duchem ekologii. 

FAQ, powiat słupski

Ile trwa osuszanie ścian po zalaniu?

W zależności od stopnia zalania i zniszczeń, jakie przyniosła woda, możemy szacować, że osuszanie ścian po zalaniu trwa od kilku dni do nawet kilkunastu tygodni. Kadra techników szacuje czas, jakie potrzebny będzie na całkowite pozbycie się wilgoci ze ścian. 

Na czym polega sprzątanie w po zalaniu?

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu fekaliami zaczynamy od uprzątnięcia wylanych płynów i wyniesienia zalanych rzeczy.  Kolejnym krokiem będzie doczyszczenie przedmiotów, które chcemy zostawić i utylizacja zniszczonych rzeczy. Za zniszczone rzeczy przyjmuje się takie, których nie da się bezpiecznie wydezynfekować.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%