Sprzątanie po zalaniu
Skarżysko-Kamienna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Skarżysku-Kamiennej. Usługi osuszania zalanej łazienki, odgrzybianie i usuwanie pleśni ze ściany

Tylko kompleksowe podejście do tematu zalanego domu może sprawić, że sprzątanie po zalaniu Skarżysko-Kamienna będzie wykonane w sposób zadowalający. Specjalistyczny sprzęt, a także atestowane środki chemiczne to atrybuty, które firma Kastelnik stosuje podczas każdego zlecenia na usuwanie skutków zalania w mieszkaniu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Szorowarki oscylacyjne i odkurzacze ssące do wody brudnej są urządzeniami, które są nie tylko skuteczne, ale również zapewnia nam wysoką jakość wykonywanych usług. W ofercie również innowacyjne czyszczenie suchym lodem po zalaniu.

Zalety tej metody to:

 • brak odpadów wtórnych;
 • błyskawiczne czyszczenie zagrzybionej ściany;
 • niska temperatura pracy i wysokie właściwości dezynfekcji.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Skarżysko Kamienna

Naszym celem jest pomaganie osobom w ciężkiej sytuacji, jaką jest zalanie. Po powodzi liczy się każda minuta, szybko po tym traumatycznym zdarzeniu należy rozpocząć czyszczenie po zalaniu i osuszanie. W związku z licznymi awariami kanalizacji, na terenie powiatu skarżyskiego uruchomiliśmy całodobową infolinię.

Dodzwonić się do nas można o dowolnej porze dnia.  Sprzątanie po wylaniu fekaliów oferujemy nie tylko na terenie Skarżysko-Kamienna, ale również w innych rejonach województwa świętokrzyskiego jak np.: Opatowiec (powiat kazimierski), Klimontów (powiat sandomierski) oraz Wodzisław (powiat jędrzejowski). 

Zalany dom? Sprzątanie po zalaniu Skarżysko-Kamienna

Chcesz zobaczyć, jak wygląda sprzątanie po zalaniu domu Skarżysko-Kamienna? Przedsiębiorstwo Kastelnik osuszacz kondensacyjny marki Trotec wynajmuje już za 40 złotych netto na dobę. Jest to atrakcyjna cena, dzięki czemu można w bezpieczny i efektywny sposób pozbyć się problemu wilgoci ściany.

Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Wysoką wydajnością podczas całego procesu osuszania, a także możliwością pracy w trybie ciągłym przez cały czas , kiedy trwa czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Pozwala to zaoszczędzić czas oraz środki finansowe. Istotnym aspektem podczas wyboru urządzeń do sprzątania po zalaniu jest ergonomiczność. To, co zdaniem naszych klientów jest niezmiernie dużym plusem, to łatwość obsługi osuszaczy kondensacyjnych. Sprawdź, jak do wynająć lub zadzwoń. Czekamy na alarmowej infolinii telefonicznej. 

Ile kosztuje wynajem profesjonalnego osuszacza kondensacyjnego?

Czy wiesz, że w ramach działań po zalaniu nie wystarczy tylko usunąć wodę? Zdają sobie z tego sprawę, ci, którzy doświadczyli przykrych skutków po zalaniu mieszkania. O czym tak właściwie mowa? Wilgoć, która wnika w ściany, jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia przebywających w danym pomieszczeniu ludzi, czy też zwierząt, a także zagraża samej konstrukcji budynku.

Jeśli decydujemy się na samodzielne sprzątanie mieszkania po zalaniu, warto zadbać o to, aby było ono wykonywane w skuteczny sposób. Dobrze pomyśleć o wypożyczeniu specjalistycznego urządzenia do suszenia mokrych ścian, a nie kupowanie drogiego sprzętu, co może być dużym obciążeniem dla budżetu. 

Osuszanie po zalaniu domu

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu w domu Skarżysko-Kamienna © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dlaczego warto wykonać ozonowanie po zalaniach?

Nie tylko osuszanie budynku po zalaniu jest bardzo ważną kwestią podczas dezynfekcji i czyszczenia po zalaniu fekaliami. Nie można zapomnieć o kwestii, jaką jest właśnie specjalistyczne odkażanie. Stosujemy je w celu wyeliminowania niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów i bakterii.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Wykonujemy specjalistyczne odkażanie za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 32 g./h. Ozonowanie po zalaniu jest nie tylko popularne, ale również niezwykle skuteczne przy eliminacji wirusów. Wytwarzany ozon dociera do wszystkich miejsc w dezynfekowanym pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych. Zabieg ten nie dość, że likwiduje drobnoustroje, to ma także zdolności neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

Co obejmuje specjalistyczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

 • Sprzątanie po zalaniu Skarżysko-Kamienna;
 • dezynfekcja po wybiciu nieczystości;
 • mycie i sprzątanie po szkodliwych mikroorganizmach;
 • skuteczne ozonowanie zalanych pomieszczeń;
 • dezodoryzacja po wylaniu fekaliów;
 • czyszczenie po awarii kanalizacji w domu lub piwnicy;
 • usuwanie zniszczonych mebli i utylizacja;
 • zamgławianie suchą mgłą.

Ozonowanie po zalaniu mieszkania

Osuszanie zalanych ścian budynku Skarżysko-Kamienna

Osuszanie zalanych ścian, czy też dezynfekcja po zalaniu fekaliami to składowe naszej usługi na sprzątanie po zalaniu Skarżysko-Kamienna. To, co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do pracy oraz dostęp do innowacyjnej metody czyszczenia suchym lodem. Nowe technologie, to nie jedyne atrybuty naszej firmy. Kastelnik dużą uwagę zwraca na kompetencje oraz kulturę osobistą  pracowników.

Interwencyjny telefon alarmowy – Kastelnik 7/24

Kastelnik to branżowe szkolenia dla pracowników oraz inwestycje w nowoczesny specjalistyczny sprzęt do osuszania. To wszystko sprawia, że nasi klienci otrzymują wyłącznie wysoką jakość usług. Plusem wyboru naszej firmy są również preparaty odkażające, pochodzące ze sprawdzonych źródeł dystrybucji.

Interwencyjny kontakt z Kastelnik jest bardzo prosty ze względu na działającą 365 dni w roku infolinię. Staramy się działać jak najszybciej, dlatego oferujemy bezpłatną wycenę na usuwanie szkód po zalaniu, którą przeprowadzamy po przesłaniu kilku zdjęć. Błyskawiczna pomoc w trudnych chwilach po powodzi – zadzwoń teraz!

Zalany dom w Skarżysko-Kamienna? Zaufaj profesjonalistom z firmy Kastelnik.

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne także w miastach:

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%