Sprzątanie po zalaniu Pruszcz Gdański

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Pruszczu Gdańskim. Jak szybko pozbyć się fekaliów po wybiciu kanalizacji?

Jesteś ofiarą zalanego mieszkania lub wylania fekaliów w piwnicy? Nie czekaj! Im szybciej skontaktujesz się ze specjalistami Kastelnik, tym mniejsze straty materialne poniesiesz. W przypadku awarii związanych z wodą, czas to pieniądz.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zaufaj wykwalifikowanym technikom, którzy od ponad dekady zajmują się skutecznym i szybkim usuwaniem nieczystości. Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Pruszcz Gdański to usługa, która możesz potrzebować po obfitych opadach deszczu lub awarii kanalizacji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Pruszcz Gdański

Jeżeli zmagasz się z wybitą kanalizacją w budynku mieszkalnym lub chcesz przeprowadzić dogłębną dezynfekcję zagrzybiałej piwnicy, koniecznie postaw na kompleksowe prace porządkowe oferowane przez firmę Kastelnik.

Firma działa od lat na terenie województwa pomorskiego, oferując szeroki zakres usług, w tym m.in.:

 • gruntowne sprzątanie po wybiciu kanalizacji Pruszcz Gdański;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zalania fekaliami;
 • czyszczenie pomieszczeń po zalaniu;
 • ozonowanie mieszkania;
 • wywóz zniszczonych sprzętów;
 • pełne osuszanie mokrych ścian;
 • usuwanie stęchlizny w piwnicy i na strychu;
 • drobne prace remontowe po zalaniu mieszkania.

sprzątanie po zalaniu Pruszcz Gdański

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu w Pruszczu Gdańskim?

Sprzątanie po zalaniu mieszkania czy domu wiąże się z wieloetapową pracą techników. Pominięcie, którejś z faz może skutkować zaprzepaszczeniem całych prac porządkowych. Jako ofiara zalania musisz stawić czoło sporemu bałaganowi i w tym przypadku niezbędna będzie pomoc specjalistów, którzy bez trudu przejmą pałeczkę i kompleksowo wyczyszczą posadzki po wylaniu fekaliów, osuszą podmokłe ściany czy przeprowadzą gruntowne odgrzybianie piwnicy.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Wieloletnie doświadczenie wsparte częstymi szkoleniami, najnowocześniejszym sprzętem i sprawdzonymi metodami sprzątania po zalaniu, sprawiają, że nawet poważne usterki związane z awarią wody, są neutralizowane szybko i sprawnie.

Całodobowy kontakt sprawia, że firma Kastelnik działa niezwłocznie od przyjęcia zgłoszenia o awarii i metodycznie wprowadza kolejne etapy prac porządkowych po zalaniu w Pruszczu Gdańskim. Są nimi:

 • zabezpieczenie zalanego terenu;
 • szybkie odpompowanie wody i ścieków z nieczystościami;
 • usunięcie zniszczonych mebli i sprzętów;
 • dokładne czyszczenie podłóg i ścian;
 • kompleksowa dezynfekcja zalanych pomieszczeń;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zalaniu Pruszcz Gdański;
 • transport skażonych przedmiotów.

dezynfekcja mieszkania po zalaniu w Pruszczu Gdańskim

Dlaczego warto wybrać ozonowanie po zalaniu Pruszcz Gdański?

By całkowicie wyeliminować bakterie, wirusy i toksyny po zalaniu mieszkania fekaliami należy przeprowadzić ścisłą dezynfekcję. Niestety, woda z kanalizacji zawiera ogrom niebezpiecznych dla zdrowia substancji, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie i życie. Szybkie i całkowite pozbycie się ich, to nie tylko priorytet podczas sprzątania po zalaniu fekaliami, ale i obowiązek prawny.

Jedną z najbardziej efektywnych metod dezynfekcji, a przy okazji usuwania nieprzyjemnych zapachów, a nie tylko ich maskowania, jest ozonowanie po zalaniu. Czym jest ozonowanie? To nic innego, jak neutralizowanie substancji toksycznych przy pomocy silnie stężonego ozonu. Tworzony jest on w tzw. ozonatorach, czyli specjalistycznych generatorach ozonu.

Jest to dokładnie ten sam gaz, który występuje naturalnie w atmosferze, ale podawany w tak silnym stężeniu wykazuje ogromne właściwości utleniające. Generatory są w stanie wytworzyć stężenie nawet 5g/m3 (jest to zależne od warunków).  Jego zaletą jest również ekologia; po dezynfekcji pomieszczeń nie pozostają żadne substancje i wystarczy dobrze je wywietrzyć, by wrócić do codziennych obowiązków.

