Sprzątanie po zalaniu Sieradz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Sieradzu. Jak przebiega zabieg usuwania skutków zalań? Czy osuszanie jest konieczne? 

Niezależnie od tego, czy masz pękniętą rurę w kuchni, przelewającą się toaletę w łazience, czy wybitą kanalizację w piwnicy – możemy pomóc! Sprzątanie po zalaniu Sieradz wykonujemy już od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kompleksowe usługi usuwania skutków zalań były świadczone na jak najwyższym poziomie.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji realizowane jest z użyciem specjalistycznej chemii oraz nowoczesnych technik odkażania:

 • ozonowanie po wybiciu kanalizacji; 
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • odkażanie atestowanymi środkami chemicznymi.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Sieradz

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, gdy występuję taka konieczność z bezpłatnym dojazdem na miejsce zalania. Usuwanie szkód po powodzi w domu realizowane jest na terenie całego województwa łódzkiego, a w Sieradzu sprzątanie po wybiciu kanalizacji oferujemy m.in. w takich dzielnicach jak np.: Mokre Wojsławickie, Monice i Olendry Duże.

Sprzątanie po zalaniu Sieradz – jak usunąć zapach ścieków?

Dezodoryzacja to zabieg polegający na skutecznym usunięciu odoroczynnych substancji, które są odpowiedzialne za powstanie smrodu. Sprzątanie po zalaniu w Sieradzu przeprowadzane jest wraz z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, które występują zazwyczaj po wylaniu fekaliów lub szamba.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest konieczne nie tylko ze względu na uciążliwy i wstydliwy brzydki zapach, ale i również na szerzące się w powietrzu chorobotwórcze drobnoustroje.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zabieg, który rozwiązuje dwa wyżej wspomniane problemy to ozonowanie. Przeprowadzamy je za pomocą generatorów o mocy od 40 g/h do 240 g/h. Dziś, ozonowanie po zalaniu dużej hali przemysłowej jest już możliwe. Wszystko dzięki kilkudziesięciu ozonatorom stworzonych z myślą o zastosowaniu w przemyśle. To właśnie dzięki nim, jesteśmy w stanie zdezynfekować pomieszczenia magazynu – nawet do 9000 m3/h.

sprzątanie po zalaniu fekaliami Sieradz

Zdjęcie: sprzątanie po zalaniu fekaliami Sieradz © 2023 Kastelnik

Osuszanie po zalaniu Sieradz – czy warto zainwestować w tę usługę?

Specjalistyczne usuwanie skutków zalania to kompleksowe działania, które doprowadzą nas do bezpiecznego powrotu do suchego domu. Bez względu na to, czy do zalania doszło w piwnicy, czy łazience, musimy mieć na uwadze aspekt profesjonalnego osuszania.

Suszenie mokrych ścian budynku to usługa, która ma duże znaczenie przy prawidłowym sprzątaniu. Jeśli zamówimy usługę tj. dezynfekcja po zalaniu Sieradz w firmie Kastelnik – nie będziesz musiał martwić się o to, czy niezbędne prace zostaną wykonane poprawnie.

czy warto zainwestować w osuszanie po zalaniu

Osuszanie jest istotnym elementem sprzątania i usuwania szkód po zalaniu, a zdarza się tak, że pseudo fachowcy nie zrywają przemoczonych tapet ze ścian. Co się wtedy dzieje? Gdy mokra tapeta pozostaje na ścianie, mamy do czynienia z wilgocią, a co za tym idzie pleśnią i grzybem. Osuszacze marki Trotec mogą nie wystarczyć. Niezbędna jest porada fachowca oraz dobry plan osuszania. W naszej firmie wypożyczamy osuszacze wilgoci za odpowiednią opłatą.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloetapowego czyszczenia po zalaniu, jeśli do zalania doszło w piwnicy lub mieszkaniu. Specjalizujemy się w doczyszczaniu nieczystości po fekaliach oraz czyszczeniu po wybiciu kanalizacji.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Sieradz

Powódź w domu? Co robić po wylaniu szamba do piwnicy? Czyszczenie po zalaniu fekaliami w mieście Sieradz warto zlecić jeszcze tego samego dnia. Przede wszystkim należy zachować spokój i sprawdzić, czy wszyscy domownicy są bezpieczni. Jeśli się da, to musimy również zabezpieczyć cenne przedmioty.

