Sprzątanie po zalaniu Płońsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Płońsku. Profesjonalne działania po wybiciu kanalizacji – czy możemy pomóc? 

Dogłębne sprzątanie po zalaniu Płońsk woj. mazowieckie i powiat płoński wykonywane jest z należytym zaangażowaniem i dokładnością.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wymaga nie tylko usunięcia wody, czy też osuszenia, ale także podjęcia kroków mających na celu utylizację skażonego mienia. Dezynfekcja po zalaniu jest niezbędnym zabiegiem, gdy mamy do czynienia z chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Kontakt z nami jest ułatwiony, dzięki całodobowej infolinii interwencyjnej. Skorzystać także u nas można z bezpłatnej wyceny. Specjalistyczne działania usuwające grzyba, czy też zawilgocenie wymagają od nas używania wyłącznie atestowanych środków chemicznych oraz najnowocześniejszego sprzętu.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji wykonujemy w takich rejonach Płońska jak m.in.:

 • Płońsk ulica Mazowiecka;
 • Płońsk ulica Szkolna;
 • Płońsk ulica Wyszogrodzka.

Sprzątanie po zalaniu Płońsk – czym jest cofka z kanalizacji?

Jeśli chcemy dowiedzieć się, w jaki sposób dochodzi do tak zwanej cofki, musimy zrozumieć, z czym tak właściwie mamy do czynienia. W ramach usługi sprzątanie po zalaniu w Płońsku zajmujemy się także usuwaniem skutków cofek.

Cyklicznie odwiedzające nasz kraj powodzie sprawiają, że miejskie systemy kanalizacyjne nie wydalają. Wtedy dochodzi do cofnięcia się nieczystości zlokalizowanych w kanalizacji. Po wystąpieniu tego problemu potrzebna jest jak najszybsza interwencja.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji powinno być przeprowadzone przez specjalistyczną firm sprzątającą. Jeśli chcesz zamówić realizacje dezynfekcja po zalaniu Płońsk – zadzwoń, a pomożemy najszybciej, jak potrafimy!

Ozonowanie po zalaniu – czy jest skuteczne?

Dezynfekcja po zalaniu Płońsk wykonywana jest przez przedsiębiorstwo Kastelnik z zachowaniem zasad BHP, a także przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Przemysłowy generator ozonu o mocy od 40 do 240 g./h to skuteczne rozwiązanie na skażone powierzchnie po zalaniu nieczystościami.

Zabieg odkażania ozonem świadczony jest przez profesjonalny zespół techników Kastelnika, dzięki niemu możemy usunąć niebezpieczne mikroorganizmy i zlikwidować nieprzyjemne zapachy. Do każdego zlecenia podchodzą oni odpowiednio przygotowani.

Dużą uwagę należy zwrócić tutaj na to, by podczas ozonowania monitorować stężenie ozonu. Możliwe jest to dzięki detektorowi stężenia ozonu Dräger Pac® 8000. Na miejsce dezynfekcji zabronione jest wpuszczanie osób trzecich. 

Osuszanie zalanej piwnicy w Płońsku

Gdy dojdzie do zalania niskich kondygnacji naszego domostwa, jesteśmy bezradni. Szukamy pomocy u specjalistycznych firm, które w działaniach usuwających skutki zalania mają doświadczenie. Przedsiębiorstwo Kastelnik osuszanie po zalaniu rozpoczyna od wypompowania wody z użyciem specjalistycznej motopompy. Następnie przechodzi do dogłębnego osuszania ścian, ponieważ bez tego zabiegu może dojść do powstania grzybów i pleśni.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Odgrzybianie po zalaniu jest wykonywane, gdy w trakcie sprzątania nie pozbędziemy się wilgoci. Potrzebujemy w tym celu zastosować specjalistyczny sprzęt. Osuszacze Trotec także wypożyczamy do użytku domowego, dzięki temu można samodzielnie próbować sobie poradzić z konsekwencjami zalania. 

Specjalistyczne czyszczenie po zalaniu Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Płońsk;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń;
 • dezynfekcja po zalaniu Płońsk;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • zamgławianie piwnicy po zalaniu;
 • usuwanie odoru po wybiciu nieczystości;
 • sprzątanie po cofce kanalizacyjnej;
 • wypompowywanie wody;
 • czyszczenie mieszkania po zalaniu 365 dni w roku;
 • odgrzybianie po zalaniu Mazowsze;
 • dezynfekcja powierzchni po fekaliach;
 • likwidowanie drobnoustrojów.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Ile czasu mam na usunięcie skutków zalania?

Sprzątanie po zalaniu powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po wylaniu fekaliów. Zalana piwnica, to miejsce, gdzie w pierwszym etapie za pomocą specjalistycznej motopompy należy wypompowywać wodę. Do tej czynności najlepiej użyć specjalistycznego sprzętu i nie wolno zapomnieć o dezynfekcji np. za pomocą ozonu.

Na czym polega dezynfekcja po zalaniu?

Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu polega na likwidowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów ze skażonych powierzchni. Występują one w szczególności w pomieszczeniach, gdzie mamy do czynienia z fekaliami, czy innymi nieczystościami po wylaniu szamba.

Jesteśmy dostępni całodobowo - zadzwoń!

Jeśli szukasz usługi sprzątanie po zalaniu w Płońsku, która jest dostępna przez całą dobę, dobrze trafiłeś! Swoje realizacje wykonujemy już od 2013 roku, a wszystko z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz przestrzegania przepisów obowiązującego prawa. Dzięki łatwemu kontaktowi z nami w szybkim czasie można umówić się na wykonanie świadczenia osuszanie po zalaniu Płońsk. Oferujemy bezpłatną wycenę, którą robimy już po upływie 20 minut! Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia najbliższego terminu realizacji czyszczenia po wybiciu kanalizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%