Ozon jest niezwykle popularną substancją używaną nie tylko po zalaniach fekaliami czy  podtopieniu. Równie często używany jest do dezynfekcji przestrzeni publicznych, jak toalety, dworce, centra handlowe czy nawet przedszkola. Neutralizuje on wolne rodniki, alergeny, smród dymu papierosowego i oczywiście nieprzyjemne zapachy po wybiciu szamba.

Czym jest zamgławianie?

Niezwykle skuteczną metodą eliminującą niebezpieczne i toksyczne związki chemiczne powstałe przy zalaniu fekaliami mieszkania czy pojawieniu się grzyba w piwnicy, jest zamgławianie pomieszczeń. Sucha mgła, czyli właściwie nadtlenek wodoru w sposób błyskawiczny i efektywny pozbywa się toksyn, wirusów, grzybów i bakterii, które pozostają po zalaniu mieszkania czy podtopieniu garażu Pruszcz Gdański.

Wodór jest znany z tego, że jako cząsteczka posiada wysokie właściwości utleniające, a co za tym idzie, niezwykle szybko neutralizuje niebezpieczne toksyny. Dodatkowo, co jest ogromnym atutem, jest cząsteczką stabilną, która rozpada się do wody i tlenu, nie pozostawiając wtórnych, niebezpiecznych toksyn. Zamgławianie to rutynowy sposób na pełną dezynfekcję miejsc skażonych bakteriami kałowymi czy zagrzybiałych piwnic i strychów.

Zamgławiacz działa prosto; pokrywa suchą mgłą dezynfekowaną powierzchnię i pozwala nadtlenkowi wodoru  neutralizować toksyny. Po przeprowadzonej dezynfekcji należy silnie przewietrzyć pomieszczenie, a następnie można ponownie z niego korzystać.

ozonowanie piwnicy po zalaniu nieczystościami

Postaw na specjalistów — Kastelnik sprzątanie z klasą!

Wysoka jakość usług podparta wiedzą, liczne szkolenia, najnowszej klasy sprzęt do czyszczenia po zalaniu, innowacyjne metody sprzątania, ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w certyfikowanych kursach i wieloletnie doświadczenie na rynku stawia rodzinną firmę Kastelnik jako lidera. Kompleksowe działania po usterce kanalizacji czy wylaniu szamba w województwie pomorskim realizujemy przez całą dobę, cały rok.

Wśród usług, jakie proponujemy znajdują się:

 • gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu Pruszcz Gdański;
 • kompleksowa dezynfekcja piwnic, strychów, klatek schodowych;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba;
 • całkowita eliminacja roztoczy i alergenów;
 • odgrzybianie ścian mieszkania;
 • pełne czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie budynków przy pomocy suchej mgły;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Pruszcz Gdański;
 • certyfikowany transport ADR;
 • neutralizowanie stęchlizny i pleśni w pomieszczeniach;
 • drobne prace remontowe po zalaniu;
 • skuteczne osuszanie budynków;
 • dekontaminacja posadzek po zalaniu fekaliami.

Dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu szamba w Pruszczu Gdańskim

Jeśli jesteś ofiarą wylania szamba w Pruszczu Gdańskim i szukasz firmy, która w pełni zajmie się kompleksową dezynfekcją po zalaniu oraz zneutralizuje toksyny pochodzące z wody ściekowej, wybierz firmę Kastelnik. Wyłącznie pomoc fachowców jest w stanie szybko i sprawnie zaradzić chaosowi, jakim jest zalanie pomieszczeń przez szambo czy wybicie rury kanalizacyjnej.

Specjaliści szybko dopasują odpowiedni sprzęt, którym będą wypompowywać ścieki. Nierzadko nie jest to wyłącznie woda, ale i nieczystości, śmieci, piasek. Kadra techników posiada sprawdzone pompy, w tym głębinowe czy hydrauliczne, które pozwalają na prędkie pozbycie się stojących ścieków.

W drugim kroku, podczas sprzątania po zalaniu fekaliami, niezbędna jest pełna dezynfekcja skażonych miejsc. Zaniechanie jej może prowadzić do rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych czy znacznego pogorszenia stanu gleby czy sąsiednich wód.  Dekontaminacja wymaga użycia silnych środków neutralizujących i biobójczych, dlatego też nie jest wskazane, by wykonywał ją amator. Zwłaszcza, że do dezynfekcji wymagany jest kombinezon, buty i sprzęt ochronny.

