Sprzątanie po zalaniu Rzeszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Rzeszowie. Czy dezynfekcja suchym lodem jest skuteczna? Najlepsze  sposoby na odkażanie budynku po wybiciu fekaliów!

Od ponad 10 lat firma Kastelnik działa na Podkarpaciu i świadczy usługi na sprzątanie po zalaniu Rzeszów. Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków po powodziach i awariach kanalizacji w domach mieszkalnych.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy kompleksowe czyszczenie piwnic po zalaniu, w tym dezynfekcję zanieczyszczonego fekaliami lokalu. Doskonale znamy sposoby, jak radzić sobie z każdym typem szkód powodziowych, jako lider na rynku usług specjalistycznych jesteśmy często wzywani do usunięcia szkód po zalaniu. Fekalia rozlane na podłodze to dość częsta awaria na terenie woj. podkarpackiego.

Zawsze, gdy jakiś budynek w Rzeszowie jest zalewany fekaliami, jesteśmy gotowi, aby go szybko wysuszyć i wysprzątać przy użyciu np. osuszaczy oraz urządzeń czyszczących takich jak szorowarki orbitalne ORBOT. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie dostępne aktualnie na rynku. Oferujemy również usuwanie szkód po wylaniu szamba w powiecie rzeszowskim, w miastach: Błażowa, Boguchwała, Dynów, Głogów Małopolski, Tyczyn

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Rzeszów

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Rzeszowie

Dezynfekcja i sprzątanie po wybiciu kanalizacji Rzeszów musi być wykonana pod najwyższym rygorem sanitarnym, gdyż przy zalaniu fekaliami dochodzi do uwolnienia licznych szkodliwych patogenów.

Mogą być one bardzo niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aby skutecznie się ich pozbyć, warto skontaktować się z fachowcami z branży i najlepiej im powierzyć sprzątanie.

Odkażanie powierzchni powinno być wykonywane za pomocą atestowanych środków chemicznych, które w składzie mają m.in.:

 • fenol;
 • chlor;
 • alkohole alifatyczne.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych metod czyszczenia mieszkań po zalaniu fekaliami. Mamy usługi dla każdego i na każdą sytuację związaną z awarią wody w domu. Pracujemy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Telefon odbieramy o każdej porze dnia i nocy. Obsługujemy wszystkie miasta z terenu województwa podkarpackiego. W Rzeszowie działamy przez okrągłą dobę np. w dzielnicach:  Przybyszówka, Słocina oraz na osiedlu Drabinianka.

czas na sprzątanie po zalaniu Rzeszów

Zdjęcie: zagrzybiona ściana w mieszkaniu © Rzeszów 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu Rzeszów – usuwanie szkodliwych mikroorganizmów

Po wybiciu szamba mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla nas bakteriami. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Sprzątanie po zalanie Rzeszów rozwiązuje skutecznie ten problem raz na zawsze. Domowe sposoby dezynfekcji nie są na tyle skuteczne. Warto zaufać profesjonalistom. Skutki zalania piwnicy fekaliami to np. nieprzyjemny zapach. Usuwanie uciążliwego odoru wykonujemy z użyciem nowoczesnych metod odkażania.

Gwarantuje to 100% satysfakcji dla naszych klientów. Jedną ze skuteczniejszych metod jest ozonowanie pomieszczeń. Podczas jego stosowania nie ma odpadów, przez co jest ekologiczne. Używając najlepszej jakości przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h, mamy pewność, że podczas pracy nie powstają żadne odpady wtórne.

Osuszanie po zalaniu w Rzeszowie – usługi komplementarne

Czyszczenie po zalaniu to nie tylko oczyszczanie i dezynfekcja. Warto zainteresować się zabiegiem osuszanie po zalaniu. Wykonuje się je na przykład zaraz po pozbyciu się wody z piwnicy po powodzi. Gdy na podłodze były nieczystości, stosuje się specjalistyczną motopompę do brudnej wody.

