Sprzątanie po zalaniu Poznań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Poznaniu. Jak pozbyć się grzyba ze ściany? Porady fachowca z branży sprzątającej — Kastelnik

Na co zwrócić uwagę szukając fachowej ekipy na sprzątanie po zalaniu Poznań? Być może zastanawiasz się, jakie są etapy sprzątania po zalaniu? Otóż Kastelnik, to zespół specjalistów zajmujących się osuszaniem pomieszczeń, którzy oferują również czyszczenie po zalaniu fekaliami, ozonowanie zalanego mieszkania czy też utylizację przemoczonych i zniszczonych przedmiotów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Twoje mieszkanie zostało zalane przez sąsiada? Firma Kastelnik świadczy usługi sprzątania po zalaniu we wszystkich miejscach w Poznaniu na każdym z osiedli np. Stary Grunwald, Strzeszyn, Św. Łazarz, Świerczewo i Winiary. Usuwanie skutków zalania można zamówić przez całą dobę na infolinii przedsiębiorstwa Kastelnik.

Jedną z naszych ostatnich realizacji było sprzątanie po zalaniu w wyniku awarii kanalizacji. Wykonaliśmy wypompowywanie wody z piwnicy i usuwanie nieczystości w jednym z domów jednorodzinnych na Szczepankowie przy ul. Chrzanowskiej.

Zespół techników z firmy Kastelnik został wezwany także do czyszczenia po wybiciu kanalizacji w poznańskiej kamienicy przy placu Międzymoście na Chwaliszewie. Na miejscu przeprowadziliśmy dokładną dezynfekcję po fekaliach przy pomocy wysokiego stężenia ozonu.

Oczywiście w tej branży liczy się przede wszystkim czas, dostępność ekipy, jakość usług i cena sprzątania zalanego mieszkania.

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu to kilka podstawowych kroków zawierających usługi:

 • wypompowanie wody i nieczystości;
 • dokładne posprzątanie fekaliów z posadzki;
 • mycie pomieszczenia po zalaniu za pomocą silnych środków biobójczych;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie specjalistyczne metodą Kastelnik w systemie 3-12/6;
 • usunięcie wszystkich zniszczonych składników majątku w budynku;

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Poznań

Sprzątanie po zalaniu Poznań — ile kosztuje?

Koszty dotyczące sprzątania po zalaniu w Poznaniu wahają się od 700 zł za podstawową dezynfekcję pomieszczeń i mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. Oczywiście Kastelnik, na wszystkie usługi wystawia faktury VAT, co umożliwia wliczenie kosztów usunięcia szkód po zalaniu wodą w księgi rozrachunkowe firmy.

Dla osób indywidualnych wystawiane są paragony i tu niestety nie ma możliwości odliczenia podatku VAT od szkody po zalaniu. Czyszczenie po zalaniu fekaliami w piwnicy w Poznaniu to usługa, jaką śmiało możesz zlecić ekipie sprzątającej Kastelnik o dowolnej porze dnia.

Ozonowanie zalanego pomieszczenia w Poznaniu

Czy warto przeprowadzić ozonowanie pomieszczenia po zalaniu Poznań, to pytanie, na które można udzielić jasnej odpowiedzi?  Zdecydowanie warto! Usługa ozonowania pomieszczeń po zalaniach wodą lub po wybiciu kanalizacji to element czyszczenia specjalistycznego polegający na dezynfekcji skażonych bakteriami pomieszczeń.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Warto w tym momencie wspomnieć, iż po zalaniu w powietrzu powstaje wiele groźnych dla zdrowia  związków chemicznych. Nie można ignorować zagrożenia epidemiologicznego, jakie stanowią drobnoustroje zawarte w fekaliach. W firmie Kastelnik technicy są gotowi do wyjazdu na usunięcie skutków awarii wodno-kanalizacyjnej przez całą dobę. Wystarczy wykonać jeden telefon, jeżeli jesteś ofiarą zalania — zadzwoń!

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Poznań

Zdjęcie: czyszczenie piwnicy po awarii kanalizacji Poznań Wierzbięcice @ 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Usuwanie grzyba z mokrej ściany po zalaniu — Poznań, Września

Bez względu na lokalizację zalania domu, czy to w Poznaniu, czy we Wrześni — odgrzybianie ścian po zalaniu wodą to absolutne minimum, które powinieneś przeprowadzić, zamawiając usługi na sprzątanie po zalaniu. Wiele osób decyduje się nie tylko na ręczne oczyszczenie ściany i spryskanie środkiem grzybobójczym, ale zamawia również ozonowanie.

Jest to świetne uzupełnienie oferty zmierzającej na zlikwidowanie pleśni, grzybów i innych organicznych związków, które powstały przy pojawieniu się wilgoci w naszym domu. Badanie mykologiczne na obecność grzybów na ścianie to dla niektórych klientów dokument niezbędny w celu uzyskania odszkodowania od spółdzielni mieszkaniowej lub dewelopera.

dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami w Poznaniu

Mamy kilka etapów związanych ze sprzątaniem zalanego mieszkania czy piwnicy. Oczywiście dezynfekcja pomieszczeń piwnicy po zalaniu fekaliami czy wodą gruntową zalicza się do jednego z nich. Jak wykonać dobrze dezynfekcję po zalaniu?

Po pierwsze, najważniejsze jest pozbycie się źródła problemu np. wykonanie poprawnie izolacji fundamentów. Kolejnym krokiem odkażania będzie ozonowanie zalanego pomieszczenia, a następnie wykonanie pomiarów wilgotności. Tak zrealizowana dezynfekcja, zawiera wszystkie istotne elementy sprzątania po zalaniu.

