Sprzątanie po zalaniu Police

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Policach. Jaką metodą wybrać, by skutecznie zdezynfekować dom po wybiciu kanalizacji?

Wiemy, że zalanie mieszkania fekaliami to sytuacja generująca stres i problemy. Dlatego od dekady proponujemy specjalistyczne usługi tj. sprzątanie po zalaniu Police.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Całodobowa pomoc fachowców pozwoli na szybkie usunięcie skutków awarii kanalizacji oraz zmniejszenie strat materialnych. Gdzie najczęściej dochodzi do zalania?

 • Piwnica
 • Mieszkanie z wadliwą instalacją wodno – kanalizacyjną.
 • Biuro lub sklep.

Wybierając pomoc specjalistów z firmy Kastelnik, będziesz mieć pewność, że dezynfekcja piwnicy po wylaniu szamba z drobnoustrojów będzie przeprowadzona według najwyższych standardów. Wieloletnie doświadczenie w branży osuszania budynków sprawiło, że błyskawicznie dopasowujemy metody dekontaminacji pomieszczeń do potrzeb klienta.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Police

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Policach. Usuwanie fekaliów i nieczystości z podłogi.

Usługi sprzątania w Policach i na terenie całego kraju

Usługi sprzątania w Policach i kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń realizujemy każdego dnia na terenie całego kraju, nie tylko w powiecie polickim. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji realizujemy na podstawie bezpłatnej wyceny za pomocą urządzeń do osuszania budynków i odkażania. Utylizację skażonych przedmiotów wykonujemy w specjalistycznej spalarni, co eliminuje większość niebezpiecznych związków chemicznych i patogenów.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

W najtrudniejszych przypadkach opróżniamy zalane piwnice z mebli. Zawsze dbamy o zadowolonych klientów, wdrażając nowoczesne metody dezynfekcji i dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Usuwanie nieczystości po wylaniu szamba w piwnicy wykonujemy zgodnie z normami BHP, pamiętając przy tym o wytyczne dotyczące ekologii. Widełki cenowe tego typu usługi wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Nasze wsparcie w miejscu usterki zawiera m.in. usługi, w których skład wchodzi:

 • błyskawiczne odpompowanie wody i nieczystości;
 • skuteczne sprzątanie po fekaliach;
 • dokładne oczyszczanie zalanych pomieszczeń i utylizację zalanych mebli;
 • specjalistyczne usługi odkażania;
 • utylizację niebezpiecznych związków i skażonych przedmiotów;
 • osuszanie budynku po zalaniu.
Czyszczenie mieszkania po zalaniu Police

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu w Policach. Bezpłatna wycena to element każdego sprzątania.

Czyszczenie podłogi po wylaniu fekaliów i dezynfekcja powietrza

Firma Kastelnik nie bez powodu może nosić miano lidera branży specjalizującej się w sprzątaniu pomieszczeń po zalaniu w województwie zachodniopomorskim. Szybki dojazd do klienta oraz gruntowne usuwanie awarii, to tylko niektóre z naszych zalet.

Sprzątanie po fekaliach Police i okolice

Należy pamiętać, że przy wylaniu szamba niezwłoczna pomoc specjalistów pomoże całkowicie wyeliminować bakterie i wirusy i inne drobnoustroje. Sprzątanie po fekaliach Police to jedna z najczęściej zamawianych usług w tym mieście. Porządkowanie domów po wylaniu fekaliów jest procesem długim i wieloetapowym. By było w pełni efektywne, należy pamiętać o każdym kroku sprzątania i wdrożyć sprawdzone metody utylizacji mebli, które zostały zniszczone.

Jak wyeliminować fruwające w powietrzu zarazki?

Jednym z najważniejszych elementów specjalistycznego czyszczenia jest dezynfekcja nie tylko pomieszczeń, ale i powietrza. W skażonych budynkach zarazki i wirusy wręcz „fruwają” w powietrzu, co znacznie ułatwia ich migrację. Może być to powodem szybkiego rozprzestrzeniania się chorób wirusowych i zakaźnych. Nie należy lekceważyć zagrożenia, jakie niesie za sobą skażone. By całkowicie wyeliminować bombę biologiczną w pomieszczeniu, jaką są pozostałości po wylanych fekaliach, najlepiej wybrać fachowców z polecenia.

