Sprzątanie po zalaniu
Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w województwie śląskim. Jakie są etapy pracy podczas usuwania skutków wybicia kanalizacji?

Sprzątanie piwnic po zalaniu w woj. śląskim jest w stałej ofercie techników z firmy Kastelnik. Jeśli aktualnie mierzysz się z awarią kanalizacji, możesz zamówić jedną z naszych usług, która zawiera czyszczenie i dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu fekaliami. Działamy na terenie województwa śląskiego na podstawie wpisu KRS 0000479189.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Od 2013 r. oferujemy dezynfekcję piwnic po fekaliach z  należytą dokładnością wymaganą przy odkażaniu zalanej powierzchni. Ważną kwestią podczas tego typu zleceń jest komfort, jaki stworzyliśmy dla naszych klientów, a jest nim nasza całodobowa infolinia telefoniczna.

Wiemy, że zalania i powodzie to zdarzenia nagłe, a działać trzeba jak najszybciej. Nasi konsultanci są pod telefonem przez całą dobę. Ponadto oferujemy również wycenę na czyszczenie po zalaniu w woj. śląskim już w 20 minut.

Bezpłatna wycena na całym Śląsku i na  terenie Zagłębia dostępna jest w miastach:

Szukasz pomocy specjalisty od zalań i potrzebujesz sprzątania piwnicy po zalaniu? Zadzwoń do firmy Kastelnik.

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu w województwie śląskim?

Ulewne deszcze, które cyklicznie pojawiają się w naszym kraju, niosą za sobą duże skutki uboczne. W przypadku, gdzie przed chwilą mieliśmy do czynienia z suszą nie problemu, jednak inaczej jest, gdy deszcz pada cały czas od kilku dni. Śląskie miasta nie są do końca przygotowane na takie skrajne warunki atmosferyczne.

Sprzątanie mieszkań po zalaniu Śląskie

Niezwykle często dochodzi do nieszczęśliwych zdarzeń, jakimi są zalania pod mostami i podtopienia w piwnicy. Jednak co robić w takiej sytuacji? Najlepiej wezwać profesjonalną firmę, która pomoże nam w sprzątaniu po zalaniu.

Specjaliści Kastelnik mają doświadczenie związane z osuszaniem budynków po zalaniu na całym Śląsku. W każdej chwili jesteśmy przygotowani, nie tylko do sprzątania po zalaniu fekaliami, ale również do ozonowania pomieszczeń po zalaniu wodą i do jej odpompowywania.

Zaufaj specjalistom Kastelnik — sprzątanie po zalaniu fekaliami

Zalana piwnica na Śląsku? Jak wygląda pozbywanie się skutków zalania? Pierwszym etapem jest nasze dogłębne rozpoznanie, czyli oszacowanie tego, jakie działania należy podjąć, aby czyszczenie po zalaniu wodą opadową przeprowadzić w sposób kompleksowy. Jeżeli sytuacja tego wymaga, oferujemy odpompowywanie wody z piwnicy po zalaniu w woj. śląskim.

Czytaj również: sprzątanie po remoncie

Nasi technicy używają profesjonalnej motopompy, która nadaje się do wypompowywania wody, w której zgromadzone są również nieczystości z szamba czy fekalia. W celu zniwelowania do zera szansy na powstanie grzybów na ścianach sprawdzana jest wilgotność ściany, a w razie potrzeby osuszanie po zalaniu.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Nie możemy zapominać o usuwaniu wilgoci z mokre ściany, ponieważ wilgotne środowisko piwnicy jest miejscem, które zagraża naszemu zdrowiu. Ostatnim etapem oczyszczania pomieszczeń po zalaniu, który jest niezwykle ważny, jest pozostawienie miejsca zdarzenia bez wirusów, bakterii i grzybów, dlatego niezbędna jest dezynfekcja po zalaniu poprzez ozonowanie.

Czyszczenie piwnicy po zalaniu Śląsk

Zdjęcie: sprzątanie pomieszczeń po zalaniu, woj. śląskie © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu na Śląsku

Odkażanie miejsca po zalaniu wodą, czy czyszczenie po wybiciu  kanalizacji to usługi, których nie można pominąć, jeśli myślimy o gruntownym sprzątaniu. Należy jednak wybrać odpowiednią metodę dezynfekcji, tak aby usunąć wszystkie szkodliwe dla naszego zdrowia drobnoustroje i grzyby.