Osuszanie ścian i tynków w województwie pomorskim

Wśród niezbędnych etapów sprzątania mieszkania po zalaniu jest nie tylko dokładne wyczyszczenie powierzchni płaskich, usunięcie bakterii i wirusów, ale również pełne osuszenie ścian i tynków. Dlaczego? W wilgotnych materiałach bardzo szybko pojawią się zmiany , takie jak grzyby i pleśń.

Mogą one prowadzić do szeregu chorób, w tym problemów z sercem, alergii skórnych, trudności w oddychaniu, mdłości i zatruć, ogólnego osłabienia czy pojawienia się zmian rakowych. dodatkowo, co równie ważne, wilgotne ściany mogą prowadzić do naruszenia konstrukcji budynku.

Kastelnik – osuszanie budynków – potwierdzone certyfikatem

Co robić z wilgotną ścianą?

Wybierając fachowców, mamy pewność, że niezależnie od stanu zawilgocenia ścian, ale i materiałów, z których są wykonane, osuszanie zostanie przeprowadzone gruntownie. Wśród metod, jakie proponuje firma Kastelnik znajduje się m.in. osuszanie kondensacyjne, absorpcyjne, podposadzkowe, iniekcyjne.

Kadra techników dobiera odpowiedni sprzęt i metody, zbiera pomiary wilgotności i szacuje czas, w jakim wykona pełne osuszanie murów. Jest to również związane z pogodą – zarówno temperaturą i wilgotnością powietrza.

osuszanie zalanych ścian certyfikat Kastelnik

Certyfikat IICRC numer 8680154-2022

Postaw na firmą inwestująca w nowe technologie i najlepsze metody! Kastelnik może pochwalić się unikatowym certyfikatem zawodowym  IICRC numer 8680154-2022. Został on przyznany szefowej działu osuszania – Dorocie Kastelnik, naszemu specjaliście do spraw osuszania budynków. Oznacza to, że realizujemy światowe metody w dziedzinie osuszania. Certyfikat został wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification

Kastelnik – rodzinna firma z doświadczeniem

Wśród usług, jakie proponuje marka Kastelnik dla województwa pomorskiego znajduje się kompleksowe sprzątanie domu po zalaniu, pełne usunięcie nieczystości po wylaniu szamba, dezynfekcja i dezodoryzacja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji, certyfikowany wywóz szkodliwych i niebezpiecznych sprzętów i substancji.

Stawiamy na bezpieczeństwo, innowację i szybkie tempo pracy. Zdajemy sobie sprawę, że dla każdego zalanie czy wybicie szamba, to sytuacja stresowa, dlatego działamy szybko i kompleksowo. Całodobowa, bezpłatna infolinia pomocowa pozwala nam zacząć działania porządkowe w trybie pilnym po zgłoszeniu. Dodatkowo wspomagamy klientów przy zbieraniu niezbędnych dokumentów do ubezpieczalni.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wieloletnie doświadczenie firmy Kastelnik stawia firmę w roli lidera na rynku. Szybko i kompleksowo przeprowadza prace porządkowe po zalaniach, podtopieniach w Pruszczu Gdańskim. W zakresie usług firmy znajdują się również odgrzybianie czy dezynfekcja piwnicy po wylaniu fekaliów.

FAQ zadaj pytanie

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu w Pruszczu Gdańskim?

Fachowa ekspertyza po zalaniu, to pierwszy krok by dokładnie określić koszty prac porządkowych w Pruszczu Gdańskim. Jest ona szacowana na podstawie wyrządzonych szkód przez awarię, a także zawiera szczegóły dotyczące użytych metod. Sprzątanie po zalaniu rozpoczyna się od 800 zł netto dla jednego pomieszczenia w Pruszczu Gdańskim.

Jakie są sposoby osuszania mokrych ścian po zalaniu?

Wilgoć w ścianach i tynkach to nie żarty. Po zalaniu mieszkania i piwnicy należy dopilnować, by ekipa sprzątająca kompleksowo doprowadziła do pozbycia się zalegającej wilgoci. Specjaliści posiadają szereg przemysłowych osuszaczy z wysoką mocą działania, dzięki czemu mogą sprawnie i szybko osuszyć mokre ściany po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%