Sprzątanie po zalaniu Polkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Polkowice woj. dolnośląskie. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji i szamba — Kastelnik

Zalany dom wymaga od nas natychmiastowego działania. Sprzątanie po zalaniu Polkowice realizowane jest w ramach kompleksowych usług niwelujących skutki zalania w woj. dolnośląskim.  Kastelnik zajmuje się nie tylko sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Polkowicach, ale również oferuje wszechstronną dezynfekcję zalanych pomieszczeń biurowych i firm na terenie innych pobliskich miast. Usuwanie szkód po zalaniu Radwanice, Chocianów, Rudna i inne lokalizacje w powiecie polkowickim.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Polkowice

Ceny czyszczenia po zalaniu zaczynają się od kilkuset złotych, za podstawową dezynfekcję pomieszczeń i ulegają zwiększeniu w przypadku likwidacji zalanego wyposażenia. Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu obejmuje:

 • odkażanie powierzchni za pomocą płynu biobójczego;
 • skuteczne dezynfekowanie po zalaniu za pomocą ozonu;
 • czyszczenie ręczne nieczystości;
 • zamgławianie suchą mgłą i H2O2;
 • utylizację zniszczonego mienia przez wodę lub fekalia;

Sprzątanie po zalaniu Polkowice — ile trwa?

Czas potrzebny do przeprowadzenia skutecznego sprzątania po zalaniu w Polkowicach zależy od kilku rzeczy. Jedną z nich jest  ilość wody w pomieszczeniu, warunki atmosferyczne, ilość fekaliów znajdujących się na podłodze oraz ilość nieczystości. Oczywiście, nie wolno zapomnieć nam o suszeniu ścian po zalaniu i usunięciu wilgoci. Warto wspomnieć, iż gruntowna dezynfekcja po zalaniu musi obejmować również odgrzybianie pomieszczeń po zalaniu i ich mokrych ścian. Czas trwania sprzątania pomieszczeń po zalaniu w Polkowicach zależy od wyżej wymienionych czynników i wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Osuszanie po zalaniu w Polkowicach

Zdjęcie: osuszanie i czyszczenie po zalaniu Polkowice © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu w Polkowicach — czy warto?

Zdecydowanie należy przeprowadzać pomiar wilgotności zalanych ścian a w przypadku wykrycia wilgoci przeprowadzić osuszanie specjalistyczne w Polkowicach. Wachlarz usług firmy Kastelnik obejmuje nie tylko osuszanie budynku, ale również, warto odgrzybianie po zalaniu fekaliami, przy użyciu środków bakteriobójczych. Warto  wspomnieć, iż  pleśni i grzyby nie lubią  przeciągów. Jeżeli w mieszkaniu będzie regularnie wietrzone, jest szansa, iż w pomieszczeniach nie będzie grzyba. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest również w ofercie naszej firmy. Śmiało możesz więc zadzwonić i zlecić nam jedną z tych usług.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji — Kastelnik 24 h

Ważnym aspektem podczas czyszczenia po zalaniu fekaliami lub wybiciu kanalizacji jest proces dezynfekcji. Usługi odkażania po fekaliach realizowane są  za pomocą specjalistycznych ozonatorów, które wytwarzają stężenie ozonu w zakresie nawet do 40 ppm. Ozonowanie po zalaniach znajduje zastosowanie nie tylko w Polkowicach, ale również w innych lokalizacjach Jerzmanowa, Grębocice.

 • Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Polkowice;
 • gruntowna dezynfekcja po wylaniu  szamba;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji i szamba;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • odgrzybianie ścian Polkowice — mieszkania, domy;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj.dolnośląskie;

zamgławianie pomieszczeń po zalaniu Polkowice

W jaki sposób zamgławiać pomieszczenia po zalaniu?

Zalanie pomieszczeń wodą lub fekaliami to nie tylko kłopot dla dozorcy budynku. Skażenie nieczystościami to poważny problem dla wszystkich osób. Pomocne może być  błyskawiczne wykonanie sprzątania po zalaniu oraz dezynfekcji zalanego pomieszczenia za pomocą suchej mgły. Jest dobrym nośnikiem środka biobójczego i od dawna sprawdza się podczas usuwania skutków w zalanych domach.  Zamgławianie pomieszczeń po zalaniu można wykonać za pomocą maszyny do suchej mgły lub ULV. Metoda ta jest niezwykle skuteczna prz usuwaniu fekaliów i drobnoustrojów w nich znajdujących się, przez co znalazła duże grono zwolenników.

Kastelnik Polkowice — czyszczenie biura po zalaniu

Dla firm oraz klientów indywidualnych oferujemy pomoc w sprzątaniu po zalaniach, oraz likwidacji skutków zalania. Pracujemy nie tylko w Polkowicach, ale również w innych miastach na terenie województwa dolnośląskiego. Śmiało możesz zamówić u nas ozonowanie po zalaniu, osuszanie budynku lub czyszczenie po wybiciu kanalizacji przy użyciu suchego lodu. Masz pytania? Zadzwoń!

Kastelnik — całodobowa informacja telefoniczną w Polkowicach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%