Sprzątanie po zalaniu Pruszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Pruszkowie. Czy dezynfekcja po zalaniu jest konieczna? O czym nie możemy zapomnieć podczas odkażania?

Masz zalane mieszkanie? Oferujemy sprzątanie po zalaniu Pruszków, które wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakości IICRC. Specjalistyczne podejście do tematu zalanych budynków sprawia, że jesteśmy liderem w branży usług sprzątających. Nowoczesne urządzenia do osuszania wilgoci po zalaniu oraz nasze doświadczenie to nasze atuty.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Pracownicy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje. Czyszczenie po zalaniu powinno być przeprowadzone  z zachowaniem zasad BHP. Każdy, kto doświadczył zalania domu lub mieszkania, powinien mieć szansę jak najszybszego pozbycia się negatywnych skutków powodzi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób poszkodowanych, stworzyliśmy całodobową infolinię, dzięki której możesz liczyć na pomoc przez 365 dni w roku. Pracujemy na terenie całego miasta Pruszków, a w szczególności w takich dzielnicach jak m.in.: Tworki i Pruszki oraz Praszki.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Pruszków

Sprzątanie po zalaniu Pruszków — jakie są zagrożenia?

Odpowiednia kolejność działań podczas sprzątania po zalaniu w Pruszkowie jest bardzo istotna. Zanieczyszczona woda, czy też nieczystości pochodzące z wybicia kanalizacji są niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia i życia. Zasady podczas czyszczenia po zalaniu są proste. Nie możemy wpuszczać na teren dezynfekcji osób trzecich, które nie są w stosowny sposób zabezpieczone.

Podczas samego odkażania nie możemy otwierać okien, lecz po samym zabiegu warto to zrobić. W niektórych przypadkach, gdy dojdzie do dużych zniszczeń, nie tylko myjemy i sprzątamy pomieszczenie po zalaniu, ale przygotowujemy je również do remontu.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami — ozonowanie pomieszczeń

Czym grozi nieprzeprowadzenie dezynfekcji po zalaniu fekaliami w domu? Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami ma na celu zniszczenie drobnoustrojów i bakterii obecnych w fekaliach i odchodach ludzkich. Samo mycie podłogi po zalaniu, które jest najczęstszą formą radzenia sobie z nieczystościami po zalaniu, nie jest wystarczające do tego, aby zlikwidować szkodliwe mikroorganizmy.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Dobre środki dezynfekujące tzw. dezynfekaty powinny być stosowane według zaleceń producenta, ponadto powinny posiadać w składzie takie substancje jak np.: fenol, chlor, jod, aldehydy oraz kwasy. Wybierając odpowiednie preparaty chemiczne do odkażania, należy wziąć pod uwagę rodzaj bakterii, które mamy zniszczyć.

Jeśli chodzi o najlepsze metody odkażania stosowane przez przedsiębiorstwo Kastelnik możemy do nich zaliczyć fumigację z użyciem generatora suchej mgły oraz ozonowanie pomieszczeń z zastosowaniem przemysłowego generatora ozonu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu  fekaliami lub osuszania budynku zapraszamy do kontaktu. 

Osuszanie po zalaniu Mazowsze

Zdjęcie: czyszczenie piwnicy po zalaniu woj. mazowieckie © 2023 Kastelnik

Czy możemy pomóc w czyszczeniu po zalaniu?

Oczywiście, że tak. Firma Kastelnik to podmiot, który usługę czyszczenia po zalaniu fekaliów wykonuje od wielu lat. Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest skontaktowanie się z nami poprzez działającą całą dobę infolinie.

Nasi konsultanci po odebraniu połączenia od razu  zajmą się Twoim przypadkiem. Błyskawicznie wycenimy każde zlecenie osuszania budynku po zalaniu i podamy proponowany termin jego wykonania. Technicy ekipy Kastelnik po otrzymaniu informacji o nowym zleceniu, od razu przechodzą do przygotowania planu na usuwanie szkód po zalaniu.

Usuwanie skutków zalanych pomieszczeń obejmuje usługi:

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Pruszków;
 • czyszczenie po zalaniu powiat pruszkowski;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • odkażanie po wylaniu nieczystości;
 • mycie po cofce kanalizacyjnej;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • utylizacja mienia;
 • zamgławianie po wybiciu kanalizacji;
 • usługi sprzątania mieszkań, domów po zalaniu;
 • dezynfekcja domu województwo mazowieckie;
 • profesjonalne osuszanie miejsca po zalaniu.
Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Czyszczenie po zalaniu Pruszków

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Czy sprzątanie po zalaniu jest kosztowne?

Jeśli chcemy czyszczenie po zalaniu wykonać poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe sprzątanie. Oznacza to stosowanie wyłącznie atestowanych środków oraz sprawdzonych metod dezynfekcji. Sprzątanie po zalaniu zaczyna się od kwoty 800 zł i warto zdecydować się nawet na podstawy pakiet odkażania.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Ozonowanie zalanych pomieszczeń przeprowadzone przez specjalistów jest całkowicie bezpieczne. Warunkiem jest wykonaniu pomiaru stężenia ozonu po dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu bakterie są zneutralizowane, a odkażana powierzchnia jest wolna od wszelkich zagrożeń.

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu Pruszków 7/24

Jeśli szukasz usługi na skuteczne sprzątanie lub czyszczenie po zalaniu Pruszków – zadzwoń! Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie jak najszybszy termin realizacji zlecenia na usuwanie szkód po zalaniu fekaliami i zaoferują realną pomoc. Świadczymy gruntowne czyszczenie po wybiciu kanalizacji lub zalaniu fekaliami z szamba. Sprzątanie piwnicy po zalaniu i bezpłatna wycena w 20 minut. Zadzwoń i przekonaj się o wysokiej jakości usług firmy Kastelnik!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%