Sprzątanie po zalaniu Radom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Radomiu. Czy skutki zalania usuwać samodzielnie? Pomoc profesjonalistów przy osuszaniu 

Walczysz ze skutkami zalania, lecz jesteś bezsilny? Zamów usługę sprzątanie po zalaniu Radom na terenie woj. mazowieckiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Przedsiębiorstwo Kastelnik prężnie działa od roku 2013, usuwając wirusy, bakterie i grzyby po wybiciu szamba. Specjalistyczne kroki, jakie podejmujemy, podczas każdej realizacji sprawiają, że mamy na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów.

Sprzątanie po zalaniu Radom z pomiarem wilgoci ściany

Czyszczenie piwnicy po zalaniu w Radomiu. Miernik wilgoci TROTEC.

Wszystko to dzięki stosowaniu profesjonalnego sprzętu, a także atestowanych środków chemicznych. Staramy się, aby nasze interwencje były jak najsprawniejsze, dlatego zadbaliśmy o natychmiastowy kontakt telefoniczny, a wszystko to dzięki naszej całodobowej infolinii. Czyścimy po awariach wodnych na terenie całego Radomia, a w szczególności w dzielnicach takich jak np.: Długojów, Firlej oraz Glinice. 

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Radom

Sprzątanie po zalaniu Radom – szybki instruktaż osuszania ścian

Losowe przypadki, jakimi są zalania, wpływają negatywnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na stan naszych włości. W przypadku, gdzie nie zadbamy o odpowiednie pozbycie się wody, będziemy mieć jeszcze problem z zawilgoconymi ścianami, a także istnieje niebezpieczeństwo dla konstrukcji budynku.

Podjęcie odpowiednich kroków może nas jednak przed tym uchronić. Zaraz po pozbyciu się wody, czyli profesjonalnym wypompowaniu, konieczne jest, aby zastosować sprawdzoną metodę osuszania. Podkręcenie temperatury w grzejnikach, czy też wietrzenie poprzez otwarte okna nie jest do końca efektywne.

Wydawać się nam może, że pozbyliśmy się wilgoci, jednak ta nadal zostaje w ścianach. Po jakimś czasie zaczyna się skraplać, a potem mamy do czynienia z grzybem i pleśnią. 

Jak wykonać osuszanie po zalaniu?

Przed zabiegiem osuszania pomieszczenia po zalaniu powinniśmy odpowiednio przygotować pomieszczenie. Najlepiej, gdyby było ono pozbawione zbędnych przedmiotów, a w szczególności tych, które są skażone przez nieczystości. Specjalistyczne urządzenie, jakim jest osuszacz, również trzeba w stosowny sposób przygotować do pracy.

Ważne jest, aby nie zapomnieć o założenia filtra wylotu. Jeśli tego nie uczynimy, wnętrze sprzętu zostanie zanieczyszczone, co grozi zepsuciem urządzenia i obniżeniem jego efektywności.

Kastelnik – osuszanie budynków – kontakt 7 dni w tygodniu

Pracownicy przedsiębiorstwa Kastelnik wiedzą o tym, że przed zabiegiem musimy zadbać o to, aby wszystkie okna w osuszanym miejscu były zamknięte. Kondensacyjny osuszacz powietrza możesz śmiało u nas wypożyczyć. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię 24/7, a wszystko wyjaśnimy. 

Usuwanie wilgoci ze ścian po zalaniu

Zdjęcie: usuwanie wilgoci i sprzątanie po zalaniu Radom © 2023 Kastelnik

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu nieczystościami?

Chorobotwórcze mikroorganizmy, czyli bakterie, wirusy i grzyby oraz pierwotniaki to konsekwencje braku dezynfekcji po zalaniu. Bezpośrednie zagrożenie dla naszego organizmu stanowią wspomniane drobnoustroje. Unoszą się one w powietrzu, a także zgromadzone są na wszystkich powierzchniach. W ramach czyszczenia po zalaniu nie można pod żadnym względem ominąć odkażania.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

W jaki sposób możemy je wykonać? Najpopularniejszym, lecz najbardziej inwazyjnym dla środowiska sposobem jest dezynfekcja chemiczna. Firma Kastelnik stosuje jednak najczęściej zamgławianie lub ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. Obydwie metody są nie tylko niezwykle skuteczne, ale i ekologiczne.

W ramach prac, wykonując obydwa te zabiegi, jesteśmy zobligowani do przestrzegania zasad BHP, co wymaga od nas przygotowania teoretycznego, a także praktycznego.

W ramach usuwania skutków zalania Kastelnik oferuje:

 • sprzątanie po zalaniu Radom;
 • czyszczenie po zalaniu powiat radomski;
 • dezynfekcja po awarii kanalizacji;
 • usuwanie chorobotwórczych substancji po wybiciu szamba;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • odkażanie po wylaniu nieczystości;
 • utylizacja skażonych przedmiotów
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów Radom;
 • dezynfekcja mieszkania, domu po zalaniu.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

czyszczenie po wybiciu kanalizacji w radomiu

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Jak zapobiec powstania wilgoci i grzyba po zalaniu?

Wydawać by się to mogło skomplikowane, lecz wystarczy tylko w jak najszybszym czasie po zalaniu, przejść do usunięcia wody. Jeśli tego nie wykonamy, to dojdzie do zawilgocenia ścian, w tym powstania grzybów. Gdy nie umiemy sobie z tym poradzić samodzielnie, warto zamówić usługę sprzątanie po zalaniu od profesjonalnej firmy. 

Czy wietrzenie okien pomoże w usunięciu wilgoci ze ścian?

Niestety, ale jest to częsty, lecz mało skuteczny sposób na usuwanie wilgoci ze ścian. Nie jest to wystarczające do pozbycia się zawilgocenia. Najlepiej zastosować specjalistyczny osuszacz, który pozbawi nas problemu wilgoci w sprawny sposób. Nie musimy go kupować – przedsiębiorstwo Kastelnik za opłatą wypożycza tego typu sprzęt. 

Czyszczenie po zalaniu piwnicy - Kastelnik 24/7

Działania ratujące Twój dobytek, a związane z usuwaniem szkód po zalaniu najlepiej zamówić poprzez bezpośrednio kontakt telefoniczny z BOK Kastelnik. Sprzątanie po zalaniu Radom oferujemy przez  365 dni w roku, a dezynfekcję po zalaniach świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego. Warto wspomnieć, iż zalanie, to zdarzenie, które należy jak najszybciej usunąć. Czekamy na telefony przez całą dobę i chętnie odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej bezpłatnie przedstawiamy wycenę sprzątania po zalaniu. Nie musisz czyścić piwnicy samodzielnie, zaufaj ekspertom z firmy Kastelnik! Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%