Sprzątanie po zalaniu Przemyśl

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Przemyślu wraz z certyfikatem jakości usługi. Jak usunąć odór fekaliów po wybiciu kanalizacji z piwnicy? 

Stałeś się ofiarą powodzi lub zalania piwnicy w Przemyślu, lub w okolicy? Realizacja Twoich potrzeb może oznaczać jakościowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Przemyśl. Gwarantujemy najkorzystniejszą na rynku cenę  na terenie całego województwa podkarpackiego. Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie przemyskim w mieście tj. Dubiecko.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

W ofercie mamy gruntowne czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Przemyślu w dzielnicach miasta takich jak: Centrum, Błonie, Sielec, Wilcze i Winna Góra. Pamiętaj, że wybór sprawdzonej firmy sprzątającej to gwarancja na szybkie pozbycie się problemu, jakim jest usuwanie szkód po zalaniu w nocy czy dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w budynku mieszkalnym.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Przemyśl

Sprzątanie po zalaniu Przemyśl Centrum — osuszanie piwnicy

Kastelnik określana jest jako jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Spore doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat w branży pozwala nam na jakościowe i szybkie osuszanie i sprzątanie po zalaniu w Przemyślu nie tylko w centrum, ale również w innych dzielnicach tej miejscowości — np. południowo-wschodniej dzielnicy Błonie czy Winna Góra.

Korzystamy z najnowszej generacji sprzętu do osuszania i używamy jakościowych detergentów. Najwyższej jakości ozonatory powietrza o potężnej mocy szybko zabijają wszelkie bakterie powstałe w wyniku wybicia kanalizacji, szamba, a także pęknięcia rury kanalizacji.

usuwanie wilgoci ze ściany po zalaniu na Podkarpaciu

Zdjęcie: usuwanie wilgoci ze ściany po zalaniu © 2023 Kastelnik

Pamiętaj, że usunięcie szkód po zalaniu jest niezmiernie ważne z powodów higienicznych i zdrowotnych. Fekalia mogą powodować  zatrucie organizmu i liczne choroby. Dezynfekcja zalanego budynku po wybiciu szamba to zdarzenie, którego nie można zbagatelizować.

Co można więc zrobić w przypadku zalania? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – wystarczy zadzwonić po sprowadzonego fachowca, który przeprowadzi kompleksowe odkażanie zalanych pomieszczeń.

Od ponad 10 lat świadczymy wysokiej jakości usługi na osuszanie piwnic i usuwania szkód po powodzi w domach mieszkalnych i zakładach produkcyjnych.

Co oznacza ozonowanie piwnicy po zalaniu w Przemyślu?

Nieczystości po wylaniu szamba mogą stanowić nie lada problem. Nie panikuj! Szybko zadbamy o pomoc. Jak najszybsza likwidacja fekaliów, dezynfekcja domu po rozlanych odchodach ludzkich  i posprzątanie na medal mieszkania pozwoli zlikwidować potencjalne zagrożenie epidemiologiczne.

Poza tradycyjnymi metodami sprzątania warto wykonać ozonowanie pomieszczenia lub zamgławianie suchą mgłą. Ozonowanie piwnicy po zalaniu w Przemyślu może być jednym z najlepszych sposobów dezynfekcji po wylaniu szamba.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Ozon to szybkie i niedrogie rozwiązanie Twojego problemu. Aby dowiedzieć się więcej o przebiegu zabiegu ozonowania, skontaktuj się z nami już dziś!. Konsultanci Kastelnik udzielą wszelkich rad i bezzwłocznie przyjadą do zalanego domu. Dla Twojej wygody oferujemy całodobową pomoc w nagłych wypadkach.

Możemy być u Ciebie w ciągu godziny! W ofercie: usuwanie szkód po powodzi, dezynfekcja po zalaniu fekaliami czy doczyszczanie mieszkania po awarii kanalizacji.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Podkarpackie

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami na Podkarpaciu © 2023 Kastelnik

Zaufaj specjalistom – Kastelnik osuszanie budynków po zalaniach

Bardzo dużo profesjonalnych firm sprzątających zajmuje się nie tylko odkażaniem po zalaniach, ale też utylizacją skażonego wyposażenia np. mebli, sprzętów, małych przedmiotów.

Dlaczego warto wyeliminować przyczynę awarii?

Niezwykle często klienci chcą zamówić sprzątanie po zalaniu fekaliami, bez usuwania źródła jego powstania. To zła praktyka. Staramy się tłumaczyć tym osobom, do jakich zagrożeń może doprowadzić takie zachowanie.

Od wielu lat rekomendujemy komplet usług, czyli wypompowywanie wody po zalaniu, czyszczenie posadzek po fekaliach i usuwanie szlamu. Pełne sprzątanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami oraz osuszanie mokrych ścian to kompleksowe podejście do tego tematu.

