Sprzątanie po zalaniu Piła

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Piła. Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po wybiciu szamba. Jak działać?

Całodobowe sprzątanie po zalaniu Piła to usługa dla mieszkańców województwa wielkopolskiego. Dezynfekcja i usuwanie szkód po powodzi z zachowaniem zasad BHP.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zachowanie restrykcyjnych norm bezpieczeństwa podczas usuwania skutków wybicia kanalizacji jest bardzo ważne dla zdrowia mieszkańców. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik zabezpieczają się za pomocą specjalistycznego wyposażenia, m.in.:

 • maski pełnotwarzowe z filtrami wymiennymi;
 • kombinezon ochronny;
 • profesjonalne pojemniki na odpady skażone;
 • jednorazowe rękawice ochronne.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Piła

W celu jak najszybszego kontaktu stworzona została całodobowa infolinia interwencyjna. Jest ona czynna o każdej porze dnia i nocy. Można dzięki temu praktycznie natychmiastowo przystąpić do realizacji zlecenia dezynfekcja po zalaniu Piła. Firma Kastelnik świadczy czyszczenie po wybiciu kanalizacji m.in. w takich rejonach jak np.: Kuźnica Pilska i Czarnobór, a także Motylewo. W sytuacji, gdzie walczymy z usuwaniem chorobotwórczych drobnoustrojów po wybiciu szamba, musimy przeprowadzić dogłębną dezynfekcję.  

Sprzątanie po zalaniu Piła – ile muszę czekać na pomoc?

Firmy posiadające infolinię czynną 24/7 są w stanie praktycznie natychmiastowo przystąpić do pomocy osobom poszkodowanym podczas awarii wodnych. Sprzątanie po zalaniu w Pile świadczy także przedsiębiorstwo Kastelnik. Działa w usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów przez 365 dni w roku. Po otrzymaniu telefonu konsultanci BOK przechodzą do krótkiego wywiadu na temat zlecenia. Następnie wyceniane jest czyszczenie po zalaniu. Bezpłatna wycena już w kilkanaście minut. Potem przechodzi się do ustalania szczegółowego przebiegu realizacji sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Na pomoc, czyli na przyjazd techników Kastelnika czekamy do 6 h. 

usuwanie wycieku wody

Zdjęcie: usuwanie wycieku wody © 2021 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Piła i okolica 

W przypadku przykrego zdarzenia, jakim jest wybicie kanalizacji czy szamba, musimy uzbroić się w cierpliwość. Usuwanie jego skutków jest skomplikowane i wymaga kompleksowych działań. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji polega przede wszystkim na specjalistycznej dezynfekcji. Większość osób wyobraża sobie wówczas używanie mocnej chemii, która zabija chorobotwórcze drobnoustroje. Jednakże nowoczesne technologie pozwalają nam stosować ekologiczne i skuteczne odkażanie biologicznie skażonych powierzchni. Tymi metodami są ozonowanie po zalaniu i zamgławianie po zalaniu. Podczas specjalistycznego sprzątania po zalaniu wszystkie nieczystości i skażone przedmioty utylizuje się w profesjonalnej spalarni. Opróżnianie takich mieszkań powinni wykonywać wyłącznie certyfikowani pracownicy firm sprzątających. 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji Piła

Zdjęcie: czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji Piła © Kastelnik 2021

Czy zamgławianie po zalaniu jest skuteczne?

Rozprzestrzenianie substancji aktywnej po całym pomieszczeniu to zamgławianie po zalaniu. Technicy Kastelnika dezynfekują pomieszczenia po zalaniu suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Dzięki zaaplikowaniu tego środka eliminujemy niebezpieczne dla naszego zdrowia patogeny i nieprzyjemne zapachy. Dużą zaletą tej metody jest możliwość odkażania miejsc, które nie są dla nas dostępne podczas dezynfekcji tradycyjnymi sposobami. W związku z tym zamgławianie po zalaniu suchą mgłą jest skuteczną formą usuwania szkodliwych mikroorganizmów. Warto wspomnieć o tym, że zabieg ten powinny wykonywać wyłącznie osoby do tego przeszkolone.

czyszczenie pomieszczenia po zalaniu

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik woj. wielkopolskie:

 • sprzątanie po zalaniu Piła;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • utylizacja termiczna;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • usuwanie uciążliwych zapachów;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • likwidowanie szkodliwych drobnoustrojów;
 • sprzątanie po wybiciu szamba.

Oferta czyszczenia po zalaniu, usługi porządkowe w:

w czym możemy pomóc

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W niefortunnym przypadku, gdy powódź zakłóci Twoje życie, chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy tu dla Ciebie. Sprawdź nasze FAQ poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co musisz zrobić po powodzi.

Jak wykonać dezynfekcję zalanego mieszkania?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu niezbędny jest nowocześniejszy sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca po zalaniu domu. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest ozonowanie lub zamgławianie pomieszczeń.

Czy zamgławianie po zalaniu jest bezpieczne?

Jedną z najbezpieczniejszych form dezynfekcji po zalaniu jest zamgławianie. Fumigacja suchą mgłą za pomocą nadtlenku wodoru przeprowadzana jest przez profesjonalne firmy z sektora DDD.

 

ozonowanie po zalaniu

Zdjęcie: ozonowanie po zalaniu łazienki fekaliami © 2021 Kastelnik

Dezynfekcja po fekaliach w domu - skuteczna pomoc 24/7

Dezynfekcję pomieszczenia po zalaniu fekaliami zamówić można poprzez całodobowo otwartą infolinię interwencyjną. To realna pomoc w obliczu tragedii. BOK przedsiębiorstwa Kastelnik telefony odbiera 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Specjalistyczne usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów przebiegać powinno z zachowaniem zasad BHP. Usuwanie skutków zalań wraz z dezynfekcją zamów już dziś! Czekamy na telefony! Czas na sprzątanie po zalaniu Piła!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%