Sprzątanie po zalaniu Pomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne sprzątanie po zalaniu w Pomorskim. Jak wybrać firmę do czyszczenia po wybiciu kanalizacji?

Zalane fekaliami mieszkanie? Szukasz specjalistycznej firmy sprzątającej?  Obecnie jakościowa praca podczas realizacji usługi tj. sprzątanie po zalaniu Pomorskie zależy przede wszystkim od kompetencji wybranej przez nas firmy.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Na całym Pomorzu działa wielu specjalistów, którzy podejmą się czyszczenia domu po wybiciu kanalizacji. Usunięcie awarii to jedno, a wysprzątanie mieszkania po fekaliach to już zupełnie coś innego.

Jak wybrać firmę do sprzątania po wybiciu kanalizacji?

 • Zwróć uwagę na ich wizerunek w Internecie – czy wzbudza zaufanie?
 • Zapytaj o terminy realizacji usługi;
 • Poproś o wycenę sprzątania mieszkania po zalaniu online;
 • Ustal szczegół prac na miejscu podczas bezpłatnej wyceny dezynfekcji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Pomorskie

Kastelnik współpracuje z ubezpieczycielami, co obejmuje koordynację prac porządkowych na wszystkich etapach, usuwanie zanieczyszczeń po wizycie rzeczoznawcy oraz usuwanie szkód po powodzi. Kwestią, której nie można pominąć, jest higiena i bezpieczeństwo pracy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Środowisko, w którym występują nieczystości, jest po prostu skażone. Rozlane fekalia to jedna wielka bomba biologiczna – należy się dlatego odpowiednio zabezpieczyć za pomocą m.in.:

 • Maski pełnotwarzowej z filtropochłaniaczem;
 • Jednorazowe rękawice;
 • Środki dezynfekujące do dłoni z atestem;
 • Pojemniki na skażone przedmioty.
ważne etapy czyszczenia domu po zalaniu na Pomorzu

Zdjęcie: człowiek w masce, gotowy do dezynfekcji zarazków i bakterii © 2023 Kastelnik

Jaki jest obszar działania firmy sprzątającej zalane domy?

Jeżeli interesuje Cię dezynfekcja i sprzątanie po wybiciu szamba na Pomorzu, zgłoś się do specjalisty w Twoim mieście. Oczywiście, porządne doczyszczanie nieczystości oraz czyszczenie po wybiciu kanalizacji wymaga nie tylko dezodoryzacji. Zabieg ten polega wyłącznie na usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, a przy skażeniu fekaliami niezbędna jest również dezynfekcja powierzchni.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Usuwamy skutki zalań wodą i nieczystościami z szamba w różnych miastach województwa pomorskiego:

Zdezynfekujemy Twoje zalane pomieszczenia i usuniemy wszelkie zabrudzenia. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami. Dajmy gwarancję jakości na nasze usługi sprzątające.

pomorskie - obszar działania, firma sprzątająca Kastelnik

Zdjęcie: obszar działania firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik © woj. Pomorskie 2023

Sprzątanie po zalaniu Pomorskie – ile czeka się na przyjazd ekipy?

Istnieją sytuacje, w których jesteśmy bezradni. Należą do nich na przykład awarie kanalizacyjne w święta i dni wolne od pracy. To przypadki, z którymi nie mamy do czynienia na co dzień. Mało osób wie jak wówczas postąpić i co robić, by wyprzątać dokładnie fekalia z podłogi. Dlatego zlecenie usługi tj. sprzątanie po zalaniu w woj. pomorskim najlepiej powierzyć jednej z ogólnopolskich firmy sprzątających po awariach wodnych.

Przedsiębiorstwo Kastelnik wie, że w chwili zalania fekaliami liczy się każda godzina. Priorytetem jest jej więc, aby dotrzeć na miejsce zdarzenia jak najszybciej. Średni czas dotarcia na miejsce zalania wynosił w 2021 roku 4 godziny i 20 minut. Pomaga w tym infolinia interwencyjna czynna 24/7. Na przyjazd naszej ekipy nie musisz długo czekać. Czas potrzebny na wysprzątanie całego zalanego mieszkania ustalany jest zawsze indywidualnie. Tylko u nas – pełna dezynfekcja!

Jak wykonać czyszczenie po zalaniu Pomorskie?

Bez względu na to, czy sami będziemy realizować czyszczenie po zalaniu, czy wynajmiemy do tego fachowców, należy pamiętać o paru aspektach. Po pierwsze atestowane środki chemiczne, po drugie certyfikowane urządzenia. Najlepszą formą dezynfekcji, która jest konieczna w sytuacji pojawienia się chorobotwórczych patogenów, jest ozonowanie pomieszczeń.

Przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet 240 g.h są w stanie skutecznie pozbyć się szkodliwych patogenów i substancji powodujących nieprzyjemny odór. Do czyszczenia po zalaniu należy także zaliczyć: wypompowanie wody, osuszanie, czy też odgrzybianie. Jeśli pominiemy którąś z tych czynności, możemy mierzyć się z grzybem, czy zawilgoceniem ścian. 

sprzątanie suchym lodem po zalaniu

Zdjęcie: czyszczenie suchym lodem kontenera na budowie z nieczystości © 2023 Kastelnik

Osuszanie budynku po zalaniu w województwie pomorskim!

Wyzwaniem, do którego pomimo wielu wykonanych realizacji mamy szacunek jest osuszanie. Nie bez powodu wiele osób poddaje się i korzysta ze specjalistycznych usług firmy sprzątającej. Wydawać by się mogło, że wystarczy tylko przewietrzyć pomieszczenie za pomocą otwartych okien lub podkręcić temperaturę w grzejnikach.

Niestety nie są to skuteczne formy osuszania powietrza. Wilgoć w ścianach pozostanie, a potem będziemy mierzyć się z grzybem i pleśnią. W najgorszym przypadku elementy konstrukcji naszego budynku zostaną uszkodzone.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Osuszanie po zalaniu piwnicy powinno być wykonywane z użyciem profesjonalnych osuszaczy. Suszenie mokrych ścian za pomocą urządzeń Trotec, to gwarancja, że cała wilgoć zostanie usunięta.

urządzenia do osuszania po zalaniu

Zdjęcie: suszenie domu po zalaniu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie domu po fekaliach to usługi na:

 • Sprzątanie mieszkania po zalaniu nieczystościami z szamba;
 • Mycie podłóg po fekaliach;
 • Doczyszczanie posadzki po nieczystościach;
 • Ozonowanie po pomieszczeń;
 • Zamgławianie budynku suchą mgłą;
 • Odgrzybianie ścian;
 • Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • Osuszanie budynków po zalaniu wodą;
 • Odkażanie skażonych powierzchni;
 • Utylizacja termiczna;
 • Czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • Wypompowywanie wody z piwnicy;
 • Dezodoryzacja i usuwanie zapachów.

woda w domu, co robić

O co najczęściej pytają mieszkańcy Pomorza?

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem budynku, czy awarią kanalizacji. Osuszanie po zalaniu to zadanie dla nas. Podczas naszej pracy przestrzegamy wypracowanych norm i procedur. Przedstawiamy odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

usuwanie skutków zalania fekaliami

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena sprzątania mieszkania po zalaniu ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt czyszczenia pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za sprzątanie kilkunastu pomieszczeń i utylizację zalanych przedmiotów.

Jak dezynfekować pomieszczenie po zalaniu?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu niezbędny jest nowocześniejszy sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca po zalaniu domu. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest ozonowanie lub zamgławianie pomieszczeń.

Szkody powstałe od wilgoci powyżej 82% - grzyby i pleśń w domu

Na koniec warto wspomnieć na temat podwyższonej wilgotności powietrza w domu. Co się dzieje, kiedy w naszym dom wilgoć w powietrzu przekroczy 82%? Może pojawić się grzyb na ścianie i pleśń na suficie. Awaria instalacji wodnej w domu to nie tylko wybicie szamba czy cofka z kanalizacji. Szczególnie w średniowiecznych kamienicach lub w starych budynkach mieszkańcy są narażeni na większą ilość wilgoci w powietrzu. Brak dobrej wentylacji tylko dodatkowo pogarsza sprawę. W tych okolicznościach rozwijają się grzyby, które mogą skutecznie uszkodzić konstrukcję budynku.

Jak usunąć grzyba ze ściany?

Skuteczne usuwanie grzyba domowego to stosowanie dedykowanej chemii oraz innowacyjnych metod odgrzybiania budynku. Często do powstania grzybów dochodzi w przypadku zwiększonego zawilgocenia, dlatego niezwykle ważne po awarii instalacji jest osuszanie mokrych ścian. Usługa tj. sprzątanie po wybiciu kanalizacji jest tylko uzupełnieniem oferty firm działających w tej branży.

Mało kto myśli zawczasu o instalacji systemu alarmowego, który poinformuje o pękniętej rurze i wodzie na podłodze. Prawda jest jednak taka, że wciąż najtaniej jest zainstalować czujnik zalania wodą za kilkadziesiąt złotych niż sprzątać pomieszczenia po awarii kanalizacji. Od  2013 r. sprzątamy po fekaliach – nie zwlekaj więc i zadzwoń teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w woj. pomorskim.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%