Sprzątanie po zalaniu Racibórz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Racibórz. Jak skutecznie i szybko pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po wybiciu kanalizacji?

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania, nie zwlekaj! Gruntowne sprzątanie po zalaniu Racibórz woj. śląskie to usługa dedykowana dla Ciebie. Im szybciej skontaktujesz się ze specjalistami od czyszczenia zalanych domów, tym szybciej odczujesz mniejsze straty finansowe.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zastanawiasz się, jakie są etapy sprzątania i dezynfekcji po zalaniu? Zapraszamy na bloga Kastelnik. Wiele osób zmagających się z problemem wybicia kanalizacji opóźnia rozpoczęcie prac nad usunięciem szkód po powodzi w domu. To nie tylko zwiększa koszty sprzątania, ale może wpływać negatywnie na zdrowie osób przebywających w pobliżu skażonych pomieszczeń.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Racibórz

Firma Kastelnik, to jakość usług od 2013 r. Wieloletnia praktyka na rynku sprawia, że działamy szybko i skutecznie, a także jesteśmy przygotowani na wszystkie awarie. Wśród usług, jakie oferujemy, wyróżnić można:

 • odgrzybianie mieszkania,
 • czyszczenie po zalaniu nieczystościami,
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów
 • osuszanie ścian,
 • neutralizowanie przyjemnych zapachów,
 • dezynfekcja po zalaniu wodą,
 • oczyszczanie pomieszczeń przy pomocy suchego lodu,
 • ozonowanie domów skażonych fekaliami.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Sprzątanie po zalaniu Racibórz – doświadczenie firmy od 2013 

Od lat jesteśmy liderem w branży specjalistycznego czyszczenia suchym lodem, zarówno w domach prywatnych, jak i na halach produkcyjnych. Stawiamy na nowe technologie i najlepszej klasy sprzęt, tak by sprzątanie mieszkania po zalaniu w Raciborzu trwało jak najkrócej, a zarazem, by było jak najbardziej efektywne.

Gwarantujemy, że nasze sposoby na przywrócenie porządku zalanym pomieszczeniu są zgodne z najnowszymi wytycznymi względem bezpieczeństwa. Po zakończeniu prac otrzymasz od nas certyfikat dezynfekcji, który będziesz mógł przedstawić w miejscowej stacji sanitarno – epidemiologicznej. 

osuszanie sufitu po zalaniu

Zdjęcie: osuszanie sufitu po zalaniu wodą © 2023 Kastelnik

Certyfikat IICRC 2021/2022 – gwarancja bezpieczeństwa

Dbamy o rozwój firmy, a także kształcimy naszych pracowników w kierunku usług specjalistycznych tj. czyszczenie po zalaniu fekaliami oraz osuszanie budynków. Wśród naszych certyfikatów znajduje się między innymi dokument potwierdzający wysokie standardy naszych usług w zakresie osuszania po zalaniu.

Certyfikat IICRC (Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification) potwierdza światowe standardy naszych działań. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021, posiada Dorota Kastelnik – kierownik działu “OS” i specjalista w zakresie sprzątania po zalaniu.  Suszenie mokrych ścian to jedna z naszych specjalizacji. 

Jakie są etapy sprzątania zalanego domu?

Wśród najważniejszych kroków, jakie należy podjąć po zalaniu mieszkania, to niezwłoczne skontaktowanie się ze strażą pożarną. Służby mundurowe są odpowiedzialne za bezpieczeństwo i życie ludzi. To oni przeprowadzą ewentualną ewakuację mieszkańców, a także planują kolejne kroki w procesie sprzątania po zalaniu. Drugim etapem, niezbędnym do skutecznego pozbycia się pozostałości po awarii hydrauliki czy podtopieniu domu, jest kontakt ze specjalistyczną firmą sprzątająca po zalaniu i wybiciu fekaliów.

