Sprzątanie po zalaniu Radomsko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Radomsku. Czy czyszczenie po wybiciu kanalizacji to tylko pozbycie się wody? Jak wykonać dezynfekcję? 

Zalanie w piwnicy? Na terenie województwa łódzkiego od prawie dekady świadczymy usługę tj. sprzątanie po zalaniu Radomsko. Kastelnik specjalizuje się w pomocy po każdej katastrofie związanej z powodzią w domu. Rozumiemy, że istnieją różne etapy sprzątania i oferujemy pełen zakres usług na każdym etapie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Działamy na rynku od 2013 roku, więc wiemy, co to znaczy być profesjonalistami w specjalistycznej branży. Specjalistyczne podejście do pracy pozwala nam, na wyodrębnienie wyłącznie najskuteczniejszych metod odkażania. Dezynfekcja po zalaniu powinna obejmować wszystkie aspekty bezpiecznego osuszania. Dbamy o wszystkie detale czyszczenia, abyś mógł wrócić do normalnego życia.

Szybkie rozwiązanie problem zalanego domu to:

 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu z szamba;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • ozonowanie zalanego mieszkania;
 • doczyszczanie mechaniczne posadzki po fekaliach;
 • wystawienie certyfikatu dezynfekcji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Radomsko

Przypadki zalań to sytuacje, gdzie pomocy potrzebujemy szybko, dlatego jesteśmy dostępni 24/7 na całodobowym telefonie alarmowym. Zapewniamy bezpłatną wycenę. Działamy m.in. w takich rejonach Radomska jak np. Folwarki, Stobiecko Miejskie i Saniki.

Oferowany przez nas proces dekontaminacji budynków jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt – używamy wyłącznie certyfikowanych produktów, które są bezpieczne dla roślin i zwierząt. Wiemy co robimy – zaufaj nam!

Sprzątanie po zalaniu Radomsko – jak usunąć odór po zalaniu?

Podczas usuwania skutków awarii wodnych, pamiętać należy także o aspekcie, jakim jest dezodoryzacja. Sprzątanie po zalaniu w Radomsku świadczone jest przez firmę Kastelnik z wykonaniem dokładnego likwidowania nieprzyjemnych zapachów.

Odoroczynne substancje powstają przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z chorobotwórczymi drobnoustrojami np. po wybiciu kanalizacji. W ramach prac sprzątających wykonuje się ozonowanie po zalaniu.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Zabieg ten jest skuteczny, dzięki temu, że emitowana z przemysłowego generatora mgiełka z ozonem trafia we wszystkie miejsca, nawet te trudno dostępne. Realizacja dezynfekcja po zalaniu Radomsko z ozonem to nie tylko usunięcie fetoru, ale i zlikwidowanie niebezpiecznych mikroorganizmów. 

osuszanie mieszkania po zalaniu w radomsku

Zdjęcie: osuszanie mieszkania po zalaniu w Radomsku © 2023 Kastelnik

Osuszanie domu po zalaniu w woj. łódzkim 

Powódź? Doznałeś zalania mieszkania? Mamy rozwiązanie problemu – osuszanie po zalaniu za pomocą specjalistycznych urządzeń. Świadczenie to polega na pozbyciu się czystej lub brudnej wody. Osuszanie domu po zalaniu Radomsko, musi być wykonane, od razu po wykryciu awarii kanalizuj.

To przykre wydarzenie może nieść za sobą opłakane skutki. Należą do nich m.in. wilgoć na ścianie, a w następstwie pleśń i grzyb w budynku. Jak pozbyć się wody? Najlepiej w tej kwestii zaufać profesjonalistom. Kastelnik używa do tego profesjonalnych urządzeń marki Trotec.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Technicy naszej firmy stosują w tym celu osuszacze wilgoci do mokrej ściany. Co w przypadku kiedy chcemy poradzić sobie z awarią samodzielnie? Możemy wypożyczyć tego typu sprzęt do użytku domowego za odpowiednią opłatą od jednej z lokalnych firm sprzątających.

Skontaktujesz się z nami, dzwoniąc na całodobową infolinię, a my podpowiemy jak usunąć skutki zalania w domu.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Radomsku

Biorąc pod uwagę sprzątanie po wybiciu kanalizacji, powinniśmy patrzeć na tę usługę kompleksowo. Dlaczego? Tylko pozbycie się wszystkich konsekwencji zalań, pozwoli na bezpieczne użytkowanie zalanego pomieszczenia. W przypadku braku dezynfekcji, czy osuszania będziemy narażeni na skażone warunki. Co za tym idzie nasi bliscy, czy też pracownicy będą bezpieczni.

Wyłącznie atestowane preparaty chemiczne są na tyle skuteczne, by zabić chorobotwórcze patogeny wydobywające się ze ścieków, czy fekaliów. Odgrzybianie po zalaniu niezbędne jest, gdy w naszym pomieszczeniu dojdzie do powstania grzyba. Konieczność jego zastosowania wynika przede wszystkim z niewykonania odpowiedniego osuszenia. 

urządzenie do osuszania mokrych ścian

Zdjęcie: urządzenie do osuszania mokrych ścian © 2023 Kastelnik

Specjalistyczna oferta marki Kastelnik

 • sprzątanie po zalaniu Radomsko;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po zalaniu Radomsko;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu nieczystości;
 • likwidowanie szkodliwych mikroorganizmów;
 • dezodoryzacja piwnicy po wybiciu szamba;
 • likwidowanie fetoru fekaliów;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja termiczna skażonych mebli;
 • czyszczenie łazienki po zalaniu fekaliami.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Skuteczna pomoc po zalaniu domu

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane.

Ile czasu mam na usunięcie skutków zalania?

Sprzątanie po zalaniu najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często bywa tak, że nie jesteśmy tego w stanie wykonać samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu np. motopompy do wypompowania wody z piwnicy. Tu z pomocą może nam przyjść dobra ekipa sprzątająca.

Czy dezynfekcja po zalaniu pomoże w usunięciu drobnoustrojów?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu eliminuje groźne drobnoustroje. Zabieg odkażania polega na wszechstronnym likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać ją możemy z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

 

dezynfekcja po zalaniu fekaliami łódzkie

Gdzie zamówić sprzątanie po wybiciu kanalizacji?

Sprzątanie po zalaniu w Radomsku ze specjalistycznym sprzętem oraz atestowaną chemią to usługa, którą oferujemy na terenie woj. łódzkiego. Mamy całodobową obsługę klienta, która jest dostępna 365 dni w roku. Wszystko to, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zalaniem. Dzięki alarmowej infolinii możesz w sprawny sposób zamówić sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Zapewniamy bezpłatną wycenę, podczas której, omawiamy szczegóły pomocy oraz to, jak możemy usunąć z Twojego domu skutki zalania. Zadzwoń i przekonaj się, jak szybko przyjedziemy do Ciebie!

Kastelnik – czas na sprzątanie zalanego domu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%