Sprzątanie po zalaniu
Podkarpackie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu w woj. podkarpackim? Oferta firmy Kastelnik na osuszanie po zalaniu

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zalaniu Podkarpackie i inne okoliczne regiony kraju. Lata doświadczenia, które zdobyliśmy, wykonując dezynfekcje po zalaniu fekaliami od 2013 roku, pozwoliło nam na świadczenie usług wyłącznie na wysokim poziomie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

To, co nas wyróżnia to zdecydowanie holistyczne podejście do wykonywanych zleceń na czyszczenie pomieszczeń po zalaniu i wybiciu kanalizacji. Dbamy o to, aby każdy nasz klient czuł się komfortowo od samego początku.

Ozonowanie zalanej piwnicy

Pomiar stężenia ozonu po zalaniu w województwie podkarpackim. Usunięcie źródła nieprzyjemnego zapachu to sprawa kluczowa.

W celu szybkiego kontaktu po zalaniu stworzyliśmy infolinie, gdzie nasi konsultanci czekają na Twój telefon non-stop. Jest to duża dogodność, ponieważ zalania to przypadki losowe, które spotykają nas w różnych sytuacjach.

Robimy również bezpłatną wycenę na sprzątanie piwnic po zalaniu m.in. w takich miastach, jak:

oraz Strzyżów, Głogów Małopolski, Rudnik nad Sanem.

Sprzątanie po zalaniu wodą Podkarpackie

Dezynfekcja po wybiciu szamba — kompleksowe usługi

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji czy szamba to nieszczęśliwy wypadek w każdym domu. Dezynfekcję pomieszczeń po wybiciu szamba zdecydowanie warto zlecić fachowej ekipie.

Wybicie szamba, zwane również przez niektórych cofką z kanalizacji, to nieprzyjemna sytuacja, która spotyka mieszkańców niektórych domów, gdzie rury kanalizacji są powyżej poziomu naszych pomieszczeń. Nie jest to częste, dlatego jak już się wydarzy, to nie zawsze wiemy co w takiej sytuacji zrobić.

Dlaczego dochodzi do cofki z kanalizacji?

Istnieje wiele powodów cofki, ale wyodrębnimy tylko te najczęstsze. Czy nie zapomnieliśmy o czymś? No właśnie, brak regularnego wylewania ścieków z szamba lub źle zaprojektowana kanalizacja miejska. Przede wszystkim, powinniśmy kontrolować stan szamba, jeśli tego nie robimy, to pewnego dnia może spotkać nas przykra niespodzianka w postaci nieprzyjemnych zapachów w piwnicy i mnóstwa bakterii w powietrzu.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Innym równie często spotykanym aspektem, powodujących problem z wybiciem szamba jest zator zalegający między toaletą a szambem. Bez względu na to, jaki był powód wylania nieczystości, konieczne jest  szybkie działanie firmy sprzątającej po zalaniach.

Oczywiście możemy próbować samodzielnie poradzić sobie z tym problemem, lecz nie mamy pewności co do skuteczności swoich działań. Dlatego w tym przypadku najlepiej zaufać profesjonalistom, którzy doskonale wiedzą jak pomóc w usunięciu skutków zalania.

Dezynfekcja po fekaliach

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Podkarpackie — całodobowe usuwanie awarii

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami to zabieg gruntownego odkażania, jaki koniecznie powinniśmy wykonać bez względu czy zamieszkujemy w województwie podkarpackim, czy też nie. Polega ona na usuwaniu form wegetatywnych i przetrwalnikowych mikroorganizmów, grzybów i bakterii.

Specjaliści z firmy Kastelnik stosują różne formy odkażania i suszenia mokrych ścian. Wybierając odpowiednią metodę, zwracamy uwagę na to, aby działała na wirusy, bakterie i grzyby, ale i również na uciążliwy zapach.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu na terenie Podkarpackiego — ile kosztuje?

Zalanie piwnicy na terenie Podkarpackiego? W ofercie firmy Kastelnik znajduje się ozonowanie po zalaniu w woj. podkarpackim. Nieczystości to mieszanka zlewów z toalety, pralki, czy też umywalki. Co za tym stoi połączenie fekaliów oraz chemii. Gdy nie usuniemy chorobotwórczych drobnoustrojów po zalaniu, będą one wpływać na stan naszego zdrowia, a także powodować smród.

Nie powinno więc dziwić, iż najczęściej stosowanym przez nas zabiegiem jest ozonowanie piwnicy po zalaniu. Jego zalet jest mnóstwo, lecz najważniejszą kwestią jest dla nas jego wielotorowość. Działa na brzydkie zapachy, a także likwiduje niebezpieczne mikroorganizmy i trujące związki chemiczne.