Dodatkowo realizujemy pomiary wilgotności ściany i przeprowadzamy odgrzybianie zalanej łazienki w budynku. Wszystko po to, by pomieszczenie mieszkalne było zdatne do użytku i nie tylko przypominał stan sprzed awarii, ale nim było.

Proponujemy następujące usługi na dezynfekcję po wylaniu nieczystości

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Przemyśl i w powiecie przemyskim w mieście tj. Dubiecko;
 • kompleksowe czyszczenie mieszkania po zalaniu wodą;
 • całodobową dezynfekcją po wybiciu fekaliów w sklepach, hotelach i punktach komercyjnych;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • czyszczenie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po wybiciu szamba/fekaliów;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji Przemyśl;
 • osuszanie ścian po zalaniu;

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w przemyslu

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji, woj. podkarpackie od 2013 r

Kompleksowe sprzątanie zalanych pomieszczeń mieszkalnych i biurowych i czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Przemyślu składa się z licznych kroków i etapów dezynfekcji. Na początku czyszczenie piwnicy po zalaniu wiąże się z usunięciem wszystkich nieczystości i wypróżnieniu pomieszczeń pełnych wody.

Następny etap to bardzo dokładne czyszczenie mebli sprzętów AGD, który nie są poddane utylizacji. Na koniec wszystkie zabrudzone powierzchnie są poddane pełnej dezynfekcji poprzez zamgławianie nadtlenkiem wodoru lub ozonem.

W piwnicy w Przemyślu — sprzątanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji to praca, którą polecamy zlecić profesjonalistom  z firmy Kastelnik.

Odkażanie pomieszczeń po zalaniu to usługa  związana też z neutralizacją groźnych grzybów, które mogą pojawić się wskutek wybicia szamba.

W ofercie proponujemy także liczne prace naprawcze, do których zaliczyć można m.in.

 • Usunięcie przemoczonych mebli;
 • odpompowanie wody;
 • kompleksowe czyszczenie wszystkich powierzchni z nieczystości;
 • dezodoryzację ozonem i usunięcie zapachów.
Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzone certyfikatem

Jaki jest koszt sprzątania po zalaniu w miastach woj. podkarpackiego?

Aby jednoznacznie  i krótko odpowiedzieć na to pytanie należy przeprowadzić bezpłatną wycenę na miejscu wybicia kanalizacji w danym budynku.

Cena sprzątania po zalaniu fekaliami to koszt zaczynający się od 800 zł. Pamiętajmy jednak, że czasem warto dopłacić i zlecić bardziej kompleksowe doczyszczanie połączone z dezynfekcją nadtlenkiem wodoru. Jeżeli aktualnie szukasz pomocy w osuszaniu po zalaniu, to idealnie trafiłeś.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji całą dobę, więc od razu zadzwoń i sprawdź, jak szybko pojawimy się w Twoim domu.

skuteczna pomoc po zalaniu kastelnik

Dezynfekcja po fekaliach Przemyśl – 24-godzinna służba ratunkowa

Po zalaniu piwnicy czy mieszkania nierzadko mamy do czynienia z przykrym odorem szamba. Smród ten pojawia się po zalaniu piwnicy nieczystościami i jest bardzo trudny do usunięcia. Zwykle, aby się go pozbyć, należy wykonać dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń. Po jej przeprowadzeniu zalane pomieszczenie jest w 100% zdatne to ponownego wykorzystania.

W skład usługi odkażania po zalaniu fekaliami w Przemyślu wchodzi nie tylko mycie po zalaniu, ale również jakościowa dezodoryzacja ozonem. Ozonowanie skażonego powietrza to zadanie, które najlepiej zlecić profesjonalnej firmie tj. doświadczonym fachowcom ze specjalistycznej branży.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Leżajsk
 • Lubaczów
 • Łańcut
 • Mielec
 • Nisko
 • Nowa Dęba
dezynfekcja po wybiciu szamba kanalizacji

Zdjęcie: dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Przemyśl © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane.

Jakie są oznaki, że dom może być zagrożony zalaniem?

Nadmierna stojąca woda na podłogach, wilgotne ściany w piwnicy czy mokre ubrania w pralni. Dodatkowo zapach pleśń w piwnicy lub czarne plamy na sufitach to oznaki, że możesz mieć problem z nieszczelną rurą lub dachem.

Jak długo trwa naprawa szkód spowodowanych przez wodę?

Osuszanie po zalaniu to proces. Może trwać od 2 do 12 godzin, w zależności od stopnia uszkodzenia i szybkości usunięcia wody. Na przykład, jeśli większa część izolacji zostanie zamoczona, wyschnięcie zajmie jej więcej czasu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%