Sprzątanie po zalaniu Połaniec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Połaniec. Co zrobić kiedy zaleje piwnice wodą lub nieczystościami? Pomoc ekipy Kastelnik 

Zalany dom? Szukasz kompleksowej usługi na sprzątanie po zalaniu Połaniec i inne miasta województwa świętokrzyskiego? Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje nie tylko czyszczenie po wybiciu kanalizacji, ale również dezynfekcję po wybiciu szamba od przeszło 10 lat. Usuwanie szkód po zalaniu to z grubsza sprawna pomoc przy problemach, jakie generuje zalanie.  Kluczem do uniknięcia zaawansowanych zniszczeń jest sprzęt do osuszania oraz doświadczenie przy usuwaniu grzyba i pleśni ze ścian.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczne podejście do każdego zlecenia wymaga stosowania wyłącznie profesjonalnych osuszaczy, a także atestowanych środków chemicznych. Stawiamy na wysokie kwalifikacje pracowników, którzy uczestniczą regularnie w różnego rodzaju szkoleniach. Kastelnik to szybki kontakt, gdyż konsultanci telefony odbierają całą dobę, przez 365 dni w roku. Skorzystać z naszych usług na sprzątanie pomieszczeń po zalaniu mogą także mieszkańcy miast woj. świętokrzyskiego jak, m.in.:  Opatów, Sędziszów, Stąporków.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Połaniec

Sprzątanie po zalaniu Połaniec – dezynfekcja krok po kroku

Niewątpliwie, gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia drobnoustrojami, powinniśmy się ich jak najszybciej pozbyć. Sprzątanie po zalaniu Połaniec jest usługą, której powinna zawierać zabieg odkażania. Występuje też cykl czynności, których nie poleca się, aby je pomijać. Zanim będzie dezynfekcja po zalaniu w piwnicy, należy przeprowadzić np. wypompowywanie wody z pomieszczenia, osuszanie po zalaniu, utylizację zniszczonych przedmiotów.

Dlaczego to wszystko jest tak ważne? Wyobraź sobie, że do Twojej piwnicy dostała się woda po silnych opadach deszczu lub po wybiciu kanalizacji. Ze względu na fakt, że płynęła ona po brudnym podłożu, często mamy do czynienia z chorobotwórczymi mikroorganizmami. Stąd właśnie potrzebne jest wykonanie szeregu czynności określanych jako dezynfekcja krok po kroku. O jaki usługach mowa? 

Jak przebiega czyszczenie piwnicy po zalaniu?

Prace dotyczące czyszczenia po zalaniu Połaniec zaczynamy od pozbycia się wody i nieczystości z piwnicy. Realizujemy to z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń np.  motopompy do ściągania wody, która jest przystosowana do pobierania zanieczyszczeń. Kolejnym krokiem, jaki powinniśmy wykonać to wyniesienie wszystkich przedmiotów, które zostały zniszczone, by umieścić je w kontenerach do utylizacji. Niezwykle istotne jest również osuszanie ścian po zalaniu. Wielu osobom wydaje się, że samo wypompowanie wody jest wystarczające, by dobrze wysprzątać piwnicę po zalaniu. Nic bardziej mylnego!

Osuszanie po zalaniu – wietrzenie to nie jest dobry pomysł

Osuszanie po zalaniu poprzez wietrzenie i otwarcie okien nie jest najlepszym sposobem na wysuszenie mokrych ścian. Tu należy zastosować profesjonalne urządzenia do osuszania ścian po zalaniu. Ekipa Kastelnik nie dość, że świadczy zlecenie osuszanie piwnicy po zalaniu, to również wypożycza je za opłatą do samodzielnego użytku.

Kastelnik – osuszanie mokrych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które samodzielnie pozbyły się wody po zalaniu, a jednak nie zadbały o zlikwidowanie wilgoci. Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu jest niekwestionowanie jednym z najważniejszych etapów czyszczenia. Truizmem jest, iż ze względu na styczność z podłoża z fekaliami odkażanie winno być przeprowadzone w sposób skuteczny. Jedną z form dezynfekcji, którą stosujemy, jest zamgławianie z użyciem profesjonalnych fumigatorów generujących nadtlenek wodoru.

Jeśli nie masz czasu lub po prostu nie chcesz wykonywać tych czynności samodzielnie – zaufaj profesjonalistom! Zadzwoń do nas, a my od razu zabierzemy się do wyceny sprzątania piwnicy po zalaniu  i ustalenia termin realizacji zlecenia.

Zamgławianie piwnicy po zalaniu Połaniec

Zdjęcie: zamgławianie piwnicy po zalaniu Połaniec © Kastelnik 2021

Czy ozonowanie po zalaniu usuwa nieprzyjemne zapachy?

Miałeś kiedyś styczność z wylaniem nieczystości na terenie swoich czterech kątów? Jeśli tak, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak z dużą niedogodnością musimy sobie radzić w związku z uciążliwym fetorem. Nie dość, że mamy problem ze skażonymi powierzchniami, to smród wywołuje u nas poczucie wstydu przed wizytą znajomych, czy też rodziny. Próbowałeś już wszystkich szerokodostępnych preparatów chemicznych i nic nie działa? Wypróbuj ozonowanie po zalaniu Połaniec i okolica.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Zabieg ten poza zabiciem drobnoustrojów ma również funkcję neutralizującą powietrze. Oznacza to, że usuwa na stałe brzydkie zapachy, a nie tylko je maskuje. Nie warto cierpieć z powodu smrodu w mieszkaniu, skontaktuj się z nami, a zlikwidujemy Twój problem.

W ramach prac czyszczenia po zalaniu wykonujemy:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Połaniec;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba powiat połaniecki;
 • odkażanie po wylaniu nieczystości;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • neutralizacja brzydkich zapachów;
 • czyszczenie po zalaniu w domu lub biurze;
 • osuszanie piwnicy po zalaniu;
 • czyszczenie pomieszczeń po awarii kanalizacji;
 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • utylizacja skażonych mebli. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Polaniec

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Czy zamgławianie pomieszczeń po zalaniu jest bezpieczne?

Jak najbardziej. Ta metoda dezynfekcji jest w pełni bezpieczna i uznawana za jedną z mniej inwazyjnych technik sprzątania po zalaniu. Śmiało po wykonaniu tego zabiegu możemy szybko wrócić do korzystania z odkażanego pomieszczenia bez obawy, że zatrujemy się toksycznymi oparami. 

Dlaczego po wybiciu szamba potrzebna jest dezodoryzacja?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy wyjaśnić, czym tak właściwie jest dezodoryzacja. Jest to szybkie neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba, które polega na stałym usunięciu cząsteczek odoroczynnych. W tym celu stosujemy takie metody, jak ozonowanie lub zamgławianie zalanych pomieszczeń. 

Kastelnik - czyszczenie po zalaniu Połaniec

Usuwanie szkód po zalaniu wymaga zazwyczaj profesjonalnej pomocy dobrze zorganizowanej ekipy sprzątającej. Kastelnik obsługuje całe woj. świętokrzyskie, a prace takie jak dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Połaniec świadczy nieprzerwanie od 2013 roku. Dzwonić po pomoc możesz o każdej porze dnia, telefony odbieramy całą dobę 24/7. To nieodzowny element naszej pracy. W ofercie bezpłatna wycena usługi czyszczenia po zalaniu fekaliami oraz osuszania.

Kastelnik – najlepsze jakość usług sprzątających w zalanych domach. Zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%