Sprzątanie po zalaniu Skierniewice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Skierniewice. Czy osuszanie po zalaniu jest niezbędne? Jak pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów po wybiciu szamba?

Kiedy stajesz w obliczu następstw powodzi, możesz poczuć się jak w sytuacji bez wyjścia. Nie martw się! Nasz zespół ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu usługi sprzątanie po zalaniu Skierniewice i zadba o to, aby Twoja nieruchomość wróciła do normy. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji także nie może odbyć się bez zabiegu dezynfekcja po zalaniu. Dlaczego to takie ważne? Odkażanie ma za zadanie:

 • usuwanie chorobotwórczych patogenów;
 • likwidowanie niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • dezodoryzacja po wylaniu fekaliami.

Staramy się działać natychmiastowo po otrzymaniu zgłoszenia na naszą infolinię interwencyjną, dzięki temu klient otrzymuje pomoc w jak najszybszym czasie. Działamy m.in. w takich dzielnicach miasta Skierniewice jak np.: Widok, Rawka, Osiedle Zadębie oraz Grabina.

Sprzątanie po zalaniu Skierniewice – jak zamówić?

Po wystąpieniu przykrego zdarzenia, jakim jest awaria kanalizacji, szukamy pomocy. Zazwyczaj pytamy znajomych bądź błądzimy w Internecie. Sprzątanie po zalaniu w Skierniewicach, najlepiej zamówić poprzez kontakt telefoniczny. Dlaczego? Zwykły formularz, czy mail może nie być odebrany natychmiastowo. Jednak infolinia, jeśli działa całodobowo od razu przejdziemy do ustalania szczegółów realizacji dezynfekcja po zalaniu. Tak działa przedsiębiorstwo Kastelnik. Konsultant do spraw obsługi klienta pyta o dokładny przebieg sytuacji oraz o jego widoczne skutki. Na tej podstawie ustała kosztorys prac, a także całościową wycenę. Dzięki opracowanemu systemowi wykonujemy to już w kilkanaście minut. Następnie profesjonalni technicy przechodzą do zapakowania niezbędnego ekwipunku i dojazdu bezpośrednio na miejsce zdarzenia. Nie zwlekaj – możemy być u Ciebie już za 3 godziny!

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Skierniewice

Prace związane z usuwaniem nieczystości po zalaniu fekaliami, czy wybiciu kanalizacji muszą być skoncentrowane na realizacji dezynfekcja po zalaniu Skierniewice. Odkażanie wszystkich powierzchni, które zostały skażone, jest priorytetem dla specjalistycznej firmy sprzątającej. Zamgławianie po zalaniu jest zabiegiem, który ma za zadanie usunąć chorobotwórcze drobnoustroje i likwidować nieprzyjemne zapachy. Jak przebiega taka realizacja? Eksperci Kastelnika zabezpieczają się za pomocą odzieży ochronnej i masek pełnotwarzowych. Proszone są o opuszczenie osoby, które nie są upoważnione do ozonowania. Następnie zostają usytuowane na płaskiej powierzchni przemysłowe generatory ozonu np. o mocy 40 g./h. Po wykonaniu zabiegu musimy odczekać taki sam czas, jaki trwała dezynfekcja ozonem. Czyli 120 minut odkażanie O2, to 120 minut czekania. Potem możemy bezpiecznie korzystać z czystej i bezpiecznej przestrzeni. 

Czy mogę zamówić osuszanie po zalaniu w Skierniewicach?

Oczywiście, że tak. Firma Kastelnik w tej kwestii działa na terenie województwa łódzkiego od wielu lat. To możliwe dzięki specjalistycznemu sprzętowi, jakim są profesjonalne osuszacze Trotec. To wydajne urządzenia, które potrafią w szybkim czasie pozbyć się wilgoci. Dzięki zastosowaniu realizacji osuszanie po zalaniu jesteśmy w stanie zapobiec, takim następstwom, jak grzyb czy pleśń. Osoby, które mają choroby układu oddechowego, powinny się wystrzegać przebywania w tego typu warunkach. Zachęcamy także do skorzystania z wypożyczenia osuszaczy za opłatą. Jeśli jednak mamy obawy co do samodzielnego użytkowania, najlepiej zamówić sprzątanie po wybiciu kanalizacji od profesjonalnego podmiotu.

Oferta firmy Kastelnik na terenie województwa łódzkiego:

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Skierniewice;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po zalaniu Skierniewice;
 • sprzątanie po zalaniu piwnicy fekaliami;
 • utylizacja mebli po zalaniu;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • osuszanie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • doczyszczanie posadzki po nieczystościach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane przez mieszkańców Kutna i okolicznych miejscowości.

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zalaniu?

Cena sprzątania po zalaniu jest zależna od różnych kwestii, m.in. od tego, czy w ramach wykonywanych prac będzie trzeba przeprowadzić dogłębną dezynfekcję, a także od tego, ile czasu będzie potrzeba poświęcić na usuwanie skutków zalania w każdym pomieszczeniu.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Ozonowanie zalanych pomieszczeń przeprowadzone przez specjalistów jest całkowicie bezpieczne. Warunkiem jest wykonaniu pomiaru stężenia ozonu po dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu bakterie są zneutralizowane, a odkażana powierzchnia jest wolna od wszelkich zagrożeń.

Całodobowy kontakt z przedsiębiorstwem Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu w Skierniewicach to zadanie dla profesjonalnej firmy, która się w tym specjalizuje, na co dzień. Jest to ważna kwestia ze względu na przepisy BHP, a także wytyczne Sanepidu. Pracownicy takich przedsiębiorstw są przeszkoleni z higieny i bezpieczeństwa pracy, dzięki czemu wykonują swoje zlecenia w skuteczny i bezpieczny sposób. W celu zamówienia usługi zamgławianie po zalaniu należy zadzwonić na działający przez całą dobę telefon alarmowy. Oferta dotyczy także wycen, które robimy całkowicie bezpłatnie, ponadto już w 20 minut! Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

Kastelnik – zaufaj profesjonalistom!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%