Firma Kastelnik przeprowadzi kolejne fazy neutralizowania szkód po zalaniu:

 • zabezpieczenie zalanego pomieszczenia; 
 • wyniesienie oraz pełen przegląd zniszczonego mienia;
 • utylizacja niebezpiecznych odpadów;
 • wypompowanie wody i ścieków;
 • dokładne usunięcie nieczystości – piasku, fekaliów, błota;
 • sprzątanie skażonych powierzchni;
 • pełna dezynfekcja pomieszczeń;
 • ozonowanie zanieczyszczonych miejsc;
 • dezodoryzacja i usuwanie fetoru. 

Ozonowanie mieszkania po zalaniu

Ozonowanie zalanych pomieszczeń – najlepszy sposób na sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Jeśli zastanawiasz się, jak najszybciej pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po wylaniu fekaliów Racibórz albo zmagasz się z nawracającym grzybem lub pleśnią – pomyśl o ozonowaniu! To innowacyjna metoda czyszczenia, neutralizowania i dezynfekcji. Sprawdza się zarówno w domu czy mieszkaniu, ale i miejscach publicznych – przedszkolach, przystankach autobusowych, szaletach czy sklepach spożywczych.

Ozon, to niezwykle silny środek dezynfekujący bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

czas na sprzątanie po zalaniu w Raciborzu

Zdjęcie: piwnica po zalaniu © 2023 Kastelnik

Ozon jest gazem występującym naturalnie, ale ten używamy do oczyszczania tworzony jest w specjalnych generatorach. Wyszkoleni technicy docierają do najgłębszych zakamarków poprzez wydmuchiwaniu gazu w wysokim stężeniu (powyżej 10 ppm). Ozon, mający silne działanie neutralizujące, szybko i skutecznie rozbija grzyby, wirusy, bakterie. Jego moc jest nawet 50 razy silniejsza niż chloru!

Do licznych zalet ozonowania mieszkania po zalaniu zalicza się również ekologiczna forma gazu – po zneutralizowaniu skażonych pomieszczeń ozonem wystarczy tylko je dobrze przewietrzyć. Nie pozostawia po sobie niebezpiecznych substancji wtórnych. Ozonowanie, to także najszybsza metoda pozbywania się nieprzyjemnych zapachów po wylaniu kanalizacji czy wybiciu szamba. 

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

W zależności od szkód, jakie zostały wyrządzone podczas awarii czy zalania, sprzątanie mieszkania po zalaniu Racibórz, to koszt rozpoczynający się od 700 zł netto i więcej. Wszystko to zależy od ilości pomieszczeń, a także środków, jakie będzie trzeba użyć w procesie sprzątania po zalaniu – odpowiednich maszyn, środków biobójczych, pomp, osuszaczy.

Im szybciej wezwiesz specjalistów Kastelnik, tym prędzej podejmiemy się prac porządkowych i zmniejszymy możliwe straty. W tym wypadku sprawdza się przysłowie –  czas to pieniądz! Nie czekaj i zadzwoń do specjalistów do sprzątania po zalaniu. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Racibórz i okolica 

Zalane mieszkanie lub dom? Czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji to usługa idealna dla Ciebie. Skontaktuj się z nami przy pomocy całodobowej infolinii i pozwól nam działać. Jesteśmy dostępni przez cały rok, a także przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, tak by skrócić czas podjęcia prac porządkowych i przywrócić ład w Twoim domu lub firmie.

Stawiamy na bezpieczeństwo, wysoką jakość sprzętów do dezynfekcji i natychmiastowe działanie po wypadku. Co możemy dla Ciebie zrobić? Szacujemy straty, utylizujemy odpady, pomagamy przy kompletowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania odszkodowania, pomagamy w instalacji czujników przeciw zalaniom. 

Kastelnik – Czas na sprzątanie po zalaniu w Raciborzu oraz innych miastach:

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń realizowane przez techników Kastelnik, jest zawsze bezpieczne. Usługa dezynfekcji po zalaniu składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie po zalaniu. Ważne przy tym jest, by dobrze przygotować pomieszczenie do odkażania oraz monitorować stężenie ozonu.

Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu?

Koszty dotyczące czyszczenia pomieszczenia po zalaniu są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena zaczynać od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za czyszczenie kilku pomieszczeń i utylizację zniszczonych przedmiotów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%