Dezynfekcja po fekaliach — jakie metody są najskuteczniejsze?

Jeżeli jesteś ofiarą zalanego mieszkania lub zmagasz się z wylanym szambem, niezwłocznie skontaktuj się z firmą Kastelnik. Lokalni fachowcy zaproponują metodyczne usuwanie toksyn, jakie pozostają po rozlaniu się cieczy z rur kanalizacyjnych. Jedną z najpopularniejszych metod usuwania zarazków, wirusów i grzybów jest ozonowanie pomieszczeń oraz powietrza.

Kadra fachowców z branży DDD w specjalistycznych kombinezonach ochronnych rozpyla wysoko stężony ozon wytworzony w specjalnych generatorach. Gaz ten ma silne właściwości neutralizujące, a jego siła jest nawet 300 raz większa niż chloru. Jego zaleta jest również to, że jako gaz dostaje się wszędzie, nawet w niedostępne miejsca. Dodatkowo – skutecznie eliminuje nieczystości z powietrza, nie produkując przy tym żadnych substancji wtórnych. Oznacza to, że ozonowanie pomieszczeń po zalaniu jest również metodą ekologiczną. Efektywne usuwanie alergenów, nieprzyjemnego zapachu po wylaniu kanalizacji, to dodatkowe walory ozonowania. Zlecenie na tę i inne usługi firmy sprzątającej Kastelnik można składać przez całą dobę.

Usuwanie zapachów po zalaniu

Zamgławianie nadtlenkiem wodoru, czyli tzw. sucha mgła

Niezwykle skuteczną i popularną metodą usuwania nieczystości po zalaniu jest rozpylanie nadtlenku wodoru w postaci suchej mgły na skażone powierzchnie. Proces ten ma na celu pełną dekontaminację pomieszczeń i całkowite wyeliminowanie toksyn znajdujących się w fekaliach oraz w cieczy z wylanego szamba.

Wodór, jako cząsteczka, ma bardzo silne właściwości utleniające. Wchodząc w reakcje z wirusami grzybami czy bakteriami bardzo szybko je eliminuje. Rozpada się do bezpiecznych dla zdrowia wody i tlenu, przez co jest metodą ekologiczną. Ta cecha jest niezwykle pożądana w dzisiejszej dobie. Zaletą zamgławiania pomieszczeń jest również możliwość stosowania nadtlenku wodoru w pobliżu sprzętów elektronicznych czy artykułów biurowych.

Sucha mgła nie powoduje zniszczenia elektroniki i sprzętów RTV i AGD. Jest to jeden z najczęściej wybieranych sposób do odkażania domów i mieszkań w Policach. Tylko profesjonalistom usunięcie niebezpiecznych związków wylanych po fekaliach nie przysparza żadnych problemów.

 

Sprzątaniem piwnic po zalaniu w Policach zajmujemy się całodobowo!

Sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami w Policach, to wieloetapowe zadanie. Nie wystarczy samo usunięcie cieczy czy wyczyszczenie podłóg i ścian. Skutki wylanych fekaliów są znacznie większe i wymagają zastosowania skutecznych metod. Jedną z nich, poza pełną dezynfekcją pomieszczeń po zalaniu, jest upewnienie się, że ścian i mury są w pełni wysuszone. Osuszanie ścian budynków, to kluczowy element w trakcie sprzątania budynku. Jeżeli zaniechamy tej czynności w bardzo szybkim tempie na ścianach czy pod posadzkami pojawi się grzyb i stęchlizna niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i życia. Wśród oferty firmy Kastelnik znajdują się usługi:

Ozonowanie po zalaniu

Ozon to skuteczny gaz w walce z drobnoustrojami w zalanych fekaliami piwnicach.

