Sprzątanie po zalaniu
Sandomierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Sandomierz. Usuwanie wilgoci oraz grzyba ze ściany łazienki.

Specjalistyczne działania przedsiębiorstwa Kastelnik w związku z usuwaniem skutków zalania są prowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a także według przepisów obowiązującego prawa. Sprzątanie po zalaniu Sandomierz świadczymy już od ponad 10 lat, co pozwoliło nam na wyodrębnienie wyłącznie najlepszych form dezynfekcji po fekaliach. Dzięki temu mamy pewność, że wykonywane przez nas realizacje są na najwyższym poziomie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalny sprzęt do osuszania po zalanych to klucz do sukcesu każdej firmy sprzątającej, dlatego używamy m.in. przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h. Posiadamy całodobową infolinię, dzięki której można się z nami skontaktować 365 dni w roku, polecamy także skorzystanie z bezpłatnej wyceny.

Usługi na usuwanie szkód po zalaniu świadczymy nie tylko w Sandomierzu, ale również na terenie całego województwa świętokrzyskiego, m.in.: Radoszyce czy Oleśnica w powiecie staszowskim.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Sandomierz

Sprzątanie po zalaniu Sandomierz – Stare Miasto

Jak skutecznie wykonać sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Sandomierzu? Po wypompowaniu wody z piwnicy zaczynamy od pomiarów technicznych. Poziom wilgoci warto monitorować nie tylko, gdy wykonujemy sprzątanie po zalaniu Sandomierz, ale także po drobnych awariach.

W szczególności, gdy mamy podejrzenie, że warstwy izolacyjne są nasiąknięte wilgocią lub mamy bezpośrednio do czynienia z pojawieniem się grzyba na ścianie. Wówczas należy szybko sprawdzić, czy nie mamy do czynienia z zawilgoceniem ściany. Jak działają takie mierniki?

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Nazywane one są hydrometrami, a ich zadaniem jest monitorowanie wilgotności zalanej powierzchni lub powietrza, również w kontekście suchości. Ta ostania nie jest wcale pozytywnym aspektem, ponieważ może negatywnie wpływać na nasze zdrowie, jak również na stan naszych drewnianych mebli. 

Mierniki wilgoci – dlaczego warto je posiadać w domu?

Możemy wyodrębnić następujące rodzaje wilgotnościomierzy:

 • hydrometr kondensacyjny;
 • psychometr;
 • hydrometr elektrolityczny.

Hydrometry, które używają specjalistycznych firmy osuszające po zalaniach, powinny działać sprawnie i mieć zdolność szybkiej analizy powietrza. Warto również zwrócić uwagę na to, czy są w stanie w skuteczny sposób mierzyć wilgotność w miejscach, które są trudno dostępne. Pamiętać tutaj należy, że taki wskaźnik powinien wskazywać wartość 30-65% wilgotności, wówczas nie powinniśmy martwić się o swoje bezpieczeństwo.

Należy tutaj zwrócić uwagę na pewną zależność, jaką jest temperatura panująca w badanym pomieszczeniu. Jeśli jest chłodno, to istnieje większe prawdopodobieństwo powstania wilgoci. Jeśli chcesz zamówić profesjonalne czyszczenie po zalaniu, skontaktuj się z nami poprzez infolinię 24/7. 

urządzenie do pomiaru wilgotności ściany po zalaniu Kastelnik

Zdjęcie: pomiar wilgotności ściany po zalaniu w Sandomierzu © 2023 Kastelnik

Odkażanie po wybiciu szamba w Sandomierzu 

Jeśli spotkał Cię ten przykry wypadek, jakim jest wybicie szamba, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że ciężko sobie z tym poradzić samodzielnie. Wyłącznie zachowanie zasad prawidłowego sprzątania po zalaniu daje nam gwarancje bezpiecznego użytkowania zalanych pomieszczeń.

Nieczystości, które występują w związku ze zwrotem cieczy z przestrzeni przeznaczonej na fekalia, powinny zostać jak najszybciej usunięte. Są one zagrożeniem zdrowia, a także życia osób przebywających w ich otoczeniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Czynnością, która jest niezbędna wówczas, jest dezynfekcja. Wykonuje się ją za pomocą specjalistycznych urządzeń oraz atestowanych środków chemicznych. 

Działania usuwające skutki zalania wykonywane przez firmę Kastelnik:

 • całodobowe sprzątanie po zalaniu Sandomierz;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • odkażanie pomieszczeń za pomocą ozonu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • gruntowna dezynfekcja po zalaniu fekaliami w piwnicy;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • osuszanie ścian po zalaniu;
 • odkażanie za pomocą nadtlenku wodoru;
 • ozonowanie zalanego mieszkania;
 • suszenie wilgotnych ścian łazienki;
 • pomiar zawilgocenia;
 • odgrzybianie ściany po zalaniu;
 • czyszczenie po wylaniu fekaliów.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

ozonowanie piwnicy po zalaniu Sandomierz

FAQ – ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Czy dezynfekcja po zalaniu jest bezpieczna?

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu za pomocą ozonu jest skuteczna i niezwykle bezpieczne. Usługa sprzątania po zalaniu składa się z wielu etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie skażonych powierzchni. Warto jednak przez cały czas dezynfekcji monitorować stężenie ozonu w powietrzu.

Ile kosztuje sprzątanie pomieszczenia po zalaniu?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu zaczynają się już od 800 zł i mogą sięgnąć kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od wielu czynników np. ilość zalanych pomieszczeń, ilość wody i nieczystość oraz liczbę przedmiotów do utylizacji.

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu w Sandomierzu - Kastelnik

Wyróżniającą nas kwestią wśród innych firm sprzątających w województwie świętokrzyskim, jest kompleksowe podejście do usługi sprzątanie po zalaniu Sandomierz. Przykładamy dużą wagę do tego, aby wykonywane przez nas zlecenia nie tylko charakteryzowały się skutecznością, ale i sprawnością wykonania. Pomocna w tym jest dla nas telefoniczna infolinia, która działa przez cały rok o każdej porze. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szybką interwencję w ich sprawie. Jeśli chcesz, abyśmy przyjechali do Ciebie, skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sprzątania po zalaniu w powiecie sandomierskim, a także wycenimy zlecenie już w 20 minut! Zadzwoń teraz.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%