Pracownicy przedsiębiorstwa Kastelnik podczas zleceń wykonują takie zabiegi jak np.: ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, zamgławianie nadtlenkiem wodoru oraz dezynfekcję mechaniczną zalanych budynków. Są to niezwykle skuteczne metody, ponieważ pełnią dodatkową funkcję, jaką jest neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po zalaniu.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Aspekt ten jest niezwykle ważny w przypadku wylania nieczystości, czy szamba. Pamiętajmy, aby czynności te powierzyć śląskiej firmie sprzątającej po zalaniu. Bezpieczeństwo nasze i bliskich jest zawsze najważniejsze.

Sprzątanie i dezynfekcja zalanych pomieszczeń woj. śląskie

Sprzątanie po zalaniu na terenie woj. śląskiego Kastelnik świadczy już od 2013 roku. Staramy się, aby nasi klienci odczuwali jak najwyższą  jakość naszych usług i wiedzieli, że mogą na nas liczyć podczas usuwania szkód po zalaniach. Czekamy na telefony przez całą dobę. W ramach wykonywanych prac wykonujemy:

 • kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Śląskie;
 • czyszczenie po wylaniu fekaliami Katowice Bielsko-Biała, Sosnowiec;
 • usuwanie szkód po cofce z kanalizacji;
 • dezynfekcja po awarii kanalizacji woj. śląskie;
 • ozonowanie piwnicy po zalaniu;
 • odgrzybianie ścian woj. śląskie;
 • odkażanie piwnicy po zalaniu;
 • mycie podłogi po wybiciu studzienki;
 • czyszczenie po wylaniu szamba, kanalizacji.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami

Awaryjne czyszczenie pomieszczeń po zalaniu województwo śląskie — Kastelnik całodobowo 7/24

Jeśli chcesz skorzystać z usługi na sprzątanie po zalaniu w województwie śląskim, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami.

Inna usługa dostępna w woj. śląskimsprzątanie po zgonie w Bielsku-Białej

Powódź w mieście i zalana piwnica to nie jest dla nas problem. Posiadamy odpowiednie urządzenia do osuszania po zalaniach i jesteśmy dla naszych klientów dostępni o każdej porze dnia i nocy.

Piwnice po zalaniu czyścimy z zachowaniem wszelkich zasad BHP, a nasi pracownicy posiadają nie tylko liczne szkolenia, ale i również wieloletnie doświadczenie. Usuwanie skutków po zalaniu w instytucjach publicznych, pomieszczeniach biurowych oraz mieszkaniach prywatnych.

Nie zapominamy o tym, aby miejsce zdarzenia odpowiednio wyczyścić, osuszyć i na sam koniec dokładnie zdezynfekować. Zadzwoń i skorzystaj z bezpłatnej wyceny sprzątania mieszkania zalaniu!

Zaufaj profesjonalistom z firmy sprzątające po zalaniach — Kastelnik.

O co pytają osoby poszkodowane przez wodę?

Zastanawiasz się jak pozbyć się wilgoci po zalaniu mieszkania? Wybierz profesjonalne sprzątanie po zalaniu w woj. śląskim. Usuwanie zawilgocenia to kilkuetapowy proces, w którym technicy wykonują odpompowywanie wody przy pomocy specjalnej motopompy, a następnie przeprowadzane jest osuszanie po zalaniu przy użyciu innowacyjnych osuszaczy.

Usługi sprzątania Śląsk

Ważnym etapem, by pozbyć się wilgoci z zalanego lokalu, jest dezynfekcja pomieszczeń przez ozonowanie, które zabija wszelkie drobnoustroje i grzyby oraz nieprzyjemny zapach po zalaniu. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o usuwanie szkód po zalaniu w woj. śląskim. 

Na czym polega czyszczenie łazienki po zalaniu?

Czyszczenie łazienki po zalaniu fekaliami obejmuje kilka etapów. Technicy sprzątania miejsc po zalaniach na początku pracy wynoszą i utylizują zniszczony sprzęt i meble. Następny krok to usuwanie fekaliów i wody z nagromadzonym szlamem. Po gruntownym czyszczeniu wykonywane jest ozonowanie pomieszczenia.

Ile trwa sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu może trwać krócej lub dłużej w zależności od okoliczności zalania, powstałych szkód i wielkości mieszkania. Najczęściej czyszczenie po zalaniu trwa jeden dzień roboczy i na drugi dzień mieszkanie przekazane jest do użytku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%