Sprzątanie po zalaniu Rumia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Rumii. Jak wygląda profesjonalne czyszczenie po zalaniu nieczystościami?

Masz problem z rozlanymi nieczystościami na podłodze w piwnicy? Postaw na sprawdzony serwis sprzątający z wieloletnim stażem. Profesjonalne sprzątanie po zalaniu Rumia woj. pomorskie to usługa nie tylko dla osób, którym zależy na dezynfekcji, ale również dla wszystkich zainteresowanych utylizacją zniszczonych przez wodę rzeczy.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

W ofercie specjalistycznej firmy sprzątającej znajduje się następujące pozycje, które mogą być przedmiotem umowy:

 • wynoszenie rzeczy z zalanej piwnicy,
 • segregacja przedmiotów,
 • osuszanie mokrych ścian,
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji,
 • dezynfekcja pomieszczenia po fekaliach.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Rumia

Kim jesteśmy?

Kastelnik, to rodzinna marka, która od lat specjalizuje się w pracach porządkowych po wylaniu fekaliów czy wybiciu szamba. Dokładne szorowanie powierzchni płaskich, usuwanie trujących toksyn i związków chemicznych unoszących się w powietrzu czy dezynfekcja pomieszczeń po awarii rury kanalizacyjnej, to tylko niektóre z elementów prac porządkowych, jakie wykonujemy.

Przeszkolona kadra techników z łatwością poradzi sobie z usunięciem wirusów i bakterii z powierzchni biurowych czy mieszkań prywatnych. Wszystkie usługi są wykonywane z największa dokładnością i zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

Wśród kolejnych etapów, jakie realizuje ekipa przy sprzątaniu po zalaniu nieczystościami znajdują się:

 • usuwanie stojącej wody i ścieków;
 • wynoszenie zniszczonych przedmiotów;
 • dokładne mycie i czyszczenie;
 • osuszanie ścian i tynków;
 • transport ADR
 • dezynfekcja i dezodoryzacja zalanego mieszkania.

sprzątanie po zalaniu Rumia

Dezynfekcja domu po zalaniu fekaliami Rumia

Celem firmy Kastelnik jest szybkie i bezpieczne pozbycie się groźnych dla zdrowia bakterii i wirusów, które szybko rozprzestrzeniają się po wylaniu fekaliów. Wśród wieli chorób, jakie może wywołać toksyczna woda z kanalizacji znajduje się np. lamblia, czyli niebezpieczny pasożyt. Powoduje długotrwałe u wyniszczające dla zdrowia biegunki, a zarazić się nim można poprzez spożycie zanieczyszczonej wody, pokarmu.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Jeśli jesteś ofiara wylanej kanalizacji, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami, którzy gruntownie przeprowadzą dezynfekcją zainfekowanych powierzchni. Awaria kanalizacji, to spore utrudnienie w obowiązkach domowych czy zawodowych, więc tym bardziej warto oddać sprawy porządkowe w ręce specjalistów.

Dobieramy takie metody oczyszczania i dezynfekcji, by szybko i skutecznie pozbyć się bakterii kałowych, które pojawiają się przy wylanym szambie lub usterki rur kanalizacyjnych. W usłudze pełen dezynfekcji zawarta jest również opcja usunięcia nieprzyjemnego zapachu, jaki pozostaje po zalaniu mieszkania fekaliami. Naszą domeną są ekologiczne i innowacyjne metody sprzątania po zalaniu w Rumii.

czyszczenie po fekaliach

Jaki wpływ na zdrowie ma grzyb pojawiający się po zalaniu mieszkania?

Będąc ofiarą zalania mieszkania przez fekalia lub posiadając starą, niesprzątaną piwnicę musisz pamiętać, że w wilgotnych, źle wietrzonych pomieszczeniach bardzo szybko pojawiają się grzyby i pleśń. Dokładne pozbycie się stojącej wody czy ścieków po zalaniu, to dopiero pierwszy krok w sprzątaniu po zalaniu Rumia.

Kompleksowa usługa proponowana przez specjalistów Kastelnik zawiera również generalne odgrzybianie ścian i przedmiotów, tak by pomieszczenia były w pełni bezpieczne do dalszego użytkowania. Biorąc pod uwagę, jak niebezpieczny dla zdrowia jest grzyb, warto zaufać specjalistom.

Wśród schorzeń, do jakich może doprowadzić grzyb i pleśń na ścianie, zaliczają się m.in.:

 • problemy z oddychanie,;
 • alergie pokarmowe i skórne;
 • problemy z sercem;
 • osłabienie nastroju, depresja;
 • zatrucia, biegunki;
 • nowotwory.
Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Natychmiastowe wezwanie specjalistów pozwoli szybko pozbyć się niezdrowych toksyn, a jednocześnie zadbać o rozsądne koszty odgrzybiania. Jeżeli samodzielnie zdecydujemy się usunąć grzyba, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zalążki grzyba nie zostaną dobrze usunięte i problem szybko powróci. Tym samym znów będziemy musieli zainwestować swoje pieniądze w specjalistyczne odgrzybianie.

Wśród skutecznych i niezwykle popularnych metod usuwania grzybów z pomieszczeń w województwie pomorskim jest ozonowanie po zalaniu, czyli usuwanie toksyn przy pomocy silnie stężonego ozonu.

dezynfekcja mieszkania po zalaniu Rumia

Sprzątanie po zalaniu Rumia – postaw na wysoką jakość

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu fekaliami Rumia, to wieloetapowe prace porządkowe realizowane od lat przez firmę Kastelnik w całym województwie pomorskim. Każda awaria wody, to kłopot i ogromny chaos w życiu codziennym, ale wieloletnie doświadczenie sprawia, że technicy Kastelnik są w stanie stawić czoło każdej usterce.

