Sprzątanie po zalaniu woj. podlaskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Podlaskim. Jak wygląda dezynfekcja nieczystości w domu po wybiciu szamba?

Nasza wieloletnia obecność na rynku specjalistycznych usług porządkowych pozwala zaoferować usługi tj. sprzątanie po zalaniu woj. podlaskie oraz usuwanie fekaliów z podłogi.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Charakteryzuje nas jakość świadczonych oraz terminowość. U nas możesz śmiało zamówić następujące usługi: 

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja sklepu po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie ścian w budynku; 
 • dekontaminację pomieszczeń i usuwanie zanieczyszczeń z powietrza. 

Usuwanie skutków awarii poprzedza bezpłatna i niezobowiązująca wycena sprzątania. Czyszczenie po zalaniu zazwyczaj trwa od 6 godzin do 12 godzin, a ostateczny czas zależy od ilości nieczystości na podłodze. Warto dodać, że jedynie całkowita dezynfekcja mieszkania po zalaniu daje nam gwarancję pozbycia się wirusów, bakterii i grzybów. Przebywanie w miejscach nieodkażonych może być przyczyną wielu chorób, w tym zakaźnych. 

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Podlaskie

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Podlaskie – jakie miasta?

Nie pozwól, aby woda zrujnowała Twój dom. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, w tym sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w województwie podlaskim. Usuwanie pleśni ze ściany i odgrzybianie to tylko jedne z wielu usług, jakie zamówisz u naszego konsultanta telefonicznego. Jesteśmy gotowi do pomocy przy usuwaniu szkód po zalaniu wodą lub fekaliami w miastach:

Powódź w domu to zawsze chaos. Mało kto wie co robić i ma odpowiedni sprzęt do sprzątania i dezynfekcji. Bardzo często fekalia zawierają trujące związki chemiczne i wymagana jest dezynfekcja wszystkich skażonych pomieszczeń. Nasz zespół posiada kilkadziesiąt ozonatorów powietrza do dezynfekcji.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Jest to ważne, gdyż ozon jest silnie biobójczym gazem, który w szybki i nieinwazyjny sposób pozwala na pozbycie się zarazków i grzybów, a także w pełni dezynfekuje powierzchnię. Jego dodatkowym walorem jest skuteczne usuwanie nieprzyjemnego zapachu po wylaniu fekaliów czy dymu papierosowego. Ozon to także sprzymierzeniec w walce z alergenami i roztoczami. 

Osuszanie budynków po zalaniu Podlaskie

Zdjęcie: osuszanie domu po zalaniu wodą, otwory w podłodze © 2023 Kastelnik

Jak wygląda czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

Gruntowne czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji składa się z kilku etapów. Ekipa wyspecjalizowanych techników pozbywa się stojącej wody i nieczystości przy pomocy pomp, a następnie przechodzi do czyszczenia powierzchni płaskich.

Usuwane są również zniszczone i skażone przedmioty. Koniecznym elementem sprzątania po zalaniu fekaliami jest pełna dezynfekcja i dezodoryzacja zniszczonych pomieszczeń. Wysokiej jakości sprzęt oraz środki dekontaminacyjne pozwalają na szybki proces usuwania zarazków i wirusów. 

Do niezbędnych elementów podczas prac porządkowych po zalaniu jest także suszenie ścian i tynków. Proces ten pozwala w pełni zapobiec powstawania grzybów i pleśni. Ostatnim etapem jest pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, czyli tzw. dezodoryzacja pomieszczeń po zalaniu. 

Czy dezynfekcja po fekaliach jest konieczna?

Czyszczenie i dezynfekcja piwnicy  po zalaniu fekaliami to sprawa bardzo istotna. Rozlane na podłodze fekalia to prawdziwa bomba biologiczna, a żadne sprzątanie po łebkach nie sprawdzi się w tej sytuacji. Skażone pomieszczenia, to nie tylko brud i woda, ale wirusy, bakterie, drobnoustroje. Mogą być przyczyną szeregu chorób, w tym dolegliwości związanych z układem oddechowym, alergiami, chorobami zakaźnymi, biegunkami czy zatruciami. 

Przebywanie w skażonych pomieszczeniach, to nie żarty. A samodzielne próby usunięcia zarazków mogą nie być wystarczające. Środki biobójcze i metody odkażania używane przez specjalistów, to oszczędność czasu i gwarancja, że całe zalane fekaliami pomieszczenie zostanie w pełni wyczyszczone. 

pomiar wilgoci ściany

Zdjęcie: urządzenie do mierzenia wilgoci ściany © 2023 Kastelnik

Usługi na czyszczenie piwnicy po zalaniu w woj. podlaskim 

Zalanie piwnicy, to kłopotliwa sytuacja, która wymaga natychmiastowego działania. Im szybciej skontaktujemy się z firmą sprzątającą po zalaniu, tym straty materialne będą mniejsze. Odwlekanie decyzji sprawia, prócz zanieczyszczonej wody, zaczynają rozwijać się grzyby, pleśń i stęchlizna – niebezpieczne dla naszego zdrowia. Pełna dezynfekcja pomieszczeń zapobiega zniszczeniom, a także pozwala na szybki powrót do normalności. 

