Sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Piekarach Śląskich. Odgrzybianie ściany łazienki po zalaniu. Pomiar wilgotności — Kastelnik

Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje skuteczne metody na sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie oraz rozwiązuje problem zalanego domu.  W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak odgrzybianie pomieszczeń po zalaniu, osuszanie piwnicy oraz dezynfekcję po fekaliach w Piekarach Śląskich w woj. śląskim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nie jest tajemnicą, iż do usunięcia szkód po zalaniu, konieczna jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie ekipy sprzątającej. Usunięcie zapachu po wybiciu kanalizacji to nie jedyna czynność, jaką możesz zlecić lokalnej firmie sprzątającej.

Jakie są możliwości odkażania po zalaniu, najczęściej stosowane podczas czyszczenia pomieszczenia?

 • dezynfekcja zalanego pomieszczenia za pomocą środka biobójczego;
 • ozonowanie pomieszczeń zawilgoconych — dezynfekcja ozonem;
 • zamgławianie suchą mgłą — za pomocą nadtlenku wodoru;
 • mycie pomieszczenia po zalaniu za pomocą silnych środków biobójczych;
 • oprysk chemiczny;
Sprzątanie mieszkań po zalaniach Piekary Śląskie

Skala zniszczeń po zalaniu bywa ogromna. Uszkodzone meble w zalanym pomieszczeniu.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Piekary Śląskie Centrum — ile kosztuje?

Usługi na profesjonalne sprzątanie po zalaniu w Piekarach Śląskich składają się z kilku etapów. Nie ma znaczenia czy czyszczenie piwnicy jest wykonywane w Brzezinach Śląskich, czy też w Brzozowicach. Ostateczna cena dezynfekcji po zalaniu fekaliami zależy od takich czynników jak wielkość zalanego pomieszczenia, ilość wody do wypompowania czy ilość fekaliów do usunięcia. Duże znaczenie ma też stopień zalania i przewidywany czas suszenia zawilgoconych ścian.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Orientacyjnie cena czyszczenia po zalaniu zaczyna się od 800 zł i może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych w przypadku szkody wyrządzonej w dużym budynku. Na oferowane przez nas usługi wystawiamy faktury VAT lub paragony dla klientów indywidualnych. Zgłoszenia odnośnie do zalania przyjmujemy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Piekary Śląskie

Osuszanie zalanego pomieszczenia piwnicy, mieszkania

Czy warto przeprowadzić osuszanie pomieszczenia piwnicy po zalaniu w Piekarach Śląskich? Bez względu czy są to Piekary Śląskie, czy też Pyrzowice, Siewierz czy Miasteczko Śląskie na to pytanie, można udzielić jednoznacznej odpowiedzi?

Zdecydowanie tak, warto osuszać po zalaniu nie tylko stare piwnice, ale również mieszkania od dewelopera. W tym przypadku nie mamy może do czynienia z typowym zalaniem podłogi, a mokre tynki, które nie zdążyły jeszcze wyschnąć, nadają się do osuszania za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Proces ten, dobrze przeprowadzany, znacznie przyspiesza wprowadzenie się do domu i zamieszkanie.

sprzątanie po wybiciu fekaliów w Piekarach Śląskich

Jesteśmy przygotowani na profesjonalne usuwanie szkód po zalaniu. Nasz pracownik w trakcie dezynfekcji.

Odgrzybianie mokrej ściany Piekary Śląskie

Grzyb na ścianie jest zagrożeniem, którego nie możemy pod żadnym pozorem ignorować. Chwile po odkryciu grzyba na ścianie łazienki, wielu klientów decyduje się na usuwanie grzyba ze ścian i odgrzybianie mokrej ściany łazienki. Niestety, ale właśnie łazienka jest pomieszczeniem, gdzie najczęściej znajdujemy grzyba.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Sposobów na likwidację grzyba jest wiele, ale jedną z bardziej popularnych metod jest ozonowanie. Dezynfekcję zalanego pomieszczenia, można przeprowadzić po usunięciu przyczyny powstania grzyba. Ważne są też pomiary wilgotności i przygotowanie odpowiednich danych dla ubezpieczyciela. Bardzo często odgrzybianie realizowane jest w trakcie sprzątania pomieszczenia po zalaniu jako jeden z jego etapów.

