Sprzątanie po zalaniu
Prószków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe mycie i sprzątanie po zalaniu w Prószkowie. Pomoc przy dezynfekcji po wybiciu kanalizacji, osuszanie mokrych ścian

Awaria kanalizacji, czy też wylane szambo, to patowe sytuacje, podczas których nie wiemy jak sobie poradzić. Jednak nie musimy tego wykonywać samodzielnie, zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Kastelnik, które od 2013 roku zajmuje się świadczeniem usługi sprzątanie po zalaniu Prószków.

W powiecie prószkowskim oferujemy solidne sprzątanie po wylaniu nieczystości, czy też zalaniu po obfitej ulewie.

Kastelnik – osuszanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego zaplecza sprzętowego, dzięki czemu świadczymy usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy telefony odbierają całodobowo. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i bezpłatnie wycenią zlecenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby zamieszkujące m.in. takie dzielnice Prószkowa jak: Miasteczko i Nowy Świat oraz Stara Kuźnia.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Pruszkowie

Po zalaniu należy wykonać skuteczne osuszanie pomieszczeń. Mokre ściany po zalaniu.

Usuwanie grzyba ze ściany po zalaniu w Prószkowie

Działania, które należy podjąć po zalaniu, bez względu na to, jaki był jego powód to m.in. wypompowywanie wody. Jednak, czy to wystarczy? Jakimś cudem nasz znajomy miał motopompę, dzięki której możemy pozbyć się wody. Jesteśmy z siebie dumni, bo wydaje się nam, że pozbyliśmy się już problemu. Nic bardziej mylnego.

Wilgoć niestety zostaje i robi swoje z konstrukcją ścian. Długo utrzymująca się w nich woda powoduje osłabienie konstrukcji, a co gorsza różnego rodzaju grzyby.

Jak zapobiec temu procesowi? Najlepiej sprzątanie po zalaniu zlecić profesjonalistom. Wiedzą on doskonale jak przeprowadzić cały zabieg, tak aby nie pozostały dla nas uciążliwe konsekwencje. Pamiętać należy przede wszystkim o kolejności działań i ważne jest to, aby żadnego nie ominąć. Oczywiście niepodważalnym faktem jest, że zaczynamy od pozbycia się wody, czyli wypompowania jej w bezpieczny sposób.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Następnym krokiem jest osuszanie zalanego pomieszczenia. To podstawa do tego, aby nie zaszły inne konsekwencje, jakimi są np. wilgoć, czy grzyb. Zwykłe wietrzenie z otwartymi oknami nie wystarcza i należy o tym wiedzieć.

Po tym możemy przejść do równie istotnej kwestii, jaką jest dezynfekcja. Jest ona przeprowadzana w celu zabicia form wegetatywnych i przetrwalnikowych mikroorganizmów. Należą do nich m.in. wirusy, które są zdolne do reprodukcji poza żywym organizmem. Rodzaj odkażania dobieramy indywidualnie do zlecenia. 

zalane pomieszczenie w Prószkowie

Po zalaniu dochodzi do uszkodzenia mebli i sprzętów. Należy przewieźć je do utylizacji w spalarni.

Jakie są metody osuszania budynków po zalaniu Prószków?

Osuszanie budynków po zalaniu w Prószkowie to jedna z usług przedsiębiorstwa Kastelnik. Polega na pozbywaniu się ze ścian wilgoci. Wykonujemy ją z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, jakim są osuszacze firmy Trotec.

Kondensacyjne zaplecze sprzętowe, które posiadamy, jest przystosowane nawet do niskich temperatur, jakie panują na budowach. Istotnym jest dokładnie osuszyć ściany, podłogi, czy sufity, które ucierpiały poprzez zalanie.

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobę: sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Jako profesjonalna forma sprzątająca po zalaniach stosujemy wyłącznie nowoczesne i sprawdzone metody osuszania. Należą do nich takie techniki: adsorpcyjne, kondensacyjne,  ciśnieniowe, podposadzkowe oraz wentylatorowe. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług – zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez całodobową infolinię!

Czyszczenie po zalaniu fekaliami

W trakcie sprzątania po zalaniu wykonujemy:

 • sprzątanie po zalaniu Prószków;
 • czyszczenie po wylaniu szamba województwo opolskie;
 • dezynfekcja po wylaniu nieczystości powiat prószkowski;
 • odkażanie pomieszczeń po zalaniu;
 • usuwanie grzyba ze ścian;
 • osuszanie piwnicy po awarii kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów. 

dezynfekcja po zalaniu Prószków

Jakie są metody na usunięcie zapachu po zalaniu?

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Tylko profesjonalne firmy świadczące usługę sprzątanie po zalaniu Prószków, zapewnić pełne bezpieczeństwo po wykonaniu realizacji. Przedsiębiorstwo Kastelnik zajmuje się tym kompleksowo od 2013 roku. Zwracamy uwagę na wszystkie przykre konsekwencje z tym związane. Jedną z nich jest nieprzyjemny zapach. Towarzyszy on w szczególności, wtedy gdy mamy do czynienia z wylaniem nieczystości.

Stosujemy wówczas zabieg dezodoryzacji, dzięki któremu pozbywamy się uciążliwego fetoru. Kontakt z nami jest bardzo łatwy, ponieważ posiadamy całodobową infolinię. Można do nas dzwonić w awaryjnych sytuacjach o każdej porze. Zachęcamy i czekamy na telefony! Wykonujemy również bezpłatną wycenę już w 20 minut. 

Sprzątanie po zalaniu Prószków

Kastelnik – lider wśród firm sprzątających po zalaniach w woj. opolskim:

Baza wiedzy dla mieszkańców Prószkowa

Martwi Cię awaria kanalizacji? Już nie musisz się tym martwić, ponieważ do Twojej dyspozycji pozostaje kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Prószkowie. Technicy dokładnie oczyszczą powierzchnie z nieczystości i sprawdzą kanalizację pod kątem jej sprawności. Możesz zlecić także odkażanie miejsc po zalaniu środkami biobójczymi i przez ozonowanie pomieszczeń. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Prószkowa.

Sprzątanie Prószków

Jak osuszyć piwnicę po zalaniu?

Osuszanie piwnicy i innych pomieszczeń po zalaniu można wykonać przy pomocy specjalistycznych osuszaczy kondensacyjnych. W innych przypadkach zalań sięga się również po osuszacze adsorpcyjne. Prawidłowe osuszenie powierzchni jest niezbędnym krokiem przed dezynfekcją piwnicy po zalaniu.

Czy zamgławianie pomieszczeń sprawdza się w dezynfekcji po zalaniu?

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to jeden z najlepszych i zarazem najbezpieczniejszych sposób na odkażanie po zalaniu. Cząsteczki suchej mgły docierają w każdy zakątek, by wyeliminować zarazki. Warto łączyć zamgławianie także z ozonowaniem, by otrzymać kompletną i skuteczną metodę dezynfekcji po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%