Następnie zawiadomić wybraną firmę sprzątającą po zalaniu. Jeśli sytuacja zagraża naszemu życiu, dzwonimy natychmiast na Straż Pożarną. Natomiast, gdy nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, można zamówić usługę sprzątanie po zalaniu od profesjonalnego przedsiębiorstwa specjalizującego się w tej dziedzinie. Po upływie paru godzin będą oni już na miejscu z odpowiednim wyposażeniem do usunięcia nieczystości.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Pracę sprzątające zaczyna się od wypompowania wody z piwnicy, po czym przechodzi się do osuszania mokrych ścian. Ostatnim krokiem jest dezynfekcja po zalaniu i o tym etapie nie wolno zapomnieć. Po gruntownym odkażeniu budynku wywożone są wszystkie skażone przedmioty do utylizacji termicznej.

To niestety generuje dodatkowe koszty, ale tu nie ma drogi na skróty. Zapleśniałych przedmiotów z naszego mieszkania nie wolno wyrzucić do osiedlowego kosza na śmieci. Profesjonalne czyszczenie po zalaniu piwnicy obejmuje również utylizację.

czyszczenie po zalaniu fekaliami Łódzkie

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami Łódzkie © 2023 Kastelnik

Oferta firmy na usuwanie skutków zalania szamba obejmuje:

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Sieradz;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • wypompowywanie wody z piwnicy pełnej nieczystości;
 • osuszanie po zalaniu mokrych ścian;
 • dezynfekcja po zalaniu Sieradz i okolica;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami w domu;
 • odgrzybianie po zalaniu ściany łazienki;
 • ozonowanie po zalaniu fekaliami;
 • zamgławianie po zalaniu suchą mgłą;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • usuwanie chorobotwórczych substancji.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane.

Jak szybko możemy być na miejscu zdarzenia po zalaniu w Sieradzu?

Sprzątanie po zalaniu w mieście Sieradzu jest dla nas zadaniem, które wykonujemy w 12 godzin od podpisania zamówienia. Z ważnych rzeczy, informujemy, iż telefony odbieramy całodobowo. Na naszą ekipę nie trzeba długo czekać. Zazwyczaj czas oczekiwania i szczegóły realizacji są ustalane indywidualnie. Na miejscu chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i wyjaśnimy dokładnie, co możemy dla Ciebie zrobić

Na czym polega dezynfekcja po zalaniu?

Zadaniem ekipy sprzątającej po zalaniu jest zapewnienie bezpiecznego powrotu do domu po usunięciu szkody. Dezynfekcja po zalaniu polega na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, bakterii, grzybów i pleśni.

Co robić po zalaniu fekaliami?

Zalanie pomieszczenia fekaliami to najtrudniejsze przypadki związane z usuwaniem szkód po zalaniu. Tu powinniśmy jak najszybciej przystąpić do interwencji. Najlepszym pomysłem jest zamówienie profesjonalnej usługi sprzątania po zalaniu wraz z dezynfekcją ozonem. Skutecznie usuwa ona chorobotwórcze mikroorganizmy oraz nieprzyjemne zapachy.

 

dezynfekcja po wybiciu kanalizacji

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Sieradz - skuteczna pomoc 7/24

Specjalizujemy się w usuwaniu szkód po zalaniach, przy czym stosujemy wyłącznie bezpieczne metody dezynfekcji np. suchą mgłą lub ozonem. Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Sieradz, to gwarancja na bezpieczny powrót do życia, w którym doszło do awarii kanalizacji. Masz pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące kwestie i wyjaśnimy dokładnie, co możemy dla Ciebie zrobić już dziś. Jesteśmy pewni, że nasza pomoc będzie sprawna i skuteczna! Zapraszamy serdecznie do dzwonienia! Czekamy!

Kastelnik – skuteczne ozonowanie po wybiciu szamba!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%