Ceny sprzątania zalanych pomieszczeń na terenie woj. podkarpackiego, wynoszą minimum 800 zł. Cena ta dotyczy również dezynfekcji pomieszczenia za pomocą ozonu.

Ozonowanie pomieszczeń podkarpackie

Usuwanie zapachu po zalaniu fekaliami — czyszczenie po powodzi w domu

Stan instalacji kanalizacyjnej w naszym domu ma duże znaczenie dla ewentualnych zagrożeń powodziowych. Jeśli nie zadbamy o odpowiedni przepływ wody, możemy doznać wylaniu nieczystości.

Czyszczenie łazienki po wylaniu z toalety to bardzo nieprzyjemna sytuacja — inaczej nazywana czyszczeniem po wybiciu kanalizacji.  Nawet gdy kogoś to nie spotkało, to na samą myśl o tym, wyobraża sobie smród, jaki może się wówczas unosić. Neutralizowanie zapachów jest możliwe poprzez zabieg dezodoryzacji np. ozonem.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji — w domu, piwnicy, firmie usługowej

Pamiętać należy o tym, aby skutecznie je usunąć, a nie tylko maskować zapachy, bez likwidacji przyczyny. Robimy to, gdy używamy dostępnych w każdym sklepie pachnących aerozoli, jednak działają one tylko na chwilę, po czym zapach powraca. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się problemu — zadzwoń do nas!

W ramach prac usuwających skutki zalań wykonujemy:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Podkarpackie;
 • czyszczenie po wylaniu nieczystości w domu;
 • sprzątanie po wylaniu szamba;
 • odgrzybianie mokrych ścian;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • specjalistyczne pomiary wilgotności;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w województwie podkarpackim;
 • odkażanie po cofce w toalecie;
 • osuszanie po zalaniu.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Jak uniknąć cofki z kanalizacji?

Sprzątanie po zalaniu Podkarpackie to zadanie dla specjalistycznego przedsiębiorstwa Kastelnik. Profesjonalny sprzęt, czy skuteczne środki chemiczne to skład ekwipunku naszej ekipy. Gdy dostajemy zawiadomienie o wydarzeniu związanym z zalaniem, to od razu zaczynamy się przygotowywać do likwidacji jego skutków.

Profesjonalizm, jakim cechują się nasi pracownicy, pozwala na zachowywanie wysokiej jakości usług na sprzątanie mieszkań po zalaniach. Pamiętajmy, o tym, aby uniknąć cofki z kanalizacji, należy regularnie przeglądać kanalizację i wypróżniać szambo.

W przypadku awarii chętnie pomożemy i zadbamy o Państwa bezpieczeństwo. Dzwoniąc do nas, można otrzymać bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w czasie 20 minut!

Usuwanie szkód po zalaniu w woj. podkarpackim — Kastelnik

Podkarpackie, osuszanie budynku

Certyfikat IICRC – Dorota Kastelnik.

O co pytają mieszkańcy woj. podkarpackiego, którzy szukają firmy od zalań?

Dotyczy Cię problem zalanej piwnicy? Zleć usuwanie szkód i osuszanie w ramach usługi tj. sprzątanie po zalaniu w woj. podkarpackim. Czyszczenie po zalaniu to nie tylko osuszanie i wyrzucanie zniszczonych sprzętów, ale i dezynfekcja po zalaniu fekaliami w przypadku awarii kanalizacji i wybicia szamba. Po osuszeniu.

Usługi sprzątania Podkarpackie

Warto dodać, że po osuszeniu należy wykonać pomiar wilgotności w zalanym pomieszczeniu. Biorąc pod uwagę ilość specjalistycznych czynności koniecznych do przeprowadzenia w mieszkaniu po zalaniu, najlepiej wybrać kompleksowe czyszczenie po zalaniu. O co najczęściej pytają klienci zainteresowani usuwaniem szkód po zalaniu w woj. podkarpackim?

Ile trwa sprzątanie po zalaniu?

Czas trwania usługi tj. sprzątanie po zalaniu uzależniony jest od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania, ilość szkód do usunięcia czy stopień zawilgocenia pomieszczenia. Zazwyczaj usuwanie szkód po zalaniu zajmuje technikom jeden dzień roboczy. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć, jeśli niezbędne jest wieloetapowe czyszczenie po zalaniu.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zalaniu?

Nieprzyjemny zapach po zalaniu może być uporczywy bez względu na to, czy występuje po wybiciu szamba, czy z powodu wysokiej wilgotności. W przykrej woni po zalaniu najlepiej sprawdza się ozonowanie pomieszczeń. Ozon neutralizuje grzyby i pleśnie oraz trwale likwiduje wszelkie zapachy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%