Sprzątanie po zalaniu Polkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Polkowicach woj. dolnośląskie. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji i szamba — Kastelnik

Zalany dom wymaga od nas natychmiastowego działania. Sprzątanie po zalaniu Polkowice realizowane jest w ramach kompleksowych usług niwelujących skutki zalania w woj. dolnośląskim.  Kastelnik zajmuje się nie tylko sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Polkowicach, ale również oferuje wszechstronną dezynfekcję zalanych pomieszczeń biurowych i firm na terenie innych pobliskich miast. Usuwanie szkód po zalaniu Radwanice, Chocianów, Rudna i inne lokalizacje w powiecie polkowickim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Ceny czyszczenia po zalaniu zaczynają się od kilkuset złotych, za podstawową dezynfekcję pomieszczeń i ulegają zwiększeniu w przypadku likwidacji zalanego wyposażenia.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu obejmuje:

 • odkażanie powierzchni za pomocą płynu biobójczego;
 • skuteczne dezynfekowanie po zalaniu za pomocą ozonu;
 • czyszczenie ręczne nieczystości;
 • zamgławianie suchą mgłą i H2O2;
 • utylizację zniszczonego mienia przez wodę lub fekalia;
sprzątanie po zalaniu w Polkowicach

Mokra podłoga po zalaniu musi zostać osuszona. Pomocne w tym okazują się osuszacze kondensacyjne.

Sprzątanie po zalaniu Polkowice — ile trwa?

Czas potrzebny do przeprowadzenia skutecznego sprzątania po zalaniu w Polkowicach zależy od kilku rzeczy. Jedną z nich jest  ilość wody w pomieszczeniu, warunki atmosferyczne, ilość fekaliów znajdujących się na podłodze oraz ilość nieczystości.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Oczywiście, nie wolno zapomnieć nam o suszeniu ścian po zalaniu i usunięciu wilgoci. Warto wspomnieć, iż gruntowna dezynfekcja po zalaniu musi obejmować również odgrzybianie pomieszczeń po zalaniu i ich mokrych ścian. Czas trwania sprzątania pomieszczeń po zalaniu w Polkowicach zależy od wyżej wymienionych czynników i wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Polkowice

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu w Polkowicach — czy warto?

Zdecydowanie należy przeprowadzać pomiar wilgotności zalanych ścian a w przypadku wykrycia wilgoci przeprowadzić osuszanie specjalistyczne w Polkowicach. Wachlarz usług firmy Kastelnik obejmuje nie tylko osuszanie budynku, ale również, warto odgrzybianie po zalaniu fekaliami, przy użyciu środków bakteriobójczych.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Warto  wspomnieć, iż  pleśnie i grzyby nie lubią przeciągów. Jeżeli w mieszkaniu będzie regularnie wietrzone, jest szansa, iż w pomieszczeniach nie będzie grzyba. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest również w ofercie naszej firmy. Śmiało możesz więc zadzwonić i zlecić nam jedną z tych usług.

zniszczone meble po zalaniu

Skala zniszczeń po zalaniu może być ogromna, ale część przedmiotów zwykle da się odzyskać. Zniszczone meble po zalaniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji — Kastelnik 24 h

Ważnym aspektem podczas czyszczenia po zalaniu fekaliami lub wybiciu kanalizacji jest proces dezynfekcji. Usługi odkażania po fekaliach realizowane są  za pomocą specjalistycznych ozonatorów, które wytwarzają stężenie ozonu w zakresie nawet do 40 ppm. Ozonowanie po zalaniach znajduje zastosowanie nie tylko w Polkowicach, ale również w innych lokalizacjach Jerzmanowa, Grębocice.

 • Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Polkowice;
 • gruntowna dezynfekcja po wylaniu  szamba;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji i szamba;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • odgrzybianie ścian Polkowice — mieszkania, domy;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj. dolnośląskie;

zamgławianie pomieszczeń po zalaniu Polkowice

W jaki sposób zamgławiać pomieszczenia po zalaniu?

Zalanie pomieszczeń wodą lub fekaliami to nie tylko kłopot dla dozorcy budynku. Skażenie nieczystościami to poważny problem dla wszystkich osób. Pomocne może być  błyskawiczne wykonanie sprzątania po zalaniu oraz dezynfekcji zalanego pomieszczenia za pomocą suchej mgły. Jest dobrym nośnikiem środka biobójczego i od dawna sprawdza się podczas usuwania skutków w zalanych domach.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Zamgławianie pomieszczeń po zalaniu można wykonać za pomocą maszyny do suchej mgły lub ULV. Metoda ta jest niezwykle skuteczna przy usuwaniu fekaliów i drobnoustrojów w nich znajdujących się, przez co znalazła duże grono zwolenników.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Osuszanie po zalaniu w Polkowicach

Zdjęcie: osuszanie i czyszczenie po zalaniu Polkowice © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Kastelnik Polkowice — czyszczenie biura po zalaniu

Dla firm oraz klientów indywidualnych oferujemy pomoc w sprzątaniu po zalaniach, oraz likwidacji skutków zalania. Pracujemy nie tylko w Polkowicach, ale również w innych miastach na terenie województwa dolnośląskiego. Śmiało możesz zamówić u nas ozonowanie po zalaniu, osuszanie budynku lub czyszczenie po wybiciu kanalizacji przy użyciu suchego lodu. Masz pytania? Zadzwoń!

Kastelnik — całodobowa informacja telefoniczną w Polkowicach.

Baza wiedzy dla mieszkańców Polkowic

Zastanawiasz się, jak usunąć nadmiar wody z piwnicy po zalaniu? Rozwiązanie tego problemu to sprzątanie po zalaniu w Polkowicach. Technicy stosują środki i metody prowadzące do całkowitego usunięcia szkód po zalaniu, począwszy od usuwania nadmiaru wody i szlamu, aż po osuszanie i ozonowanie pomieszczeń. Kompleksowa usługa z ekspresowym dojazdem do klienta to rozwiązanie dla wszystkich, którzy niespodziewanie zastali zalane mieszkanie. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców Polkowic.

sprzątanie Polkowice

Ile kosztuje usuwanie szkód po zalaniu?

Cena za usuwanie szkód po zalaniu uzależniona jest od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania czy ilość wody w pomieszczeniach. Zazwyczaj koszty sprzątania po zalaniu ustalane są indywidualnie. Ceny zaczynają się od 800 zł za pełną dezynfekcję pomieszczenia.

Jak usunąć zapach stęchlizny po zalaniu mieszkania?

Jednym ze skutków zalań w mieszkaniach jest nieprzyjemny zapach stęchlizny. Ten uporczywy smród wnika we wszystkie tkaniny w domu i nie da się go wyeliminować domowymi sposobami. Najskuteczniejszym sposobem okazuje się zwykłe ozonowanie pomieszczeń, które nie tylko oczyszcza powietrze z zarazków, ale też trwale neutralizuje zapachy po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%