Sprzątanie po zalaniu Pszczyna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Pszczynie. W jaki sposób niedrogo usunąć pleśń ze ściany i fekalia z podłogi?

Zalany dom? Poszukujesz firmy, która wykona kompleksowe sprzątanie po zalaniu Pszczyna w woj. śląskim? A może zastanawiasz się jak trwale i bezpiecznie pozbyć się zacieków na ścianach?

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy specjalistami w zakresie osuszania domów i mieszkań po zalaniu. Nasz zespół profesjonalistów wyposażony jest w wysokiej klasy, najnowocześniejszy sprzęt, który może szybko i skutecznie wysuszyć Twoją nieruchomość.

Warto dodać, iż działamy nie tylko na Śląsku, ale również obsługujemy teren całej Polski.

 • Ozonowanie po zalaniu piwnicy fekaliami;
 • Czyszczenie po zalaniu piwnicy szambem;
 • Osuszanie mokrych ścian;
 • Pomiar wilgotności;
 • Czyszczenie suchym lodem zabrudzonych powierzchni;
 • Dezynfekcja po nieczystościach;
 • Utylizacja mebli.

Kastelnik skuteczna pomoc

Posiadamy również najnowszą technologię suszenia mokrych ścian, która eliminuje pleśń i bakterie. Mamy doświadczenie w usuwaniu skutków powodzi, dlatego działamy przy użyciu nowoczesnych narzędzi, które szybko osuszają ściany. Oszczędza to nie tylko czas, ale także pieniądze.

Nasze usługi są dostępne dla Ciebie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat i jesteśmy najlepsi w branży sprzątającej. Używamy najnowocześniejszego sprzętu do wypompowania wody i do czyszczenia, aby szybko i skutecznie osuszyć Twój dom.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Pszczyna

Wybicie kanalizacji może się zdarzyć zawsze i wszędzie. Kiedy zdarzają się w Twoim miejscu zamieszkania, ciężko jest wrócić do codziennych obowiązków. Dlatego oferujemy pomoc w nagłych wypadkach przez 365 dni w roku. Im szybciej do nas zadzwonisz, tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc!

Bez względu na porę dnia gwarantujemy, że nas konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 28 sekund, aby umówić się na bezpłatną wycenę usługi:

 • Sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • Czyszczenie posadzek i usuwanie nieczystości;
 • Wypompowywanie wody z piwnicy;
 • Dezynfekcję zalanych pomieszczeń nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zalaniu Pszczyna – rodzinna firma od 2013 r.

Kastelnik to lider w branży specjalistycznego czyszczenia suchym lodem oraz ozonowania pomieszczeń. Po powodzi ważne jest, abyś jak najszybciej wyremontował swój dom. Jesteśmy zawsze gotowi na usuwanie szkód po zalaniu, ale oferujemy również usługi prewencyjne, które pomogą Ci przede wszystkim uniknąć skutków zniszczeń spowodowanych przez wodę.

Nasz zespół rozumie, że Twój czas jest cenny, dlatego zrobimy wszystko, co możliwe, aby praca została wykonana jak najszybciej.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami z szamba zawiera:

 • Doświadczenie wykwalifikowanej kadry pracowników;
 • dezynfekcję i sprzątanie po zalaniu w Pszczynie;
 • światowe standardy w zakresie osuszania;
 • kompletną dokumentacją z przebiegu odgrzybiania;
 • czyszczenie pomieszczeń suchym lodem;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • wypompowanie ścieków z piwnicy;
 • przewóz skażonych biologicznie odpadów;
Sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: Czyszczenie po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Całodobowe czyszczenie po wybiciu szamba – 365 dni w roku

Kiedy dojdzie do wybicia szamba, liczy się każda minuta! Płyn, który wydostaje się z naszej toalety, zawiera niebezpieczne dla zdrowia substancje. Kontakt z fekaliami może doprowadzić, do wielu chorób. Nieczystości zawierają bowiem bakterie tak mocno wpływające na nasze zdrowie.

etapy sprzątania po zalaniu

Teren, na który wydostały się fekalia, należy bezzwłocznie zabezpieczyć i wezwać fachowców do dezynfekcji. Specjalistyczne sprzęt w postaci wielorakich pomp, jest niezbędny, przy usłudze tj. sprzątanie po wylaniu fekaliów.

W naszej stałej ofercie jest całodobowe czyszczenie po wybiciu szamba, które wykonujemy w  dzielnicach miasta Pszczyna. Warto dodać na koniec, iż tu wiadro i zwykły mop do mycia podłogi nie wystarczą.

Jakie są etapy sprzątanie po zalaniu?

Awaria kanalizacji podczas prac remontowych to często spotykana sytuacja. Czasami jeden pęknięty wężyk może doprowadzić do zalania całego budynku. Warto mieć pod ręką telefon do firmy, która w ofercie posiada sprzątanie po zalaniu. Straż pożarna może udzielić nam pomocy, kiedy do zalania doszło z przyczyny zewnętrznych np. duże opady deszczu.

Niestety, kiedy winę za zalanie ponosi ekipa remontowo – budowlana za usunięcie szkód po zalaniu odpowiedzialny będzie właściciel nieruchomości. Podczas prac sprzątających można zauważyć kilka etapów, gdzie każdy z nich jest dość inny od poprzedniego.

