Sprzątanie po zalaniu Piotrków Trybunalski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim. Kiedy wzywać Straż Pożarną? Sposoby na usuwanie skutków zalania domu

Uszkodzona kanalizacja w domu? Rozwiązujemy wszelkie problemy po wylaniu szamba. Kastelnik to nie tylko sprzątanie po zalaniu Piotrków Trybunalski, ale również dezynfekcja po zalaniu ściekami w miastach województwa łódzkiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Oczywiście czyszczenie po zalaniu fekaliami realizowane jest pod najwyższym rygorem sanitarnym. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Piotrkowie Trybunalskim wykonywane jest często w otoczeniu półpłynnych odchodów ludzkich znajdujących się na podłodze.

Sprzatanie pomieszczenia po zalaniu Piotrkow Trybunalski

Dezynfekcja po zalaniu Piotrków Trybunalski jest wymagana w przypadku pojawienia się chorobotwórczych drobnoustrojów. Bardzo ważne jest, aby od razu po wystąpieniu zdarzenia związanego z zalaniem przejść do usuwania jego skutków. Najlepiej w tym celu zatrudnić specjalistyczną firmę sprzątającą.

Specjalistyczne czyszczenie robimy od dłuższego czasu tj. 2013 r., stąd doskonale wiemy jak Ci pomóc. Klienci firmy do dyspozycji mają całodobową infolinię, za pomocą której można zamówić czyszczenie po zalaniu i uzyskać realną pomoc. Działamy w wielu rejonach woj. łódzkiego, a m.in. w takich dzielnicach Piotrkowa Trybunalskiego jak np.: Meszcze, Osiedle Starówka oraz Osiedle Wyzwolenia. 

Sprzątanie po zalaniu Piotrków Trybunalski – kiedy dezynfekcja jest konieczna?

Dezynfekujemy wszystkie powierzchnie skażone fekaliami. Sprzątamy po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim to żmudna praca jeżeli na masz odpowiedniego sprzętu. Po wystąpieniu zdarzenia, jakim jest zalanie, mało kto wie co robić. Rozlana na podłodze woda, czy nieczystości po wybiciu kanalizacji sprawiają, że można czuć się sparaliżowanym.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Domowymi sposobami w niektórych przypadkach nie jesteśmy sobie w stanie poradzić samodzielnie z takim zdarzeniem. Sprzątanie domu po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim można zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, która posiada w tej kwestii doświadczenie.

skuteczna pomoc po zalaniu kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu powinna być wykonana w czasie do 2 h, tak aby szkodliwe mikroorganizmy nie miały szans na rozprzestrzenienie się do innych pomieszczeń budynku. W jaki sposób zdezynfekować skażone fekaliami pomieszczenie? Mało kto wie, iż ozonowanie po zalaniu jest jedną z bardziej skutecznych form dezynfekcji fekaliów i nieczystości.

Odkażanie zalanych powierzchni wykonuje się z użyciem przemysłowych generatorów ozonu, które wytwarzają różne stężenia:

 • ozonatorami od mocy 32 g./h – sprzątanie małej piwnicy po zalaniu;
 • ozonatorami od mocy 40 g./h – czyszczenie domu po wybiciu szamba;
 • ozonatorami od mocy 80 g./h – dezynfekcja dużych powierzchni, np. szkoły, przedszkola;
Ozonowanie dezynfekcja po zalaniu domu

Zdjęcie: dezynfekcja pomieszczenia po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Osuszanie po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim 

Suszenie mokrych ścian jest niezbędne, kiedy mowa o usłudze takiej jak osuszanie po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji lub czyszczenie po zalaniu wymagają podjęcia zdecydowanych kroków.