Czyszczenie po wylaniu kanalizacji, szamba – usuwanie nieczystości

Szereg usług oferowanych przez firmę Kastelnik stanowią skuteczne prace porządkowe po zalaniu. Bez względu na zakres szkód, jakie spowodowała awaria, działamy błyskawicznie. Przyjmujemy zgłoszenia jednakowo od osób prywatnych, zarządców nieruchomości czy instytucji państwowych. Metodyczne działanie i doskonale wykwalifikowana kadra, to nasze asy w rękawie. A wiele lat na rynku sprawia, że nie ma takiej usterki, które nie moglibyśmy usunąć.

Czyszczenie po wylaniu nieczystości, to usługi takie jak – odkażanie powierzchni, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, usuwanie piachu, fekaliów i odpadów, osuszanie mokrych ścian czy odgrzybianie piwnicy. Specjalizujemy się również w transporcie ADR. Kompleksowa usługa sprzątania po zalaniu pozwala na oszczędzenie czasu i nerwów poszkodowanym.

Dbamy o to, by dezynfekcja, jaką przeprowadzamy w skażonych pomieszczeniach, była zgodna z najnowszymi wytycznymi oraz przyjazna dla środowiska. Wysoka jakość usług, to również bezpośredni i całodobowy kontakt na bezpłatnej infolinii pomocowej Kastelnik. Jeśli zmagasz się z awarią kanalizacji czy podtopieniem garażu – nie czekaj dłużej i skontaktuj się ze najlepszymi fachowcami w Twoim mieście. Im szybciej rozpoczniemy działania porządkowe, tym prędzej wrócisz co swoich obowiązków.

Osuszanie budynku po zalaniu z certyfikatem IICRC 2022

Kluczowym elementem podczas prac porządkowych po zalaniu jest osuszanie ścian i murów. Jest to również obowiązek każdego z zarządców budynku. Jest to proces istotny nie tylko dla zdrowia, ale i dla konstrukcji całego budynku. Wilgoć może uszkodzić stropy, spowodować pojawienie się grzybów i finalnie doprowadzić do kosztownego remontu. Dlatego należy działać szybko i zaufać specjalistom, takim jak firma Kastelnik.

Wieloletnie szkolenia, nowoczesne metody i najlepszy sprzęt sprawiają, że od lat firma stanowi przykład wśród specjalistów z branży DDD. Liczne szkolenia i certyfikaty, w tym zawodowy certyfikat  IICRC o numerze 8680154-2022 uzyskany przez szefową działu osuszania i głównego specjalistę –  Dorotę Kastelnik, potwierdza innowacje, jakie są stosowane w firmie. Wysoka jakość usług, to klucz do sukcesu i zadowolonego klienta.

Usługa sprzątania mieszkań po zalaniu dostępna jest również w miastach:

 • Barlinek
 • Białogard
 • Choszczno
 • Darłowo
 • Drawsko Pomorskie
Zachodniopomorskie osuszanie budynków

Certyfikat IICRC w zakresie osuszania budynków dla Doroty Kastelnik.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zdajemy sobie sprawę, że podczas zalania mieszkania poszkodowany potrzebuje pełne wsparcia fachowców. Najtańsza firma na rynku, a przy tym wieloletni liderzy działają nieprzerwanie od lat, by wspomóc każdego w sytuacji kryzysowej. Postaw na fachową obsługę, która od lat stawia na gruntowne sprzątanie po zalaniu przez całą dobę. Bezpieczeństwo jest u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Szybka pomoc po zalaniu

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu Police?

W zależności od szkód, jakie zostały wyrządzone podczas zalania mieszkania, ceny mogą sięgać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. By poznać dokładny szacunek, należy jak najszybciej skontaktować się fachowcami. Sprzątanie po zalaniu jednego pomieszczenia rozpoczyna się od 800 zł netto.

Co gwarantuje dezynfekcja po wylaniu fekaliów?

Specjalistyczna dezynfekcja po zalaniu fekaliami z szamba pozwala na całkowitą eliminację drobnoustrojów. Ekskrementy, jakie wylewają się z szamba czy rur kanalizacyjnych zawiera szereg szkodliwych substancji i tylko fachowe ozonowanie pozwala na skuteczną ich neutralizację. Środki do dezynfekcji, które posiadają specjaliści od odkażania, są znacznie skuteczniejsze od produktów dostępnych na półkach w centrach handlowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%