Sprzątanie po zalaniu
Prudnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Prudniku. Co robić w przypadku zalania. Jakie działania podjąć? Porady prosto z firmy Kastelnik 

To, co nas wyróżnia to kompleksowe podejście do usługi sprzątanie po zalaniu Prudnik. Przedsiębiorstwo Kastelnik usuwa skutki zalań nieprzerwanie od 2013 roku. Sprawia to, że posiada nie tylko doświadczenie, ale i również mnóstwo zadowolonych klientów.

Niezbędnym dla nas było uruchomienie infolinii 24/7, ponieważ wiemy, że zalania są sytuacjami, w których trzeba działać jak najszybciej.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po zalaniu w Prudniku, to działania o prawidłowej kolejności przy których, należy zachować określone zasady bezpieczeństwa. Wycena usuwania szkód po zalaniu jest u nas zawsze bezpłatna, a w szczególnych przypadkach dojedziemy w tym celu na miejsce zdarzenia.

Usuwanie skutków działania w Prudniku realizujemy m.in. w takich rejonach jak: Górka i Kolonia Karola Miarki oraz Młyn Czyżyka.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Prudniku

Po awarii kanalizacji najlepiej zlecić czyszczenie podłóg po zalaniu mieszkania. Brudna podłoga z nieczystości.

Sprzątanie po zalaniu Prudnik – co robić?

Problem, jakim jest zalanie, potrafi nas dosłownie sparaliżować. Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Prudniku warto zlecić fachowej ekipie z firmy Kastelnik. Piwnice i mieszkania, w których doszło do tego zalania: kuchnia lub łazienka to miejsca, które codziennie użytkujemy. W przypadku ich utraty nie możemy normalnie funkcjonować.

Co robić zaraz po zalaniu? Na początku warto zwrócić uwagę czy nasi bliscy oraz wartościowe sprzęty są bezpieczne, jeśli nie powinniśmy się zabezpieczyć.

Według firm ubezpieczeniowych to właśnie zalania są najczęstszym powodem wypłaty odszkodowań. Dlatego tym bardziej powinniśmy nie tylko działać od razu zaraz po tym wydarzeniu, ale i również próbować się zabezpieczać przed w szczególności, gdy mieszkamy blisko terenów zalewowych.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Prudnik

Zalanie w domu – jakie są metody dezynfekcji?

Działania, które należy podjąć po wybiciu kanalizacji to najszybsze pozbycie się wody i nieczystości. Najefektywniej wykonuje się to za pomocą profesjonalnej pompy ściekowej. Firma Kastelnik stosuje specjalistyczną motopompę z rozdrabniaczem (wydajność 700 l/h), która jest również idealna do wody zanieczyszczonej po powodzi ekspresowej. Następnie należy pomyśleć o aspekcie, jakim jest osuszanie po zalaniu. Dlaczego jest tak istotne?

Niepozbycie się wilgoci z zalanego pomieszczenia prowadzi do powstania grzybów, a te są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia człowieka.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Ponadto, gdy ściany są przesiąknięte wodą, może to prowadzić do zniszczenia konstrukcji domu. Nie można również zapomnieć o zabiegu, jakim jest odkażanie po zalaniu. Tylko profesjonalna firma sprzątająca po zalaniu jest w stanie wykonywać tę usługę zgodnie z zasadami BHP.

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z zalaniem Twoich czterech kątów, możesz się z nami skontaktować o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kastelnik, posiadamy całodobową infolinię 7/24.  

dezynfekcja po zalaniu fekaliami Prudnik

Pracownik firmy Kastelnik w trakcie usuwania fekaliów z podłóg. Dezynfekcja po fekaliach.

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami powiat prudnicki

Dezynfekcja po zalaniu w Prudniku to usługa, której nie można zignorować po powodzi. Zgromadzona wilgoć w piwnicy jest dużym problemem, który nie dosyć, że jest uciążliwy, to jest bezpośrednim zagrożeniem dla stanu naszego zdrowia.

