Sprzątanie po zalaniu Puławy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Puławach. Jak skutecznie wyczyścić mieszkanie po wybiciu kanalizacji?

Kastelnik, to firma, która od ponad dekady zapewnia kompleksowe usługi  na sprzątanie po zalaniu Puławy oraz pełne odkażanie pomieszczeń po wybiciu szamba.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Należy pamiętać, że zanieczyszczenia po wybiciu kanalizacji należy w szybkim tempie usunąć i zatroszczyć się o fachową dezynfekcję skażonych powierzchni. Wykwalifikowana kadra techników posiada najnowocześniejszy sprzęt do szybkiej dekontaminacji zalanych pomieszczeń i dzięki temu odkażanie przeprowadzane jest sprawnie.

dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu

Zamgławiacz elektryczny ULV do dezynfekcji zalanych pomieszczeń.

Specjaliści od zalań używają do odkażania zalanego mieszkania m.in. silnie dezynfekujących środków biobójczych zawierających czwartorzędowe sole amoniowe, a także nadtlenek wodoru czy wysoko stężony ozon.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Oferujemy czyszczenie po zalaniu:

 • piwnicy;
 • pomieszczeń biurowych;
 • mieszkań prywatnych;
 • hal przemysłowych oraz nieruchomości komercyjnych.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Puławy

Niestety, wylanie fekaliów czy awaria kanalizacji powoduje uwalnianie się dużej ilości – niebezpiecznych dla zdrowia i życia związków chemicznych. Nie wystarczy samodzielna próba czyszczenia po zalaniu, a koniecznym jest przeprowadzenie specjalistycznej dezynfekcji przy pomocy ozonu.

Prócz całkowitej eliminacji trujących toksyn, niezbędna jest również pomoc fachowców w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba. Po wybiciu kanalizacji koniecznym jest przeprowadzenie kilku etapów czynności, które pozwolą szybko i sprawnie zneutralizować usterkę.

Wśród nich znajdują się m.in.

 • bezpośredni kontakt z rzeczoznawcą;
 • zawiadomienie firmy sprzątającej po zalaniu;
 • usunięcie skażonych i niebezpiecznych przedmiotów;
 • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania odszkodowania;
 • transport ADR przez specjalistyczną firmę z uprawnieniami.
dezynfekcja piwnicy po wybiciu kanalizacji

Jak wygląda piwnica, która wymaga osuszania? Zaniedbane pomieszczenie, przed remontem.

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Puławy

Rodzinna firma Kastelnik, to fachowcy, którzy przez szereg lat wykonali szereg prac porządkowych po wylaniu fekaliów na terenie województwa lubelskiego. Czyszczenie specjalistyczne skażonych pomieszczeń, to tylko jedna z usług, jaką wykonujemy. W trybie natychmiastowym podejmujemy się dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach, odgrzybiania ścian czy neutralizowana nieprzyjemnych zapachów w starych piwnicach na Puławach.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Szeroka oferta pozwala nam na kompleksowe działania w miejscu awarii i odpowiedni dobór metody dezynfekcji po wylaniu szamba. Jeśli zmagasz się z problemem wilgoci w ścianie – nie czekaj i skontaktuj się z fachowcami, którzy skutecznie rozwiążą problem.

Tylko doświadczenie techników przy pracach porządkowych po zalaniu, pozwala na całkowite wyeliminowanie problemu stęchlizny czy grzyba rozwijającego się po zalaniu mieszkania. Samodzielne próby usunięcia grzyba przy pomocy środków dostępnych w marketach mogą nie być skuteczne.

Wyłącznie najnowszy sprzęt oraz silnie działające środki biobójcze, ale również wieloetapowa praca dekontaminacyjna powierzchni, jest w stanie całkowicie i trwale pozbyć się skutków zalania fekaliami czy podtopienia. Specjalistyczne firma nie tylko zrobi to szybciej, ale i zadba o ekologiczne metody dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu szamba czy zalaniu mieszkania.

skażone pomieszczenie

Skażenia bakteriologiczne to największy problem po wylaniu fekaliów.

Jakie są ceny dezynfekcji mieszkania po zalaniu fekaliami w 2023 roku?