Jakie usługi można zamówić w firmie Kastelnik?

 • Całodobowe sprzątanie po zalaniu Poznań;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji miejskiej;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • ręczne usuwanie zanieczyszczeń;
 • maszynowe doczyszczanie posadzek po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odgrzybianie ściany łazienki w Poznaniu;
 • sprzątanie biura po zalaniu fekaliami;
 • osuszanie budynku po zalaniu wodą;
 • czyszczenie po wybiciu szamba Luboń, Koziegłowy, Września;
 • osuszanie po zalaniu lokalu handlowego, sklepu, biura, garażu;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj. wielkopolskie;

Zamgławianie pomieszczeń po fekaliach suchą mgłą — czy warto?

Odkażanie za pomocą nadtlenku wodoru to metoda na prawidłową dezynfekcję powietrza i usunięcie groźnych grzybów i patogenów znajdujących się w budynku po zalaniu. Prace te najlepiej wykonać przy pomocy urządzeń do zamgławiania powietrza za pomocą suchej mgły.

Metoda dezynfekcji po zalaniu nadtlenkiem wodoru jest niezwykle skuteczna i popularna w całym woj. wielkopolskim. Zdecydowanie warto przeprowadzić zamgławianie po zalaniu suchą mgłą i nadtlenkiem wodoru.

Zamgławianie pomieszczeń po zalaniu w Poznaniu

Nadtlenek wodoru oznaczony jako H2O2 zdaje egzamin w trakcie czyszczenia pomieszczenia po wybiciu szamba, ale również podczas dezynfekcji po chorobie czy zdiagnozowanym przypadku. Ten środek biobójczy znajduje zastosowanie w służbie zdrowia od wielu lat. Służy do odkażania sal po operacji medycznej w szpitalach i przeróżnych ośrodkach zdrowia.

Czyszczenie suchą mgłą po zalaniu doskonale sprawdza się podczas dezynfekcji zalanych fekalia pomieszczeń. Jeżeli szukasz dodatkowych informacji na temat odkażania po zalaniu suchą mgłą, bez wahania napisz e-mail lub zadzwoń.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Poznań — awaria w domu?

Jeżeli poszukujesz renomowanej firmy do sprzątania pomieszczenia po zalaniu w Poznaniu, Kastelnik to zespół, który pomoże w oczyszczeniu zalanego mieszkania. W sprawie wyceny warto napisać e-mail do naszej firmy o przesłać kilka poglądowych zdjęć. To znacznie przyspiesza wycenę czyszczenia. Wśród wielu naszych usług na osuszanie i dezynfekcję po zalaniach jest również wypompowywanie wody z piwnicy, szybu windy czy też czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Te i inne prace sprzątające, zlecisz nam, wykonując jeden telefon. Na terenie Wielkopolski pomagamy w usuwaniu szkód po zalaniach przez 365 dni w roku. Czyszczenie specjalistyczne możesz zamówić u nas o każdej porze dnia i nocy.

Zapraszamy do współpracy, znajdziesz nas w tych miastach:

Czyszczenie po zalaniu dezynfekcja

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami i dezynfekcja w Poznaniu © 2023 Kastelnik

FAQ – ile kosztuje czyszczenie po zalaniu Poznań?

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania, jakie otrzymujemy w związku z awarią kanalizacji, przedstawiamy kilka najważniejszych informacji dotyczących oferty firmy Kastelnik. Dodatkowo gorąco zachęcamy do przesłania szczegółowego zapytania za pomocą naszej skrzynki e-mail lub dzwoniąc na naszą całodobową infolinię telefoniczną.

Jaka jest cena sprzątania pomieszczenia po zalaniu?

Cena usługi na gruntowne sprzątanie po zalaniu zaczyna się od 800 zł. Ostateczne koszty usuwania szkód po zalaniu zależą od wielu różnych czynników tj. kubatura zalanego budynku, zawilgocenie ścian, ilość nieczystości do usunięcia oraz porę roku. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji realizowane w trybie ekspresowym wymaga dopłaty, która wyliczana jest na podstawie danych otrzymanych od klienta.

Czy odkażanie po zalaniu fekaliami ozonem jest bezpieczne?

Śmiało, można stwierdzić, iż ozonowanie zalanej piwnicy lub mieszkania jest w 100% bezpieczne. Dezynfekcja domu po wybiciu kanalizacji składa się z kilku etapów, a najważniejszym jest ozonowanie na wysokim stężeniu od 5 do 10 ppm. Ważne przy tym jest, aby skrupulatnie przygotować pomieszczenie do odkażania oraz stale monitorować stężenie ozonu.

Całodobowa infolinia Kastelnik 7/24

Powódź w domu jest zdarzeniem, z którym można próbować radzić sobie samodzielnie lub poszukać sprawdzonej ekipy od sprzątania po zalaniu w Poznaniu. Każdy solidny fachowiec ma dostęp do profesjonalnych urządzeń osuszających zalane tynki oraz do przemysłowych wentylatorów i ozonatorów powietrza. Wypompowywanie wody po zalaniu warto zlecić firmie zewnętrznej i pozbyć się problemu w kilka godzin od wykrycia nieszczelności. Jeżeli masz pytania, jak wygląda czyszczenie domu po zalaniu fekaliami – zadzwoń do nas! Dwadzieścia cztery godziny na dobę oferujemy usuwanie skutków zalania na terenie Poznania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%