Sprzątanie po zalaniu Pińczów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Pińczowie. Czyszczenie domów po zalaniu fekaliami, osuszanie po awarii wodnej Świętokrzyskie

Sprzątanie po zalaniu Pińczów i powiat pińczowski jest usługą, którą firma Kastelnik oferuje z zachowaniem opracowanych standardów pracy, zachowując przy tym jakość realizacji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Ważnym aspektem jest ciągłe doskonalenie kadry pracowniczej, ale i również inwestycja w innowacyjny sprzęt np. maszyny do czyszczenia suchym lodem po zalaniu.

Urządzenia, które posiadamy w swojej flocie, pomagają nam w realizacji następujących usług:

 • Czyszczenie po zalaniu;
 • dezynfekcji po wybiciu szamba;
 • osuszaniu mokrych ścian;
 • wypompowywaniu wody z piwnicy.

Sprzątanie po zalaniu Pińczów — oferta Kastelnik

Wyżej wymienione składniki, to kluczowe elementy oferty na sprzątanie po zalaniu w Pińczowie, które wchodzą w skład usług dezynfekcji po zalaniu fekaliami lub czyszczenie po wybiciu szamba. Specjalistyczne podejście do sprawy skłoniło nas do uruchomienia infolinii funkcjonującej przez całą dobę.

Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny na czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Pińczowie, działamy także w takich miejscach województwa świętokrzyskiego jak np.: Ćmielów, Kunów oraz Daleszyce.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Pińczów

Ozonowanie pomieszczenia po zalaniu krok po kroku

Bez stosownej dezynfekcji usługa sprzątanie po zalaniu Pińczów nie byłaby skuteczna. Już samo wspomnienie o ozonowaniu wymaga od nas tego, aby wyjaśnić, na czym tak naprawdę ono polega. To nic innego jak profesjonalna dezynfekcja zalanego pomieszczenia. Coraz częściej odkażanie jest częścią naszego codziennego życia ze względu na panującą od 2020 roku pandemię. Dezynfekcja ozonem polega na wypuszczaniu z maszyny ozonu w postaci gazu w powietrze.

Ten natomiast łączy się z nim i oczyszcza. Podstawową zaletą tej metody jest jej brak negatywnych skutków na nasze środowisko. Zabieg z użyciem O3 powinny wykonywać profesjonalne firmy sprzątające, które posiadają specjalistyczne szkolenia.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji, szamba

Przedsiębiorstwo Kastelnik dzięki zastosowaniu przemysłowych generatorów ozonu jest w stanie dezynfekować pomieszczenia o kubaturze nawet do 9000 m3/h. Odkażanie ozonem nie jest niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Zaraz po zabiegu technicy firmy Kastelnik dbają o to, by stężenie ozonu, uległo rozkładowi. Jeśli dezynfekcja trwała 120 minut, to będziemy musieli przez 120 minut poczekać, aby móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji również wykonujemy w jednym z etapów za pomocą ozonu

dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu pińczów

Zdjęcie: osuszanie i dezynfekcja po zalaniu Pińczów © 20213Kastelnik

Jak przebiega ozonowanie po zalaniu w Pińczowie?

Zaczynamy od ustalenia szczegółów z naszym klientem, w rozmowie ustalamy całkowitą kubaturę, która ma być poddana dezynfekcji. Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia od razu przechodzimy do pracy. Zaczynamy od ustawienia generatorów ozonu o mocy od 40 g. / h. – 240 g. /h.

W czasie pracy urządzeń nasi pracownicy kontrolują stężenie pierwiastku. Na samym końcu pomieszczenie zostaje wietrzone i po odpowiednim czasie można ponownie bezpiecznie do niego wrócić. Wszystkie kratki wentylacyjne muszą być szczelnie zamknięte, a rośliny wyniesione na zewnątrz. 

Odgrzybiania ściany po zalaniu — dobre praktyki i zasady BHP

Po traumatycznym zdarzeniu, jakim jest zalanie, mierzyć możemy się z niebezpiecznym dla naszego zdrowia zjawiskiem, czyli zawilgoceniem. W związku z nim powstają grzyb i pleśń, które są odpowiedzialne za różne choroby, a nawet nowotwory.

To, o czym warto wspomnieć — wilgoć jest również zagrożeniem dla osób zmagających się z astmą, czy alergią. Odgrzybianie powinno być przeprowadzone przez profesjonalistów. Podczas wykonywania zabiegu technicy firmy Kastelnik zabezpieczeni są za pomocą środków ochrony osobistej.

Doskonale zdają sobie oni sprawę z tego, że na miejsce usuwania skutków zalania nie wolno dopuszczać osób trzecich. Biorąc pod uwagę dobre praktyki podczas odgrzybiania ścian, nie możemy zapomnieć o osuszaniu. Skutecznie wykonuje się je z użyciem profesjonalnych osuszaczy ścian i tynków.

Oferta na usługi dotyczące specjalistycznej dezynfekcji po zalaniu

 • dokładne sprzątanie po zalaniu Pińczów i okolica;
 • czyszczenie po wylaniu nieczystości;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • pomiar wilgotności ścian;
 • odgrzybianie ściany łazienki i usuwanie pleśni;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po awarii kanalizacji;
 • utylizacja mienia;
 • wywóz nieczystości;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu;
 • dezynfekcja suchym lodem;
 • mycie i sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Ozonowanie po zalaniu Pińczów

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy. 

Kiedy powinniśmy wykonać osuszanie po zalaniu? 

Najlepiej wykonać osuszanie zalanego pomieszczenia tuż po odpompowaniu wody z piwnicy. Jeżeli nie zdecydujesz się na suszenie mokrej ściany w odpowiednim czasie, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami związanymi z odgrzybianiem ściany po zalaniu. Skuteczne osuszanie można zrealizować za pomocą profesjonalnego sprzętu np. TROTEC ®. 

Ile muszę czekać na przyjazd ekipy sprzątającej po zalaniu?

Interwencyjne sprzątanie po zalaniu realizowane jest zazwyczaj w dniu otrzymania zgłoszenia i zamówienia usługi dezynfekcji. Średni czas reakcji dotyczący przyjazdu ekipy na usunięcie skutków zalania wynosi od 3 do 6 godzin. Czas niezbędny na posprzątanie po zalaniu mieszkania lub piwnicy do 100 metrów kwadratowych to średnio 12 godzin.

Firma sprzątająca po zalaniu Kastelnik 7/24

Wielozadaniowość to zdecydowanie jedna z zalet pracowników przedsiębiorstwa Kastelnik, podczas wykonywania realizacji sprzątanie po zalaniu Pińczów. W związku z likwidowaniem skutków zalania można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Jeśli jesteś zainteresowany czyszczeniem powierzchni po zalaniu, chętnie Ci pomożemy! Zadzwoń, a już w 20 minut wykonamy bezpłatnie wycenę oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na telefony!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%