Szybka i pełna dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów, to nie tylko oczyszczenie zalanych powierzchni. Obejmuje ona wiele kroków, które wykonuje ekipa techników. By w pełni oszacować koszty sprzątania po zalaniu, należy wykonać dokładne oględziny skażonych pomieszczeń i na tej podstawie ustalić czas oraz metody dezynfekcji po wylaniu szamba. Cena dekontaminacji jednego pomieszczenia zaczyna się już od kwoty 800 zł netto.

Zawiera ona w sobie m.in. trwałe usunięcie niebezpiecznych wirusów i bakterii z powierzchni płaskich, a także z powietrza. Tylko silne środki biobójcze są w stanie usunąć groźne patogeny, które błyskawicznie rozprzestrzeniają się w powietrzu i mogą przenosić choroby, w tym schorzenia zakaźne.

Niekompletnie usunięcie fekaliów po zalaniu może prowadzić do wielu schorzeń, w ty m.in. ostrych zatruć pokarmowych, silnych biegunek, chorób skórnych, wysypek czy obniżonego samopoczucia. Długie przebywanie w pomieszczeniach skażonych grzybami czy stęchlizną może prowadzić do rozwijających się chorób nowotworowych, depresji, problemów z układem krążenia, a także z oddychaniem i wzmocnieniu się chorób typu astma.

Nie należy bagatelizować środków ochronnych i niezwłocznie wezwać fachowców, którzy dokładnie pozbędą się bakterii po zalaniu domu fekaliami.

jak wymyć podłogę po wybiciu kanalizacji woj. lubelskie

Poznaj ofertę Kastelnik — usługi sprzątania po zalaniu Puławy

Nasz rodzinna firma już od dekady zajmuje się kompleksowym sprzątaniem lokali po zalaniu fekaliami w województwie lubelskim. Szeroka oferta firmy pozwala nam szybko dostosować się do potrzeb klienta i wprowadzić w działanie najlepsze metody dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu szamba. W ramach naszych usług proponujemy bezpłatną wycenę prac porządkowych po zalaniu fekaliami lub podtopieniu domu.

Jeśli jesteś ofiara zalania mieszkania w Puławy, niezwłocznie skontaktuj się z firmą Kastelnik i dowiedz się, jakie lokalne rabaty możemy zaproponować.

Działamy szybko, tuż po zgłoszeniu usterki, tak by niezwłocznie wyeliminować zarazki posprzątać mieszkanie po zalaniu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych fachowców, ale również klientów. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone, certyfikowane metody sprzątania po zalaniu fekaliami czy usuwania grzyba ze strychów.

Pamiętamy o tym, by prace porządkowe przebiegały tak, by maksymalnie zmniejszyć straty materialne, jakie na pewno poniesie ofiara zalanego mieszkania. Wiemy, że liczy się czas – im szybciej wezwiesz fachowców do czyszczenia po zalaniu, tym pewność, że uda się nam uratować więcej sprzętów domowych czy mebli. Nie czekaj – zadzwoń do Kastelnik.

Jeśli jesteś ofiarą zalania mieszkania, pomożemy Ci w pracach:

 • oczyszczania mieszkania po wylaniu fekaliów;
 • kompleksowego mycia posadzek i podłóg;
 • pełnego sprzątania pomieszczeń po wylaniu szamba;
 • dezynfekcji skażonych pomieszczeń;
 • ozonowania mieszkania po zalaniu;
 • niezbędnych prac remontowych;
 • usuwaniu nieprzyjemnych zapachów;
 • bezpiecznego usunięcia zniszczonych sprzętów
 • odgrzybiania piwnicy;
 • usuwania stęchlizny ze strychów;
 • użycia suchego lodu;
 • transportu ADR;
 • osuszania tynków i murów.
osuszanie mieszkania po zalaniu

Osuszanie mieszkania po wybiciu kanalizacji – Dorota Kastelnik, certyfikat IICRC.

Skuteczne osuszanie domu po zalaniu – zaufaj specjalistom

Wśród cech, które wyróżniają nas na tle konkurencji – dbałość i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szkolenia wewnętrzne. Działamy zgodnie z certyfikowanymi metodami pracy, które uznawane są na całym świecie. Możemy pochwalić się m.in. certyfikatem zawodowym IICRC o numerze 8680154-2022 uzyskanym przez Dorotę Kastelnik, naszą specjalistkę do spraw osuszania, a także szefową działu.