Bez odpowiedniego osuszenia pomieszczenia, będziemy zmagać się z wilgocią na ścianach. Jest niebezpieczna dla osób, które mają problemy z układem oddechowym. Warto pozbyć się zawilgocenia od razu przy sprzątaniu po wybiciu kanalizacji. W celu pozbycia się wilgoci używa się specjalnych osuszaczy.

dezynfekcja odgrzybianie

Zdjęcie: dezynfekcja i odgrzybianie sufity zniszczonego przez pleśń © 2023 Kastelnik

Odgrzybianie ściany po zalaniu, usuwanie pleśni

Gdy jednak dopuścimy do zawilgocenia ścian, będziemy musieli zmierzyć się z grzybem i pleśnią. Wykwitają one na mokrej ścianie. Po pęknięciu rury woda często przesiąka w głąb muru, ścian i sufitów. W niewłaściwie osuszonych pomieszczeniach powstaje grzyb i pleśń. Oczywiście powodów powstania wilgoci może być wiele. Nie tylko wybicie kanalizacji czy podtopienie jej sprzyja.

Często zawilgotnieniu jest winna zniszczona elewacja budynku, czy też nieodpowiednia cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Po pojawieniu się wilgoci nie powinniśmy zwlekać, tylko od razu działać z pomocą specjalistów. Szeroko dostępne środki chemiczne niszczące pleśń i grzyby mogą nie być skuteczne. Trzeba usunąć źródło problemu. Tylko po jego zlokalizowaniu i wyeliminowaniu, grzyb nie pojawi się ponownie.

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Rzeszów w powiecie rzeszowskim, w miastach: Błażowa, Boguchwała;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Dynów, Głogów Małopolski, Tyczyn;
 • dezynfekcja po zalaniu Rzeszów;
 • osuszanie po zalaniu;
 • utylizacja mienia;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po wybiciu szamba;
 • czyszczenie po zalaniu woj. łódzkie;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

czyszczenie suchym lodem po zalaniu

Czyszczenie suchym lodem – Cold Jet światowej klasy sprzęt

Pracę wykonujemy najnowszymi urządzeniami do czyszczenia suchym lodem marki Cold Jet. Są to specjalistyczne maszyny, solidnie zaprojektowane do radzenia sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń. Mogą ekspresowo zdezynfekować każdy typ skażonej powierzchni. Pracują u nas najlepsi specjaliści, którzy wykonają dla Ciebie fumigację suchą mgłą. To w Polsce wciąż rzadko stosowana metoda dezynfekcji. Jednak wyjątkowo skuteczna!

Zabieg ten eliminuje patogenne drobnoustroje i ekspresowo usuwa nieprzyjemne zapachy po wybiciu szamba. Jego niezawodność powoduje, że chętnie polecamy go naszym klientom. Na naszym blogu nadal jest artykuł na temat kosztów czyszczenia suchym lodem.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu czy piwnicy warto zlecić profesjonalnej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na często zadawane pytania odnośnie do likwidacji szkód po zalaniach, poniżej udzielamy kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy także do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Czy ozonowanie zalanego mieszkania jest bezpieczne?

Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą urządzeń do produkcji ozonu jest skuteczna i bezpieczna. Jeśli wykonuje je profesjonalna firma i specjaliści po odpowiednich szkoleniach. Najwyższej jakości sprzęt o mocy 240 g./h powinien być obsługiwany wyłącznie przez specjalistów. To gwarancja właściwego i skutecznego wykonania usługi.

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zalaniu?

Koszt czyszczenia pomieszczenia po zalaniu zależy od wielu elementów. Wliczamy do niego na przykład wielkość zalanego pomieszczenia. Należy też doliczyć liczbę przedmiotów do utylizacji po zalaniu. Trzeba przemyśleć, czy wykonać usuwanie brzydkich zapachów.

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem — infolinia Kastelnik 7/24h

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ważne, w jakiej sprawie dotyczącej sprzątania specjalistycznego dzwonisz, a nasz konsultant odpowie na każde zadane przez Ciebie pytanie – tu nie ma głupich pytań! Sprzątanie po zalaniu w Rzeszowie pomaga szybko uporać się nawet z rozległymi skutkami wybicia kanalizacji. Dzięki naszemu doświadczeniu szybko przywrócimy Twój lokal do użyteczności.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu Rzeszów!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%