Jednym z nich jest osuszanie domu po zalaniu. Powinno być ono wykonane z użyciem profesjonalnego sprzętu do suszenia zalanych ścian domu. Stosowanie domowych sposobów na pozbycie się wilgoci z domu nie sprawdzi się w tym przypadku.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Po zalaniu domu wodą, należy szybko wypożyczyć sprzęt, który będzie na tyle skuteczny, by pozbyć się całego zawilgocenia. Osuszacze marki Trotec to urządzenia, które stosuje firma Kastelnik. Są one niezbędne do tego, by pozbyć się wilgoci po zalaniu z całego mieszkania.

Używa się je także na budowach do suszenia mokrych tynków, czy w przypadkach nieszczelności warstw izolacyjnych budynków, gdzie doszło do zawilgocenia ścian. Tego typu sprzęt obecnie można wynająć w jednej z lokalnych firm sprzątających. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – czy wzywać Straż Pożarną?

Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, powinniśmy uświadomić sobie, w jakich tak właściwie przypadkach przyjeżdża Straż Pożarna. Oczywiście pierwszym aspektem jest to, że tego typu instytucje wyjeżdżają na interwencje, gdy dochodzi do bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia.

Podczas powodzi, gdzie systemy kanalizacyjne nie dają rady przetworzyć dużej ilości wody, strażacy interweniują dość często.  Na wiosnę, Straż Pożarna ma dużo interwencji, co osłabia nasze szanse na skorzystanie z ich pomocy. Na szczęście istnieją firmy, które świadczą usługi usuwania skutków zalania 365 dni w roku, przykładem jest Kastelnik.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami mazowsze

Sprawiamy, że Twój dom będzie bezpieczny.

 • sprzątanie po zalaniu Piotrków Trybunalski;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim;
 • odkażanie po wybiciu szamba;
 • zamgławianie po zalaniu fekaliami;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • skuteczne odgrzybianie po zalaniu nieczystościami;
 • dezynfekcja piwnicy po zalaniu nieczystościami;
 • osuszanie po zalaniu;
 • restytucja mienia;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji w domu;
 • usuwanie nieczystości po wylaniu szamba.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Bez względu na to, czego potrzebujesz po powodzi lub awarii kanalizacji, możemy to dla Ciebie zrealizować. Czyszczenie piwnicy po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Poniżej prezentujemy kilku najważniejszych informacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Oczywiście gorąco  zachęcamy do przesłania zdjęć zalanych pomieszczeń za pomocą poczty e-mail lub szybkiego kontaktu telefonicznego.

Ile muszę czekać na przyjazd ekipy sprzątającej po zalaniu?

Wszystko zależy od pory roku i pory dnia. W niedziele i święta czas interwencji może być odrobinę wydłużony. W dni robocze czas przyjazdu ekipy sprzątającej wynosi zazwyczaj około 6 godzin, a samo usuwanie szkód po zalaniu w większości przypadków nie trwa dłużej niż 12 godzin.

Czy odkażanie po fekaliach jest niezbędne?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie zalanego pomieszczenia. Wirusy, bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów, ale również doskonale odświeży powietrze.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim

Zdjęcie: Ozonowanie pomieszczenia piwnicy po zalaniu Piotrków Trybunalski © 2023 Kastelnik

Potrzebujesz eksperta do sprzątania po zalaniu? Kastelnik 7/24

Bez względu na to, co się stało w budynku, ważne jest, aby szybko wezwać profesjonalistów. Kastelnik to realna pomoc i jakość na wiele różnych usług tj. sprzątanie po zalaniu w Piotrkowie Trybunalskim, czyszczenie po wybiciu kanalizacji czy dekontaminacja zalanych pomieszczeń. Jesteśmy dostępni również w każdy weekend i święta przez 365 dni w roku. Dzięki naszej pomocy nie musisz czuć się bezradnym. Dajemy poczucie bezpieczeństwa naszym klientom od 2103 roku. Masz pytania? Skontaktować się z nami można poprzez infolinię interwencyjną czynną 24/7.

Kastelnik – usuwanie szkód po zalaniu, bezpłatna wycena!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%