To jeden z przykładów na wysoką jakość naszych usług i podnoszenie jakości usług. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, światowe metody osuszania mieszkania po zalaniu, czy suszenia wilgotnych murów i tynków. Inwestujemy w wysokiej jakości sprzęt i dbamy o to, by indywidualnie dobierać metody osuszania pomieszczeń w zależności od potrzeb klientów oraz osuszanego tworzywa.

Wśród technik, jakie stosujemy znajdują się min. metody osuszania kondensacyjnego, ciśnieniowego, adsorpcyjnego, podposadzkowego, a także wentylatorowego. Każdorazowo dobieramy odpowiedni sprzęt, by gruntownie u szybko osuszyć ściany, posadzki czy drewno w zalanym domu. Jest to niezbędny etap pracy w sprzątaniu pomieszczeń po zalaniu fekaliami Puławy.

Jakie są etapy czyszczenia powierzchni po wybiciu kanalizacji?

Kompleksowe sprzątania pomieszczeń po wybiciu kanalizacji lub wylaniu szamba, to praca dla przeszkolonej grupy techników. Wyłącznie posiadając pełne uprawnienia, kombinezony zabezpieczające przed toksynami, ale również niezawodny sprzęt i innowacyjne metody, możemy dokonać gruntowanych porządków po wylaniu szamba.

Specjaliści rozpoczynają swoje prace od zabezpieczenia terenu i mienia ofiary, a następnie przechodzą do prac porządkowych. Wśród nich możemy wymienić m.in. dezynfekcję skażonych pomieszczeń, usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybyciu kanalizacji, odgrzybianie czy osuszanie ścian.

Wśród niezbędnych czynności znajduje się pełna dekontaminacja pomieszczeń, która wykonywana jest odpowiednio dobraną metodą, jak np.

 • zamgławianie zalanych pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu przy pomocy biobójczego ozonu o wysokim stężeniu.

Jeśli mierzysz się z awarią kanalizacji, jesteś ofiarą wylania fekaliów w domu Puławy czy potrzebujesz wsparcia fachowców przy osuszania zawilgotniałych ścian piwnicy, koniecznie odezwij się do specjalistów.

Kastelnik to firma z wieloletnim doświadczeniem, która jest dostępna przez cały rok i całą dobę. Skontaktuj się z nami na bezpłatnej infolinii i dowiedz się, jak możemy pomóc w sprzątaniu mieszkania po zalaniu, usunięcia nieczystości po wylanych fekaliach, dezynfekcji pomieszczeń Puławy czy usuwania wody z podtopionego garażu.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Mieszkańcy Puław zadają pytania - FAQ

Firma Kastelnik to fachowcy w branży sprzątania po zalaniu i dezynfekcji. Już od ponad dekady zajmują się kompleksowym usuwaniem zanieczyszczeń po wylaniu fekaliów czy wybiciu szamba. Doskonale przeszkolona kadra fachowców wdraża skuteczne i szybkie metody, tak by precyzyjnie i bezpiecznie eliminować zagrożenia związane z awariami wody. Poznaj najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Puław.

FAQ pytania klientów

Jakie są najlepsze środki do dezynfekcji po wylaniu szamba?

Skuteczność środków do dezynfekcji po wylaniu fekaliów, to m.in. ekologiczny i silnie biobójczy ozon, którego używa się podczas metody ozonowania pomieszczeń po zalaniu. Wśród równie skutecznych jest tzw. zamgławianie pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru, a także środki zawierające w składzie czwartorzędowe sole amoniowe. By mieć pewność, że zalane pomieszczenie zostało w pełni zdezynfekowane, warto zaufać fachowcom.

Jakie są pierwsze kroki w sprzątaniu domu po wylaniu szamba?

Jeśli jesteś ofiarą zalania domu, wówczas konieczne jest zabezpieczenie terenu i niezwłoczny kontakt z firmą profesjonalnie sprzątającą nieczystości. W ściekach po szambie znajduje się mnóstwo niebezpiecznych dla zdrowia bakterii i wirusów, stąd najlepiej zaufać specjalistom, którzy przeprowadzą usługę czyszczenia mieszkania, dezynfekcji po szambie, osuszania tynków, a także usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%