ozonowanie po zalaniu w Piekarach Śląskich

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Piekary Śląskie

Ważną kwestę przy czyszczeniu pomieszczenia po zalaniu fekaliami jest dezynfekcja. Zabieg odkażania realizowany jest za pomocą generatorów ozonu, które są w stanie wytworzyć duże stężenie ozonu i zabić bakterie i wirusy unoszące się w powietrzu. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji niestety również wymaga profesjonalnego odkażania, gdzie za środek biobójczy możemy zastosować nadtlenku wodoru. Preparat ten jest dobrze znany na rynku usług medycznych, gdzie służy do dezynfekcji sal operacyjnych. Z powodzeniem znajduje on również zastosowanie w innych branżach.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Całodobowe usługi realizowane w firmie Kastelnik

 • skuteczne sprzątanie po zalaniu Piekary Śląskie;
 • gruntowna dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie po wybiciu szamba w kanalizacji miejskiej;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • ręczne usuwanie nieczystości z podłogi;
 • maszynowe doczyszczanie posadzek po fekaliach;
 • ozonowanie piwnicy zalaniu;
 • odgrzybianie ściany łazienki w Piekarach Śląskich;
 • czyszczenie biura po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie grzyba i dezynfekcja pleśni;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj. śląskie;

Zamgławianie suchą mgłą po wybiciu kanalizacji — czy warto?

Sprzątanie zalanej piwnicy w Piekarach Śląskich i dezynfekcja za pomocą nadtlenku wodoru to technika na poprawne odkażanie powietrza i likwidację  groźnych drobnoustrojów znajdujących się w budynku po zalaniu. Czynności te najlepiej przeprowadzić za pomocą profesjonalnych urządzeń do zamgławiania powietrza i suchej mgły. Technika dezynfekcji po zalaniu nadtlenkiem wodoru jest bardzo skuteczna i od lat stosowana na terenie Śląska. Bezwzględnie warto przeprowadzić zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą po zalaniu.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

zalane mieszkanie w piekach śląskich

Kastelnik Piekary Śląskie — zalanie piwnicy — zadzwoń!

Dzięki skutecznej dekontaminacji po zalaniu piwnice są wolne od wszelkich grzybów i drobnoustrojów, które mogły pojawić się po wybiciu kanalizacji. Usuwanie trujących związków chemicznych w piwnicy czy mieszkaniu na terenie Piekar Śląskich przeprowadzane jest przez firmę Kastelnik przez całą dobę. Jeżeli potrzebujesz pomocy do usunięcia skutków zalania? Zadzwoń!

Kastelnik — kompleksowe usuwanie szkód po zalaniu w Piekarach Śląskich oraz w miastach:

osuszanie pomieszczeń po zalaniu Piekary Śląskie

Profesjonalne osuszanie po zalaniach z certyfikatem IICRC. Dorota Kastelnik.

Baza wiedzy dla mieszkańców Piekar Śląskich

Czy wiesz, że zalanie to nie tylko zniszczenia w domu, ale i poważne zagrożenie dla zdrowia? W trakcie wybicia kanalizacji lub powodzi w mieszkaniu dochodzi do gwałtownego wzrostu poziomu wilgoci do ponad 60%. Takie warunki są idealne do rozwoju pleśni i grzyba na ścianach, co negatywnie wpływa na kondycję zdrowotną mieszkańców. Najlepszym sposobem na wyeliminowanie takiego ryzyka zawilgocenia po zalaniu jest osuszanie pomieszczeń i ozonowanie. Sprawdź, o co najczęściej pytają mieszkańcy Piekar Śląskich.

sprzątanie Piekary Śląskie

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu to proces złożony z kilku etapów. W pierwszej kolejności technicy usuwają rozlane fekalia i nadmiar wody, by następnie osuszyć pomieszczenia. Ostatnim i równie ważnym krokiem jest skuteczna dezynfekcja po zalaniu przez ozonowanie pomieszczeń.

Kiedy zlecić sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu warto zlecić jak najszybciej, by nie dopuścić do zwiększenia skali szkód w mieszkaniu. Często takie usuwanie skutków zalania można wykonać w ramach polisy ubezpieczeniowej, która pokryje koszty czyszczenia i napraw w mieszkaniu. Technicy krok po kroku przy pomocy profesjonalnych środków i narzędzi doprowadzają pomieszczenia do stanu sprzed zalania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%