Sprzątanie po zalaniu Sanok

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Sanoku. Na czym polega dezynfekcja po wylaniu szamba w województwie podkarpackim?

Sprzątnie po zalaniu to nie bagatela. Tylko fachowe firmy sprzątające mają niezbędną wiedzę i doświadczenie dotyczące usuwania skutków podtopień i zalania domu fekaliami. A szkody w takich incydentach potrafią być naprawę tragiczne i rozległe. Niestety nie ma oficjalnych statystyk dotyczących awarii kanalizacji, ale to problem dotykający setek gospodarstw domowych.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Na szczęście na rynku obecnie działają fachowcy, którzy oferują pomoc w niwelowaniu skutków wybicia szamba. W zależności od tego, co spowodowało awarię, firma Kastelnik oferuje dokładne sprzątanie po zalaniu Sanok, obsługując jednocześnie okoliczne powiaty.

Jeśli szukasz solidnej pomocy w usunięciu skutków zalania, śmiało skontaktuj się z nami. Oferujemy również osuszanie po zalaniu w powiecie sanockim, w mieście Zagórze.

 • czyszczenie po zalaniu domu fekaliami;
 • neutralizację przykrego zapachu;
 • dezynfekcja po zalaniu w piwnicy;
 • usuwanie nieczystości po fekaliach z podłogi;
 • dezynfekcję suchą mgłą lub ozonem;
 • utylizację wyposażenia.
sprzątanie mieszkań po zalaniach w Sanoku

Łazienka zalana fekaliami to poważny problem. Najlepiej zlecić sprzątanie po zalaniu fekaliami z dezynfekcją.

Dezynfekcja po fekaliach w domu, piwnicy – sprawdzone metody

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Nasza linia telefoniczna działa okrągłą dobę we wszystkie dni tygodnia. Rodzinna firma Kastelnik realizując usługi na sprzątanie po zalaniu, zawsze stosuje nowoczesne metody czyszczenia. Dezynfekcja po fekaliach w Sanoku i odkażanie piwnicy po wybiciu szamba można wykonać na wiele sposobów. Jedną ze stosowanych przez nas metod jest ozonowanie zalanych pomieszczeń, za pomocą wysokiej klasy generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h.

Inną równie dobrą techniką jest zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą z zastosowaniem nadtlenku wodoru. Aby przyspieszyć kontakt z nami, oferujemy Ci całodobową infolinię. Zapraszamy do skorzystania z wyceny usług usuwania wszelkich nieczystości z podłogi. Oferujemy darmowy dojazd do klienta na terenie całego woj. podkarpackiego. Działamy nie tylko w Sanoku, ale i w całym województwie podkarpackim.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Sanok

Sprzątanie po zalaniu Sanok – odkażanie po fekaliach

Jeśli wydaje ci się, że usuwanie skutków zalania to wyłącznie wypompowanie zgromadzonej w piwnicy wody, to się bardzo myślisz. Prawda jest taka, że wykonanie tylko i wyłącznie tej czynności bywa zwykle negatywne w skutkach dla naszego domu oraz zdrowia domowników.

Sprzątanie po zalaniu w Sanoku to znacznie bardziej skomplikowana operacja. Jest to etapowy proces czyszczenia i dezynfekcji wirusów, bakterii i grzybów po wylaniu kanalizacji lub podtopieniu.  Rzadko jesteśmy w stanie usunąć domowymi sposobami wszystkie  drobnoustroje powstałe po zalaniu.

Niestety, ale bez specjalistycznej dezynfekcji nie pozbędziemy się ich raz na zawsze. Jak więc właściwie i skutecznie zrealizować odkażanie lokalu po zalaniu? Przede wszystkim potrzebna jest tutaj fachowa wiedza na temat przebiegu zabiegu dezynfekującego. Po drugie, ważne jest przygotowanie osoby sprzątającej pod względem odpowiedniego ekwipunku. Profesjonalny sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu, czy też atestowane preparaty chemiczne są niezbędne do likwidacji szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. 

dezynfekcja po fekaliach

Dezynfekcja domu w Sanoku po wylanych fekaliach. Nieczystości na podłodze.

Ozonowanie zalanych pomieszczeń po wylaniu szamba

Jeśli zastanawiasz się, czy warto samodzielnie wykonać sprzątanie i ozonowanie po zalaniu, pamiętaj, że to zabieg wymagający przeszkolenia i odpowiedniego sprzętu do ozonowania. O wiele lepiej jest zaufać sprawdzonym profesjonalistom! Nieumiejętne stosowanie sprzętu do dezynfekcji i nieznajomość metod odkażania może przynieść odwrotny skutek.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Specjalistyczne firmy sprzątające po zalaniach w Sanoku, szybciej i skuteczniej wykonają proces odkażania lokalu po zalaniu, gdyż posiadają odpowiednie maszyny i urządzenia. Fachowcy bez trudu dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę na dogłębne czyszczenie mieszkania po zalaniu i podpowiedzą jak zabezpieczyć się na przyszłość.

ozonowanie piwnicy

Sprzątanie piwnicy po zalaniu obejmuje zawsze dokładną dezynfekcję. Ozonowanie piwnicy w zalanym domu.