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem
 • czyszczenie mieszkania po zalaniu
 • oczyszczanie podłóg i ścian z nieczystości;
 • usuwanie trujących związków chemicznych; 
 • osuszanie ścian po zalaniu; 
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji; 
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • transport ADR;
 • oczyszczanie pomieszczeń przy pomocy suchego lodu;
 • usuwanie grzyba, pleśni i stęchlizny;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • osuszanie murów i piwnic;
 • sprzątanie po wylaniu fekaliów;
 • pełna dezodoryzacja pomieszczeń.

Jak wygląda dezynfekcja domu po wybiciu kanalizacji?

Ozonowanie mieszkania po zalaniu — na czym polega?

Zalany fekaliami dom? Profesjonalne ozonowanie po zalaniu to czynność, która rozwiąże Twój problem. Oferujemy od 2013 roku usługi usuwania zapachów ścieków,  dezynfekcji szamba oraz usuwania zarazków po wylaniu fekaliów. Nieczystości na podłodze, śmiało, można usunąć za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru. Oble metody odkażania są skuteczne i sprawdzają się podczas profesjonalnej dezynfekcji nieruchomości. 

Popularna metoda ozonowania mieszkania po zalaniu, to ekologiczny i szybki sposób na pełną dezynfekcję. Ozon, który powstaje w ozonatorach, dociera w najgłębsze zakamarki i usuwa toksyny wirusy, bakterie. Rozkłada się do tlenu, czyli jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia. Po ozonowaniu wystarczy dobrze przewietrzyć pomieszczenia i wrócić do codziennych czynności. 

 Zaufaj specjalistom — Kastelnik, jakość od 2013 r. 

Bez względu na to, z jakim problemem się zmagasz, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Sprzątanie po fekaliach to tylko jedna z naszych specjalizacji. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na szybką ocenę sytuacji, a także natychmiastowe wdrożenie skutecznych i bezpiecznych metod sprzątania po zalaniu. 

Certyfikowany sprzęt, a także przeszkolona kadra sprzątająca, to gwarancja wysokiej jakości usług na terenie województwa podlaskiego. Działamy sprawnie, a na naszej całodobowej infolinii przyjmujemy zgłoszenia, a także przekazujemy niezbędne rady, jak działać przy zalaniu mieszkania. 

Osuszanie budynku po zalaniu fekaliami — certyfikat IICRC

Osuszanie budynku po zalaniu na Podlasiu polega na pełnym pozbyciu się wilgoci przy pomocy wybranych metod, takich jak – absorpcja, osuszanie kondensacyjne, a także podciśnieniowe oraz nadciśnieniowe. Metodę osuszania ścian po zalaniu dobieramy w zależności od miejsca i osuszanego tworzywa. 

 

Osuszanie po zalaniu Podlaskie

Suszenie ścian po zalaniu z certyfikatem © 2023 Dorota Kastelnik

 FAQ — o co, mieszkańcy Podlaskiego pytają najczęściej?

Jesteśmy firmą doświadczonych fachowców, którzy służą pomocą przy usuwaniu skutków awarii kanalizacji. Pęknięta rura, wilgotna ściana czy też grzyb w budynku to są sprawy, które śmiało możesz nam zlecić. Odgrzybianie jest niezbędnym elementem sprzątania pomieszczeń po zalaniu. W zależności od ilości zmian na ścianach czy podłodze, wdrażamy odpowiednie metody pozbywania się grzyba.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena dezynfekcji jednego pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od kwoty 800 zł. Usługę tę można wykonać na kilka sposobów. Do najbardziej popularnych zaliczyć można ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą. Nanosimy specjalistyczne preparaty chemiczne, używamy wodoru lub ozonu, a także usuwamy skażone powłoki.

Co skutecznie eliminuje bakterie po fekaliach?

Ozon lub nadtlenek wodoru to środki biobójcze, które skutecznie radzą sobie z zagrożeniami biologicznymi. Środki te aplikuje się za pomocą specjalnych urządzeń tj. ozonatory lub maszyny do zamgławiania pomieszczeń suchą mgłą. Ozon podany pod wysokim ciśnieniem wykazuje silne właściwości biobójcze, a specjaliści przekonują, że działa lepiej niż chlor czy fluor.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%