Sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie. Odgrzybianie ściany łazienki po zalaniu. Pomiar wilgotności — Kastelnik

Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje skuteczne metody na sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie oraz rozwiązuje problem zalanego domu.  W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak odgrzybianie pomieszczeń po zalaniu, osuszanie piwnicy oraz dezynfekcję po fekaliach w Piekarach Śląskich. Nie jest tajemnicą, iż do usunięcia szkód po zalaniu, konieczna jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie ekipy sprzątającej. Usunięcie zapachu po wybiciu kanalizacji to nie jedyna czynność, jaką możesz zlecić lokalnej firmie sprzątającej. Jakie są możliwości odkażania po zalaniu, najczęściej stosowane podczas czyszczenia pomieszczenia?

 • dezynfekcja zalanego pomieszczenia za pomocą środka biobójczego;
 • ozonowanie pomieszczeń zawilgoconych — dezynfekcja ozonem;
 • zamgławianie suchą mgłą — za pomocą nadtlenku wodoru;
 • mycie pomieszczenia po zalaniu za pomocą silnych środków biobójczych;
 • oprysk chemiczny;

sprzątanie mieszkania po zalaniu Piekary Śląskie

Sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie Centrum — ile kosztuje?

Usługi na profesjonalne sprzątanie po zalaniu w Piekarach Śląskich składają się z kilku etapów. Nie ma znaczenia czy czyszczenie piwnicy jest wykonywane w Brzezinach Śląskich, czy też w Brzozowicach. Ostateczna cena dezynfekcji po zalaniu fekaliami zależy od takich czynników jak wielkość zalanego pomieszczenia, ilość wody do wypompowania czy ilość fekaliów do usunięcia. Duże znaczenie ma też stopień zalania i przewidywany czas suszenia zawilgoconych ścian. Orientacyjnie cena czyszczenia po zalaniu zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych w przypadku szkody wyrządzonej w dużym budynku. Na oferowane przez nas usługi wystawiamy faktury VAT lub paragony dla klientów indywidualnych. Zgłoszenia odnośnie do zalania przyjmujemy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Osuszanie zalanego pomieszczenia piwnicy, mieszkania

Czy warto przeprowadzić osuszanie pomieszczenia piwnicy po zalaniu w Piekarach Śląskich? Bez względu czy są to Piekary Śląskie, czy też Pyrzowice, Siewierz czy Miasteczko Śląskie na to pytanie, można udzielić jednoznacznej odpowiedzi?  Zdecydowanie tak, warto osuszać po zalaniu nie tylko stare piwnice, ale również mieszkania od dewelopera. W tym przypadku nie mamy może do czynienia z typowym zalaniem podłogi, a mokre tynki, które nie zdążyły jeszcze wyschnąć, nadają się do osuszania za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Proces ten, dobrze przeprowadzany, znacznie przyspiesza wprowadzenie się do domu i zamieszkanie.

sprzątanie po wybiciu fekaliów w Piekarach Śląskich

Odgrzybianie mokrej ściany Piekary Śląskie

Grzyb na ścianie jest zagrożeniem, którego nie możemy pod żadnym pozorem ignorować. Chwile po odkryciu grzyba na ścianie łazienki, wielu klientów decyduje się na usuwanie grzyba ze ścian i odgrzybianie mokrej ściany łazienki. Niestety, ale właśnie łazienka jest pomieszczeniem, gdzie najczęściej znajdujemy grzyba. Sposobów na likwidację grzyba jest wiele, ale jedną z bardziej popularnych metod jest ozonowanie. Dezynfekcję zalanego pomieszczenia, można przeprowadzić po usunięciu przyczyny powstania grzyba. Ważne są też pomiary wilgotności i przygotowanie odpowiednich danych dla ubezpieczyciela. Bardzo często odgrzybianie realizowane jest w trakcie sprzątania pomieszczenia po zalaniu jako jeden z jego etapów.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Piekary Śląskie

Ważną kwestę przy czyszczeniu pomieszczenia po zalaniu fekaliami jest dezynfekcja. Zabieg odkażania realizowany jest za pomocą generatorów ozonu, które są w stanie wytworzyć duże stężenie ozonu i zabić bakterie i wirusy unoszące się w powietrzu. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji niestety również wymaga profesjonalnego odkażania, gdzie za środek biobójczy możemy zastosować nadtlenku wodoru. Preparat ten jest dobrze znany na rynku usług medycznych, gdzie służy do dezynfekcji sal operacyjnych. Z powodzeniem znajduje on również zastosowanie w innych branżach.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Całodobowe usługi realizowane w firmie Kastelnik

 • skuteczne sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie;
 • gruntowna dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie po wybiciu szamba w kanalizacji miejskiej;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • ręczne usuwanie nieczystości z podłogi;
 • maszynowe doczyszczanie posadzek po fekaliach;
 • ozonowanie piwnicy zalaniu;
 • odgrzybianie ściany łazienki w Piekarach Śląskich;
 • czyszczenie biura po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie grzyba i dezynfekcja pleśni;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj.śląskie;

Zamgławianie suchą mgłą po wybiciu kanalizacji — czy warto?

Sprzątanie zalanej piwnicy w Piekarach Śląskich i dezynfekcja za pomocą nadtlenku wodoru to technika na poprawne odkażanie powietrza i likwidację  groźnych drobnoustrojów znajdujących się w budynku po zalaniu. Czynności te najlepiej przeprowadzić za pomocą profesjonalnych urządzeń do zamgławiania powietrza i suchej mgły. Technika dezynfekcji po zalaniu nadtlenkiem wodoru jest bardzo skuteczna i od lat stosowana na terenie Śląska. Bezwzględnie warto przeprowadzić zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą po zalaniu.

zalane mieszkanie w piekach śląskich

Kastelnik Piekary Śląskie — zalanie piwnicy — zadzwoń!

Dzięki skutecznej dekontaminacji po zalaniu piwnice są wolne od wszelkich grzybów i drobnoustrojów, które mogły pojawić się po wybiciu kanalizacji. Usuwanie trujących związków chemicznych w piwnicy czy mieszkaniu na terenie Piekar Śląskich przeprowadzane jest przez firmę Kastelnik przez całą dobę. Jeżeli potrzebujesz pomocy do usunięcia skutków zalania? Zadzwoń!

Kastelnik — kompleksowe usuwanie szkód po zalaniu w Piekarach Śląskich.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%