Jedną z polecanych technik jest dezynfekcja za pomocą ozonu. Zabieg ten ma na celu nie tylko usunięcie grzybów i bakterii, ale i również eliminacje uciążliwych zapachów, które pojawiają się przede wszystkim po zalaniu mieszkania fekaliami z szamba.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzątania po zalaniu w Sanoku lub każdym innym mieście województwa podkarpackiego np. Krosno, Solina, Iwonicz-Zdrój.

Pamiętaj, aby dowiedzieć się więcej o dezynfekcji po wylaniu szamba, możesz się z nami skontaktować o dowolnej porze, korzystając z całodobowych konsultacji telefonicznych. Pragniemy pomóc Ci jak najszybciej to możliwe, gdyż doskonale wiemy, że wilgoć na ścianach to realne zagrożenie. Ważne jest, aby jak najprędzej zająć się likwidacją szkód zalania w Twoim mieszkaniu.

Osuszanie zalanego domu po powodzi w Sanoku

W mieście Sanok, bardzo ważną kwestią podczas sprzątania po podtopieniu i wybiciu szamba jest skupienie się na procesie osuszania zalanego domu. Dlaczego to takie istotne? Wilgoć, która wsiąknęła w ściany, może mieć negatywny efekty nie tylko na sam budynek, ale też na nasze zdrowie.

W domu, gdzie doszło do podtopienia, powinniśmy niezwłocznie wykonać pomiar wilgotności i sprawdzić, czy w mokrych ścianach nie ma grzyba. Wiadomo, nie od dziś, że jest on przyczyną wielu schorzeń.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Grzyby najchętniej rozwijają się na powierzchniach mokrych i zimnych, przy czym nie lubią wiatru. Jego zarodniki możemy wyeliminować tylko po poprawnym osuszeniu ścian, sufitów i podłóg. Latem, kiedy na zewnątrz jest sucho, powinniśmy często wietrzyć dom.

Grzyby bardzo nie lubią chłodu i przeciągów, więc wietrzenie jest dobrym sposobem na usunięcie grzybów w zarodku.

dezynfekcja po zalaniu w Sanoku

Usuwanie skutków zalania w mieszkaniu obejmuje:

 • sprzątanie po zalaniach w Sanoku
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami powiat sanocki;
 • odkażanie miejsca po wylaniu fekaliów;
 • dezynfekcja po zalaniu wodą w mieszkaniu;
 • wysokiej jakości odkażanie po wybiciu szamba;
 • osuszanie mieszkań i piwnic po zalaniu nieczystościami;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji z suszeniem mokrych ścian;
 • ozonowanie i likwidacja mikrobów;
 • utylizacja mienia.

usuwanie szkód po zalaniu Podkarpackie

Usuwanie szkód po zalaniu w domu na Podkarpaciu

Usługi dezynfekcji i sprzątania po zalaniach i wybiciu szamba w Sanoku to prace, które oferujemy klientom już od ponad 10 lat. Kastelnik może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale i wysokiej klasy urządzeniami do czyszczenia po zalaniu. To, co nas wyróżnia, to holistyczne podejście do zadania i dobre zaplecze techniczne.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Dzięki naszym atutom możemy zaoferować szybkie i skuteczne usunięcie szkody i bezpieczną dekontaminację. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami, którzy są do Twojej dyspozycji cały tydzień, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zawsze możesz dowiedzieć się o naszych usługach lub skorzystać z bezpłatnej wyceny na czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Kastelnik – czas na sprzątanie domu po zalaniu Sanok, Zagórze i inne lokalizacje w powiecie sanockim i województwie podkarpackim:

Osuszanie po zalaniu w Sanoku

Certyfikat IICRC osuszanie w Sanoku. Dorota Kastelnik.

Baza wiedzy dla mieszkańców Sanoka

Zastanawiasz się, jak odkazić mieszkanie po awarii kanalizacji? Cofka kanalizacji stanowi dość częsty powód zalania domu i mieszkania. Wówczas niezbędnym procesem, na jaki warto się zdecydować, jest dezynfekcja po zalaniu fekaliami.

Sprzątanie Sanok

Źródło bakterii kałowych i zarazków można usunąć poprzez środki biobójcze i ozonowanie pomieszczeń. Takie techniki są stosowane przez firmy sprzątające po zalaniach. Sprawdź, o co najczęściej pytają mieszkańcy Sanoka.

Jak przebiega dezynfekcja piwnicy po zalaniu?

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu to proces, który rozpoczyna usunięcie nadmiaru wody i ewentualnie fekaliów oraz szlamu. W następnym kroku technicy osuszają dokładnie ściany i powietrze w piwnicy. Po osuszeniu możliwe jest przeprowadzenie dezynfekcji piwnicy ozonem, który eliminuje zarazki i smród stęchlizny.

Na czym polega osuszanie po zalaniu?

Osuszanie po zalaniu to proces, który polega na wyeliminowaniu pozostałości wody i wilgoci z zalanego pomieszczenia. W osuszaniu pomieszczeń wykorzystuje się profesjonalne osuszacze powietrza. To niezbędny etap przed dezynfekcją zalanych miejsc np. przez ozonowanie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%