Sprzątanie po zalaniu Płock

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne osuszanie i sprzątanie po zalaniu w Płocku. Usuwanie niebezpiecznych drobnoustrojów. Jaki rodzaj dezynfekcji wybrać? 

Zalany dom? Jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi sprzątanie po zalaniu Płock lub mieszkasz woj. mazowieckim i chcesz usunąć skutki zalania? Jeśli tak, skontaktuj się z nami od razu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Martwisz się, że jest już późno, nie ma czym – posiadamy całodobową infolinię! Telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy 365 dni w roku. Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę, dzięki czemu można poznać cenę zlecenia już w 20 minut. Dogodnością, która wyróżnia nas na tle konkurencji, jest również wielowymiarowe podejście do czyszczenia po zalaniu. W ramach prac nie tylko pozbywamy się wody, lecz osuszamy, dezynfekujemy oraz utylizujemy zniszczone przedmioty.

Oferujemy skuteczne czyszczenie po zalaniu w Płocku, a w szczególności w takich dzielnicach miasta jak m.in.: Międzytorze i Kolonia Biała oraz Budki Ciechomice, a także Młock.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Płock

Sprzątanie po zalaniu Płock. Jak dezynfekować pomieszczenie po wybiciu kanalizacji?

Powodów tego przykrego zajścia może być dużo, lecz jedynym słusznym wyjściem jest przeprowadzenie usługi sprzątanie po zalaniu Płock w jak najszybszym czasie. Co nam zagraża, jeśli tego nie zrobimy? Otóż możliwe jest zatrucie pokarmowe, czy też inne choroby górnych dróg oddechowych. Musimy jak najszybciej zwrócić się do profesjonalnej firmy sprzątającej, która posiada do tego odpowiednie przygotowanie w postaci sprzętu do osuszania, czy też doświadczenia.

Do ekwipunku osoby pracującej w przedsiębiorstwie Kastelnik należą środki ochrony osobistej, profesjonalne urządzenia do ozonowania, atestowane środki chemiczne, a także kontenery na skażone biologicznie przedmioty. Po wybiciu kanalizacji, gdzie mamy do czynienia z fekaliami, niezbędne jest, aby pozbyć się tych nieczystości jak najszybciej i wykonać czyszczenie po wybiciu kanalizacji. 

Czy ozonowanie po zalaniu jest skuteczne?

Sposobem idealnym na pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów jest ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. Przed samym zabiegiem powinno się odpowiednio przygotować zalane fekaliami pomieszczenie.

Dezynfekowane miejsce musi zostać zabezpieczone i oznaczone za pomocą tablicy: Ozonowanie po zalaniu. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Nasi pracownicy, przeprowadzając usuwanie szkód po zalaniu, monitorują stężenie ozonu za pomocą specjalistycznego miernika Dräger Pac® 8000.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Profesjonaliści z firmy Kastelnik stosują do tego wyłącznie przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g./h. Są to niezwykle wydajne urządzenia, dzięki którym sprawnie i skutecznie odkażamy po wylaniu fekaliów.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to zadanie właśnie dla firmy Kastelnik. Po wykonanej pracy wystawiamy stosowny certyfikat, w którym opisane są wszystkie zrealizowane czynności. W celu zamówienia sprzątania po zalaniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy pewni, że nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i znajdą szybki termin realizacji usługi. 

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Mazowsze

Zdjęcie: ozonowanie piwnicy po zalaniu © 2023 Kastelnik

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu w Płocku?

Specjalistyczne usługi przedsiębiorstwa Kastelnik można zamówić poprzez infolinię 24/7. Jednak pewnie zastanawiasz się, ile tak właściwie musisz za to zapłacić? Cenę zrealizowania czyszczenia pomieszczenia po  zalaniu możesz poznać już podczas pierwszego kontaktu z nami.

Przeprowadzamy bezpłatną wycenę na podstawie informacji podanych przez klienta, a wykonujemy ją w niespełna 20 minut. Orientacyjny koszt dezynfekcji po zalaniu rozpoczyna się od kwoty 700 złotych. Skontaktuj się z nami, a udzielimy wszelkich szczegółów, dotyczących świadczonych przez nas usług.

Kastelnik – usuwanie szkód po zalaniu woj. mazowieckie 

 • gruntowne osuszanie i sprzątanie po zalaniu Płock;
 • dezynfekcja po zalaniu w powiecie płockim;
 • mycie i sprzątanie po awarii kanalizacji;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie budynku po zalaniu;
 • odkażanie pomieszczenia po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po zalaniu piwnicy;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów.
Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Płocku

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Czy dezynfekcja po zalaniu jest konieczna?

Jeśli chcemy zachować czyste i bezpieczne pomieszczenie, które zostało zalane np. przez fekalia, to oprócz nieczystości, usunąć także musimy szkodliwe mikroorganizmy. Najlepiej w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która przeprowadzi dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu. 

Ile czasu mam na usunięcie skutków zalania?

Sprzątanie po zalaniu najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często bywa tak, że nie jesteśmy tego w stanie wykonać samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu np. motopompy do wypompowania wody z piwnicy. Tu z pomocą może nam przyjść dobra ekipa sprzątająca. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Płock 7/24 

Kastelnik oferuje nie tylko czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Płocku, ale również osuszanie budynków po zalaniu, ozonowanie oraz restytucję mienia. Dekontaminacja zalanych pomieszczeń to specjalistyczne działania mające na celu usunięcie niebezpiecznych mikroorganizmów, a także grzyba czy pleśni. Należy jak najszybciej po wystąpieniu zalania zająć się wyeliminowaniem skutków tego zdarzenia. Skorzystać z naszych usług można dzwoniąc do biura obsługi klienta firmy Kastelnik, które działa 365 dni w roku. Bezpłatna wycena zlecenia dotycząca usuwania skutków zalania w domu. Zadzwoń teraz na infolinię Kastelnik.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%