 • Odpompowanie zastanej wody przy użyciu pomp przemysłowych;
 • usunięcie zniszczonych sprzętów;
 • czyszczenie powierzchni płaskich z nieczystości;
 • dezynfekcja skażonych pomieszczeń;
 • ozonowanie po wylaniu fekaliów;
 • odgrzybianie zniszczonych ścian;
 • osuszanie murów, tynków, sufitów;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Ozonowanie zalanego domu Śląskie

Dlaczego ozonowanie zalanych pomieszczeń jest ważne?

Masz zalaną piwnicę lub garaż? My wiemy, jakie skutki niesie za sobą wilgoć na ścianach budynku. Nieczystości na podłodze to zagrożenie bakteriologiczne, a źle wysuszona ściana to grzyb, pleśń i zapach stęchlizny.

Grzyby strzępkowe wydzielają groźne dla zdrowia toksyny, stąd ozonowanie pomieszczenia po zalaniu to dobry kierunek na ich usunięcie. Grzyby są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia człowieka, a długotrwałe przebywanie w zagrzybionym mieszkaniu może doprowadzić do licznych chorób.

Wśród najczęściej występujących spotykamy:

 • zaostrzenia się astmy;
 • przewlekłego kaszlu;
 • zatrucia i biegunki;
 • zawrotów głowy i utraty przytomności;
 • nowotworów.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dezynfekcji po wylaniu szamba

Dbając o zdrowie bliskich nam osób, nie oszczędzajmy na dezynfekcji. Samodzielne usunięcie grzyba ze ściany nie daje nam gwarancji na jego eliminację z wewnętrznej ściany budynku. Środki do usuwania grzyba ze ścian, które są dostępne w sklepach gospodarczych, często nie są najwyższej jakości. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami zaczyna się od 700 zł i warto zlecić tę usługę sprawdzonej firmie.

Ozonowanie piwnicy

Ozonowanie po zalaniu woj. śląskie – Kastelnik

Ozon to gaz, który występuje w naturze od tysięcy lat. Choć poznaliśmy go stosunkowo niedawno, jego silnie działania odkażające sprawia, że szybko neutralizuje on zanieczyszczenia i dezynfekuje powierzchnie. Doskonale radzi sobie z bakteriami, grzybami oraz pleśnią.

Zazwyczaj ozon jest wytwarzany przez urządzenia (ozonatory) w specjalnych generatorach. Gaz w wysokim stężeniu — powyżej 10 ppm, wdmuchiwany jest we wszystkie skażone miejsca z zarazkami. Ozon dociera wiec do najbardziej niedostępnych zakamarków, dając nam pewność kompleksowej i gruntownej dezynfekcji.

Kastelnik – usuwanie przykrego zapachu – potwierdzone certyfikatem

Ozon to potężne narzędzie w walce ze szkodami po zalaniach i pożarach, a my jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym zwalczanie wirusów, eliminację nieprzyjemnych zapachów i wiele innych usług, jakie występują po wylaniu szamba.

Jeśli masz problem z pleśnią na ścianie lub grzybem, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy. Ozonowanie pomieszczeń to bardzo ekologiczny sposób dezynfekcji i warto wypróbować tej metody odkażania.

dezynfekcja po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: dezynfekcja po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Pszczynie – certyfikat IICRC

Rozumiemy, jak ważna jest ochrona bliskich. Wiemy też, że po powodzi trzeba wrócić szybko do życia bez obawy zarażenia bakteriami kałowymi. Zespół techników z firmy Kastelnik zobowiązuje się do świadczenia wysokiej jakości usług czyszczenia i dezynfekcji, które są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Osuszamy budynki po zalaniu wodą, i posiadamy certyfikat zawodowy IICRC numer 8680154-2021.

To dla naszych klientów największa wartość i gwarancja jakości oferowanych prac. Zajmująca się kompleksową dezynfekcją pomieszczeń po wybiciu kanalizacji, która zapewnia odkażanie w sytuacjach awaryjnych. Potrzebujesz pomocy w czyszczeniu po zalaniu fekaliami? Skontaktuj się z naszym zespołem, jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne są w takich miastach jak Pszczyna oraz:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Pierwszym krokiem w oczyszczaniu piwnicy po zalaniu jest usunięcie całej wody. Można to zrobić za pomocą specjalistycznej pompy. Gdy cała woda zostanie usunięta, wykonujemy dokładne osuszanie. Nie pozwól, by w Twojej piwnicy rozwinął się grzyb, który może zaszkodzić Twojemu zdrowiu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty Kastelnik i zamówić bezpłatną wycenę.

Usługi sprzątania Pszczyna

Jak zamówić sprzątanie po zalaniu fekaliami?

Usterki kanalizacji należą do najczęstszych awarii, z jakimi możemy spotkać się w naszych domach. Zalane ściany należy jak najszybciej osuszyć, a fekalia należy szybko zdezynfekować. Sprzątanie po zalaniu to zadanie dla lokalnej firmy sprzątającej.

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na dezynfekcję zalanych pomieszczeń. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Jedna godzina ozonowania wymaga jednej godziny niezbędnej do pełnego rozkładu ozonu. Na koniec wykonywany jest pomiar stężenia ozonu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%