Czy wiesz, że z powodu grzyba może dojść do pogorszenia się Twojej kondycji fizycznej, a nawet zatrucia pokarmowego? Po wylaniu fekaliów mamy problem, również z takimi rzeczami, jak np.: chorobotwórcze drobnoustroje oraz nieprzyjemny zapach.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usuwanie zapachów fekaliów, ozonowanie po zalaniu to usługi jakie śmiało możesz zlecić w firmie Kastelnik. Te przykre konsekwencje jesteśmy w stanie usunąć za pomocą zabiegu ozonowania zalanych pomieszczeń, które wykonujemy za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h. 

zalane pomieszczenie w Prudniku

Pełne wody pomieszczenie to zadanie dla firmy Kastelnik. Usuną nadmiar wody, osuszą powierzchnię i wykonają ozonowanie po zalaniu.

W ramach dekontaminacji po zalaniu oferujemy usługi

 • sprzątanie po zalaniu Prudnik;
 • czyszczenie po zalaniu powiat prudnicki;
 • specjalistyczna dezynfekcja po wylaniu fekaliów w piwnicy;
 • ozonowanie w celu dezynfekcji;
 • usuwanie uciążliwych zapachów;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • utylizacja mienia;
 • odkażanie łazienki po zalaniu;
 • usuwanie skutków powodzi;
 • osuszanie mokrej ściany. 

ozonowanie po zalaniu w Prudniku

Osuszanie budynku po zalaniu – na co zwrócić uwagę?

Jak wykonać osuszanie budynku lub czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Prudniku? Technicy firmy Kastelnik gotowi są na interwencję przez całą dobę. Wilgoć, czy brzydki zapach to konsekwencje, jakie niesie za sobą zalanie. Nie jest to problem, z którym musisz radzić sobie samodzielnie!

Od 2013 roku pomagamy przez usuwaniu skutków zalania, świadcząc usługę sprzątanie po zalaniu Prudnik, cena jest u nas przystępne, a przy tym zachowana jest jakość usługi.

Osuszanie budynku po zalaniu

Kastelnik – czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. opolskie

Możesz liczyć na nas o każdej porze dnia i nocy, ponieważ oddaliśmy do Twojej dyspozycji całodobową infolinię. To na czym nam zależy, to zadowolenie naszych klientów, dlatego stawiamy na wysoką jakość czyszczenia pomieszczenia po zalaniu. Możliwe jest to dzięki stosowaniu specjalistycznego sprzętu, czy też atestowanych preparatów chemicznych.

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobę: sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem to wyróżnik firmy Kastelnik. Nasi technicy to wykwalifikowani specjaliści z branży, którzy ciągle podnoszą swoje kompetencje. Oferujemy bezpłatną wycenę na podstawie przesłanych zdjęć, którą otrzymasz już w 20 minut. Zadzwoń!

Kastelnik – skuteczne sprzątanie po zalaniu Prudnik – woj. opolskie:

Baza wiedzy dla mieszkańców Prudnika

Chcesz wiedzieć, dlaczego dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest konieczna? Odkażanie pomieszczeń to jeden z kroków usługi tj. sprzątanie po zalaniu w Prudniku. Wylane nieczystości na podłogi i meble to niebezpieczne źródło bakterii kałowych.

sprzątanie Prudnik

Kontakt z fekaliami może skutkować zatruciem organizmu, a poza tym wydzielają one nieprzyjemny zapach. Dlatego dezynfekcja powierzchni po zalaniu jest niezbędnym krokiem usuwania szkód po zalaniu. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców Prudnika.

Jak usunąć fekalia po zalaniu piwnicy?

Fekalia z zalanej piwnicy najlepiej usunąć ręcznie, ponieważ pozwala to na największą precyzję i dokładność. Technicy następnie osuszają pomieszczenie i przechodzą do dezynfekcji, najczęściej przy pomocy ozonu. W razie potrzeby usuwają także zniszczoną przez nieczystości podłogę.

Czy ozonowanie po zalaniu to skuteczna metoda dezynfekcji?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych metod dezynfekcji. Ozon znajduje zastosowanie w odkażaniu miejsc po wylaniu kanalizacji, szamba, czy zalaniu wodą przez sąsiada. Ten sposób dezynfekcji usuwa wszelkie zarazki i niszczy zarodniki grzyba.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%