Sprzątanie po zalaniu Siedlce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Siedlcach. Dezynfekcja w celu usunięcia szkodliwych substancji po zalaniu nieczystościami

Zalana piwnica w domu? Skorzystaj z usługi sprzątanie po zalaniu Siedlce i ciesz się bezpiecznym i suchym mieszkaniem. Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy na terenie województwa mazowieckiego podczas pracy wykorzystują wyłącznie nowoczesne i skuteczne formy odkażania.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami — jak wygląda?  Metoda, którą często stosujemy w celu odkażania to ozonowanie po zalaniu za pomocą użycia specjalistycznego generatora ozonu o mocy 32 g/h. Jesteśmy pewni, że nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące usuwania szkód po zalaniu w domu, jeśli zadzwonisz na naszą całodobową infolinię.

Darmowa wycena na osuszanie budynku to u nas standard. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji na terenie całych Siedlec, a w szczególności w takich rejonach jak m.in.: Piaski Zamiejskie i Ogrody oraz Gęsi Borek, a także Rozkosz.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Siedlce

Sprzątanie po zalaniu Siedlce. Czego unikać podczas czyszczenia pomieszczeń po wybiciu szamba?

Jak wygląda skuteczne sprzątanie po zalaniu Siedlce? Jeśli w swoim domostwie posiadasz szambo, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to element kanalizacji, o który musisz regularnie dbać. Gdy  o tym, zapomnisz, może to mieć poważne konsekwencje. Wybicie szamba może nastąpić nie tylko wtedy, gdy zapomnimy o jego cyklicznym opróżnieniu, ale i również po ulewnych deszczach.

Niestety, ale nagromadzone fekalia z szamba nie mają dojścia do gruntu, dlatego wypływają na powierzchnie lub cofają się do naszych łazienek. Najlepsze działanie prewencyjne to nic innego jak regularne opróżnianie szamba oraz dbanie o drożność rur kanalizacyjnych pomiędzy zbiornikiem a budynkiem.

Na czym polega usuwanie zapachów po wylaniu szamba?

Po wylaniu nieczystości, w piwnicy mamy problem nie tylko z różnego rodzaju drobnoustrojami, ale także z cząsteczkami odoroczynnymi. Wiele osób w takiej sytuacji sięga po domowe i codzienne sposoby ich usuwania. Kojarzycie wszechobecne odświeżacze dedykowane do likwidowania zapachów? Są one skuteczne, lecz tylko na chwilę. Działają na zasadzie maskowania, są krótkotrwale.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Do stałego usunięcia fetoru i zapachy po wylaniu fekaliów niezbędne jest zastosowanie profesjonalnej dezodoryzacji. W naszej firmie stosujemy w tym celu specjalistyczną metodę, jaką jest ozonowanie po zalaniu.  To forma dezynfekcji, którą wykonujemy z zastosowaniem przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet od 32 do 240 g./h., dzięki temu możemy w szybkim czasie odkażać nawet duże powierzchnie.

Podczas dezynfekcji powinniśmy również zadbać o bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Decydując się na skorzystanie z dezynfekcji ozonem, najlepiej skontaktować się z nami poprzez kontakt interwencyjną linię telefoniczną.  Czekamy 24/7!

Usuwanie szkód po zalaniu osuszanie

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu w piwnicy © 2023 Kastelnik

Suszenie ścian po zalaniu w powiecie siedleckim

Im szybciej podejmiemy się osuszania po zalaniu, tym większa szansa, że usuniemy skutki zalania, jakimi są zawilgocenie, czy też grzyb i pleśń. Czy wykonać to samodzielnie? Oczywiście, jeśli uważamy, że poradzimy sobie z tym problemem, możemy skorzystać z opcji wypożyczenia specjalistycznych osuszaczy firmy Trotec od przedsiębiorstwa Kastelnik.

Jednak, jeśli boimy się tego, że nie damy rady sami osuszyć zalanych ścian, można zamówić tę usługę u nas. Chętnie zajmiemy się również dezynfekcją po zalaniu fekaliami oraz utylizacją skażonych przedmiotów.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Specjalistyczne usuwanie szkód po zalaniach w Siedlcach

 • całodobowe sprzątanie po zalaniu w ofercie firmy Kastelnik;
 • czyszczenie po wybiciu szamba w domu;
 • dezynfekcja po awarii kanalizacji w piwnicy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • zamgławianie za pomocą fumigatorów z suchą mgłą;
 • utylizacja skażonych przedmiotów po powodzi;
 • odgrzybianie i osuszanie mokrej ściany.

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zalaniu fekaliami w miastach:

dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Siedlcach

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Na czym polega dezynfekcja po zalaniu?

Zadaniem ekipy sprzątającej po zalaniu jest zapewnienie bezpiecznego powrotu do domu po usunięciu szkody. Dezynfekcja po zalaniu polega na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, bakterii, grzybów i pleśni.

Czy muszę się przygotować przed przyjazdem ekipy sprzątającej po zalaniu?

Jeśli mamy do czynienia z profesjonalnym podmiotem, nie musimy się specjalnie przygotowywać. Firma sprzątająca po zalaniach o ugruntowanej na rynku pozycji, posiada dobrej jakości maszyny do osuszania mokrych ścian i skuteczne preparaty chemiczne do odkażania zalanych powierzchni.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami — jakość Kastelnik 7/24

Kastelnik to jakość i bezpieczeństwo usług, świadczonych przy dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu fekaliami i wylaniu szamba. Dzięki przystępnej cenie, jaką oferuje nasza firma — usługa taka jak sprzątanie po zalaniu Siedlce, jest dostępna niemal dla każdego z poszkodowanych. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczymy, pamiętając o wszystkich etapach sprzątania, tj.: wypompowanie wody z szybu windy po zalaniu, osuszanie budynku, a także gruntowne czyszczenie i usuwanie nieczystości. To właśnie te elementy składają się na kompleksowość naszych działań.

Nie warto ryzykować i usuwać szkód po powodzi samodzielnie. Zapraszamy do kontaktu poprzez całodobową infolinię telefoniczną Kastelnik. Zadzwoń do nas, czekamy na Twój telefon!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%