Szybkie i sprawne czyszczenie pomieszczeń po wylaniu fekaliów, pełna dekontaminacja skażonych ścian i podłóg, a także szybkie i systemowe osuszanie ścian i murów pozwalają fachowcom Kastelnik stawiać się w pozycji lidera do sprzątania po zalaniu. Całodobowy kontakt na pomocowej infolinii pozwala nam zacząć działania porządkowe tuż po zgłoszonej usterce.

Jakie cechy wyróżniają firmę Kastelnik na tle konkurencji?

 • nowoczesny i sprawdzony sprzęt;
 • innowacyjne i ekologiczne metody sprzątania po zalaniu;
 • kadra, która ciągle podnosi swoje kwalifikacje;
 • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP;
 • kursy potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami;
 • konkurencyjne ceny za usługi sprzątania po zalaniu;
 • najlepsze metody dezynfekcji po wylaniu szamba.

Certyfikowane osuszanie budynku po zalaniu

Wśród kolejnych etapów sprzątania mieszkania czy domu po zalaniu znajduje się gruntowne osuszanie mokrych tynków czy ścian. Pozostawienie wilgoci, to krok do rozwoje grzybów i stęchlizny, a te prowadzą do wielu chorób. Co jeszcze można stać się, kiedy nie wysuszymy ścian po zalaniu? Niestety, może prowadzić to do naruszenia konstrukcji, zniszczenia materiałów budowlanych i w konsekwencji do poważnych prac remontowo-naprawczych.

Zdecydowanie lepiej postawić na sprawdzone i najnowocześniejsze metody osuszania po zalaniu, które oferuje firma Kastelnik. Wyróżnia je dziesięcioletnia renoma i doświadczenie na rynku, a także certyfikat zawodowy o numerze nr 8680154-2022 przyznawany przez Światową Organizację IICRC. Certyfikat nr. 8680154-2022 został wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification dla Doroty Kastelnik, czyli szefowej działu osuszania firmy.

Jak szybko osuszyć ściany po zalaniu?

Przy usuwaniu skutków zalania, niezbędny jest wysokiej klasy sprzęt, który nie tylko pozwala specjalistom szybciej wykonywać swoją pracę, ale pozwala na niebywałą dokładność i dbanie o każdy detal. Osuszacze i wentylatory do osuszania murów i tynków różnią się nie tylko parametrami, ale i przeznaczeniem.

W zależności, jaki typ powierzchni jest osuszany, dobierana jest metoda i sprzęt, jak np. :

 • osuszacz kondensacyjny;
 • osuszacz absorpcyjny;
 • osuszacz adsorpcyjny.

osuszanie po zalaniu Rumia

Usuwanie zapachów po wylaniu szamba – Rumia

Jednym z problemów przy wylaniu szamba jest nieprzyjemny zapach, jaki pozostaje po sprzątnięciu szkód. Proponujemy metody pełnego uśnięcia smrodu po fekaliach Rumia, a nie tylko czasowego maskowania fetoru. Popularne metody likwidowania zapachów są nietrwałe i bardzo szybko powraca odór fekaliów. Proponujemy innowacyjną formę dezynfekcji i dezodoryzacji, jaką jest ozonowanie pomieszczeń.

Nie tylko szybko, ale i w pełni pozbywamy się toksyn, bakterii, wirusów, ale i całkowicie likwidujemy nieprzyjemnych zapach. Ozon jest wytwarzany w przemysłowych generatorach o mocy nawet od 32 do 240 g./h. Podczas dezynfekcji ekipa techników jest ubrana w sprzęt i akcesoria zabezpieczające, ale już kilka godzin po dezynfekcji i dobrym wywietrzeniu pomieszczeń, można wrócić do codziennych obowiązków.

Usługi czyszczenia po zalaniu dostępne są również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania

Zmagając się z zalaniem fekaliami musisz nie tylko zadbać o pełne oczyszczenie skażonych powierzchni, a także ich pełną dezynfekcję. Niestety pozostaje jeszcze nieprzyjemny zapach – wybierając Kastelnik masz pewność, że każdy etap sprzątania po zalaniu będzie wykonany w 100%.

Kastelnik serwis sprzątający

Jaki jest czas suszenie mokrych tynków po zalaniu?

Wilgotność na ścianach to jeden z bieżących problemów przy zalanym mieszkaniu czy domu. By w pełni pozbyć się problemu należy skontaktować się ze specjalistami, którzy dopasują odpowiedni przemysłowy osuszacz. Wyłącznie pomoc fachowców szybkiej pomoc. Na tempo schnięcie murów ma wpływ materiał, a także pogoda i wilgotność powietrza.

Dlaczego należy wezwać specjalistów do sprzątania po zalaniu fekaliami?

Fachowa pomoc, to nie tylko gwarancja szybkiego działania przy pomocy specjalistycznego sprzętu. To również pewność, że wszystkie etapy sprzątania po zalania fekaliami zostaną przeprowadzone w odpowiedniej kolejności i zgodnie z zasadami BHP. W przypadku rozlania się wody ściekowej z nieczystościami, musimy pamiętać o silnej dezynfekcji. Wyłącznie biobójcze techniki techników są w stanie całkowicie pozbyć się toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%