Sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska. Jak bezpiecznie usunąć pleśń ze ściany? Fachowe porady specjalisty z branży – Kastelnik 

Szukasz dobrego sposobu, na sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska. Czy wiesz, jak samodzielnie możesz usunąć pleśń ze ściany? Koniecznie skontaktuj się z firmą Kastelnik – specjalistami w branży sprzątającej, którzy oferują dezynfekcje pomieszczeń po zalaniu fekaliami. Działaj szybko, a koszty związane z zalaniem znacznie się zmniejszą! Oględziny i wstępny kosztorys dostaniesz od nas od ręki. Dodatkowo działamy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Wspomagamy nie tylko osoby prywatne oraz firmy przy kompletowaniu dokumentacji do ubezpieczalni, ale również instytucje publiczne. Firma sprzątająca po zalaniu Kastelnik, to ekspercka pomoc, składająca się z kilku etapów:

 • sprawne odpompowanie wody i ścieków;
 • wyniesienie zniszczonych sprzętów oraz mebli;
 • diagnoza usterki;
 • szacowanie, które ze sprzętów są bezpieczne do dalszego użytkowania;
 • czyszczenie powierzchni płaskich przy pomocy specjalistycznego sprzętu;
 • osuszanie ścian budynków;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie piwnicy po zalaniu;
 • neutralizowanie bakterii, grzybów, pleśni;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Ruda Śląska

Sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska — jakie są koszty ekipy sprzątającej?

Na Śląsku w zależności od strat szacowanych po powodzi, koszty podstawowe za sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska, zaczynają się już od 700 zł netto. By całkowicie określić kwotę, jaką trzeba będzie przeznaczyć na czyszczenie po wybiciu kanalizacji i usunięcie nieczystości należy skontaktować się z firmą Kastelnik i umówić na indywidualne bezpłatne oględziny. Naszym atutem jest czas – dbamy o to, by pojawić się na miejscu usterki jak najszybciej. Specjalizujemy się także w ozonowaniu zalanych pomieszczeń, a także osuszania murów i ścian po zalaniu. Metody te są w pełni bezpieczne dla zdrowia i sprawiają, że usuwanie szkód powodzi czy podtopienia jest szybkie i efektywne.

Ozonowanie zalanych pomieszczeń Ruda Śląska – jak działa?

Zadajesz sobie pytanie, czy warto przeprowadzić ozonowanie zalanego pomieszczenia w Rudzie Śląskiej? Przychodzimy z pakietem informacji, które pozwolą szybciej zadecydować i podjąć natychmiastowe działania związane z usuwaniem szkód po zalaniu.

 • Niezapieczone, chemiczne środki bakteriobójcze mogą być szkodliwe dla zdrowia i choć ich użycie skutecznie zabija wirusy, to powoduje wydłużenie czasu, w którym powrócimy do domu po zalaniu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu jest metodą bezpieczną, a przy tym naturalną i nieszkodliwą dla zdrowia;
 • ozon wchodzi w szybkie reakcje z cząsteczkami brudu, rozbija ja i eliminuje szkodliwe zarazki;
 • gaz dociera do najgłębszych zakamarków, przez co skutecznie usuwa zanieczyszczenia;
 • ozonowanie po zalaniu to także najlepsza metoda, by pozbyć się nieprzyjemnych zapachów ścieków czy fekaliów;
 • dezynfekcja ozonem zapobiega pojawieniu się stęchlizny, grzyba i pleśni.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy metoda ozonowania domu po wylaniu szamba jest dla Ciebie – zadzwoń do firmy Kastelnik – odpowiemy na wszystkie palące pytania!

ozonowanie po zalaniu ruda śląska

Osuszanie mokrych ścian po zalaniu Ruda Śląska Kochłowice

Zalanie mieszkania w Rudzie Śląskiej Kochłowicach czy domu na Chebziu jest zawsze sytuacją stresująca, więc warto zaufać specjalistom, którzy szybko i skutecznie zajmą się usuwaniem strat i ich minimalizacją. Skuteczne osuszanie budynku po zalaniu warto zlecić firmie Kastelnik. Jedną z częstych przyczyn zalań są mokre ściany, które nieodpowiednio wysuszone, mogą powodować grzyb, pleśń i  stęchliznę. Przebywanie w źle wysuszonych pomieszczeniach może prowadzić do chorób układu oddechowego, migren, zatruć, a finalnie nawet do zgonu. Szkodliwe bakterie są trudne do uśnięcia ręcznego, stąd lepiej oddać sprawę w ręce specjalistów. Ci przy pomocy osuszacza kondensacyjnego bezpiecznie i szybko poradzą sobie z wilgotnymi murami powstałymi na wskutek zalania.

Osuszacz kondensacyjny zasysa wilgotne powietrze za pomocą wentylatora, a następnie przepuszcza je przez filtr skraplający. Tak powstała ciecz jest transportowana do zbiornika, a powietrze zostaje osuszone i wraca do pomieszczenia.

czyszczenie suchym lodem po zalaniu

Co możemy dla Ciebie zrobić w firmie Kastelnik?

 • Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Oferujemy skuteczne sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska;
 • gruntowaną dezynfekcję po wylaniu fekaliów;
 • sprzątanie po wybiciu studzienek i kanalizacji;
 • całkowite czyszczenie pomieszczeń po wylaniu szamba wraz z odkażaniem;
 • czyszczenie specjalistyczne podłóg i ścian po zalaniu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • odgrzybianie strychów, piwnic, łazienek na terenie Rudy Śląskiej;
 • utylizacja zniszczonych sprzętów po zalaniu;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;

Jak wygląda czyszczenie suchym lodem po zalaniu?

Jeżeli szybko i skutecznie chcesz pozbyć się nawet bardzo dużego brudu, zwłaszcza takiego po powodzi, zainteresuj się innowacyjną metodą czyszczenia suchym lodem po zalaniu. Jej atuty to mała inwazyjność, szybkość usuwania zanieczyszczeń, brak wilgotności, efektywne docieranie do najgłębszych zakamarków, brak korozji i rdzy. Ważnym aspektem jest również brak odpadów wtórnych i nieprzemaczanie zawilgoconych już ścian.

Czyszczenie piwnicy suchym lodem po zalaniu polega na uderzeniu w zabrudzone miejsca lodem, który uderzając, rozbija struktury brudu i w szybkim tempie się ich pozbywa poprzez proces sublimacji. Mieszanka ma temperaturę -78,5 stopni Celsjusza, a jej skuteczność potwierdzona jest przede wszystkim w starych, zagrzybianych piwnicach czy strychach.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Ruda Śląska — zalanie domu, podtopienie piwnicy — Kastelnik 7/24

Kastelnik to rodzinna firma, która od wielu lat specjalizuje się w czyszczeniu mieszkań po zalaniach, usuwaniu szkód po fekaliach, dezynfekcji pomieszczeń po wybiciu szamba, usuwaniu nieczystości z szybów wind czy zabrudzeń po wybiciu kanalizacji na klatkach schodowych. Działamy szybko, sprawnie, bezpiecznie i dbamy o to, by nasi technicy ciągle zdobywali wiedzę! Inwestujemy w najnowsze technologie, wysokiej klasy maszyny do czyszczenia po zalaniach. Nieustannie szkolimy się z innowacyjnych metod dezynfekcji pomieszczeń. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług potwierdzoną certyfikatami. Jeżeli poszukujesz firma sprzątającej, która błyskawicznie pozbędzie się nieczystości – zadzwoń!

Kastelnik – błyskawicze sprzątanie po zalaniu Ruda Śląska.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%